Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) norbertoth


norbertoth
senior tag

Köszönöm hogy megnézted, rendes vagy!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#102) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Kérdezték lesz-e Windowsra is app, szerintem lesz. A store-ban a program ajánlóban ott virít a Disney+ logója: [link] Csak ugye itthon még nem elérhető. Azt nem tudom magyarul is lesz-e, Androidra és okosTV-re biztos. A Windows-os appokból egy se magyar Prime Video, Netflix. (HBO miért nem tud egy appot összedobni?)

Tegnap újfent végig futottam az összefoglalóban található listát. el se hiszem az összes Majmok bolygója, összes Star Wars és sorozatot (kivétel a Tartakovsky-s sori), összes X-Men film, összes Marvel film (mínusz a két Hulk és a Pókember, Venom filmek), mindkét Tron film és a rajzfilmfilmsorozat, mindjét Parent Trap film (emlékszem a klasszikus változatot még a Disney szombati mozidélutánba láttam), A SHIELD ügynökei teljes. Még olyan filmek is, mint a Nagy durranás 1-2, Csillagközi invázió(!). Meg olvastam lentebb hogy sokan keresik a klasszikusokat, mint a Kacsamesék, Zorro, Balu kapitány és hasonlók. Ezek tényleg mind elérhetőek lesznek nálunk is?

(#103) sith7 válasza Harbinger85 (#102) üzenetére


sith7
nagyúr

Zorro - t sajnos nem találtam meg a berakott lengyel linken :(
Pedig már a család másik fele örült neki rendesen :O

(#104) Chris0321 válasza Harbinger85 (#102) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
A Netflix és a Prime Videó windows appja is magyar.

(#105) #54597376


#54597376
törölt tag

Arról van valami info, hogy itt hogyan működik a szinkron és a felirat? Netflixnél pl. szlovákiai regisztrációval van magyar nyelvű szinkron is a filmeknél. HBO maxon trükközni kellett, hogy magyar IPről regisztráljak, mert szlovák IPről regisztrálva csak szlovák szinkron volt elérhető.

(#106) Kaba válasza #54597376 (#105) üzenetére


Kaba
veterán

Nem kell trükközni, több nyelv közül is lehet szabadon választani( viszont szlovák és magyar nyelv viszonylatában lehet nem fog működni).
A HBO az más ott csak angol és helyi nyelv van, mivel csak néhány régióban elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#107) negyven2 válasza Harbinger85 (#102) üzenetére


negyven2
veterán

Én azt szerintem, amihez van magyar lokalizáció az elérhető lesz a magyar Disney+-on is. Persze megeshet az is ami pl. néhány Prime Video tartalomnál van, miszerint bár van hozzá magyar felírat, de itthonról nem érhető el. De az is lehet, hogy elérhető lesz olyan is ami az induláskor még nem lesz lokalizálva.

Bár még korábban volt olyan nyilatkozat, hogy minden a magyar Diseny+-on lévő tartalomhoz legalább feliratot fognak adni. Amúgy a dsny.pl-es kereső esetén érdemes ránézni külön a Holland és az Ausztrál adatbázisra mert van olyan amelyik vagy az egyiken, vagy a másikon van fent, és van hozzá magyar lokalizáció.

Ami engem kicsit zavar, hogy van jópár olyan Hulu/FX-es sorozat ami egyáltalán nincs fent (pl. a Hulu-n felélesztett Animaniacs . Viszont mellette meg sok olyan van ami egyből szinkronnal és/vagy felirattal is érkezik pedig abszolút rétegsorozatnak számítanak (mint pl. az FX-es Reservation Dogs).

illetve azért azt is érdemes tudni, hogy a Disney+ jelenleg inkább a hatalmas meglévő katalógus miatt lesz jó választás, nem pedig az új sorozati miatt. Talán egész évben lesz annyi új, direkt Diseny+-ra érkező tartalom, mint Neflix esetén egy hónapban.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#108) Chris0321 válasza negyven2 (#107) üzenetére


Chris0321
addikt

Sokra megy az ember a sok Netflixre érkező új tartalommal ha nézhetetlen. Van Netflix-em, Amazon Prime, HBO Max és az elsőt nézem a legkevesebbet. Plusz a Disney+-ra érkeznek a Marvel sorozatok és filmek így nekem már csak ezek miatt megéri.

(#109) negyven2 válasza Chris0321 (#108) üzenetére


negyven2
veterán

Számodra "nézhetetlennel" nagy része. Meg számomra is. Már nagyon nincs ami érdekeljen ott igazából. És bár 4 felé van osztva a havidíj (így nekem csak 1125 Ft havonta a Netflix), de a jelenlegi és az érkező felhozatal már nem igazán érdekel (még a nagynak mondott nevek se mint pl. a Stranger Things S4). Gondolkozok is, hogy kilépjek-e a társaságból.

Viszont ha félreérhető voltam akkor elnézést. Arra akartam csak célozni, hogy jelenleg mint streaming szolgáltaó, a Diseny+ nagyon le van maradva, a saját gyártású tartalmakkal, a többiekhez képest. Ebben a Netflix erősebb, mert bár számunkra "nézhetetlen", azért azt el kell ismerni, hogy ők a 220+ milliós táborukkal porbálnak mindenkit megszólítani, és így mindenkinek saját tartalmat csinálni.

A Diseny + esetében, igazából a Marvel, Star Wars sorozatokon kívül csak a Disney Channel szintű, fiataloknak szóló műsorok vannak rajta mint új tartalom. Az összes többi az a Disney/Fox katalógusnak a hozománya (vagyis nagy részük az amit talán már láttál korábban). Illetve a Disney érdekeltség alá tartozó más televíziós, vagy streaming platformról áthozott tartalmak érhetők el. Ami között persze rengeteg olyan van ami itthon még nem látható (pl. az Abbott Elementary, ami az The Office rajongoknak lehet tetszeni fog).

Ami viszont nekünk pozitívum, hogy az eleve olcsóbb ár mellé megkapjuk a Star+-t is. Amire jönnek majd az R rated sorozatok is. Illetve ebben vannak benne a nem igazán gyerekbarát műsorok (meg pl. a már említett Hulu/FX tartalmak). Itt is lesz nagyon sok olyan, akár heti szinten frissülő sorozat ami egyből jön ide is. De ettől még nem ide lett szánva. Illetve még kérdés, hogy a jogokat hogyan oldják meg, mert sok olyan Hulu/FX sorozat van ami pl. itthon az HBO Max-on érhető el. Elképzelhető olyan is, mindkettőn fent lesz, de az is, hogy csak Max-on.

Amúgy igen, jelenleg ha nem a meglévő tartalmakra kíváncsi valaki a Diseny+-on, hanem csak a Marvel/Star Wars sorozatokra, akkor is megéri ennyiért. Az más saját véleményem, hogy bár nekem tetszettek, tetszenek ezek műsorok, azért én úgy vagyok velük, hogy ha nem Marvel/Star Wars szemüvegen keresztül nézném őket akkor eddig nagyon középszerű a felhozataluk.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#110) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Idézet a Sorozatjunkie-ról:

"A Disney+-nek 500+ sorozata van készülőben valamilyen fázisban Amerikán kívül: 140 az ázsiai, csendes óceáni régióban, 150 Európában, Nyugat-Ázsiában és Afrikában, 100 Indiában, míg 200 Latin-Amerikában."

(#111) sith7 válasza (ex)Cat (#110) üzenetére


sith7
nagyúr

Hajrá ! :))

(#112) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Culture Crave 🍿 on Twitter:
"#TheMandalorian S3 will release in late 2022 or early 2023 (via @VanityFair) "

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#113) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ma az Eurosport-on nézett videó elején lement egy Disney Plus Magyarország reklám. Sok képi tartalommal mind szinkronizálva. Nem tudom linkelni, mert önállóan nem találtam, de itt néztem ezt: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#114) norbertoth válasza l.skywalker (#113) üzenetére


norbertoth
senior tag

Nekem nem dob be reklámot, bezzeg ha kellene nincs :DD

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#115) l.skywalker válasza norbertoth (#114) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az, azóta nekem sem sikerült elővarázsolnom :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#116) 3L1T3 válasza l.skywalker (#115) üzenetére


3L1T3
addikt

Óriás plakátot is láttam már fehérváron és pesten

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#117) norbertoth


norbertoth
senior tag

Nem ez volt?

[link]

Csak szinkronosan? :DD

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#118) l.skywalker válasza norbertoth (#117) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De igen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#119) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

‘Daredevil’ Disney+ Series in the Works With Matt Corman, Chris Ord Set to Write

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#120) 3L1T3 válasza l.skywalker (#119) üzenetére


3L1T3
addikt

:C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#121) (ex)Cat válasza l.skywalker (#119) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Bár folytatnánk a Punisher-t is!

(#122) spiky03 válasza l.skywalker (#119) üzenetére


spiky03
veterán

Nagyon helyes.
Mondjuk még a 3.évadot meg kellene néznem. :D
Nah meg előtte a többit is, ami előtte van időrendben. (Iron Fist, Luca Cage - ebből az első évad megvan, Jessica Jones - ebből első kettő)

Reméljük jönnek sorban majd a többiek is.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#123) negyven2 válasza l.skywalker (#119) üzenetére


negyven2
veterán

Azért remélhetőleg a Star+-ra fejlesztik (ugye még nincs hivatalos berendelésről szó, de kb. 90%+, hogy lesz belőle valami), mert azért láttuk, hogy:

SPOILER ON!!! Kingpin-t nagyon kiherélték a Hawkeye-ban SPOILER OFF

.

És a Star+-on nyugodtan mehetne a többi sorozat folyatása is, mert lehet R is egy sorozat, nem csak PG13

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#124) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Új Baymax trailer: [link]
Premier: június 29.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#125) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Azt nem tudjatok veletlenul, hogy az LG tv-n (LG 43NANO773PA) ha nincs fent a Disney+ alkalmazas es a boltjaban sem talalja, akkor ez csak azert van, mert meg nem elerheto az app (tehat majd mondjuk junius 13-tol teszik ki) vagy valami monikazas van, es en benazom? :)

(#126) atyec7 válasza vitezlejszlo (#125) üzenetére


atyec7
csendes tag

Én is hasonlóra kérdeztem itt, azt válaszolták, majd: jún.14-e után elérhető lesz(LG OLED 65E6). Majd meglátjuk.

(#127) vitezlejszlo válasza atyec7 (#126) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Legyen igy, koszi :)

(#128) norbertoth válasza vitezlejszlo (#127) üzenetére


norbertoth
senior tag

Ahogy az új HBO Max esetében is, itt is aznap aktiválódik és jelenik meg az app mindenféle platformra. :)

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#129) spiky03 válasza vitezlejszlo (#125) üzenetére


spiky03
veterán

Ha fent van a tv a támogatott eszközök listáján akkor meg kapja majd.
Így van az Amazon firestick 4K MAX is.
Pl azon van dedikált Disney+ gomb is, de ha rá nyomok akkor még azt írja a storeban, hogy nem elérhető.
Ez 14vel megváltozik majd, remélem:D

Már várom nagyon:C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#130) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Regisztráltam az e-mail címem a bevezető ajánlat szerint. Ti kaptatok valami visszaigazolást erről?

(#131) Sanyi.mTs válasza Corpuscle (#130) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én még semmit.
8-10 napja csináltam meg én is.

(#132) negyven2 válasza Corpuscle (#130) üzenetére


negyven2
veterán

*Megtakarítás 12 hónap havi díjas árához képest, ami az induláskor 2490 Ft/hó. Regisztrálj előzetesen június 14. előtt, és elküldjük emailben ajánlatunkat szolgáltatásunk indulásának napján. Az ajánlat 2022. június 26-ig érvényes. Előfizetésed – egészen a törlésig – az aktuális éves árat alapul véve ismételt jelleggel meg fog újulni.

Tehát majd 14-én jön az e-mail...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#133) Corpuscle válasza negyven2 (#132) üzenetére


Corpuscle
őstag

Igen, ezt olvastam. Lényeg, aki regisztrál igyekezzen nem elütni az e-mail címet, mert hoppon maradhat. :)

(#134) norbertoth


norbertoth
senior tag

Na igen egy visszaigazolót küldhettek volna, de most hogy írod Corpuscle beírom mégegyszer a mail címem, biztos ami biztos. :D Úgy látom már mindenki vagdossa a centit :D már csak 18-at kell aludni :DD A marketinget mindenesetre nem tolják túl, sehol nem látok reklámot vagy plakátot.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#135) 3L1T3 válasza norbertoth (#134) üzenetére


3L1T3
addikt

Budapesten és Székesfehérváron is rengeteg óriásplakátot láttam.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#136) sith7 válasza 3L1T3 (#135) üzenetére


sith7
nagyúr

Szombathelyen is sok van :K

(#137) negyven2


negyven2
veterán

Andor - Teaser Trailer

Augusztus 31 | Disney+

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#138) sith7 válasza negyven2 (#137) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#139) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Willow - November 30.

trailer

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140) negyven2


negyven2
veterán

- 2023 februárjában érkezik a The Mandalorian harmadik évada

- valamikor 2023-ban jön Jude Law főszereplésével a Skeleton Crew, egy újabb Star Wars sorozat ami a "Return of the Jedi" után, körülbelül a The Mandalorian-al egy időben játszódik...

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#141) norbertoth


norbertoth
senior tag

Debrecenbe nem jutnak el ezek a plakátok :(
Egyébként ez a Willow is várós, hát még az Andor :Y :C

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#142) sith7


sith7
nagyúr

Ez az, csak jöjjenek a Star _Wars sorozatok :C

(#143) ebayer


ebayer
tag

Felkerült az Obi-Wan Kenobi sorozat első két része és rögtön magyar szinkronnal. :)

(#144) sith7 válasza ebayer (#143) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#145) spiky03 válasza ebayer (#143) üzenetére


spiky03
veterán

Majd június 14en:D
De ez jó hír:C:R

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#146) delta1017 válasza ebayer (#143) üzenetére


delta1017
aktív tag

Hova került fel?

(#147) sith7 válasza delta1017 (#146) üzenetére


sith7
nagyúr

A polcra a baracklekvár mellé :U
Most ez komoly kérdés volt ?

(#148) 3L1T3 válasza sith7 (#147) üzenetére


3L1T3
addikt

:DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.