Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) infectedmann válasza l.skywalker (#680) üzenetére


infectedmann
őstag

Elolvasni (vagy utána olvasni), hogy milyen feltételekkel fogadom el a regisztrációt?
Ááá, az nem menő :) Utólag háborogni az már inkább.

(#702) D.Zsolti0519


D.Zsolti0519
csendes újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Akárhogy próbálom sajnos csak PCM 2.0 hangot érzékel az erősítő. A többi streaming oldalnál tökéletesen működik a Dolby Digital. Lehet, hogy az MI Box a probléma? ötletek? Köszönöm

(#703) kovacss72 válasza D.Zsolti0519 (#702) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Szia! Valószínűleg az erősítőd nem ismeri a Dolby Digital Plus -t, amit a Disney használ.

(#704) Pro!Petya válasza infectedmann (#701) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Akkor te most már még menőbb vagy, mert jöttél mint a kötelező megmondó ember és tetted a dolgod! ;)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#705) lafaty80 válasza ollie (#694) üzenetére


lafaty80
őstag

+1
Mondjuk nálam a lista 61-ről indult és kb. 40 percig vártam, de meló mellett elfért :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#706) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Na tegnapi végre én is eljutottam oda hogy valamit nézzek is. Elkezdtem a Free Guy-t angolul magyar felirattal, de a felirat késik. Majd meg tudna valaki nézni, hogy nála is így van-e? Egy ideig nem érdekelt, de később átraktam magyar szinkronra az egészet. Mobilon néztem, ha ez számít.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#707) cris78


cris78
őstag

Követem a topikot, de arra nem láttam még választ, hogy az újonnan a kínálatba kerülő tartalmakat hol lehet megnézni.
Nem, nem néztem még végig minden filmet és sorozatot, hogy már nem lenne mit nézni, csak kíváncsiságból.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#708) oszy válasza Rigormortiis (#693) üzenetére


oszy
veterán

Az is jó lenne, ha keresésnél megmaradna oldalon a menü és egyből abba a menübe kilehetne lépni, nem kellene visszalapozgatni! Ez bosszantó android tv-n.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#709) l.skywalker válasza cris78 (#707) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem láttam ilyen szekciót. Jó eséllyel a hivatalos Facebook oldalon vagy YT bemutatókon.
Disney+ | Facebook

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#710) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A Gyilkos a házban 2. évad
premier: június 28.
Előzetes: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#711) blg válasza ollie (#655) üzenetére


blg
senior tag

magyar, akkor még volt magyar régiójú chat, amikor elindítottam

(#712) Pro!Petya válasza l.skywalker (#706) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Igen, vannak benne részek ahol késik felirat.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#713) l.skywalker válasza Pro!Petya (#712) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi. Ezt be(s)írom akkor az Ügyfélszolgálatnak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#714) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Elkezdődött az Ironheart c. Marvel sorozat forgatása [link]

A főszerepben: Dominique Thorne - IMDb
A forgatáshoz csatlakozott Manny Montana is: Manny Montana - IMDb, akinek a szerepét teljes titokban tarja jelenleg a Marvel [link]

Bővebben az Ironheart-ról: Riri Williams (Earth-616) | Marvel Database | Fandom

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#715) spiky03


spiky03
veterán

Esetleg ez is mehet az összefoglalóba:
első tapasztalatok

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#716) l.skywalker válasza spiky03 (#715) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez inkább vélemény, nem feltétlen gondolom, hogy az összefoglalóba kellhet, de a végére berakom egy kis időre.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#717) spiky03 válasza l.skywalker (#716) üzenetére


spiky03
veterán

Csak azért gondoltam mert ott is fissülnek az infók, és onnan is lehet informálódni az esetlges szinkron/felirat helyzetekről.
Meg lehet megosztanaks mások számára is hasznos infókat, vagy épp, hogy milyen hibákat jelztek.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#718) ittakary válasza spiky03 (#715) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez mi a bánatot keresne az összefoglalóban? ez a cikk még viccnek is rossz, több kérdést tesz fel, mint amit megválaszol, nehogy berakjátok ...

(#719) spiky03 válasza ittakary (#718) üzenetére


spiky03
veterán

Jó nem erőszak, csak egy ötlet volt. :R
De akit érdekel az majd akkor rákattint a linkre a hozzászólásban.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#720) norbertoth


norbertoth
senior tag

A külföldi pl USA disney app másabb a most bevezetettől?! Van aki azt írja abban már el lehet tüntetni a folytatásra váró filmeket, nem tudom mennyire igaz ez.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#721) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Na regeltem én is, meglátjuk. Szóval a régió az automatikus, pl. ha beállítom az angol nyelvet a magyar helyett, akkor sem lesz több tartalom elérhető, mivel Mo-ról vagyok regelve?

(#722) ittakary válasza norbertoth (#720) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem lehet manuálisan

trükközve kell: [link] - végigtekered a filmet a stáblistáig és eltűnik

(add hozzá az aláírosdhoz a DisneyPlust, hát meghalok, hogy azóta se tetted meg !!!!)

[ Szerkesztve ]

(#723) norbertoth válasza ittakary (#722) üzenetére


norbertoth
senior tag

Ott van az! :C :DD Igen pont most olvastam hogy végig kell pörgetni.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#724) sittes79 válasza norbertoth (#723) üzenetére


sittes79
addikt

Halló prime video, HBO max? Hulu esetleg? :R

(#725) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Nálunk tegnap vagy fél óráig szolgáltatáskiesés volt (az internet ment közben).

Valaki másnál előfordult már, hogy megállt a film?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#726) Doki16


Doki16
addikt

Van még lehetőség a kedvezményesebb árú éves előfizetés megszerzésére. Sajnos benéztem mert egy június 26. dátum rémlett, mert ez is volt írva pár, de most láttam csak, hogy június 13 volt a helyes.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#727) vzsryl válasza Doki16 (#726) üzenetére


vzsryl
nagyúr

UK supportnak kell chatben írni, és azt kamuzni, hogy xy email-re kérted, de nem kaptad meg. Utána megküldik.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#728) Årpi válasza vzsryl (#727) üzenetére


Årpi
őstag

Mondjuk nekem azóta se érkezett meg az eredeti emailemre a kód :D Szóval jó, hogy rájuk írtam aznap

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#729) negyven2 válasza norbertoth (#720) üzenetére


negyven2
veterán

Globális app van belőle. Pontosabban van ugye az általunk is használt verzió, és van az Indiai Hotstar féle app, ami amit még pár helyen használnak (Délkelet Ázsia, Észak-Afrikai országok, Közel-Kelet és a Dél-afrikai Köztársaság). De az még ennél is butább, illetve nem kompatibilis egymással a kettő rendszer (Ugyanis mi a Disney+ rendzsert használjuk, ők meg a Disney+-ra átnevezet Hotstar szolgáltatást.

És igen tényleg az a vicces az egyesben, hogy közel 3 év után is ennyi gyerekbetegség van az app-ban, amivel nem foglalkoztak (vagy csak a fejlett nyugaton lakóknak ez nem probléma :DDD)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#730) D.Zsolti0519 válasza kovacss72 (#703) üzenetére


D.Zsolti0519
csendes újonc

Szia, az erősítő tudja a DD+ -t, hiszen a netflixen ,hbomaxon és bluray filmeknél működik...

(#731) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Sziasztok

LG TV-n megy az app, ha nézek egy filmet és jobbra nyomva a távirnyító szeretnék előre tekerni, akkor a Netflix és HBO előre teker pár másodpercet, de a Disneynél csak bejön alul egy menű, ahol megint jobbra kell menni es entert nyomni az előre tekeréshez, tehát itt 3x kell gombot nyomni , ez másnál is ilyen? Illetve nem csak LG platformon is így működik?

Köszi

(#732) modd3r válasza vitezlejszlo (#731) üzenetére


modd3r
őstag

Samsung okos tévén is dettó. (és engem is rohadtul zavar)

[ Szerkesztve ]

(#733) norbertoth válasza sittes79 (#724) üzenetére


norbertoth
senior tag

Hulu tartalmak a Disney-re fekerülnek (elvileg), a prime az nudli, hbo-t most mondtam le, mert külön vicc, hogy a saját gyártású tartalmaik 2021-es filmeknél is csak HD, de nem mint ha sok filmet találtam volna ott ami tetszene. Netflix, Disney+, Apple tv+ maradt, utolsó pl megint csak nudli, de az apple one-ban benne van.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#734) BoneDragon válasza norbertoth (#733) üzenetére


BoneDragon
veterán

Légyszíves írd bele az apple tv-t a leírásodba, ez így elfogadhatatlan.

(#735) Toth_Jani válasza vitezlejszlo (#731) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Sony TV-n is kb: igy működik kijön a menü kiválaszt a 10 ,másodpercet rányom és annyit megy.
Viszont van média vezérlő gomb a TV felvételek kezelésére, azt megnyomva gyorstekerés van, minden nyomásra gyorsabb igy akár 1 órát lehet tekerni pár másodperc alatt !!!

(#736) vzsryl válasza modd3r (#732) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Erre a súgóban nem találtam megfelelő menüpontot. A topikgazdát tessék nyaggatni, hogy hol lehet ezért reklamálni. :D ;]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#737) techlock


techlock
csendes tag

Lehet, hogy szerencsém volt vagy már nincsenek annyira leterhelve.
A magyar ügyfélszolgálatot hívtam. A gépi hanggal együtt sem volt 6 perc és regisztráltam is a kedvezményes kóddal. :)

Köszönöm szépen a kedves hölgynek a vonal túlsó oldalán!

Alfa Romeo 159 Sportwagon

(#738) 3L1T3 válasza l.skywalker (#714) üzenetére


3L1T3
addikt

Végre utána meg jönni fog az Armor Wars! Építsék csak a fázist! :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#739) fiFika válasza BoneDragon (#734) üzenetére


fiFika
csendes tag

:DD

(#740) blg válasza vitezlejszlo (#731) üzenetére


blg
senior tag

AndroidTV-n a távirányítón lévő előre/hátra tekerés gombokkal lehet előre/hátra tekerni, többszöri megnyomással nő a sebesség

(#741) yxcv


yxcv
tag

Üdv!
Azt meg tudná valaki nekem mondani, hogy
1. előfizetés nélkül látható-e a teljes tartalom lista?
2. Mennyire széleskörű a nyelvek száma? Konkrétan a 24 sorozat érdekelne német nyelven :)

köszönöm

(#742) hódmaci válasza techlock (#737) üzenetére


hódmaci
senior tag

Szintén....
Siker és öröm. :)
Egy telefon, és kész minden.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#743) Kaba válasza yxcv (#741) üzenetére


Kaba
veterán

1. Nem
2. Német nyelv választható

(#744) Bear válasza techlock (#737) üzenetére


Bear
aktív tag

Igen, úgy látszik vége az inváziónak, nekem is azonnal felvették az előbb a telefont, és megkaptam a kódot....

(#745) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

érdeklődni szeretnék, hogy tesztelte e valaki közületek kínai tv boxok valamelyikén az appot? (Amlogic S905X3 proci van az enyémben)

előfizetésem ennek függvénye, az HBO Maxot mondanám fel cserébe, mivel ott az említett TV boxra hónapok alatt se jött ki olyan patch, ami javítaná a "nincs hang" problémát...

igen, magyarán egyszerűen annyi volna a kérdésem: van e hang tv boxon? :)

köszi előre is! :R

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#746) peestike válasza bepken (#745) üzenetére


peestike
senior tag

Mecool km2 van a gyereknél, ezen tökéletes.
Bár a proci s905x2, nem olyan, mint a tiéd.
Viszont itt a hbomax-al sem volt probléma.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#747) bepken válasza peestike (#746) üzenetére


bepken
veterán

akkor lehet, hogy más lesz a probléma itt...maga a box egyébként X96 MAX Plus (VONTAR)

kipróbálni kipróbálom és ha nincs hang, elállhatok?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#748) Oledfan válasza RaGi91 (#667) üzenetére


Oledfan
újonc

Szia! Köszönöm szépen az útbaigazítást! :)

Valóban az IP cím blokkolása okozta a gondot.
UK régióra állítva a helpdesk-et elérhetővé vált a live chat,amin keresztűl kb fél óra várakozás után(22. voltam a sorban),nem egészen 2 perc alatt sikerűlt reseteltetni az IP-t.

A promóciós link-el sikeres volt a regisztráció!

Azon gondolat fogalmazódott meg bennem,hogy nekem NAT-olt IP címem van,és nem-e ez okozza az egész problémát?
Ha még sem,akkor végképp nem tudom elképzelni,hogy milyen elgondolás alapján raknak bizonyos IP címeket fekete listára!

Mégegyszer nagyon köszönöm,és hálás vagyok a segitségedért! :R

(#749) AnonymusX válasza bepken (#747) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Nem állhatsz el. 14 napos elállás csak akkor működik alapesetben, ha nem kezdted el nézni a tartalmakat. Legalábbis a honlapon a fizetésnél ezt írják.

(#750) SpongyaBob válasza vitezlejszlo (#731) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szia!

Hisense TV-n (Vidaa U4 OS) is ilyen és engem is zavar. Maga az app egyébként szerintem elég jó, gyors pörgős, pöccre megy minden.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.