Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) l.skywalker válasza delta1017 (#146) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A kolléga UK-ban él és onnan szokta velünk megosztani ezeket a hasznos infókat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152) delta1017 válasza l.skywalker (#151) üzenetére


delta1017
aktív tag

Erre a válaszra vártam.
Köszönöm!

(#153) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Az konkrétan kiderült már, hogy hány felhasználói profilt lehet létrehozni egy előfizetésen belül? Írtam a Disney+-nak, de nem válaszolnak.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#154) Noukoum válasza bajtokarpi (#153) üzenetére


Noukoum
veterán

4 eszköz és 7 profil.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#155) bajtokarpi válasza Noukoum (#154) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm szépen.

battletag: bossi#2666

(#156) ebayer


ebayer
tag

Úgy-úgy. :)

Egyébként nagyon sajnálatosnak tartom azt a trendet, hogy a sorozatok egyre kevesebb epizódból állnak. A Disney+-nál sajnos bevált szokás, hogy a nagy húzónevű sorozatok csak 6 részből állnak. Egy sorozatrajongó 1-2 nap alatt képes "kivégezni" egy-egy évadot.

(#157) spiky03


spiky03
veterán

Arról van esetleg infó, hogy milyen minőségű lesz majd a kép és a hang?
Esetleg akinek már megy az előfiz7uja és olyan a tvje, hogy kiirja az megnézné és megosztaná velünk?

Olyan lesz e mint a Netflix, hogy a 4k az olyan 15 megás bitrataval megy? Vagy esetleg jobb?
Mondjuk engem csak a FullHD tartalom érdekel majd mert nincs 4Ks megjelenítőm :D

Köszönöm :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#158) norbertoth


norbertoth
senior tag

Nincs előfizetésem de elvileg 15-16Mbps lesz a bitrata itt is és kb 281 filmnél lesz 4k UHD Dolby Vision képminőség. A hangot annyira nem tudom, 5.1 és dolby atmos is lesz, régebbi filmeknél inkább 2.0.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#159) (ex)Cat válasza ebayer (#156) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Én meg pont örülök ennek. Manapság már elképzelhetetlennek tartom, hogy egy évad 22-24 részből álljon, mint ami anno teljesen normális volt. Ráadásul olyan mennyiségű a felhozatal, hogy ilyen epizódszám mellett még inkább lehetetlen volna követni az újdonságokat. No meg szerintem inkább legyen kevés, de jó rész, mint sok töltelék.

(#160) ebayer válasza (ex)Cat (#159) üzenetére


ebayer
tag

Én sem azt mondom, hogy 22-24 részes legyen egy évad, de a 6 epizód az nagyon kevés. Pl. a Loki, vagy a MoonKnight esetébe, mire kezdett beindulni a történet már véget is ért. Szerintem a 8-10 részes évadok a legmegfelelőbbek, ahogy a Netflix is csinálja.

(#161) Chris0321 válasza (ex)Cat (#159) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem a kevés részben túlságosan össze kell sűríteni a mondanivalót és nem lesz olyan jó a sorozat. Jelenleg is több sorozatot követek és van amit hetente adnak huszon összes résszel és egyáltalán nem zavar, mert így legalább van mit várnom minden héten. A kevés rész hamar lemegy, főleg ha egyben kiadják és utána megint várni kell rengeteget mire új rész jön.

(#162) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Star Wars: The Bad Batch | Season 2
Premier: idén ősszel

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#163) eisento


eisento
addikt

Hali. Itt a sok star wars kommentek kozott en is kerdeznek. Family guy evadok magyar szinkronnal elkepzelheto vagy ne is almodjak rola? :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#164) l.skywalker válasza eisento (#163) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt jelenleg csak felirattal mutatja, de kiderült, hogy ez nem pontos:
Dsny.pl

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#165) negyven2 válasza l.skywalker (#164) üzenetére


negyven2
veterán

Igazából pontos, de csak azon országok esetében amiben keres a rendszer (Ausztrália, Hollandia, USA). Igazából van olyan, hogy egyik országban egy adott tartalomhoz választható a magyar szinkron/felirat, míg másikban meg nem.

Family Guy esetén is ugye már van szinkron a TV-s sugárzás miatt. Kérdés, hogy használhatják-e. Mert például az It's Always Sunny In Philadelphia esetében az első 8 évadhoz van szinkron is. Ezt pedig itthon csak a Comedy Central adta (hogy mennyi évadot azt nem tudom). Vagyis nagy valószínűséggel a CC-s szinkron van fent is.

(#166) l.skywalker válasza negyven2 (#165) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja tényleg. Akkor csak meg kell nézni, hogy pl. UK-ban van-e hozzá magyar felirat és ha van akkor várható, hogy itt is lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#167) ebayer válasza eisento (#163) üzenetére


ebayer
tag

Szinkron nincs hozzá, a felirat pedig nem teljes. Pl. az 1. évadhoz nincs felirat, de a 2-hoz már van. Feltételezem idővel mindegyik évad megkapja a magyar feliratot. A szinkront nem tudom.

(#168) sith7


sith7
nagyúr

Azt meg tudja valaki mondani, hogy a régi, eredeti Zorro sorozat az fenn van - e ?
A pl oldalon nem látom, de valaki azt írta, hogy fenn van

Ezt meg tudja valaki erősíteni ? :R

(#169) negyven2 válasza sith7 (#168) üzenetére


negyven2
veterán

Az 1958-as fent van a listában (bár magyar lokalizáció nincs). Állítólag az 1957-es braziliában viszont elérhető. Ehhez a sorozathoz a Google listáz elérhetőséget is: (bár ugye csak olyan régóban nyitható meg ahol már van D+) .

Ráadásul készül egy új sorozat is belőle (jelenkorban játszódó) a Disney+-ra, és egy Robert Rodriguez által újra gondolt, női főszereplős változat is a CW-ra.

[ Szerkesztve ]

(#170) sith7 válasza negyven2 (#169) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm, hogy megnézted :R

(#171) negyven2 válasza ebayer (#167) üzenetére


negyven2
veterán

1. évadhoz jelenleg még nincs, a második évad esetén a 13. és 21. részhez sincs felírat, de azon kívül már mindegyikhez. Viszont most már jelzi, hogy van hozzá magyar szinkron is. Ezen hozzászólás írásakor még csak az 5. évad 14. részéhez jelzi ezt a rendszer (hajnalban még nem jelezte).

(#172) ebayer válasza negyven2 (#171) üzenetére


ebayer
tag

Nem néztem végig mind a 20. évadot. Az 5/14 valóban kapott magyar hangsávot.

(#173) negyven2 válasza ebayer (#172) üzenetére


negyven2
veterán

Én se, csak bemásoltam Excel-be a dsny.pl-es listát és megnéztem, hogy hol van magyar lokáció (ugye ott minden részhez külön is kiírja) :DDD

(#174) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Habár még csak a harmadik évad jön, de Favreu elmondta egy interjúban, hogy már a elkezdtek dolgozni a Mandalorian negyedik évadján is:
Jon Favreau Confirms He’s Working On The Mandalorian Season 4 While Opening Up About Star Wars Crossover Opportunities | Cinemablend

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175) sith7 válasza l.skywalker (#174) üzenetére


sith7
nagyúr

Szuper, tolják csak, még a csapból is a Star Wars fog jönni :))
Játékok is jönnek, sorozatok is :C

Ma reggel jöttem dolgozni, és az egyik körforgalomnál, akkor szállt le a jóember a létráról, szép nagy Disney+ - s plakátot rakott fel. :K

(#176) l.skywalker válasza sith7 (#175) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

13 nap!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#177) spiky03 válasza l.skywalker (#176) üzenetére


spiky03
veterán

Sok:D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#178) norbertoth


norbertoth
senior tag

Valaki fotózhatna egy plakátot majd, én Debrecenben egyet sem látok :W :DD

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#179) sith7 válasza l.skywalker (#176) üzenetére


sith7
nagyúr

egy emberöltő :O :O :O :O
:P

(#180) Noukoum válasza norbertoth (#178) üzenetére


Noukoum
veterán

Ilyenre gondoltál? Debrecen.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#181) sith7 válasza Noukoum (#180) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez az :K

(#182) smc


smc
addikt

Hány évesen vagytok ennyire felizgulva egy új streaming szolgáltatóra? :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#183) Noukoum válasza smc (#182) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem itt sokan Star Wars fanatikusok, az meg nem korfüggő. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#184) sith7 válasza smc (#182) üzenetére


sith7
nagyúr

46 , és csak és kizárólag a fiam miatt érdkelődöm, és követem ezt a fórumot, és csakis miatta fizetünk elő a szolgáltatásra. ;]

ez mind nem igaz ;)

itt sokan Star Wars fanatikusok
Mutass egyet ! :D :DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#185) norbertoth válasza Noukoum (#180) üzenetére


norbertoth
senior tag

Köszönöm! :R Wow
Én 36 vagyok és Star Wars illetve Marvel fan is, hosszú még ez a 13 nap :))

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#186) l.skywalker válasza smc (#182) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

38 :D, de hát Star Wars, Marvel és van 4 gyerekem akik meg a Disney meséket várják :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#187) spiky03 válasza l.skywalker (#186) üzenetére


spiky03
veterán

39 :D
Főképp Marvel de megnézem az SWt is, itt csak 2 gyerek van, de apa is szereti a meséket:D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#188) pkaresz válasza spiky03 (#187) üzenetére


pkaresz
senior tag

61 :D
Én még "élőben" moziban kezdtem s folytattam is!
Mindet láttam, többször is! :K

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#189) negyven2 válasza Noukoum (#183) üzenetére


negyven2
veterán

Én például nem a meglévő és érkező, valamint a Star Wars/Marvel miatt, hanem főleg a Star+-os tartalmak miatt várom (FX/Hulu). Ezeken kint nagyon jó sorozatok, filmek vannak amiknek nagy része nemigazán volt elérhető itthon, legálisan. Most ezzel az akcióval az első évi 5000 Ft-os (négyfelé osztjuk az éves előfizetést), majd ha változatlan marad az éves előfizetés, akkor az évi 6250 Ft-os ár nekem megéri azért, hogy ne kelljen torrentről tölteni ezeket. Persze ami már megvan, láttam azt nem biztos, hogy majd újranézem. De igazából pont ma mondtam ellent ennek, hiszen ismét elővettem az Only Murders in the Building első evádat (még másodjára is remek sorozatnak tartom, és 28-án indul a második évad :DD).

(#190) MrTwister válasza smc (#182) üzenetére


MrTwister
őstag

43 és igen SW és Marvel és DC meg amúgy is nagy sci-fi és fantasy fan vagyok! :K :DDD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#191) ebayer válasza negyven2 (#189) üzenetére


ebayer
tag

Az Only murders in the building tényleg nagyon jó sorozat. Nagyon várom az új évadot. :)

(#192) Kobe


Kobe
veterán

Sziasztok
Az emailcimes feliratkozas utan nem kellett volna vmi visszaigazolonak jonnie a dologrol?

(#193) Kaba válasza Kobe (#192) üzenetére


Kaba
veterán

Valószínűleg Juni 13-a körül.

[ Szerkesztve ]

(#194) 3L1T3 válasza Kobe (#192) üzenetére


3L1T3
addikt

14-en fogsz kapni linket

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#195) spiky03 válasza 3L1T3 (#194) üzenetére


spiky03
veterán

Kíváncsi leszek össze fog e omlani vagy valami ha sokan egyszerre raugrunk. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#196) norbertoth


norbertoth
senior tag

Remélem nem lesz recegős a tv-n az app majd, mint az HBO Max :D Nálam pl a DV tartalmak hangja is megdöccen néha 1-1 filmnél HBO-n.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#197) spiky03


spiky03
veterán

Ha jól láttam az extrák a filmek/sorozatok mellett már nem kapnak magyar feliratot?

Ezt sajnálom, de remélem még változik.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#198) negyven2


negyven2
veterán

Júniusban ezek a tartalmak jönnek Disney+-ra. Ez csak a sima Disney+ szolgáltatást tartalmazza, vagyis nincs benne a Star+. Illetve előfordulhat, hogy nem mindent kapunk még ezekből.

Illetve ezeken felül még június 22-én érkezik a Marvel Studios’ Doctor Strange in the Multiverse of Madness is a Disney+-ra.

(#199) norbertoth


norbertoth
senior tag

Pont most akartam írni a Strange-t. Azért ez nagyon nagyon szimpatikus hogy itthon Május 5-én indult a mozikban és már 47 nappal a mozi után lehet is nézni a Disney+ -on. :C :Y

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#200) l.skywalker válasza norbertoth (#199) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez így van a WB filmekkel és az HBO Max-al is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.