Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) alaves válasza barcalaci84 (#2000) üzenetére


alaves
addikt

Köszönöm! Sehol nem találtam a neten ezt az infót...

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#2002) spiky03


spiky03
veterán

Egyik kolléga jelezte, hogy valaki állandóan új profilokat hozz neki létre a felületen.
Mit tehet ilyenkor?
Jelezze az Ügyfélszolgálatnak, hogy pl változtassák meg a mail címet egy másikra?
Vagy mondja fel a szerződést és regeljen be újra?

Találkozott valaki már hasonlóval?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#2003) Kaba válasza spiky03 (#2002) üzenetére


Kaba
veterán

Első körben változtassa meg a jelszavát . Kilép, újra bejelentkezik, amennyiben a probléma továbbra is adott, kérdezzen rá az ügyfélszolgálatnál a legcélszerűbb megoldásra.

[ Szerkesztve ]

(#2004) TrollBalint válasza spiky03 (#2002) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hol nézi? Mert nálam a tv feldobott olyat néha, hogy új eszköz akar csatlakozni, gondolom valamelyik szomszédtól jön. Ha esetleg nála is volt ilyen, akkor az új jelszó sem védi meg, de jó indikátor lehet, hogy ha utána is látja, hogy új profillal találkozik.
sőt, akár még véletlenül is előfordulhat, mert ha pont olyankor dobja fel az ablakot, mikor nyomkodja a távirányítót, és olyan a tv-e, mint a miénk, akkor egyből az elfogadás-ra áll rá :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#2005) spiky03 válasza TrollBalint (#2004) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi az infókat Mindnkinek!
Most annyit csinált első körben, hogy jelszavassá tetté, hogy lehessen létrehozni új profilt.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#2006) skroy válasza spiky03 (#2005) üzenetére


skroy
senior tag

A fiók jelszót mindenképp megváltoztatnám, ha illetéktelen hozzáférés gyanúja merült fel.

(#2007) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban hogy, hogyan tudnám külföldön nézni, használni az előfizetést?
Horvátországban szeretném. Már ha ez számít.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#2008) zoltan6 válasza hódmaci (#2007) üzenetére


zoltan6
őstag

Rálépsz a wifire vagy mobilnetre aztán nézed mint itthon.Nem értem a kérdést.

(#2009) hódmaci válasza zoltan6 (#2008) üzenetére


hódmaci
senior tag

Azt hittem az előfizetés amit itthon (Magyarországon) kötöttem az csak Hu érvényes.
De ezek szerint bármelyik országban érvényes.
Köszönöm

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#2010) Mr K válasza hódmaci (#2009) üzenetére


Mr K
senior tag

Ha olyan országba utazol, ahol van Disney+ (pl. Horvátország ilyen), akkor az adott országban érvényes kínálatot nézheted (meg amit letöltve magaddal vittél). [link] Ha a lakóhelyed nem Mo-n van (pl. életvitelszerűen Horvátországban élsz), akkor elvileg nem köthetsz magyar előfizetést.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#2011) zoltan6 válasza Mr K (#2010) üzenetére


zoltan6
őstag

Ez hülyeség,voltam többször Németországba,ugyanaz a tartalom volt a Disney+-on mint itthon.Nincs ilyen.Eleve a saját magyar előfizetéseddel lépsz be.

(#2012) Mr K válasza zoltan6 (#2011) üzenetére


Mr K
senior tag

"Bár a tartalmaink nagy része mindenhol elérhető lesz, az országod/régiód vagy a tartózkodási helyed függvényében lehetnek kisebb eltérések. Előfordulhat, hogy egyes műsorok bizonyos országokban/régiókban nem streamelhetők." [forrás]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#2013) zoltan6 válasza Mr K (#2012) üzenetére


zoltan6
őstag

Csak előfordulhat,de nem fordult elő.Bár nyilván nem néztem végig az összes kinálatot,de az összes félbehagyott sorozatomat tudtam folytatni.
Amúgy meg ha van itthon egy arra alkalmas routered vagy NAS-od beállitod a VPN-t, aztán probléma megoldva.

[ Szerkesztve ]

(#2014) azbest válasza Mr K (#2012) üzenetére


azbest
félisten

Ez azt jelenti, hogy a horvát előfizetésben nem ugyanaz a kínálat, mint a magyarban.
De a szolgáltatás roaming során a saját előfizetésed szerinti tartalmat látod európán belül járva. Kifejezetten azt írják elő, hogy ugyanazt kell elérned, mint otthon:
Hozzáférés online tartalmakhoz külföldön [link]

Nem keverendő a mobilnet roaminggal, az más. 2018 április 1 óta él ez a tartalomszolgálatókra vonatkozó szabály. [link]

Gyanítom, hogy ha elhagyod európát, akkor lesz az, hogy másik régiós vagy csak előre letöltött tartalmat nézhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#2015) zoltan6 válasza azbest (#2014) üzenetére


zoltan6
őstag

Én is így tudtam hogy erre úniós törvény van . :K Az összefoglalóban is rosszul van beleirva.

[ Szerkesztve ]

(#2016) hódmaci válasza zoltan6 (#2013) üzenetére


hódmaci
senior tag

Van arra alkalmas készülékem, de 60/25 nettel döcögős a vpn. :U
Sajnos.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#2017) zoltan6 válasza hódmaci (#2016) üzenetére


zoltan6
őstag

De nem is kell,mert megerösitette a fórumtárs itt kettővel fölöttem,hogy ugyanazt a tartalmat látod külföldön is.

(#2018) azbest válasza hódmaci (#2016) üzenetére


azbest
félisten

Nem kéne, hogy gond legyen. De egyébként, ha mobilnetedben van nagy roaming adatkereted, az külföldön is magyar ip címet ad. Csak persze figyelni kell, nehogy túllépd és nagy költségbe keverd magadat.
Van amelyik mobil szolgálatónál a webes felületen beállítható, hogy eu-n kívüli roamingot ne csináljon a mobilnet (yettel például: Roaming tiltás 2-3-as zónára). A szolgáltatós topicokban biztos tudják hogy lehet. A készüléken magán nem elég állítani.

Meg nehogy hotel tévén benn felejtsd bejelentkezve a streaming fiókjaidat :D Én anno vittem magammal firetv sticket streaminget nézni. Manapság kapni itthon is egész jó áron androidtv stickeket.

[ Szerkesztve ]

(#2019) EmThor


EmThor
addikt

Felkerült az X-Akták 1.-9. évada is végre, így a teljes sorozat elérhető (eddig csak a 10-11. volt fenn) :C

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2020) Serpiko válasza EmThor (#2019) üzenetére


Serpiko
addikt

Magyar szinkronnal?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2021) lemmy9 válasza Serpiko (#2020) üzenetére


lemmy9
őstag

Nem sajnos.

Szerintem!

(#2022) Serpiko válasza lemmy9 (#2021) üzenetére


Serpiko
addikt

Kár jobb lett volna magyarul. Valamikor csak felkerül a szinkron is.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2023) Steve1207 válasza EmThor (#2019) üzenetére


Steve1207
veterán

Csúcs, pont hétvégén néztem rá, hogy fent van-e már esetleg :)

.

(#2024) lemmy9 válasza Serpiko (#2022) üzenetére


lemmy9
őstag

Szörnyű az eredeti, pedig én feliratbuzi vagyok. Vagy csak az emlékek teszik.

Szerintem!

(#2025) Serpiko válasza lemmy9 (#2024) üzenetére


Serpiko
addikt

Azért teszek vele egy próbát, ha nem jön be hagyom vagy nézem máshol. :D Érdekes vannak filmek amik eredeti hanggal sokkal jobbak. Megnézem ha jó a film felirattal eredeti hanggal utána magyarul is. Sok esetben jobb az eredeti hang.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2026) lafaty80 válasza Serpiko (#2025) üzenetére


lafaty80
őstag

Hát nem tudom ... ritkán vagok úgy, hogy bármi jobb az eredetinél, de most ezt kell mondanom. Ez a sorozat angolul nagyon gáz, egyet kell értenem lemmy9-vel.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#2027) Serpiko válasza lafaty80 (#2026) üzenetére


Serpiko
addikt

Van mindkétféle jól mondod, eddig csak normális eredeti hangba futottam bele. Jellemzően magyarul nézem a tartalmakat.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2028) lemmy9 válasza lafaty80 (#2026) üzenetére


lemmy9
őstag

A Rékasi-Nárai szinkron tökéletesen passzolt.

Szerintem!

(#2029) Steve1207 válasza lafaty80 (#2026) üzenetére


Steve1207
veterán

A magyar szinkron tényleg nagyon jó volt, de nekem semmi bajom eddig az eredetivel. Mára szinte mindenhol zavar a más nyelvű szinkron, ezzel együtt az eltérő lip sync. Úgyhogy nálam inkább az emlék teszi széppé a dolgot és hogy velük azért kevés feliratos filmet néztünk, ami miatt jobban megszoktuk a magyar szinkront. Néha kapásból azon a hangon vártam amúgy, hogy megszólaljanak így is, fura volt :D

.

(#2030) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Üdv!

A Galaxis őrzői 3. mikorra várható? Vagy Disney címeknél továbbra is él a 45 napos limit?

(#2031) toompa válasza Harbinger85 (#2030) üzenetére


toompa
őstag

Elvileg augusztus közepe.

(#2033) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nyilván mondani sem kell, hogy a torrent alapú fájlmegosztó szolgáltatás (p2p) - amennyiben illegális tartalom megosztásának okán kerül szóba - TILOS!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2034) Bogyi007 válasza Harbinger85 (#2030) üzenetére


Bogyi007
veterán

Sweet.tv-n már nézhető. És azért az legálisnak nevezhető inkább.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2035) lafaty80 válasza Steve1207 (#2029) üzenetére


lafaty80
őstag

Én alapvetően minden evő vagyok nyelv terén, van olyan sorozat, amit eredeti nyelven szeretek, van amit magyarul. Volt amit mindkettőn néztem már, mert nem bírtam várni a szinkronra, és mindkettő bejőtt. És volt ahol váltottam, mert a másik jobban tetszett. Szóval elfogultsággal biztos nem fognak vádolni :DDD
Egyébként pont említve, 4. évadtól történt valami, mert emészthetőbb az eredeti verzió, bár monjduk most csak a fő szál részeit nézem az x-aktákból.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#2036) Harbinger85 válasza toompa (#2031) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Akkor tolhatom még egy hónapot hogy előfizessek. Pedig szép tartalom gyűlt fel (Obi-wan, Andor, Avatar 2, MCU sorik), végre a teljes X-akták - anno nem mertem nézni, de most már vágyok valami ijesztőre.

(#2037) toompa válasza Harbinger85 (#2030) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
Augusztus 2 a hivatalos dátum.

(#2038) cszalien


cszalien
csendes tag

Sziasztok! Ma fizettem elő a Disney+ra, viszont furcsa dolgot csinál. Telefonon(alkalmazásban), pc-n (böngészőben) tökéletes, de tv-n nem játszik le hangot (ahogy néztem, az 5.1-es hangot nem játsza le bár lehet nincs összefüggés)
. Pl Fekete párduc 2 teljes csönd, Family Guy rendben. Az alkalmazást már újraraktam a tv-n, elvileg a legfrissebb (2.21.1-rc1 verzió). A tv egy TCL 65c735. Valakinek ötlet?

"A tiszteletet otthon tanulják. Ha a gyereked egy tiszteletlen kis s*ggfej, az a te hibád. Nem a társadalom, vagy a videójátékok hibája. A tiéd."

(#2039) tomp válasza cszalien (#2038) üzenetére


tomp
félisten

A TV saját hangszóróján néma vagy külső hangrendszeren nincs hang? Ha utóbbi, mivel van összekötve?

(#2040) cszalien válasza tomp (#2039) üzenetére


cszalien
csendes tag

Mindenhol sajnos. Ha csak saját hangszóró van, akkor is.

"A tiszteletet otthon tanulják. Ha a gyereked egy tiszteletlen kis s*ggfej, az a te hibád. Nem a társadalom, vagy a videójátékok hibája. A tiéd."

(#2041) tomp válasza cszalien (#2040) üzenetére


tomp
félisten

Esetleg próbálj ki egy régebbi Disney+ verziót!
[link]

(#2042) cszalien válasza tomp (#2041) üzenetére


cszalien
csendes tag

délután megnézem otthon, köszi!

"A tiszteletet otthon tanulják. Ha a gyereked egy tiszteletlen kis s*ggfej, az a te hibád. Nem a társadalom, vagy a videójátékok hibája. A tiéd."

(#2043) cszalien


cszalien
csendes tag

A TCL topikban ajánlották, húzzam ki a tv-t és dugjam vissza.
Ééééés...ez megoldotta :Y .........

"A tiszteletet otthon tanulják. Ha a gyereked egy tiszteletlen kis s*ggfej, az a te hibád. Nem a társadalom, vagy a videójátékok hibája. A tiéd."

(#2044) markknight


markknight
veterán

Az X-men 97 előtt szeretném ledarálni a régi 5 szezont de a magyar disney+-on csak az első két évad van. Mit kell csinálnom ahhoz, hogy elérjem az USA kínálatot?

(#2045) markknight válasza markknight (#2044) üzenetére


markknight
veterán

Ok, látom a topicba ilyet nem lehet, töröljétek a kommentem pls.

(#2046) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Here we go. Meglátjuk mikor ér el hozzánk is:
Disney Plus joins Netflix in password sharing crackdown, hikes prices

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2047) lemmy9


lemmy9
őstag

Megvan ez az anyanyelvünkön is.
[link]

Szerintem!

(#2048) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Hát akkor D+ nálam év végén kuka. :R

(#2049) Fandango válasza Pro Koryak (#2048) üzenetére


Fandango
veterán

Miért nem várod meg, hogy nálunk mikor és hogy fog változni?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.