Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Mr K válasza qqcqqc (#1800) üzenetére


Mr K
senior tag

Win 10 beállítás, de érvényesül a D+ appban. (Én csak arra az időre szoktam bekapcsolni, amíg a D+ app-ot használom, mert egyébként nem érzem szükségét.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1802) qqcqqc válasza Mr K (#1801) üzenetére


qqcqqc
őstag

Köszönöm, kipróbálom.

(#1803) Vismajor01 válasza ArGab (#1750) üzenetére


Vismajor01
addikt

Okostevere hogy raksz fel apk-t?

Nekem sincs Atmos :(((

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1804) Chris0321 válasza qqcqqc (#1798) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Nekem 5.1-es hangfalak vannak, e szerint állítottam be a win 11 hangprogramját is. Ha fülesre kell váltanom, belépek a programba és visszaállítom sztereóra és egyből jól szól.

(#1805) markknight


markknight
veterán

Ti nem tapasztaljátok azt a problémát, hogy a resume funkció sokszor rosszul működik? Nem onnan folytatja ahonnan abbahagytam, hanem egy korábbi pontról.. nagyon idegesítő.

A másik amire szintén jó lenne már valami megoldás, hogy lehessen sorozatonként nyelvet váltani/megjegyeztetni, mert van amit szinkronosan szeretek, mást feliratosan és állandóan állítgatnom kellene mindent ha nem csináltam volna külön english only profilt.

(#1806) gabross válasza Vismajor01 (#1803) üzenetére


gabross
tag

Google Drive-ra felmásolom az apk-t, telepítem a Play store-ból az X-Plore-t, majd onnan elérem a Drive-ot és telepítem az apk-t.

(#1807) Alex91


Alex91
félisten

Most nezem rajta az Avatar-t, es nem kivagtak a szex jelenetbol azt a reszt, amikor a navik farka osszeer… :(((

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1808) bolic válasza Alex91 (#1807) üzenetére


bolic
őstag

Hahaha homfóbia vagy! :C :Y

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#1809) Alex91 válasza bolic (#1808) üzenetére


Alex91
félisten

Jajjj :), nem is a farkuk, hanem a hajuk... :R :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1810) AnonymusX válasza markknight (#1778) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Én is a minap szembesültem ezzel. Szerintem ez azért van, mert mindkét említett részben magyarul vannak a film eleji beúszó szövegek. Ennek a két résznek a szinkron opciói is hiányosabbak, van a magyar meg az eredeti hang és semmilyen más nyelv. Szóval ez valami spéci magyar kópia, amiből nem létezik 4k-s változat.

Kis szerkesztéssel biztos meg tudná csinálni a Disney, hogy a 4k-s változatba a magyar beúszó szöveget beillessze, vagy az eredeti angolra cserélje és akkor feliratozva lenne ez a rész magyar szinkron esetén.

[ Szerkesztve ]

(#1811) markknight válasza AnonymusX (#1810) üzenetére


markknight
veterán

Az a baj, hogy redditen is panaszkodnak erre és az usában biztos nem a magyar változat megy.

Egyébként igen, ezek a magyar szövegek eléggé hiányoznak a filmekről. Tegnap gyerekkel néztem a Toy Story első részét és abban van az a jelenet mikor Buzz elkezdi a szavalni azt a szöveget ami a dobozának a hátuljára van írva. Na, ez még a régi VHS-es korszakban is magyar volt, itt meg angol.

(#1812) azbest válasza Alex91 (#1807) üzenetére


azbest
félisten

állítólag a moziban a fenn lévő verzió ment le [link]
amúgy valamelyik filmnél nekem is volt olyan érzésem, mintha valami kicsit máshogy lett volna, mint emlékszem... de nem tudom.
Sok évvel ezelőtt a svájci, német nyelvű teleclub filmcsatornán láttam teljes filmeket, miközben a német premiere csatornán erősen megvágott verziók mentek.

(#1813) pkaresz válasza markknight (#1805) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

De igen, sajnos tapasztaltam, van rá megoldás?

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#1814) Lacee83


Lacee83
tag

Lenne egy olyan problémám, hogy a gépem lefagy a Disney+ böngészése közben. (illetve a Netflixnél is,) A skyshowtimenál még nem tapasztaltam. Minden fórumon külön nem kérdezem meg :D Filmnézés közben sohasem fagy már, ha elindul a film akkor már megy. Minden más böngészés, youtube, egyéb oldalak problémamentesek. PC-s játékoknál sincs gond. Esetleg valami ötlet? Eddig Edge és Opera böngészőt néztem. Mivel mindkettővel fagy nem gondolnám azt hibásnak. A VGA-ra gyanakszom mert az cserélve lett....

(#1815) proof88 válasza Lacee83 (#1814) üzenetére


proof88
addikt

Szia! Inkább próbáld meg felrakni a Windows Store-ból a Disney+ appot, nekem Edge és Chrome csinált hasonlót kizárólag Disney+ web oldalon, appból viszont nincs gondom. Én is VGA driverre gyanakszom egyébként, de csak másik verziót tudtam próbálni, azzal is az volt.

(#1816) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Április 21-én illetve május 12-én Pókember filmek és Venom érkeznek az amerikai D+rá: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1817) Vismajor01 válasza l.skywalker (#1816) üzenetére


Vismajor01
addikt

Eddig is volt, vagy mashol? Tuti vegig neztem a pokembereket valahol

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1818) Lacee83 válasza proof88 (#1815) üzenetére


Lacee83
tag

Köszönöm a tanácsot felraktam. Eddig ok vele. Az X-Boxon néztem eddig app-al azon tökéletes volt.

(#1819) skroy válasza Vismajor01 (#1817) üzenetére


skroy
senior tag

A Disney-n voltak eddig is, ahogy most is. Kivéve a "No way
home", ami az HBO Max-on van fent.

(#1820) l.skywalker válasza Vismajor01 (#1817) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valóban, a mi régiónkban már itt volt. Akkor tárgytalan :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1821) spiky03


spiky03
veterán

Ti is kaptatok ilyen tárgyú levelet?
Elszámolásra váró információk

Ez valós vagy valami halászok?:DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1822) l.skywalker válasza spiky03 (#1821) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem kaptam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1823) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1824) spiky03 válasza l.skywalker (#1822) üzenetére


spiky03
veterán

És te rá kattintottal?:DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1825) Bogyi007 válasza l.skywalker (#1823) üzenetére


Bogyi007
veterán

Van arról pletyka esetleg hogy A Hangya és a Darázs: Kvantumánia felkerülne még a Galaxis Örzői 3 mozis premier előtt?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1826) pkaresz


pkaresz
senior tag

Sziasztok!

Okos tv-n szeretném használni, nézni a Disney+ ot.
A bejelentkezésnél ad egy kódot, amit beírva nem fogad el, mert már használtam, a válasz.
Zsír új tv, soha nem volt okos tv. Nincs kihasználva a max eszköz sem, talán négy, s a lányok alig használják.
Nincs ötletem mit kellene tennem, a beállításokat megnéztem, nem találtam rá megoldást.
Segítséget kérnék, egy Samsung okostv.

Köszönettel!

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#1827) pkaresz válasza pkaresz (#1826) üzenetére


pkaresz
senior tag

Megoldva.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#1828) spiky03 válasza spiky03 (#1824) üzenetére


spiky03
veterán

Jah most látom, hogy nem kaptál. :DDD

Valaki más eselet kapott rajtam kívűl? :U

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1829) skroy válasza spiky03 (#1828) üzenetére


skroy
senior tag

Milyen címről kaptad?

(#1834) norbertoth


norbertoth
senior tag

Lassan lejár az 1 éves előfizetés. Ha lejár akkor már csak 24.900-ért lehet hosszabbítani? Volt valami 30%-os kedvezmény ha valaki nem mondja le akkor örökre olcsóbb, vagy rosszul emlékszel?! :U

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#1835) Kaba válasza norbertoth (#1834) üzenetére


Kaba
veterán

Nem kell hosszabbítani, automatikusan megújul, amíg le nem mondod és akedvezmény is marad.

[ Szerkesztve ]

(#1836) Alex91 válasza Kaba (#1835) üzenetére


Alex91
félisten

Hat.. a kedvezmenyre en nem vennek merget... Imho 24900-at fognak levoni, de ne legyen igazam!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1837) Kaba válasza Alex91 (#1836) üzenetére


Kaba
veterán

Nem lesz igazad. Az aktuális ár lesz mindig az eredetileg kapott kedvezménnyel csökkentve.

(#1838) Alex91 válasza Kaba (#1837) üzenetére


Alex91
félisten

Az HBO Max-on...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1839) Kaba válasza Alex91 (#1838) üzenetére


Kaba
veterán

A Disney feltételek is így szóltak.

(#1840) Kaba válasza Alex91 (#1838) üzenetére


Kaba
veterán

A Disney kedvezmény is a lemondásig érvényes.

(#1841) tomp válasza Kaba (#1840) üzenetére


tomp
félisten


"Előfizetésed, egészen a törlésig, az aktuális éves árat alapul véve ismételt jelleggel meg fog újulni."

Én ezt úgy értelmezem, hogy mindig az éppen aktuális éves díjat fogják levonni.
Azaz most a 24.900Ft-ot.

(#1842) Alex91 válasza tomp (#1841) üzenetére


Alex91
félisten

Igy van...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1843) Kaba válasza tomp (#1841) üzenetére


Kaba
veterán

Nem jól értelmezed, a mindenkori aktuális ár lesz a kedvezménnyel csökkentve.

[ Szerkesztve ]

(#1844) tomp válasza Kaba (#1843) üzenetére


tomp
félisten

Na az nem lenne rossz. Legyen így. :C
Bár nem mintha gondolkodnék a lemondáson. 25-ért is is megtartanám.

(#1845) monchichi20 válasza Kaba (#1843) üzenetére


monchichi20
aktív tag

Hát nemtudom, de nekem 24900ft/év van. [kép]

(#1846) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudom nálunk is, jön-e de:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1847) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Felhívtam az Ügyfélszolgálatot és ott megerősítették, hogy NEM a kedvezményes éves d díjat, hanem a 24.900.- Ft-os normál éves díjat fogják levonni mindenkinél évforduló alkalmával.
Ezzel számoljatok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1848) Chris0321 válasza l.skywalker (#1846) üzenetére


Chris0321
addikt

Jó lenne, ha jól emlékszem egy ideje már megy a mozikban így lehet kezd kifutni.
Már tavaly mondták, hovy idén 10 hónapot kell fizetni majd egész évre és csak a kezdeti akció volt a 8 hónap.

[ Szerkesztve ]

(#1849) solti válasza l.skywalker (#1846) üzenetére


solti
senior tag

Szvsz nagyon vacak sajna

(#1850) azbest válasza l.skywalker (#1847) üzenetére


azbest
félisten

jaja, a weblapon korábban már így olvastam... vagy lehet a felületen, mint következő fizetési időpont és összeg. Szóval le is mondtam az éveset egyelőre - ettől persze a kifizetett dátumig megy még. Aztán majd meglátom, hogy alkalmanként egy hónapra, vagy mégis évesre fizetek be. Pár más előfizetésemet is lemondtam / változtattam, mert nagyon elszaladt már a ló alattam :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.