Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Pro!Petya válasza F.B.I. (#937) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Most akkor megnézted a filmet vagy nem?!
Ha megnézted akkor értened kéne miért beszélnek spanyolul az elején...

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#952) nikos21


nikos21
aktív tag

Sziasztok van egy olyan problémám hogy a fizetésnél nem tudja levonni az összeget és hibát ír de minden jól van beírva és már 3 szor probálva más más böngészővel próbálva sem tudja levonni. Mi lehet ez ? Előre is köszi

(#953) BornToBePuli válasza nikos21 (#952) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Nekem a felugró ablakok engedélyezése segített a firefoxon. Az "indító" kód beváltásakor a chrome-ban mindig hibára futott a fizetés. Firefoxban próbáltam és megjelent, hogy fel "akar" ugrani egy ablak. Engedélyeztem és sikeres volt a fizetés.

Read only felhasználó

(#954) nikos21 válasza BornToBePuli (#953) üzenetére


nikos21
aktív tag

Póbálom igy is ugy is de ugyan az a hiba
"A fizetés feldolgozásakor hiba történt" :F

(#955) F.B.I. válasza Pro!Petya (#951) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jah, lement, egyből váltottam angolra, magyar felirattal :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#956) F.B.I. válasza ittakary (#944) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kivanfizetve, lenézem az összeset is! :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#957) Chris0321 válasza nikos21 (#954) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Évest akarsz előfizetni vagy havit? Nem lehet, hogy kisebb összeg van beállítva a bankodnál amennyit vásárolhatsz mint amennyit le akar vonni? Mert szerintem valami a bankod oldalán nem stimmel.

(#958) lafaty80 válasza BoneDragon (#942) üzenetére


lafaty80
őstag

Nem kell sajnálni, vannak nagyon jó szinkronok és szinkronhangok. Én élvezem ezt is, ha jó...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#959) nikos21 válasza Chris0321 (#957) üzenetére


nikos21
aktív tag

26.áig van a kedvezményes éves arra akartam fizetni, minden jól be van állítva -megadva de sehogy sem akarja a jó kis forintot. Mobilról és pc ről is sikertrelen :F

(#960) Chris0321 válasza nikos21 (#959) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem gond nélkül ment. Ha elutasításra merült akkor kérdezz rá a bankodnál mi lehet a gond.

(#961) BoneDragon válasza lafaty80 (#958) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem, nincsenek. Egyáltalán nem tudják visszaadni az eredeti hang szinvonalát. Melyik szinkron szinész ér fel bármelyik szinézzel? Az utóbbi 10 évben eszméletlen igénytelenek a szinkronok. Mondjuk nem csodálom, nem fizetik meg őket, tehetség sincs meg...
Aki nem eredeti hanggal néz filmet, az rengeteg veszit a film élvezetéből. De hát kinek mi.

(#962) lafaty80 válasza BoneDragon (#961) üzenetére


lafaty80
őstag

Azért tegyük hozzá,hogy szerinted... Más meg mást gondol. Nem biztos hogy neked van igazad.

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#963) ebayer válasza BoneDragon (#961) üzenetére


ebayer
tag

Azért vannak fent régebbi magyar szinkronos filmek is. Egyébként meg nagyon nagy szerepe van a minőségben a szinkronrendezőnek. Pl. egy Tomasevics Zorka, Nikodém Zsigmond vagy Aprics László hatalmas szinkron-klasszikusokat adott számunkra.

(#964) markknight válasza F.B.I. (#937) üzenetére


markknight
veterán

Ezt tipikusan az a mentalitás amivel az emberek milliói kommentelnek egy cikket úgy, hogy csak a címét olvassák el :D

(#965) BoneDragon válasza lafaty80 (#962) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mondjuk aki csak szinkront hall annak mindegy is, nem tudja mi a jo. Raadasul meg normalis 5.1 sincs szinkronra, nem hogy atmos. Az egy dolog, hogy oda irjak de a valosagtol nagyon messze all. Megszoktam mar a minoseget. :))

(#966) lafaty80 válasza BoneDragon (#965) üzenetére


lafaty80
őstag

Mindegy, mindent is jobban tudsz..

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#967) Pro Koryak válasza BoneDragon (#965) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Hát biza vannak filmek/sorozatok, amikhez a szinkron valahogy jobban passzol. Szórakoztatóbb, aranyosabb, sokszínűbb a szinkronhang, mint az eredeti.

(#968) NY_A


NY_A
őstag

A Disney szankcionálja valahogy a fiókmegosztást? Én pl a bátyám családjával osztanám meg aki egy másik városban lakik. Az alapján amit találtam a neten nem igazán látom ennek akadáját.

(#969) nikos21


nikos21
aktív tag

(#970) Kaba válasza NY_A (#968) üzenetére


Kaba
veterán

A Disney részéről nem lesz szankcionálás, de a nyelvészek részéről még lehet. :)

(#971) Frod válasza NY_A (#968) üzenetére


Frod
addikt

Egyelőre nem, mivel még bőven a növekedési szakaszban vannak, így nem érdekük már regulázni a felhasználókat.

Do you see the white shadow?

(#972) golyós válasza BoneDragon (#965) üzenetére


golyós
őstag

Ez erősen a te véleményed.
Pont nem érdekel, hogy a szinész mélyebb hangon mondja, hogy kezeket fel mint a szinkron.
Nem a szinész játéka miatt nézem meg a filmet, mindenki elájult a Jokertől, szerintem meg iszonyú gyenge film volt, pont mint az új Batman, nem lett volna jobb ha eredeti hangon nézem meg Robertfaarcúalkonyat előadásában.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#973) BoneDragon válasza golyós (#972) üzenetére


BoneDragon
veterán

Aha. ;]
Elnezest, hogy vannak igenyeim. :DDD

(#974) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ezt a kinek mi az igénye a szinkronokkal kapcsolatban témát most már lehet Privátban folytatni! Köszönjük!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#977) sith7


sith7
nagyúr

Mi történt ? :D
hiányzik 2 hsz

(#979) ittakary válasza sith7 (#977) üzenetére


ittakary
nagyúr

lehet valaki spanyolul irt :(

(#980) sith7 válasza ittakary (#979) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt nem hiszem :N

viszont az Obi sorozat, és a Strange 2 az nagyon ütött ezen a héten :C

(#981) hombre[EU] válasza sith7 (#980) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az obi elsō két része után most az a terv,hogy lepörgetem hétvégén. semmi kiemelkedō, csak starwars, de valahogy nekem emészthetōbb,mint az 1+ órás strangerthings részek.

Life, Uh, Finds A Way

(#982) sith7 válasza hombre[EU] (#981) üzenetére


sith7
nagyúr

Jó lesz, told csak :K :K :K

(#983) Pro Koryak válasza sith7 (#980) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Hát én a Strange 2-n fél óra után bealudtam rendesen, szóval jó volt. :DDD
Obi elég jó, Boba Fett is, főleg Ming-Na Wen abban a ruciban óóónyamm :R . A tömegharc jelenetek kissé gagyik mindkettőben, de a többi egész jó.

(#984) Mr K


Mr K
senior tag

Ezek voltak a Disney+ legnépszerűbb tartalmai az indulás után

Hogy friss filmek felkerültek (Halál a Níluson, stb.), azt még értem, de hogy a TV-ben agyonjátszott filmek is (Birodalom visszavág, Die Hard, stb.), az kissé meglepő...

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#985) vzsryl válasza Mr K (#984) üzenetére


vzsryl
nagyúr

4K HDR, reklámmentesség és lejátszási idő szabadság van a TV-ben?
Na ugye!

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#986) Mr K válasza vzsryl (#985) üzenetére


Mr K
senior tag

4K HDR nincs, de az Disney+-szal sem feltétlen van. (Nekem pl. azzal sincs.) Lejátszási idő függetlenség pedig a TV-ben is van, ha az ember akar. (Nálam pl. több mint fél éve várakozik a Bosszúállók utolsó részének felvétele arra, hogy végre megnézzem, mi ez, ha nem szabadság... :) )

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#987) norbertoth válasza Mr K (#984) üzenetére


norbertoth
senior tag

Pont az egyik erőssége a klasszikus filmek, vannak újak is és jönnek is. Akinek szúrja a szemét a "régi" tartalmak, annak nem való a Disney+ :D A Disney+-al sem feltétlen van 4k HDR? Netflix után piacvezető ezen a téren, de a kettő nem ugyanaz a kávéház.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#988) Mr K válasza norbertoth (#987) üzenetére


Mr K
senior tag

A 4K HDR részt szerintem félreértetted. Nem a kínálatot minősítettem (fogalmam sincs, hogy milyen), hanem arra próbáltam célozni, hogy az előfizetők egy részénél vagy nincsenek meg a technikai feltételek hozzá, vagy nem érdekli az egész kérdéskör.

És nem "szúrja a szemem" a régi tartalom (én is találtam olyan régi filmet, amire 8 év óta "vadászom", hogy újranézhessem), de pont a Die Hard-ot az elmúlt negyven évben rengeteget játszották, az elmúlt pár hónapban is leadta legalább két TV csatorna az összes részét, szóval hogy az emberek ezzel kezdik, és nem az újdonságokkal, vagy az exkluzív címekkel, azt találtam meglepőnek.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#989) vzsryl válasza Mr K (#986) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Feltételezhető, hogy sokak nem TV-znek/nincs előfizetésük, ha már streamingre adták a fejüket. Nekünk van TV előfizunk, de nem nézek semmilyen filmet és sorozatot sem benne, és inkább Die Hard-ot nézek, mint Encanto-t. :P

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#990) A Zéé


A Zéé
addikt

Sziasztok!
Szeretném beváltani a kedvezményes előregisztrációs kupont, de azt írja, hogy a kupont már beváltottam, pedig arra azért határozottan emlékeznék, ha így lenne :)
Ilyenkor van valami hack, vagy így jártam?

Just a simple Lineman...

(#991) Pro!Petya válasza A Zéé (#990) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ha elkezdted a kódbeváltást de nem fejezted be, hanem csak fiókot csináltál akkor bukó az a kód...

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#992) A Zéé válasza Pro!Petya (#991) üzenetére


A Zéé
addikt

fiókot se csináltam még, most nyitottam meg az emailt, és kattintottam először a benne levő linkre. Mondjuk amikor az email címet regisztráltam, akkor elsőre nem sikerült valami, mert kifagyott a tableten az oldal, látoltam egy második próbát is.
Na mindegy, akkor így jártam. Köszi. :)

Just a simple Lineman...

(#993) Chris0321 válasza A Zéé (#992) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Valami gond lehet, ha jól emlékszem 22 óráig van telefonos ügyfélszolgálat, hívd fel őket.

(#995) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Ez a Disney+ féle magyar szinkron a Dokikhoz valami rossz vicc... , de tényleg!
Még szerencse hogy csak az első két évadhoz van :DDD
Nem csodálom ha az ilyenek miatt puffog valaki a magyar szinkron miatt ...., kb mintha egy ember szinkronizálta volna az egészet azt is halál unottan full jellegtelenül.
A hangok totál nem stimmelnek a karakterekhez.
Így kell egy nézhető sorozattól is el venni az ember kedvét!

Na mindegy , akkor ezt a sorozatot nem Disney+ -on nézem újra.. :(((

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#996) ollie


ollie
MODERÁTOR

Megnéztem a The Clone Wars utolsó évadát, és az utolsó részek egyszerűen szenzációsak. Nem véletlen, hogy azokat 9.9-re értékelték imdb-n.

***

(#997) Steve1207 válasza A Zéé (#992) üzenetére


Steve1207
veterán

Nincs belőle baj. Nekem az angol ügyfélszolgálatos azt mondta, hogy csináljak új fiókot, fizetés résznél hagyjam ott és nyissam meg a redeem oldalt, aztán aktiváljam. Nem lett belőle gond, csak fura volt nekem is, hogy miért nem egy redeem-mel kezdjük aztán le van tudva. A lényeg, hogy ne fizess elő normál áron, a redeem majd oda irányít a kedvezményesre (amennyiben jó a kód).
Az elejéről a két betű és kötőjelet ne hagyd le, én magamat szívattam, mert a chat eltörte és csak az utána lévő részt másoltam először... Ha tényleg nem megy a kód jelezd ügyfélszolgáalton, hogy mit kaptál és nem tudod beváltani, de lehet adnak egy rendeset minden zokszó nélkül és kész. Csak ne fuss ki az időből, mert úgy emlékszem 26 volt a promó végének megadva.

.

(#998) markknight


markknight
veterán

Modok S01E09 - Nálatok is rossz a magyar felirat?

(#999) ferenck válasza markknight (#998) üzenetére


ferenck
senior tag

Igen

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1000) #46824192


#46824192
törölt tag

A felirat méretét nem lehet állítani?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.