Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) blg válasza lafaty80 (#599) üzenetére


blg
senior tag

és működik a kód? mert nekem nem működik a kód, amit chaten adtak

(#602) infectedmann válasza norbertoth (#587) üzenetére


infectedmann
őstag

Nekem pár másodperc alatt meg van a képminőség, a zavaró az, hogy az első 2-3 percben előfordul, hogy ugrál a videó képfrissítése, ami olyan hatást eredményez, mint amikor a videojátékok laggolnak. Eléggé zavaró.

Más streamingnél (Netflix, HBO Max, Prime Video) nem tapasztaltam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#603) strogov válasza ollie (#596) üzenetére


strogov
senior tag

Igazad van. Valóban eltűntek február környékén. Viszont nálunk nincs disney-nél se. Amcsiknál elvileg március közepén kerültek át.

(#604) Kaba válasza Radeon7x (#598) üzenetére


Kaba
veterán

Elvileg igen, mivel lehet tetszőlegesen nyelvet választani.

(#605) l.skywalker válasza vzsryl (#575) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nincs jobb ötletem, mint hogy csinálj 7 profilt és nevezd el őket úgy, ahogy a mappákat neveznéd :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#606) l.skywalker válasza lemmy9 (#581) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez azért az első napokban érthető és tolerálható dolog. Utána úgy is arról fog szólni a Topik, hogy miért rossz a minőség/hiányzik a felirat/nincs magyar szinkron ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#607) l.skywalker válasza norbertoth (#587) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez azért függ a te hálózatod minőségétől is én nem tapasztaltam ezt amit te.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#608) l.skywalker válasza Pro Koryak (#591) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pls. ne kezdjük már el ezt...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#609) spiky03 válasza tomp (#566) üzenetére


spiky03
veterán

Ha jól látom Te KODI alól nézed, lehet itt lesz a hiba.
Én a Sticken néztem a gyári D+ appban.
Most nem tudom megnézni, de este megnézem neked újra.

Köszi a bitráta képeket, akkor kb jól mutatta a DT is nálam a 10 mega körülit. Ez már azért elfogadható. :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#610) Radeon7x válasza Kaba (#604) üzenetére


Radeon7x
csendes tag

Köszönöm a választ ! Akkor megpróbálom.

(#611) tomp válasza spiky03 (#609) üzenetére


tomp
félisten

Ha gyári Disney+ appban indítom a filmet, ott sincs magyar 5.1 mivel a soundbar jelezné a térhatású hangot.

(#612) l.skywalker válasza Radeon7x (#598) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Külföldi regisztráció esetén az adott ország/régió szerinti tartalmat fogod elérni - azok esetében nem feltétlenül egyezik a magyar szinkronnal rendelkező műsorok a hazai kínálatéval.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#613) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A VPN - amennyiben a rendszer regionális korlátozottságának
kijátszásával kapcsolatban kerül szóba - TILOS!

Minden ezzel kapcsolatos hozzászólás törlésre kerül!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#614) negyven2 válasza strogov (#603) üzenetére


negyven2
veterán

Ahogy korábban is írtam, az összes Netflix által készített Marvel sorozatnak a nemzetközi debütálása most, június 29-én várható.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#615) l.skywalker válasza negyven2 (#614) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Beraktam most már az összefoglalóba :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#616) spiky03 válasza tomp (#611) üzenetére


spiky03
veterán

Valóban!
Most megnéztem én is. :)
Sorry valamiért az volt benne, hogy 5.1, elnézést mindenkitől! :R

De ez valóban érdekes, hogy ezen miért 2.0 a magyar hang, amikor új film. :U

@#614negyven2
Nagyon helyes. :C
Van még pár évad, amit be kell pótolnom. :)

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#617) tomp válasza spiky03 (#616) üzenetére


tomp
félisten

Főleg úgy, hogy saját film.
Egy külső szolgáltatónál(Apple) viszont 5.1-ben van.
Ügyesen eladták itthon a 5.1-es jogot az Apple-nek? :DDD

(#619) zseko


zseko
veterán

Én sem kaptam emailt, így felhívtam ma őket. Szimpla 80 perc alatt végül sikerült is elintézni :DDD amiből kb. 10-15 percet beszéltem az ügyfélszolgálatossal, szóval ~65-70 perc volt mire kapcsoltak, lekért egy kódot nekem, végigvezetett mindenen, megvárta és leellenőrizte hogy sikeres volt-e a fizetés, úgyhogy eléggé hálás vagyok neki ezért.

HR24.hu

(#620) oszy válasza ittakary (#464) üzenetére


oszy
veterán

Na mi lett a vége?
Nekem tényleg a beszélgetés alatt visszajött a PP számlára.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#621) norbertoth válasza infectedmann (#602) üzenetére


norbertoth
senior tag

Mire gondolsz képfrissítés alatt?! Romlik a képminőség majd újra visszaáll?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#622) lafaty80 válasza blg (#601) üzenetére


lafaty80
őstag

Persze, és be is váltottam, jó áron hozta pp-lal.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#623) negyven2 válasza spiky03 (#616) üzenetére


negyven2
veterán

Azért írtam át várhatóra a mondat végét, mert hivatalosan amit eddig láttam az Latin-Amerika és Dánia, ahol biztosan jön, de Reddit-en írták, hogy ez valójában nemzetközi megjelenés lesz.

Ugyanis a Diseny+ esetén simán előfordulhat, hogy a még a saját tartalmaik is más-más régiós megjelenést kaphatnak (tegnap írták, hogy pl. a Doogie Kameāloha, M.D. az egy Disney+ Original sorozat, de itthon nem érhető el). A Disney tulajdonban lévő vagy vagy Disney közeli külsös csatornák (ABC/FOX/FX/Hulu) kínálata esetén meg szinte általános ez, hogy a különböző régiókban, vagy országokban nem egyszerre jönnek ki. Ott van például a Orville 3. évada, ami már pár Star területen elérhető, de itt még nem (pedig maga sorozat 3. évadához már van gyári magyar felírat is).

Persze ott van az is, hogy nem akarnak egyből mindet ellőni. Vagy nincs hozzájuk még teljes lokalizáció. De ugye ez az elmélet ott bukik meg, hogy már most is vannak olyan tartalmak fent, amikhez csak részlegesen van magyar felírat/szinkron (pl. a The Dropout). Lehet, ez már elég ahhoz, hogy bekerüljenek. Viszont akkor megint előjön az az ellentmondás, hogy ezzel szemben van olyan sorozat/film is aminem teljes a lokalizációja, de majd később lesz elérhető, gondolom a jogok miatt lehet ez.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#624) ittakary válasza blg (#601) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#626) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nekem ez nagyobb durranas lett mint a hbo max, egybol bepakoltam a listamba vagy 30 filmet/sorozatot es van ami meg nincs is fent csak kesobb jon… azt hiszem el leszek a kovetkezo honapokra.

(#628) spiky03 válasza negyven2 (#623) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi a plusz infókat! :R
Igen vsz így lesz, mondjuk nekem nem sürgős, hogy fent legyenek, nekem ráérnek, mert van mit nézni szerencsére. :)
Nekem az elég ha egyszer majd fent lesznek.

Igen olyat én is találtam, hogy pl magyar szinkron van a filmen (pl Örömapa 1) vagy épp csak magyar felirat van rajta (pl Zsákolj ha tudsz)
Mondjuk pont a Zsákolj, ha tudsznak szerintem jó lett a szinkronja. Kérdés az fel fog-e majd kerülni? És ha igen akkor melyik? Az eredeti vagy az újraszinkronizált?
Örülnék az eredetinek! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#629) blg válasza ittakary (#624) üzenetére


blg
senior tag

igen, ott próbálom
azt mondja, hogy a kód nem váltható be, lehet, hogy már beváltottam
persze nem váltottam még be, már az első próbálkozásnál is ezt írta ki

(#630) Radeon7x válasza Donki Hóte (#627) üzenetére


Radeon7x
csendes tag

Thank you guy !
I give it a try !

(#631) Årpi válasza blg (#629) üzenetére


Årpi
őstag

Próbáld "szűz" böngészőben, illetve engem először megviccelt, hogy két részből áll a kód EB-XXXX valami volt, így csak az "XXXX" részt másoltam be :D

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#632) norbertoth válasza l.skywalker (#607) üzenetére


norbertoth
senior tag

Netflix, Apple tv+ tökéletesen megy ott nincs ilyen, a sebesség wifin is rendben van, illetve a tv-n is. Kezdem kitapasztalni a bugjait, sokaknak úgy tűnhet valóban pár másodperc után a teljes minőség töltődik be, viszont vájtszemű vagyok nekem szembetűnőbb mikor a 100%-os :D Azt is észrevettem hogy az app is be tud lassulni, kicsit még optimalizálni kell ezt, mert van hogy nem reagál egyből a távirányító kilépés gombjára, másodpercek telnek el, viszont az app újraindítása után fürgébb sokkal. Kezdem kitapasztalni a kisebb hibáit, nüánsznyi dolgok, de számítanak.
További észrevétel hogy a mini borítóképek a főoldalon, lehetnének jobb minőségűek is, most ilyen pár kb-os képminőségűnek tűnnek, gondolom az app gyorsasága érdekében.

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#633) binor91


binor91
csendes tag

Nekem sikerült előregisztrálás nélkül is működő kódot kérnem, igaz közel 2,5 órát vártam Chaten az ügyintézőre.

Röviden a menete, hogy ne jöjjön elő 5 hozzászólásonként újra:
1. Oldal megnyit, majd a nyelvet angolra átállít: https://help.disneyplus.com/csp?id=csp_index
2. Chat gomb megnyom, türelemmel vár (Nekem már az is 15 perc volt, hogy egyáltalán kiírja mennyien vannak előttem, feltehetőleg 100 felett nem is mutatja.)
3. Mikor sorrakerülsz - angolul - írd le, hogy nem kaptál semmilyen visszaigazoló e-mailt az előregisztráció után és a szolgáltatás elindulásakor sem, a gyerekeid pedig megőrülnek, stbstb.
4. Add meg az e-mail címedet, teljes nevedet és valós lokációdat.
5. A kapott kódot a https://disneyplus.com/redeem oldalon váltsd be és az éves előfizetéssel fizess 19890 Ft-ot, majd élvezd a szolgáltatást. (Ezt érdemes gyorsan megcsinálni, amíg a chat nyitva van, hogy probléma esetén azonnal jelezhess az ügyintézőnek.)

binor91 felhasználónak 403 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon! Regisztráció dátuma: 2010-10-24 15:28

(#634) tomp válasza BoneDragon (#626) üzenetére


tomp
félisten

Nekem az HBO Max inkább HBO Light a minőséget tekintve...
A Light Original tartalmak 2022-ben HD? Vicc...

(#635) l.skywalker válasza tomp (#634) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az ilyen hsz-eket kérlek rakd OFF-ba! Köszi

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#636) norbertoth


norbertoth
senior tag

Még egy bug, a saját listámba elmentettem nem tudom hány száz filmet, erre betölt vagy 50db-ot, a többit nem :W Pedig nem ma indult az app... Se ios-es app-ban, se laptopon a webes felületen, se tv-n. Folyamatosan küldöm neki a hiba jelentéseket.

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#637) ittakary válasza norbertoth (#636) üzenetére


ittakary
nagyúr

[link] mert annyit lehet elmenteni

(#638) norbertoth


norbertoth
senior tag

ne szivassanak már :D :D :D ez most komoly :D hatalmas észkombájnok... :W
Köszi az infót. De jó lapozzam végig az atyaúristent, csak azért ezt kiírhatta volna az app, kérdés hogy mentette el a rengeteg filmet, ha nem is lehet többet, mert hogy a pipa ott van. :)

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#639) l.skywalker válasza ittakary (#637) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Érdekes, mert ezt a hivatalos Support rész nem írja:
Saját lista kezelése | Disney+ (disneyplus.com)

De rákérdeztem a supportnál és tényleg 50 a max :|

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#640) infectedmann válasza norbertoth (#621) üzenetére


infectedmann
őstag

A videó fps-re gondolok. Olyan mintha az első 2-3 percben több alkalommal is pár másodpercre 24 fps alá esne. A kép maga nem áll meg, de ettől "darabos" lesz, mint amikor a videojátékok laggolnak.

Ezt tapasztaltam tegnap a Moon Knight-nál, illetve ma délelőtt az Obi-wan 5. részénél is.

(#641) hakydakillah válasza l.skywalker (#639) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Hát ez érthetetlenül kevés, de mindenki nevében köszi az infót. Én tegnap összes film alatt 996ot számoltam meg, ebből percek alatt összeszedek 50et.

(#642) norbertoth


norbertoth
senior tag

Aha értelek, tesóm LG LED tv-jén is ezt produkálja, nálam inkább homályosabb ilyenkor, szerintem a pufferelés miatt lehet, a bitrata pl Netflixnél sem egyből 14-15Mbps hanem folyamatosan megy felfelé, én erre tudok gondolni.

i.skywalker szerinetm is nagyon gáz az 50-es korlát, a telefonos app-ban 100db van nekem :D

Én már rengeteg hibát leltem, ezt mind jelzem a give feedback alatt, aztán vagy történik valami idővel vagy nem...
Sok olyan film is van, ami HD-ben van jelen de pl 4k DV-ben is elérhető, a support azt mondta ezt jelzi felebb, mert elvileg ilyennek nem kellene lennie, max tartalombéli külnek.

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#643) Drenadar válasza norbertoth (#642) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem ha ez sok embernél gond lenne (a saját lista) akkor már növeltek volna rajta.

Lehet a disneynél nem tartják reaálisnak hogy valaki a nézendő listájára egyszerre több száz dolgot akar felvenni és nézni.

De attól hogy szerintem is "réteg igény" ez, érthetetlen hogy miért korlátoznak, nem hiszem hogy olyan sok helyet foglalna az SQLben hogy miket akar az ember megnézni...

(#644) norbertoth


norbertoth
senior tag

Szerintem sem foglal olyan sok helyet, Netflixen nekem több mint 400 tétel van elmentve, azért macerás lenne visszakeresni mit is szeretnék mad megnézni. De egy bugnak ez is betudható, ha ott a pipa mert hozzáadtam a listához, akkor mihez adta hozzá ha már be sem fért a listába? :C

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#646) tomp válasza norbertoth (#644) üzenetére


tomp
félisten

Listában van csak nincs hely megjeleníteni. Ha ürül a lista és lesz hely akkor látni fogod. :DDD
Ez a limit amúgy szerintem is hülyeség. 50 cím...

(#647) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A VPN
- amennyiben a rendszer regionális korlátozottságának
kijátszásával kapcsolatban kerül szóba -
TILOS!

Minden ezzel kapcsolatos hozzászólás törlésre kerül!

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#648) ollie


ollie
MODERÁTOR

Csak én nem találom a live chat opciót itt, vagy tényleg kivették?

***

(#649) l.skywalker válasza ollie (#648) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Váltsd át a régiót is és a nyelvet is alul angolra.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#650) HunChris válasza binor91 (#633) üzenetére


HunChris
senior tag

Nekem az első chat supportos elhajtott, hogy Magyar supportot keressem. :U
Párhuzamosan nyitott 2. supportos egyből generált.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.