Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) #46824192 válasza norbertoth (#1599) üzenetére


#46824192
törölt tag

Bejelentetted? Maguktól nyilván nem fogják észrevenni.

(#1602) norbertoth válasza #46824192 (#1601) üzenetére


norbertoth
senior tag

Mindent bejelentek, volt amit júliusban de semmi változás :DD

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#1603) qqzs válasza l.skywalker (#1592) üzenetére


qqzs
őstag

Ezeknek a újdonság reklámoknak mi értelme, ha van amit hetek óta újdonságként tűntetnek fel?

Eladó: GTS450

(#1604) Mr K


Mr K
senior tag

A megfejtés valószínűleg az, hogy az apró betűt is el kell olvasni: sorozatoknál az új részek, vagy az újonnan felkerült évadok is szerepelnek az adott héten. Tehát ha mondjuk az Andor-ból hetente egy részt tesznek fel, akkor az Andor minden héten megjelenik (hiszen újabb rész került belőle fel.) Ahogy néztem, ez más streaming szolgáltatóknál is így van.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1605) Kispósi


Kispósi
aktív tag

Sziasztok!
Sony 55" XF9005 tv-m van, nemrég fizettem elő Disney+ -ra, és akadnak a műsorok kb 6 másodpercenként. Netflixen nincs ilyen gondom, a netem telekom 1000/1000, és kábelen csatlakozik a tv (de próbáltam Wifin is, 5G). Tegnap már levettem HD-re a beállítsokban (data usage - moderate) de ez sem segített. Volt úraindítás, app újratelepítés is, nem segített. Tapasztaltok hasonlót? Van rá megoldás?

(#1606) HunChris válasza Kispósi (#1605) üzenetére


HunChris
senior tag

Egyiken sem akad: 55W755C, 75XG8096.

(#1607) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1608) Kispósi válasza Kispósi (#1605) üzenetére


Kispósi
aktív tag

Na úgy néz ki megtaláltam a ludast, beírom ha valakink hasonló lenne: Kizártam a kábelt és a routert, nem azok voltak. Aztán az Adguard-ot de nem az volt. Végül leválasztottam a hálózatról a szenzort az okosmérőóráról (DSMR) ami küldte Eon-os az üziket Home Assistantba 10 másodpercenként (napelemes téma). Mivel ez wifis ESP, gondolom kicsit túlterhelte a hálózatot.

[ Szerkesztve ]

(#1609) norbertoth


norbertoth
senior tag

wow, hasznos hogy megosztottad köszi, esetleg írd meg más idevágó topicocba is hátha másnak is lenne ilyen problémája! :)

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#1610) r.tom


r.tom
friss újonc

Sziasztok! Tudnátok segíteni? Tegnap vettünk egy Orion Smarttv-t a gyerekeknek. Android 11 van rajta , letöltöttem a Disney + alkalmazást. Sajnos indításnál már azt írja ki, hogy baj van a bejelentkezési adatokkal lépjek ki és lépjek be újra és nem megy tovább, pedig még semmilyen belépési adatot nem kért. Köszönöm előre is!

(#1611) Kaba válasza r.tom (#1610) üzenetére


Kaba
veterán

Áramtalanítsd a tévét és indítsd újra, amennyiben továbbra sem működne, akkor töröld a Disney appot és telepítsd újra.

(#1612) r.tom


r.tom
friss újonc

A TV új, ez volt az első telepítés, de azért megpróbálom. Nem lehet kompatibilitási gond?

(#1613) Kaba válasza r.tom (#1612) üzenetére


Kaba
veterán

Lehet, de ettől függetlenül próbálhatod. Amennyiben nem megy, akkor okosítót is használhatsz.
Kérdezz rá a milyen tévét vegyek topikban, az orion kompatibilitására.

[ Szerkesztve ]

(#1614) proof88 válasza proof88 (#1597) üzenetére


proof88
addikt

Annyit hozzátennék, hogy anyukámnál csak úgy lett megoldva, hogy mint utólag kiderült, van Win10-re is Disney+ app, a Windows Store-ból lehet feltelepíteni, na onnan gond nélkül megy minden, úgyhogy ezt ajánlom inkább böngészőből nézés helyett. :DNincs okos TV-nk, csak egy "buta" 10 éves plazma gyönyörű képpel, az van összekötve a számítógéppel, azért a számítógépről szokott menni a film, áthúzva a TV-re. :D

(#1615) r.tom


r.tom
friss újonc

Sziasztok! Köszönöm! Sajnos nem lett jó. Hibaüzenet: Invalid user session. Pedig meg semmit nem kért. Androidos TV így Windows store nem megy sajnos. Elvileg a TV nek tudni kellene.

(#1616) #46824192 válasza r.tom (#1615) üzenetére


#46824192
törölt tag

D+ ügyfélszolgálatnál én futnék egy kört. Oké hogy google tv , de valamiért mégis csak olcsóbb márka.

Nem zárnám ki a kompatibilitási problémát sem.

(#1617) aXXon válasza r.tom (#1615) üzenetére


aXXon
senior tag

Szia!

Alternatív forrásból tölts le valami régebbi apk-t, próbaképpen. Android vagy Android TV van rajta?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#1618) gabo91


gabo91
aktív tag

Sziasztok,
Felirat méretét típusát hogy lehet váltohtatni?
Tv-n olvashatatlan, vékony kisméretű fehér betűk vannak szürke háttérben..(netflix vastag félkövér nagy betűt ezzel szemben).
Találtam egy vodeot mi szerint bömgészőbölől belépve van módpsítási lehetőség. Igen... váltpztattam is így ott működik, de mobil appon vagy tv-n nem érzékeli a változtatást....

Valami megoldás javaslat? (Nevetséges amúgy hogy ennyire fapados legyen)

(#1619) Chris0321 válasza gabo91 (#1618) üzenetére


Chris0321
addikt

(#1620) #46824192 válasza Chris0321 (#1619) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ez mind szép és jó,de chromecaston hatástalan és a felirat mérete mindig alapértelmezett. Vettek fel rá hibajegyet.

(#1621) Chris0321 válasza #46824192 (#1620) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem pc-n sikerült ezzel beállítani a feliratot, a többit nem próbáltam még.

(#1622) #46824192 válasza Chris0321 (#1621) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nekem mindenhol jól ,kivétel a két chromecast.
(és még csak nem is egyformák)

(#1623) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Üdv,

Valaki nem tudja Star Wars Klónok Háborúja sorozatnál, miért hiányzik egy csomószor a magyar szinkron? :((( ha már egyszer készült hozzá, jó lenne nem khmm...olyan helyekről letölteni...
az első 6 részből talán 2 volt magyarul

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1624) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda



Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1625) solti


solti
senior tag

Daráljuk a rezidens c sorozatot, hát hihetetlen szar a felirat. Van értelme (hol?) reklamálni? Tippre ez valami ai-os felirat, mert nem hiszem hogy van fordító aki orvosos sorozatban leírja hogy "c metszet" :W (c section)

(#1626) spiky03


spiky03
veterán

Ez érdekesen hangzik
link

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1627) #46824192


#46824192
törölt tag

Már egy hete tart hogy a hibajelentésemmel nem tudnak mit kezdeni.

Konkréta a cc2 -re és a xiaomi mi stick -re chromecast módban, hatástalan minden felirat beállítás.
Galaxy a53 és tab s7 szintén zenész. Más egyéb streaming jól működik

Egyszerűen mindig default kicsi marad a mérete.
Két nekifutsssal 2x20 perc alatt végigzongoráztuk a lépéseket. Ebből a 2. külön valami technikus kérésére történt.

Most ott tartunk ,hogy visszautalnak egy havi költséget és a türelmemet kérik. Aztén jeleztem a hölgynek hogy mivel már magam is számtalanszor mindenfélét kipróbáltam és 2x együtt is ezt megtettük, most már csak akkor hívjanak ha érsemben is tudunk valamit tenni, hiszen több időm már nincs arra ,hogy 20 percig távirányítsanak engem a szobában.

Szóval ha valakinek van ilyen gondja , akkor tegye meg hogy felveteti hibára ,háha gyorsabban megoldódik.

Ami viszont pozitív hogy (idáig úgy tűnik) foglalkoznak a dologgal. Nem úgy mint anno pl. hbo go esetében , ahol mindegy mi volt a hiba, csakte lehetsz a hülye, vagy a telefonod vagy sz@r a neted :)

Ami negatív ,hogy nagyon nehezen akarta az üfsz megérteni ,hogy ne nyomkodjuk a tv-t, mert semmi köze hozzá. Nagyon kerestette velem a tv-n smart hub és gyorsítótár menüket. Nagy nehezen felfogta hogy ez egy buta tv , nincs net , nincs smart hub, csak egy HDMI :D
Persze nem ő a hibás , nem kell mindenhez értenie, az anyag amiből dolgozik valszeg az nincs értelmesen összerakva.

[ Szerkesztve ]

(#1628) azbest válasza #46824192 (#1627) üzenetére


azbest
félisten

Őőő, tudtommal castoláshoz semmilyen feliratméret beállítás nincsen.

A telefonos appon belüli feliratméret úgy állítható, hogy a telefon oprendszerének beállításainál a kisegítő lehetőségek, hallássérültes résznél feliratozáson belül lehet állítani méretet. [link]

A mi sticken a rendes appjából lejátszásnál is a stick oprendszerén belüli beállítást kell megcsinálni, de az sem a castra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#1629) #46824192 válasza azbest (#1628) üzenetére


#46824192
törölt tag

A saját oldaluk szerint is testreszabható.

Gondolom nyílvánvalóan a 2. megkeresésükre a technikus nem egy segítségnyújtó , néhany pontban összerakott doksit írt volna nekem címezve ,hogy mit az amit próbájak ki , hanem annyit közölt volna ,hogy engedjem el ,mert nem változtatható a méret.

Egyébként pontosan tudom ,hogyan kell beállítani ,minden eszközön. Csak a d+ abba az irányba fejlesztett ,hogy a cc átvegye az eszköz beállításait és itt valami valahol nem oké a motorháztető alatt.
Nf és hbo esetében meg más módon állítható, ott működött is rendesen a méretezés, illetve nem is kellett a telefon kisegítő lehetőségeiben konfiguralni semmit.
(Legalabbis így emlékszem rá , mert ma már csak d+ -ra vagyok előfizetve)

Még egy gondolat ....
Ha cc-n gyakorlatilag az utolsó csöves lejátszó app is tud felirat méretet / betűtipust konfigurálni, akkor azért na...ugorja már meg a d+ ezt a minimumot.

[ Szerkesztve ]

(#1630) azbest válasza #46824192 (#1629) üzenetére


azbest
félisten

Ahhoz, hogy a caston legyen feliratállítás kettő dolog kell:
- a chromecast minialkalmazásnak támogatnia kell, ami catoláskor a chromecaston elindul és azt külön fejlesztik
- a távirányításra használt készülék appja át is küldje

Nos kipróbáltam, webböngészőből átküldve castra nagy méretű feliratos beállítással, a caston is nagy lesz a felirat. Szóval igazad van, hogy kéne tudnia. Az android app nem adja át valsz a méretet. Egyébként én is samsung telefonról (a52s android13) próbáltam, nem tudom csak ezekkel nem jó-e,

Néztem, hogy előjön-e mégis appon belüli felirat beállítás, ha letiltom a rendszer szintű feliratozást, de úgy sem láttam. Ha jól emlékszem appletv vagy prime videó kapcsán kellett letiltanom már ilyet, hogy legyen olyan feliratom, amilyet akartam, de az firetv sticken volt.

[ Szerkesztve ]

(#1631) #46824192 válasza azbest (#1630) üzenetére


#46824192
törölt tag

Most még előtúrtam a fiókból a nem használt xiaomi note 9 pro -t,droid tízzel.

Factory reset,nulláról feltelepítve, ugyanaz.

Biztos vagyok benne ,hogy a d+ -nál van a hiba

(#1632) Apa+Fia


Apa+Fia
aktív tag

Sziasztok! MI stick 83 42 hibakódra fut a Disney+. Letöröltem, újra telepítettem, de ezek után is 83 hibát ír. Net rendbe többi stream szolgáltató jól működik. Mi lehet a hiba?

Apa csak 1 van!

(#1633) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A februári műsor az US Disney+on. Gondolom némi átfedéssel ránk is vonatkozhat: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1634) lafaty80 válasza Apa+Fia (#1632) üzenetére


lafaty80
őstag

Esetleg lehet hogy ipv6 be van kapcsolva a hálózatodon, az is tud gondot okozni olykor (router pl.)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1635) Apa+Fia válasza lafaty80 (#1634) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Eddig Telekom hálózaton volt most Digi,ennyi ami válltozott.Netflix ,Primevideo,Hbomax működik csak a Disney+ haldoklik. :(

Apa csak 1 van!

(#1636) Baloo27 válasza Apa+Fia (#1635) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Esetleg ha az Ip címed natolt? Az okozhat ilyet, ha olyan címet kapsz a digitől, amit tiltottak.

[ Szerkesztve ]

(#1637) Alarikman válasza Apa+Fia (#1635) üzenetére


Alarikman
senior tag

Pont a digi-n volt gond az ipv6. Tiltva jó lett.

(#1638) lafaty80 válasza lafaty80 (#1634) üzenetére


lafaty80
őstag

Apa+Fia: de próbáltad azóta ipv6-ot tiltani, majd utána próba?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1639) Chris0321 válasza Apa+Fia (#1635) üzenetére


Chris0321
addikt

A digi régen is vacak volt, mióta eladták az államnak jobb nem lett. Én a műholdas tv-t használtam volna, de nem mindig voltak magyar nyelvűek a műsorok és csodálkoztak rajta, hogy nekem mi ezzel a problémám. Ha nincs hűséged akkor menekülj.

(#1640) solti válasza Chris0321 (#1639) üzenetére


solti
senior tag

kérlek, hagyjuk ezeket a buta kinyilatkoztatásokat :U

(#1641) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Mikor kell most fizetni a Disney+ szolgltatásért?

Tavaly fizettem egyben az akcióban, meddig él az előfizetés?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1642) freelancer68 válasza Donki Hóte (#1641) üzenetére


freelancer68
tag

Profil - Fiók - Előfizetésnél látszik a következő számlázás dátuma

(#1643) Chris0321 válasza solti (#1640) üzenetére


Chris0321
addikt

Saját tapasztalatom volt, hogy vacak volt a műholdas tv már rég. Az pedig tény, hogy amihez a kormány hozzányúl jobb nem lesz, de előtte is voltak gondok a szolgáltatóval.

(#1644) solti válasza Chris0321 (#1643) üzenetére


solti
senior tag

nem. műholdasról van szó... Ha szerinted attól vacak egy ISP hogy IPv6 kompatibilis akkor én kérek elnézést 😀

(#1645) #46824192 válasza solti (#1644) üzenetére


#46824192
törölt tag

Hurrá. Éljen az ipv6. (és nem csak a diginél)
Trékom nettel és Microsoft párossal napokig szenvedtem mire kiderült ,hogy az ipv6 miatt van a béka s...e alatt a store sebesség xboxon.

Trékom üfsz -el kikapcsoltattam távolról úgy ahogy van, és only ipv4. Azóta minden rendben.

Sajnos igen, artól vacak hogy ipv6, meg attól hogy erre a hibára semmiféle érdemi válasz nem jött.
Ja ,de egy igen, Keressem a microsoftot.

[ Szerkesztve ]

(#1646) Apa+Fia válasza Alarikman (#1637) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Köszönöm a segítséget, így már minden ok! :)

Apa csak 1 van!

(#1647) zoltan6 válasza Chris0321 (#1643) üzenetére


zoltan6
őstag

Műholdasról nem tudok nyilatkozni,de amióta a digi szolgáltat az országban azóta van tőlük vezetékes netem/tv-m,sose volt semmi problémám a szolgáltatással.A másik nagy előny náluk hogy nem kell szórakozni mindenféle gagyi boxokkal,kártyákkal a tv-nél,csak monitornak használva a tv-t,hanem csak bedugom a koax kábelt,azt ott a digitális tv jó minőségben.

(#1648) rothfb válasza zoltan6 (#1647) üzenetére


rothfb
veterán

A jó minőséggel vitáznék. Amióta neres lett, azóta az új kiosztásban agyon tömörítették a csatornákat. Gagyi iptv minőség lett.

(#1649) solti válasza rothfb (#1648) üzenetére


solti
senior tag

valóban rosszabbnak tűnik mint eddig, de még mindig jobb mint a Telekom IPTVn a HD 😀
Viszont irreleváns a tv téma, a net meg elég jó, legalábbis minálunk (optika, gigabit). Nagyon magas rendelkezésre állás és a sebesség is megvan.

(#1650) Bogyi007 válasza solti (#1649) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem jobb, Digi moslékká vált kábeltévéről váltottunk Telekom IPTV-re a vizes vb az M4 Sporton azért a Telekomnál élvezhetőbb volt mnt a Digin...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.