Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) l.skywalker válasza hakydakillah (#898) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem ismerem. Köszönöm. És ez régióra is tud szűrni?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#902) Kaba válasza l.skywalker (#901) üzenetére


Kaba
veterán

Országra is szűrhetsz egy adott tartalomnál.

(#903) l.skywalker válasza Kaba (#902) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megnézem, köszi!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#904) tlala válasza Steve1207 (#884) üzenetére


tlala
addikt

Köszi, tényleg, böngészőben is csúszik a szinkron az említett filmeknél, nem csak a TV-n.
Akkor ez simán Disney+ hiba.

(#905) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

hello. valaki használja az appot ilyen tv okosító android boxon? melyiken mūködik tutira?

Life, Uh, Finds A Way

(#906) zseko válasza hombre[EU] (#905) üzenetére


zseko
veterán

FireTV Stick 4K Max-on kipróbáltam, igaz nem sokat, de nem futottam észrevehető hibába.

Bocs, most látom hogy boxot írtál, ez nem az.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#907) e90lci válasza hombre[EU] (#905) üzenetére


e90lci
senior tag

HK1 boxon Coreelec alatt megy de csak 720p van,(19.4 kodi) van magyar hang.S912 boxon 9.2.8 Coreelec (18.xx kodi) megy,de nincs magyar hang.VorkeZ6+ megy,de az alkalmazás nincs a googleplay-ben,APKMirror -ról szedtem hozzá,magyar nyelv van,de csak 720p a Widevine L1 licenc hiány miatt.
NVIDIA Shield Tv Pro 500GB ezen megy 4K ba ha androidos box. [link]

(#908) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok!
2017 Macbook Airen fekete képernyőt a Disney+ van ötletek,hogy mi a megoldás?

(#909) l.skywalker válasza hombre[EU] (#905) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Melyikre gondolsz pontosan? Én Chromecast-el használom. Hibátlan. (CC3)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#910) hombre[EU] válasza zseko (#906) üzenetére


hombre[EU]
veterán

(#907) e90lci a stick még jobb, mert utazáshoz kevesebb helyet foglal.
a fō probléma az,hogy egyik mamánál régebbi smart lg tv van, másiknál egy új droidos tcl,de azon crashel,laggol mint az állat.
beleolvasgattam redditekbe és alig van olyan,ami probléma mentesen viszi :/ a fluid 4k,magyar hanggal fontos lenne

Life, Uh, Finds A Way

(#911) Steve1207 válasza hombre[EU] (#905) üzenetére


Steve1207
veterán

Mecool KM2-n (ennek van több "más brandezése", de ugyanaz mind), de Mi Box S-en is úgy láttam gond nélkül megy. Viszont, hogy mit érdemes venni, hát passz, nagyon felmentek az árak, kb a stickek olcsóbbak, de akkor már ott van a Chromecast with Google TV, az tartja magát 30e alatt és viszonylag korrekt a SoC, support is van, szóval frissítés is jön rá sokáig.
Az olcsóbb boxokat nem követem, mert mindig netflix cert-es eszközt használtam. Milyen Android TV boxot vegyek? topikban érdemes utánajárni, mert mindegyik eszköznek vannak apróbb hiányosságai azért (lassú régi SoC, nem megy ki a dolby xy esetben, az életben nem kap már frissítést, hdr hülye kezelés), eszköze válogatja.

Szerk.: ja látom stick is jó, én költséghatékonynak Mecool KD3-at mondanám, ha még összehozható 20 alatt (cserébe az életben nem kap frissítést). Ott van az új Xiaomi 4k Stick is 20-25e körül, azt nem ismerem, de nagyon hasonló és következő árszinten meg már ott toporog a google cucca, ami amúgy szintén nem egy nagy masina. Én szerintem már a google-re mennék mai viszonylatban.

[ Szerkesztve ]

.

(#912) hombre[EU] válasza l.skywalker (#909) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez jó, pontosan ilyen chromecast ultrat kerestem :R

[B(#911) Steve1207 ] szerintem is a google lesz a legjobb out-of-the-box :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#913) norbertoth


norbertoth
senior tag

A terminator jogok nem a Disney-é? Egy rész fent van, kár hogy a többi nincs.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#914) azbest válasza norbertoth (#913) üzenetére


azbest
félisten

Háát, netflixen van terminator genesys,
primeon semmi, hbomax semmi,
disney-n a terminator: dark fate.

(#915) Mr K


Mr K
senior tag

Azt tudja valaki, hogy windows app-ban miért nem lehet előre letölteni a nézni szándékozott filmet vagy sorozatot? Netflix-nél állítólag lehet. A Microsoft Store-ban minden második értékelés ezt reklamálja. Sokan pl. utazás közben nem mobilon, hanem laptopon néznék a filmeket, de most nem lehet. Nekem gyakorlati problémám is van a folyamatos streaming-gel: megszoktam, hogy filmnézés közben, vagy a film végén visszatekerek, ha valamit nem értettem, de ez a Disney+ appban nehézkes (lassú), és időnként szét is esik (fekete képernyő, hang van, de teljesen máshol tart). És persze adathasználat szempontjából sem előnyös ez a megoldás, mert egy film így másfél-kétszeres adatforgalmat is generál. Miért nem lehet legalább cache-elni? (Spotify kb. mindent be-cache-el, amit az ember az utolsó hónapban hallgatott.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#916) negyven2 válasza norbertoth (#913) üzenetére


negyven2
veterán

Magukat a Terminátor jogokat Gale Anne Hurd és korábbi férje James Cameron tulajdonába 50/50 arányban. A gyártási jogokat viszont több cég is birtokolta. Elviekben még most is a Skydance Media az aki gyárthat Terminátor tematikájú műsorokat (elvileg készítés alatt áll egy Netflix-es anime sorozat).

Amit viszont te szeretnél az a forgalmazási jogok amik viszont teljesen szét vannak szórva.

Az első résznek a forgalmazási jogai elvileg az Amazon-nál vannak (Orion Pictures volt az eredeti forgalmazó, akik meg az MGM alá tartoztak akiket meg megvett az Amazon). A második, harmadik és a Salvation című rész az USA-ban Warner (kivéve a 2), nemzetközi szinten meg Sony. A Genisys az már Paramount, míg az utolsónak a 20th Century Fox volt a forgalmazója (ez utóbbi ezért is van fent Disney+-on).

Úgyhogy eléggé szerte széjjel vannak a forgalmazási jogok. És pl. emiatt sincs Disney+-on emilyen Indiana Jones film, hiszen annak a forgalmazási jogai még mindig a Paramount-nál vannak. Majd az 5. rész már fent lesz (és valószínűleg a többi is, csak meg kell egyezni velük vagy meg kell venni tőlük).

Amúgy pletykaszintem felröppent az, hogy a Terminator 7 az majd az Apple TV+-ra készül és Cameron fogja rendezni. De ennek ellentmond az, hogy ő most el van foglalva Pandora-val jó ideig, illetve nem úgy tűnt, hogy foglalkozna ezzel a franchise-al. Dark Fate esetén is állítólag dolgozat rajta, viszont a nyilatkozatok alapján pl. a forgatásra soha nem ment ki, és nem szolt bele semmit.

(#917) norbertoth válasza negyven2 (#916) üzenetére


norbertoth
senior tag

Köszi a kimerítő választ! :R

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#918) lenox


lenox
veterán

Van olyan mas is, akinek nem megy a Disney+ alkalmazas? Nekem egy Mi Box-on miutan elindul csak koroz, nem mond semmilyen hibat, nem keri, hogy jelentkezzek be, csak koroz. Minden mas (Netflix, HBOMAX, Youtube, network teszt) jol megy. Probaltam cachet uriteni, ujrainstallalni, a Mi Box-ot factory resetelni, de ugyanez a helyzet.

(#919) hombre[EU] válasza l.skywalker (#909) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jobban utánaolvastam és rajöttem,hogy nekem a chromecast with google tv kell, mert ha jól értem a többi verzióban "nincs op.rendszer" és kell egy kütyü,amirōl az appot indítod.

Life, Uh, Finds A Way

(#920) ferenck válasza lenox (#918) üzenetére


ferenck
senior tag

Nekem akkor csinált ilyet a telefonon, amikor véletlenül bekapcsolva maradt a vpn.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#921) l.skywalker válasza hombre[EU] (#919) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. Ha ez kitétel akkor igen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#922) modd3r válasza negyven2 (#916) üzenetére


modd3r
őstag

Köszi az érdekes infókat! :K

(#923) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Találtam egy Disney+ által támogatott cikket az Index-en. Meglepően jó minőségű írás:
Index - Brand and Content - MARVEL, AZ UNIVERZUM KÖZEPE

Nem tudom mikori, ha mótvá, akkor sorry :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#924) qqzs


qqzs
őstag

Fire stick ajanlotta a "This is us"-t hogy a disney plusson nezheto ingyen, de rakkatintva azt irja nem elerheto geografiailag nalunk

Eladó: GTS450

(#925) smc


smc
addikt

Menetrend szerint Obi utolsó rész és Strange 2 felkerült. Ma mozinap lesz. :))

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#926) jeni válasza smc (#925) üzenetére


jeni
félisten

ma gyerek nap lesz.
az összes Star Wars sorozatot megnézte az eltelt néhány nap alatt.
a szereplős változatokat is.

(#927) azbest válasza negyven2 (#916) üzenetére


azbest
félisten

terminator kapcsán elvileg idén itthon is elindul a SkyShowtime [link] , ami részben lefedheti a hiányzó részeket is. Lassan tényleg el kell gondolkodnom, hogy hányra fizetek elő vagy rotáljam-e őket :DDD

(#928) Kaba válasza azbest (#927) üzenetére


Kaba
veterán

A legcélszerűbb havonta egy másikat előfizetni(egy hónap alatt mindent megnézel), aztán váltasz a következőre, mivel sok új tartalom nem kerül fel menetközben.

(#929) lenox válasza ferenck (#920) üzenetére


lenox
veterán

Atmentem a digirol t-re, es igy megy. Nem kene a digin is mennie?

[ Szerkesztve ]

(#930) Calogero válasza lenox (#929) üzenetére


Calogero
addikt

Nem lehet hogy nálad is ez a probléma: [link]
A Diginél Natolt ip címed?

(#931) lenox válasza Calogero (#930) üzenetére


lenox
veterán

Nem tudom lehet. A kerdest nem ertem, a digi routere is natol, es utana egy wifi router is natol. De szamitogepek ezen a halozaton elerik browserbol, bar lehet, hogy az alkalmazas mast csinal, mint a browser.

(#932) negyven2


negyven2
veterán

Július 13-án jön a Disney+-ra a 'The Bob’s Burgers Movie'

És remélhetőleg a Solar Opposites 3. évadával együtt. Bár hivatalosan még ez csak a Hulu-s megjelenés (oda egyszerre jön ki mind a 11 rész), de azért jó lenne, ha nem kellene ezt az "alapítványi tékából kikölcsönözni"... azért pár hét késé belefér még.

[ Szerkesztve ]

(#933) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nem túl jo megoldás, hogy a Shang-chi és a tíz gyűrű legendájának a harmadát nem lehet érteni, mert kínaiul van a magyar szinkron ellenére is, és még felirat sincs ilyenkor alatta.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#934) l.skywalker válasza Rigormortiis (#933) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én feliratosan néztem és úgy is kínai volt de volt magyar felirat

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#935) sittes79 válasza Rigormortiis (#933) üzenetére


sittes79
addikt

Én nem tudom mit állítottam be, de csak a kinai mondókáknál volt felirat amugy csak szinkron.(Írország)

[ Szerkesztve ]

(#936) ozakila válasza hombre[EU] (#905) üzenetére


ozakila
tag

Realme 4K stick,tökéletes az összes streming szolgáltató.

(#937) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Doctor Strange: magyar nyelv ki választható, természetesen nem magyarul beszélnek alatta. Ez valami vicc!!!??? :W

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#938) #48613632 válasza F.B.I. (#937) üzenetére


#48613632
törölt tag

Dehogynem. Bár azt hiszem, az első fél perc talán tényleg spanyol, vagy valami hasonló :)

[ Szerkesztve ]

(#939) NY_A válasza #48613632 (#938) üzenetére


NY_A
őstag

Az is kb. 2 mondat.

[ Szerkesztve ]

(#940) Steve1207 válasza #48613632 (#938) üzenetére


Steve1207
veterán

Beletekertem két három percenként mindkét részbe, végig magyar. Pont azt a fél mondatot hagyhattam ki akkor a simában. Amúgy ritka rossz a szinkron, elrettentésképp jó volt, hogy továbbra se nézzek így filmet :D

.

(#941) #48613632 válasza NY_A (#939) üzenetére


#48613632
törölt tag

:)) Ez kb így van

Steve1207
Hát az kétségtelen, hogy eredeti nyelven sokkal jobb.

(#942) BoneDragon válasza Steve1207 (#940) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kivancsi lennek hogyan szinkronizaltak le moonknightban oscar isaac-et. Brutal amit eloadott… nagyon sajnalom azokat akik szinkronosan neznek filmeket.

(#943) F.B.I. válasza BoneDragon (#942) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én is de a feleségem németes, azt meg én utálom és nem hadoválom.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#944) ittakary válasza F.B.I. (#937) üzenetére


ittakary
nagyúr

szar az egész! mondd le!

(#945) hombre[EU] válasza ozakila (#936) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kösz. ránézek arra is.

egyébként eddig 3-4 tv-n néztem (lg cx,pana ambi,tcl, sony) és úgy néz ki az app még nincs rendesen optimalizálva. minimum lassú, de crashek menube, glitchek,buffer problémák is voltak. egyedül xbox series x-en volt gyors,problémamentes

Life, Uh, Finds A Way

(#946) smc válasza BoneDragon (#942) üzenetére


smc
addikt

Nekem teljesen okés volt, de ha már ennyire mondjátok lehet ránézek angolul is. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#947) eisento válasza F.B.I. (#937) üzenetére


eisento
addikt

mi tegnap neztuk meg az elso reszt (igen a gyerkoc miatt el voltunk maradva a filmekkel) es vegig szinkronos volt

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#948) SpongyaBob válasza ittakary (#944) üzenetére


SpongyaBob
veterán

:DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#949) 3L1T3 válasza F.B.I. (#937) üzenetére


3L1T3
addikt

Az elején ami SPANYOL az a Moziban se volt szinkronizalva. OKKAL! Azért ne verd a fejed a falba! :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#950) eisento válasza 3L1T3 (#949) üzenetére


eisento
addikt

kozben rajottem, hogy a masodik reszrol beszeltek es igen spanyol de tenyleg direkt spanyol nyelvu, kicsivel kesobb is lesz amikor spanyolul megy majd csak nem akarok spoilerezni :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.