Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Támogatott Sony TV nincs? Vagy már mindegyik Android TV lett?
Támogatott eszközök | Disney+-súgóközpont (disneyplus.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#352) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A szerintem leggyakoribb kérdésekre adott válaszokkal feltöltöttem az Összefoglalót. Minden további javaslatot szívesen fogadok!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#353) Kaba válasza l.skywalker (#351) üzenetére


Kaba
veterán

Az android támogatott, amennyiben androidos akkor működik.
Más gyártók régebbi tévéi sem mennek LG, Samsung, stb.
A Sony ,ha jól emlékszem 2015 óta androidos. Marad még a külső eszköz.

[ Szerkesztve ]

(#354) l.skywalker válasza Kaba (#353) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:Y akkor régebbi Sony tévéken nem lesz külön app?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#355) drk88


drk88
senior tag

Én még mindig nem kaptam emailt :(

(#356) l.skywalker válasza drk88 (#355) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

FONTOS INFORMÁCIÓ!

A Súgóban ez van a fejlécben:

Ha regisztráltál a bevezető ajánlatra, ma megkapod a beváltáshoz szükséges linket tartalmazó e-mailt. Figyeld, hogy megérkezik-e a link. Ne felejtsd el ellenőrizni a levélszemétmappát sem. Ez június 14-én, az indulásunk napján akár 24 órát is igénybe vehet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#357) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Lehet, hogy én angolul fogom használni az alkalmazást :D

Milyen Szága van az Infinity-nek? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#358) ProEvoFan válasza l.skywalker (#350) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tesztelve két eszközön.
PCn és tévén egyszerre megy. :K

(#359) Skillerz


Skillerz
tag

Engem nem érint ugyan, de érdekes ez az új üzletpolitika, hogy a tartalmat csak a fizetés után tudom megnézni, mármint a listát hogy mik vannak fent...mintha a boltba vennék egy dobozt és csak fizetés után tudnám meg mit is vettem..

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#360) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Ha előfizetek az előregisztrációs akciós éves árra, akkor ha 1-2 héten belül lemondon, mert nem jött be, mennyit utalnak vissza?
Vagy arra van lehetőség, hogy előfizetek 1 hónapra és ha tetszik, akkor előfizetnék (26-a előtt) az előregisztrált akciós éves árra?

(#361) Kaba válasza Sanyi.mTs (#360) üzenetére


Kaba
veterán

Nem utalnak vissza semmit éves előfizetésnél.
Egy hónapra előfizetsz és bármikor válthatsz az évesre 2 havi kedvezménnyel.

[ Szerkesztve ]

(#362) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok!

Előregisztráltam, email is megjött, semmi gond. Annyi lenne a kérdésem, hogy tervezem az éves előfizut, mert annyit megér nekem, de elötte azért csak ránéznék én erre a szolgáltatásra. MOst ezzel az előreggel csak az évest tudnám előfizetni ugye?
Ti , hogy oldjátok meg ezt? Először előfizettek egy hónapra, majd ha minden ok, akkor 1 évre?
Vagy, hogy lehetne ezt ésszerüen?
Köszi

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#363) l.skywalker válasza Sanyi.mTs (#360) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

"Vagy arra van lehetőség, hogy előfizetek 1 hónapra és ha tetszik, akkor előfizetnék (26-a előtt) az előregisztrált akciós éves árra?"
Csak ha másik email címmel regisztrálsz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#364) l.skywalker válasza ProEvoFan (#358) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az szuper. Akkor egyszerre 4 eszközön lehet nézni akár ugyanazzal a fiókkal. Akkor nézhetem mobilon, PC-n, tévén és tableten egyszerre. 4.1-es hangzás :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#365) Kaba válasza Szigma70 (#362) üzenetére


Kaba
veterán

Egy másik regisztrációval előfizetsz egy hónapra és Jún 26-ig eldöntöd, hogy igénybeveszed a kedvezményes ajánlatot, vagy nem teszel egyenlőre semmit és várod a visszajelzéseket :) .

[ Szerkesztve ]

(#366) negyven2 válasza hadam98 (#340) üzenetére


negyven2
veterán

It's Always Sunny in Philadelphia esetén az első évadhoz sincs felirat csak szinkron, a többihez van már felirat...

Illetve bár böngészni nem lehet a tartalmat regisztráció nélkül, de ha Google-ben rákeresel akkor meg lehet nézni, elérhető-e itthonról (illetve mennyi évad érhető el). És az érdekesség, hogy sok esetben magyar leírással add ki olyanokat is, amik (meg?) nem érhetőek el. Amúgy úgy keresek rá, hogy Disney+ és a sorozat címe angolul. Illetve használható részben a lengyel oldal is, csak ott meg ugye az a baj, hogy változó a tartalom (pl. már van Lengyelország is benne, de ott pl. nincs It's Always Sunny, míg nálunk van).

Egyébként elvileg a kedvezmény kupon talán átruházható, mert miután megnyitottam az e-mailes linket kért egyből egy e-mail-t (nem azt amivel elő regisztrálva lettem). Sőt igazából kupon kódot add.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#367) l.skywalker válasza Szigma70 (#362) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha előfizetsz egy hónapra, egy másik fiókkal kell, különben az ajánlat elvész. Ha időközben lemondod, az is csak azt jelenti, hogy az adott számlázási időszak végéig elérhető marad a szolgáltatás számodra, de annak lejárta után nem terhelnek. Tehát se sima, se lemondós Trial időszak nincs.

Én gondolkodás nélkül előfizettem az éves ajánlatra, de én SW fanatic vagyok és nem használok már régóta virágboltot.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#368) sith7 válasza l.skywalker (#367) üzenetére


sith7
nagyúr

de én SW fanatic vagyok

Vannak ilyen emberek ? :D :DDD

(#369) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Most találtam egy ilyet a Súgóközpontban: "Csak részben igénybe vett számlázási időszakokra nem adunk visszatérítést vagy jóváírást."

Majd találtam egy ilyet: Mikor kapom meg a visszatérítést?

Arra nem ír semmit, hogy mikor lehet kérni visszatérítést, de Google-n az US résznél azt írja, hogy előfizetés után három napon belül lehet kérni visszatérítést akkor, ha nem néztél semmilyen tartalmat. Ha valaki bátor ezzel megpróbálhatja végignézni a kínálatot egy egy havi előfizetéssel :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#370) AnonymusX válasza l.skywalker (#369) üzenetére


AnonymusX
senior tag

A bankkártya adataid megadásakor írta, hogy 14 napod van elállni, de csak akkor, ha nem néztél egyáltalán semmit. Ezt írtam feljebb, hogy véleményem szerint ez egy kicsit szigorú feltétel.

(#371) l.skywalker válasza AnonymusX (#370) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:R
Tekintve, hogy a régiónkban pl. a Netflix-et is disposable Revolut kártyával pörgette ingyen hónapokig sok-sok ember, a Disney már elképzelhető, hogy figyelt a részletekre.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#372) Szigma70 válasza l.skywalker (#367) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi

Akkor így lesz.

Nahh jó, de nem lehet 1 évig SW-ot nézni minden nap :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#373) qwertly válasza l.skywalker (#347) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Sikerült, kikelet lépnem a disney fiólból majd a Firefoxon be a gmail fiókomba és azon keresztül a regisztráció sikerült.. :)
Üdv:

(#374) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Sziasztok. Több eszközön tesztelve.
LG TV 👍
Xboxsx 👍
Ps5 ön egyenlőre csak max Hd a stream. Többin 4k ha a tartalom támogatja, nem értem miért. Anno az HBO Max is így indult. :U
Telekom tv van app.
Szerintetek Vodafone tv boxra várható? Hbo van.
Szép napot mindenkinek ✌️

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#375) Tiesto222


Tiesto222
tag

Sziasztok

Kicsit érthetetlen ez az egész , hogy napokat kell várni egy linkre.
Mert 25ezerér egyből használhatod , de pont aki már előre regisztrált annak kell várnia.
Eredetileg azt hittem már éjféltől tudom nézni...

(#376) Kaba válasza Tiesto222 (#375) üzenetére


Kaba
veterán

Nem kell napokat várni. Max 24 óra, de vélhetően napközben megkapod, sokaknak már megjött. Sorrendben haladnak ABC vagy regisztrálás ideje.

[ Szerkesztve ]

(#377) l.skywalker válasza Tiesto222 (#375) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sajnos ez az előregisztráció nem volt jól kezelve így, hogy nem jött róla megerősítő levél rögtön a regisztrációt követően.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#378) Frod


Frod
addikt

Hali!
Az előregisztráció egy random kódot ad, vagy egyedi linket, stb?
Akinek van egy fölös szívesen átvenném, mivel én sajnos benéztem, nem regisztráltam előre mivel írta hogy június 28-ig él az ajánlat, gondoltam ráér majd megjelenéskor - nem számoltam vele, hogy 14-én már leveszik a főoldalról ezt a promóciót :/

Do you see the white shadow?

(#379) Kaba válasza Frod (#378) üzenetére


Kaba
veterán

Email címre megy, nincsen kód így nem átruházató.

[ Szerkesztve ]

(#380) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Úgy nagyjából milyen százalékban van szinkron a tartalmakhoz? Inkább olyan, mint a hbo (a többséghez van) vagy mint a netflix (a többséghez nincs)?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#381) Frod válasza Kaba (#379) üzenetére


Frod
addikt

Köszi!
:(

Do you see the white shadow?

(#382) strogov


strogov
senior tag

Nálam a tartalom így hiánypótló. Family Guy, Fresh off the boat, Scrubs ... egy rakás sitcom háttérnek. Gyereknek egy életre elég sorozoat.
A besorolásokon azért lenne mit tekerni. Miraculous (katicabogár és fekete macska) filmek ott vannak, de a sorozat a gyerek részen nem elérhető (WTF). Narnia krónikái filmek ugyanez. Lépjen be a gyerek a felnőtt részre ezekért?

A felület viszont egy kalap szar. Nincs se history, se vissza gomb. Ha elindítok valamit, leállítás után a böngésző vissza gombja újra elindítja. Csak a főoldalra navigálással lehet visszalépni, de akkor alaphelyzetben kapom a főoldalt ... ennél csak az apple tv+ szarabb, de ott mintha direkt használhatatlan lenne.
Csak akkor látom a nyelveket ha elindítom a filmet. Viszont nincs folytatás listából törlés. Így az elején elég gyorsan tele lesz szeméttel.
Trailer-ekhez nincs szinkron csak a filmhez.

(#383) Pro Koryak válasza BBenceTM (#310) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ez a kedvezmény hol, hogyan elérhető? Mert ez így 33% kedvezmény lenne. :U

(#384) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Nekem még nem jött semmilyen link a regisztráció folytatásához :W

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#385) strogov válasza Rigormortiis (#380) üzenetére


strogov
senior tag

"Úgy nagyjából milyen százalékban van szinkron a tartalmakhoz"

Inkább HBO. Én a kommersz sorozatoknál egyelőre nem találtam olyat amihez ne lenne szinkron. Dokumentum filmeknél meg csak feliratossal találkoztam eddig. Viszont úgy tűnik, hogy ami a felületen van ahhoz legalább felirat van.

(#386) strogov válasza Pro Koryak (#383) üzenetére


strogov
senior tag

Már sehol. Aki 06.13 éjfélig megadta az email címét az kapott ilyen levelet induláskor. Aki most fizet elő annak vagy havi előfizetés van, vagy éves ami 10 hónap.

Aki megadta az email címét, de nem használja el ezt a lehetőséget attól elkérheted.

[ Szerkesztve ]

(#387) negyven2 válasza Kaba (#379) üzenetére


negyven2
veterán

Elvileg ha az e-mailben kapott linkeket kimásolod (ajánlat beváltása), akkor azt bárki be tudja váltani.

A másik e-mailre még nem jött meg a regisztráció.

infectedmann: egyedi kódot kapsz, csak egyből ugrik is tovább az adatok megadására.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#388) infectedmann válasza Pro Koryak (#383) üzenetére


infectedmann
őstag

Ez már sehol. Volt egy határidő, amíg elő lehetett regisztrálni.
Ha elnavigáltál a disneyplus.com -ra, akkor több hónapon keresztül ment az elő regisztráció.

"Elvileg ha az e-mailben kapott linkeket kimásolod, akkor azt bárki be tudja váltani."
Mondjuk, ha nem egyedi linket kapsz, amit egyszer lehet felhasználni, akkor mi értelme volt az elő regisztrációnak? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#389) l.skywalker válasza negyven2 (#387) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen az URL végén van a kód. Anno Game Pass Ultimate-hez is járt Disney+ de Magyarországron még akkor nem volt. Akkor is ugyanígy az URL végén lévő kódot adtam oda külföldi ismerősnek és egyszerű promóciós kuponként beváltotta.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#390) l.skywalker válasza infectedmann (#388) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mert a link végén a kód egyszer felhasználható

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#391) ratgab válasza Donki Hóte (#384) üzenetére


ratgab
tag

Még nekem sem pedig 2 hete kértem a regisztrációt.

(#392) lafaty80 válasza Donki Hóte (#384) üzenetére


lafaty80
őstag

Nyugi, nem vagy egyedül :DDD (F5...F5...F5)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#393) l.skywalker válasza lafaty80 (#392) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Spam-et is csekkoljátok rendületlenül :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#394) lafaty80 válasza l.skywalker (#393) üzenetére


lafaty80
őstag

deleted spam
deleted deleted spam
szinte mindent is figyelek :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#395) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Nekem megjött reggel szépen, fizetés PayPal, minden készülékemre telepítve, megy szépen.
A tartalom meglepett, kevesebbet vártam, összes film opció alatt 996 jött ki nekem :)
Jó a felület, egyetlen egy dolog hiányzik (ami hbo maxnál is), az előzetesek. Itt is mehetek külön telon böngészni, ha ismeretlen filmre / sorozatra bukkanok, és tudni akarom nagyjából mit várjak. Remélem lesz idővel.

(#396) oszy


oszy
veterán

Ti mennyit fizettetek egy évre?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#397) Kaba válasza oszy (#396) üzenetére


Kaba
veterán

19890 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#398) oszy válasza Kaba (#397) üzenetére


oszy
veterán

De nekem a 24900-at hozta. Ki is fizettem PayPal-al. Vissza lehet ezt valahogyan igényelni tőlük?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#399) Kaba válasza oszy (#398) üzenetére


Kaba
veterán

A normál éves díj annyi 24900 Ft (2 hónap kedvezmény).
Az olcsóbb ár csak azokra vonatkozik, akik tegnapig előregisztráltak.
Visszaigénylés elvileg csak akkor van 14 napig, ha egy percig sem nézted.

[ Szerkesztve ]

(#400) AnonymusX válasza oszy (#398) üzenetére


AnonymusX
senior tag

14 napig vissza lehet kérni, ha nem kezdtél el tartalmat fogyasztani.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.