Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) #46824192 válasza markknight (#1250) üzenetére


#46824192
törölt tag

Droid boxon függőleges. Bár nem értem mitől annyira utálni való a vízszintes.

(#1252) markknight válasza #46824192 (#1251) üzenetére


markknight
veterán

Lefelé tudok görgetni, oldalra már nem. Az egész rendszer úgy van felhúzva, hogy CSAK verticalba görgethetek. A UX börtönben, ez egy többszörös életfogytiglant is megér.

[ Szerkesztve ]

(#1253) #46824192 válasza markknight (#1252) üzenetére


#46824192
törölt tag

Milyen platform ?

(#1254) Steve1207 válasza markknight (#1252) üzenetére


Steve1207
veterán

Droid alkalmazásban egymás alatt vannak a részek, ez ebben a formában a sima webböngészős megoldás. Néha "rendes" alkalmazás helyett csak egy böngészős implementálást csinálnak, aztán így legalább "van ikonja", meg valamennyivel könnyebben kezelhető, mint egy tényleges böngészőben matatni.

.

(#1255) markknight válasza #46824192 (#1253) üzenetére


markknight
veterán

Desktop böngésző

(#1256) markknight válasza Steve1207 (#1254) üzenetére


markknight
veterán

Azért egy sima wrapba belevágni a HTML-t ahhoz már tényleg pofa kell, de való igaz, mai napig divatos az inline böngésző meg a kamu PWA.

Itt szerintem azért választották ezt a megoldást, mert mi is látszik egy-egy részből? A képe, címe meg valami egy mondatos WC-n írt leírás. Ezt nem fogják tudni 1080p>-ba szépen megjeleníteni.

[ Szerkesztve ]

(#1257) #46824192 válasza markknight (#1255) üzenetére


#46824192
törölt tag

Odatartod az egeret jobb szélre az epizódok thumb képeire , megnelenik egy kis fehér nyilacska , azt megnyomod és görget egyet.

(#1258) markknight válasza #46824192 (#1257) üzenetére


markknight
veterán

Igen, azt észrevettem, de jobban esne ha csak simán le kéne húznom a kurzort és megindítanám a görgőt. Szerencsére nem sokszor kell a részek közt navigálnom.

(#1259) Mr K válasza markknight (#1258) üzenetére


Mr K
senior tag

Nem írtad, hogy milyen desktop. De win10-nél az app-ban működik a jobbra balra scroll a görgővel (már ha olyan egered van). De attól sem lesz jobb. Viszont ott csak a főképernyőn lehet jobbra-balra navigálni, egy sorozat megnyitása után az epizódok már egymás alatt vannak.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1260) #46824192


#46824192
törölt tag

Visszajelzést hová lehet nekik küldeni?

Die Hard 3 szinkronban a párbeszédek torzítanak. Nem gyengén túlvezérelt a beszédhang.

(#1261) zoltan6 válasza #46824192 (#1260) üzenetére


zoltan6
őstag

A szinkronstúdió hangmérnökének.

(#1262) l.skywalker válasza #46824192 (#1260) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt alul van egy "Visszajelzés küldése" gomb:
Disney+-súgóközpont (disneyplus.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1263) #46824192 válasza l.skywalker (#1262) üzenetére


#46824192
törölt tag

:R

@zoltan6
Miért kell olyan választ adni ,ami alapból hülyeség?

(#1265) norbertoth válasza #45580032 (#1264) üzenetére


norbertoth
senior tag

Akkor az nem is szinkronos? :C :))

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#1266) negyven2


negyven2
veterán

(#1267) ollie válasza negyven2 (#1266) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Uhh, 3200 Ft reklámokkal, ami amúgy nettó ár. A reklámmentes meg 4400 Ft (szintén nettó).
Ez itt nálunk kb 150%-os emelést jelentene (mert még áfa is jönne rá).

***

(#1268) Drenadar válasza ollie (#1267) üzenetére


Drenadar
veterán

talán nem ez lesz :) de ha mégis akkor mondom is le :D annyira sok minden nincs fent rajta számomra ami nézhető.

(#1269) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Üdv!

Androidos Philips tévém van amin rengeteg tartalom (hiba történt, hibakód nincs) nem elérhető. Ez valami vicc ?

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1270) spiky03 válasza negyven2 (#1266) üzenetére


spiky03
veterán

Gondolom ez a jelenelg éves előfizetőket nem érinti, max majd jövőre, ha lejár az 1 év.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1271) norbertoth válasza Drenadar (#1268) üzenetére


norbertoth
senior tag

szeretem az ilyen kommenteket, nem nagyon van mit nézni rajta de azért előfizet :C

Egyébként nálunk nem lesz annyi, akinek éves van és míg le nem jár, azt nem érinti. Nekem alapvetően a 2400ft is gyanús volt, valahogy el kell indítani a marketinget, a beetetés, aztán jön majd egy finomhangolás, ez teljesen értelemszerű. Nekem momentán 4k-t is megérne.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#1272) Steve1207 válasza spiky03 (#1270) üzenetére


Steve1207
veterán

Persze, hisz már kifizetted az akkori feltételek szerint.

(#1266) negyven2: Amúgy ez a reklámosdi általában nem vészes. Igaz előfizusba nem láttam még, de az ingyeneseknél odakint (nemrég indult az amazonos Freevee (ez amúgy elég jó tartalmat kínál)) van kb 4 pont, hogy bedob egy reklámot, még a film előtti szolgáltatói "logot" is annak veszi.
Persze hazai viszonylatban gáz ezek fényében, hogy 300-500 ft cirka a különbség. Vagy alul kell árazniuk vagy a nagy csomagot fölé, hogy értelme legyen ennek a változatnak. Nekem pl szimpatikus lenne a reklámos a mostani (még kedvező) 1,5-2e-es árakon emelkedések után.

.

(#1273) Drenadar válasza norbertoth (#1271) üzenetére


Drenadar
veterán

igen főleg az akció miatt fizettem elő, meg hogy állítólag lesznek rajta jó tartalmak, megadtam neki az esélyt.

(#1274) Pro Koryak válasza norbertoth (#1271) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Én is így gondolom, "annyira sok minden nincs fent rajta számomra ami nézhető".
Amiatt fizettem csak elő az 1évet, mert a tévém támogatott + volt az éves kedvezmény egyébként nem. Ha valóban árat emelnek, és 3-4e Ft felett lesz a havidíj, én is mondom le a 'csába. :K

(#1275) Kaba


Kaba
veterán

Akik egy évre fizettek elő nem lesz változás.
Reklámos csomag ára is marad a régi vagy alig emelkedik.
Reklám nélküli csomag ára drágul Dez. 8-tól.

[ Szerkesztve ]

(#1276) Drenadar válasza Kaba (#1275) üzenetére


Drenadar
veterán

sztem senki se gondolta hogy az egy év lejárat előtt egyszer csak kapunk egy mailt, hogy fizessünk még :D

itt arra mondtuk (legalábbis én és sztem Pro koryak is ) hogy majd ha letelik az egy év és havi 4000 et kellene fizetni érte nah akkor mondjuk le...

de ki tudja lehet addig jön annyi jó tartalom mint most a préda, hogy megváltozik a vélemény és megtartjuk....


MÁS:
miért nem lehet elfelejtetni egy címet amibe belenéztem de nem akarom megnézni/folytatni?

(#1277) spiky03 válasza Drenadar (#1276) üzenetére


spiky03
veterán

Még ilyet sajos nem tud a felület, pedig jó lenne.
Tekerd a végére a filmet és utána eltűnik onna.
Sajnos még csak ez az egy módzser van rá....

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1278) Kaba válasza Drenadar (#1276) üzenetére


Kaba
veterán

Végig pörgeted az elkezdett tartalmat utána már nem mutatja.
Elvileg tableten vagy Pc-n belépve is törölhető?(az HBO-n lehetséges)

[ Szerkesztve ]

(#1279) Pro Koryak válasza Drenadar (#1276) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Persze, ha lejárt az 1 év, akkor mondom le ha k. drága lesz a havidíj.
A havi 1-2 új film, ami engem érdekel annyit nem ér, a többi ami fent van meg már láttam, akár többször is.
Sorozatok 90%-a nekem röhej, animációs filmekből eléggé kinőttem, doku sorozatok Netflixen jóval komolyabbak.

(#1280) tomp


tomp
félisten

Nem értem mi ez a hiszti az emelésről. Még csak az amerikai árakat lehet tudni. Magyar ár eleve más lesz mivel a szolgáltatók helyi árazást használnak. Azaz a helyi piacra lövik be. De sokunknak jövő év nyaráig amúgy se fontos az árazás.

Én amúgy arra tippelek, hogy a havi 2490Ft-ról kb 3000Ft-ra az éves 24.900Ft-ról kb 30.000Ft-ra emelkedik. Le merem fogadni, hogy a Netflix alatt maradnak árban.

(#1281) Pro Koryak válasza tomp (#1280) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Már a mostani 1éves ár is 30e = 29900! Kizárólag az 1éves beetetős/bevezető/ akciós ár 24900. ;)
Itthon tuti lesz 3500 a reklámos + 4000Ft a teljes. :K

(#1282) negyven2 válasza Drenadar (#1276) üzenetére


negyven2
veterán

Azért írtam, hogy ez az USA-ra vonatkozik, és jelenleg nincs információ arról, hogy máshol is növekedne az ár (ami persze még nem jelenti azt, hogy nem fog). Ugye az ad-supported verzió veszi majd át a mostani helyért, és lesz egy drágább, reklámok nélküli verzió. Ami igazából azt jelenti, hogy kap kvázi egy 38%-os emelést.

Viszont a Disney+ az USA-ban az nem tartalmazza a Star-t. És bár ez főleg a jelenlegi Ft/USD árfolyam miatt van, de a havi 2490-es ár sokkal olcsóbb mint az ottani alapcsomag (és még a más EU-s országhoz képest is azért olcsóbb nálunk). Ugye ha itt hasonlós mértékben emelnének árat, akkor 3400-3500 körüli értékre menne az fel.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1283) Drenadar válasza negyven2 (#1282) üzenetére


Drenadar
veterán

még egy dolog : nagyon nem tudjuk hogy jövő nyáron 5 vagy 600Ft lesz egy euro/dollár :D


(#1284) tomp válasza Pro Koryak (#1281) üzenetére


tomp
félisten

Akkor 35-36ezer. :DDD
Sehol nem írják, hogy a 24.900Ft az csak bevezető ár. Én is akciósan fizettem elő így 19.890Ft és felette mutatja, hogy amúgy majd 25ezer lesz.
Itthon 3500Ft mellett reklám? Háááát bátor lenne... :DD
3500-ért reklámossal az lenne a baj, hogy akkor bár a 4ezresre fizetnének elő de akkor az 1db 4ezrest többet használnák ergo kisebb bevétel mintha lenne egy sokkal olcsóbb de reklámos előfizetés.

(#1285) spiky03 válasza Pro Koryak (#1281) üzenetére


spiky03
veterán

25 ezer az éves díj még mindig. ;)
[link]

A beetetős/bevezető ár az 18900 volt, én azt fizettem elő.

@#1278Kaba
Sajnos ott sincs az az opció, mint pl az HBO Maxnál, amit írtál.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1286) negyven2 válasza Drenadar (#1283) üzenetére


negyven2
veterán

Ez igaz :D.

Viszont amit már is írt, az az, hogy a Disney+ is regionális árazással működik, vagyis itthon még a sz*r Ft/$/€ árfolyam ellenére is sokkal kevesebbe kerül, mint arányaiban kéne. De ott van India, ahol kb. $2-ra jön ki egy hónap. Nem hiába ők adják ki a Disney+ előfizetőinek a 1/3-át. A jelenlegi 152 millióból olyan 58 millió előfizetője a van a kvázi Disney+-nak (Hotstar ami nagrészt Indiában és más fejlődő /Észak Afrika, Közel Kelet/ piacokon érhető el).

Amúgy lehet olyat olvasni már egy-két hírfelületen, hogy a Disney megelőzte a Netflix-et előfizetők terén, miközben ez annyiban igaz, hogy a Disney-hez tartozó szolgáltatások össze felhasználói száma lett 221 millió fő. De ebben benne van a Diensy+ (és a Hotstar), az ESPN+ és a Hulu összes előfizetője is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1287) Pro Koryak válasza spiky03 (#1285) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ja, ha éppen elkaptad azt a pár napot, amíg élt a lehetőség + azért is sokaknak kuncsorogni, emailezni kellett, hogy ugyan kapják már meg. Ide is nem egy ember írt be, hogyan is kapta meg végül. :Y
A full havidíj 2490Ft = 29900Ft éves, a nem kuncsorgós beetetős akciós 2075Ft = 24900Ft.
Szóval jövőre bőven 3e felett lesz a havidíj, főleg, ha külföldön beindul még jobban az előfizuk száma + a baromi erős Forint is segít rajta. :C

[ Szerkesztve ]

(#1288) modd3r válasza norbertoth (#1271) üzenetére


modd3r
őstag

Én is "láttatlanban" fizettem elő, az akciós ár miatt. Nekem a Netflix mellet óriási csalódás.

(#1289) tomp válasza Pro Koryak (#1287) üzenetére


tomp
félisten

Te a normál éves díjat elosztottad 12hónappal? :DDD
Arról még nem hallottál ezek szerint, hogy ha valahol előre kifizetsz 1 teljes évet akkor kedvezményt kapsz?
pl nem 12hónapot fizetsz hanem csak 10hónapot?

lásd: Google tárhely 2TB havi 3590Ft/hó. 1évre előre 35.990Ft.
BKK bérlet 9500Ft/hó. 1évre 103.000Ft.
Mind2-nél a havidíjat szorozd meg 12-vel! Nem annyit fogsz kapni amennyiért adják az 1évet. Naháát. :DD

(#1290) spiky03 válasza Pro Koryak (#1287) üzenetére


spiky03
veterán

Én az első nap, amikor lehetett beregeltem az akciós árra és amikor indult aznap reggel, ha jól emlékszem 7:30 körül küldték is a mailt, hogy regelhetek rendesen és fizethetek is.
Nálam szerencsére nem volt semmi probléma, simán ment a 19 ezre éves díjas előfizetés. :R

Én úgy értelmezem, hogy az a 25 ezre éves díj az még most is van. Ott a link a honalpon, amit linkeltem.
A 19 ezres volt az előreges akciós.

Nekem pl jobban bejön ez, mint a többi streaming. Böngészés közben mindig meglepődök, hogy ni-ni ez a film is fent vn és ez is nagy kedvenc volt. :D
Igaz van még hova fejlődnie az appnak.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1291) negyven2 válasza Pro Koryak (#1287) üzenetére


negyven2
veterán

--- del ---

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1292) markknight


markknight
veterán

Biztos, hogy nem lesz idehaza 4000 forint az előfizetés. Az HBO Max az usában 10 dolcsi. Ezzel szemben idehaza az előfizetés díjja 2400 forint.

A reklámos változat szerintem olyan 1600-1900 lesz, míg a reklám nélküli 2900.

[ Szerkesztve ]

(#1293) Pro Koryak válasza tomp (#1289) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Pont ez a sima beetetés. :C Ilyenről még nem hallottál?

#1290 spiky03
pl. másik legnagyobb szolgáltatót átállítod angol nyelvre, így sokkal több olyan találatot behoz, amit magyarra állítva nem, pedig magyar felirat is van hozzá.

(#1294) tomp válasza Pro Koryak (#1293) üzenetére


tomp
félisten

De te a havidíjból számolsz éves díjat az évesből pedig havidíjat? Hát nem tudom hol élsz de sehol se így megy. Mindenhol kedvezőbb az éves. Évesből nem lehet havidíjasat számolni. Havidíjból lehet éveset de annál mindig olcsóbb lesz. Ez nem beetetés hanem mennyiségi kedvezmény. Több hónapot előre fizetsz akkor jár a kedvezmény.
Ha emelik a havidíjat akkor bár az éves díj is emelkedik de továbbra is kb 10hónapot fognak kérni azaz utána sem fog neked kijönni a matek mivel az éves az nem 12xhavidíj hanem csak 10xhavidíj.

(#1295) Pro Koryak válasza tomp (#1294) üzenetére


Pro Koryak
addikt

"Pont ez a sima beetetés." Azaz maradj náluk, fizess tovább, még ha sz.r is a szolgáltatás... éééés sokan így is tesznek. :C

[ Szerkesztve ]

(#1296) tomp válasza Pro Koryak (#1295) üzenetére


tomp
félisten

Akinek nem tetszik a kínálat az nem fizet ki 1 évet. Ennyi.
Aki csak azért kifizeti az 1évet, hogy majd hátha az akár az utcai hajléktalannak is adhatta volna a pénzt. :DDD

(#1297) ollie válasza Kaba (#1275) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez világos, de nem mindegy, hogy 1 év után kicsivel emelkedik az ára, vagy rögtön a 2-3 szorosára ugrik.

mod: látom már kitárgyaltátok

[ Szerkesztve ]

***

(#1298) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Én megjelenés napján előfizettem a kedvezményes éves díjat és azóta szinte minden nap több órát nézi a család is és én is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1299) Kaba válasza ollie (#1297) üzenetére


Kaba
veterán

Továbbra is maradni fog a 4 hónapos kedvezmény, a mostani kedvezményezetteknek, így bizonyosan nem lesz 2-3 szoros az áremelkedés ,1 év letelte után sem :)

[ Szerkesztve ]

(#1300) Pro Koryak válasza Kaba (#1299) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nem kell 2-3x, elég ha 2500-ről 3500-3900-re emelkedik. Akkor már repül is ... :N

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.