Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) zseko válasza zoltan6 (#1647) üzenetére


zseko
veterán

Műholdast jobb elfelejteni :) Nekünk az van - más nem is lehet, semmi nincs kiépítve ide (talán a netes Telekom lehetne egyedüli alternatíva, mióta pár hónapja elérhető a gigabit, de náluk meg elvből nem kötnék) - egy szimpla régi 32"-os tévén is már láthatóak a normál adás hibái, kb. indavideo 480-540p :D, a hd csatornák valamivel jobbak. Én már rég visszamondtam volna, mivel jó tíz évig még tévém sem volt és nem nézek normál tévéadást, de anyumék azt nézik...

HR24.hu

(#1652) Donki Hóte válasza freelancer68 (#1642) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezt hol keressem? Az internetes felületen?

A TV-s applikáció menüjében keresgélve a Profil menüpont alatt csak az email cím, jelszó megváltoztatása és új profil felvétele jön fel :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1653) ferenck válasza Donki Hóte (#1652) üzenetére


ferenck
senior tag

Igen, böngészőből érhető el.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1654) zseko válasza Donki Hóte (#1652) üzenetére


zseko
veterán

Én visszakerestem az emailt, abban találtam meg. Rögtön előfizettünk az évesre ahogy indult, azt írja nekem június 15-én újul meg. Másnál lehet pár nap eltérés, mivel nálam problémás volt, nem kaptam emailt az előregisztráció ellenére sem, így telefonon kellett elintéznem náluk.

HR24.hu

(#1655) freelancer68 válasza Donki Hóte (#1652) üzenetére


freelancer68
tag

(#1656) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1657) Adama123


Adama123
tag

Disney+-on fent lévő sorozatok, amelyekhez van fent magyar szinkron és/vagy felirat, de nem elérhetőek Magyarországon.

link

(#1658) l.skywalker válasza Adama123 (#1657) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:R Beraktam az összefoglalóba

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1659) #46824192 válasza l.skywalker (#1658) üzenetére


#46824192
törölt tag

Én meg elküldöm a üfsz-nek ;)

(#1660) werttzui


werttzui
őstag

Üdv,hogy lehet évesről havira váltani?
A fordítottját persze leírták .A fióknál nem találom ,bár nem most fog még lejárni az is igaz.

PENTAX

(#1661) Kaba válasza werttzui (#1660) üzenetére


Kaba
veterán

Lemondod az évest a lejártakor és kérsz havit.

(#1662) werttzui válasza Kaba (#1661) üzenetére


werttzui
őstag

Aha:U köszi:))

PENTAX

(#1663) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ezt a Páciens nevezetű mini sorozatot nézte valaki? Nézhető?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1664) SH4D0W2011 válasza Mrdevil (#1663) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Most akartam belekezdeni, vagy ebbe, vagy A rendkívülibe, de LG CX-en most bármit indítok, újraindul az app. :(((

(#1665) #46824192 válasza Mrdevil (#1663) üzenetére


#46824192
törölt tag

Én nézném 1000el ,de a chromecast felirat még mindig kicsi.

Mondjuk lassan megunom és torrent lesz a vége.

(#1666) Mrdevil válasza SH4D0W2011 (#1664) üzenetére


Mrdevil
addikt

A willow sorozat borzasztó gyenge uncsi sajnos. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1667) zoltan6 válasza Mrdevil (#1666) üzenetére


zoltan6
őstag

10 perc után kikapcsoltam én is,viszont a Végtelen égbolt nagyon jó :K

(#1668) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Bocs nem ide akartam...

[ Szerkesztve ]

(#1669) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#1664) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Valószínűleg a netem b*szakodhatott, ma délelőtt már működött. Megnéztem A rendkívüli első részét, beteg. :DDD

(#1670) skroy válasza SH4D0W2011 (#1669) üzenetére


skroy
senior tag

Ledaráltam mind a 8 részt, nekem tetszett, jöhet a folytatás. :D

(#1671) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!!

Az felől érdeklődnék, hogy hogyan lehet beállítani, hogy a másodlagos felirat mindig magyar legyen? Az a gondom, hogy ha nézek egy Magyar szinkronos filmet, amiben részenként mondjuk spanyolul beszélnek, akkor kiteszi automatán a másodlagos feliratot, de sajna minden esetben angolul. Nyilván ha menüből választok magyar feliratot, akkor megjelenik a magyar is, de az angol alatt. Hogy lehetne megoldani ha meglehet egyáltalán, hogy a másodlagos felirat magyar legyen és csak akkor jelenjen meg, amikor kell...? Samsung tévén és androidon használom a disney-t.

Válaszokat előre is köszi :)

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1672) asuskiddd


asuskiddd
tag

Jön a teljes Bleach anime sorozat és a legújabb Thousand-Year Blood War évad is.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#1673) l.skywalker válasza asuskiddd (#1672) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És ezek is még érkeznek:

Illetve február 1-től az új Fekete Párduc:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1674) Mrdevil válasza l.skywalker (#1673) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja, Wakandát már várom egy ideje ide. Volt dátuma. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1675) asuskiddd


asuskiddd
tag

Bleach-et sikerült feltenniük magyar felirat nélkül (szinkron nem érdekel, de az sincs). Már ment a report. Gondolom ebből is az lesz, mint legutóbb Netflix-en, addig jelentettem a felirat hiányt, amíg inkább leszedték a kínálatból az egész sorozatot.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#1676) skroy válasza asuskiddd (#1675) üzenetére


skroy
senior tag

A Lost-ot akartam megnézni ismét, először torrent nélkül. Az első évadhoz viszont nincs magyar felirat. A többi évadhoz van, az első valahogy kimaradt. :D

(#1677) monchichi20 válasza asuskiddd (#1675) üzenetére


monchichi20
aktív tag

Én is gondoltam elkezdem a DBS:SH után este hamár felrakták az öszes részt, de lett helyette A gumimacik első része. :))

(#1678) kl122


kl122
tag

sziasztok!

kollegámnak próbálok segíteni előfizetni, tudtok esetleg olyan korlátozást a Disney+ nál hogy csak magyarországi bank által kibocsátott kártyával lehet a magyaroszági regisztrációnál fizetni? ugyanis sem az osztrák kártyájával sem a Revolut kártyájával nem tudunk előfizetni neki, folyamatosan visszadobálja a Disney+ rendszere a bankkártyáit, hibát ír ki, pedig az SMS-es ellenőrzés is rendben megtörténik.

van itt olyan aki esetleg külföldi kártyával, vagy akár Revolut/Curve/Wise, stb kártyával elő tudott fizetni?

(#1679) Mr K válasza kl122 (#1678) üzenetére


Mr K
senior tag

Igen, elvileg van ilyen korlátozás: magyarországi előfizetést csak magyar bankszámláról lehet fizetni. [link]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1680) rothfb válasza Mr K (#1679) üzenetére


rothfb
veterán

Én Paypallal fizetek. Amögött ugyan magyar bankkártya van, de ezt a Disney nem látja. Szóval nem muszáj magyar előfizetést magyar kártyával fizetni. Legalábbis ez alapján.

(#1681) Adama123 válasza rothfb (#1680) üzenetére


Adama123
tag

Én is azzal fizettem és nálam Revolut kártya van mögötte.

(#1682) Mr K válasza rothfb (#1680) üzenetére


Mr K
senior tag

Tekintve, hogy magyar kártyával fizetsz, ezt nem érzem igazán jó ellenpéldának. :) (Én próbáltam paypallal fizetni szolgáltatásért (Spotify) úgy, hogy egyáltalán nem volt mögötte bankkártya: nem sikerült...) Nem vagyok egy nagy PayPal guru, de az, hogy az eladó/szolgáltató nem fér hozzá a kártyaadatokhoz, az nem jelenti azt, hogy nem tehet rá megszorításokat: pl. előírhatja, hogy milyen kártyatípusokat (Visa, MC, stb.) fogad el, és éppenséggel országokra vonatkozó korlátozásokat is látok az API-ban.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1683) Harbinger85 válasza Mr K (#1682) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

A PayPal elvileg egy harmadikfél interfész. A PayPal tudja a te kártyád adataid és leveszi az összeget, majd a PayPal küldi tovább az adott boltnak. Így biztonságosabb, mert nem közvetlenül adod meg a kártya adatokat. Valamint lehetőség van a Pa yPal számládra pénzt feltölteni ,amolyan virtuális pénztárca elven. Szerintem azzal megoldható az előfizetés.

(#1684) #46824192 válasza Harbinger85 (#1683) üzenetére


#46824192
törölt tag

Teljesen biztos vagyok benne ,hogy a paypal tranzakciók felé lehetnek opcionális követelései az eladónak.
Ilyen lehet pl. hogy milyen régióra ,milyen kártya kell hogy legyen a paypal mögött.
Hogy csak akkor legyen sikeres a fizetês ha kártya is van és nem csak feltöltött számla stb....stb....

Szerintem ezek teljesen logikus lehetőségek és én sem vagyok paypal guru.

(#1685) rothfb válasza Mr K (#1682) üzenetére


rothfb
veterán

A Revolut kártyára ez viszont már végképp nem magyarázat.

(#1686) Mr K válasza Harbinger85 (#1683) üzenetére


Mr K
senior tag

De az előbb írtam le, hogy nem így van. Van PayPal-om, töltöttem fel rá összeget, és nem lehetett vele előfizetni. Azt is leírtam, hogy hogy működik a PayPal: a kereskedő/szolgáltató (pl. a Disney) nem láthatja a kártyaadataidat, de azt előírhatja, hogy csak Visa kártyával fizethetsz, csak olyannal, amin van legalább 50 ezer forint fedezet, a kártyatulajdonost Kovács Bélának hívják, és Magyarországon, Budapesten lakik.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1687) kl122 válasza Mr K (#1686) üzenetére


kl122
tag

Igen, Paypallal sem működött sem az osztrák sem a Revolut kártya.
De én sem tudtam múlt hónapban előfizetni Horvátországban a Skyshowtime-ra mert visszadobta a Revolut kártyámat és a CIBeset is

(#1688) Mr K válasza kl122 (#1687) üzenetére


Mr K
senior tag

Amúgy az egész mögött az van, hogy a streaming szolgáltatók minden országban egyedi tartalomkínálatot nyújtanak egyedi áron. Egyfelől a szolgáltató védi a saját bevételét (nem lenne szerencsés, ha a svájciak a 25 eurós(?) svájci előfizetés helyett 6 eurós magyart vennének), másrészt a jogtulajdonosoknak vannak kikötéseik, hogy a tartalmakat pontosan melyik országban lehet szolgáltatni, azaz részükről elvárás a streaming szolgáltató felé, hogy garantálja, hogy az adott tartalom más országból nem lesz elérhető.

Ezt legegyszerűbben a fizetésen keresztül lehet megoldani, ezért van az, hogy egy adott ország előfizetését csak az adott országban kibocsátott kártyával lehet fizetni. Ezt a korlátozást természetesen ki lehet játszani, de az előfizetések túlnyomó részénél működik. (Amúgy a Spotify fórumán explicite is elhangzott, hogy a bankkártyára vonatkozó országszintű megkötés a jogtulajdonosok előírása, nem a Spotify-é.)

A revoluthoz végképp nem értek, de ott mintha pont lett volna lehetőség korábban arra, hogy különböző "nemzetiségű" kártyákat lehessen létrehozni egy adott számlához, és így ki lehetett játszani az ilyen megszorításokat. De lehet, hogy azóta ezeket a réseket befoltozták.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1689) freelancer68 válasza Mr K (#1688) üzenetére


freelancer68
tag

A bankkártya BIN-je (Bank Identification Number) azonosítja a kártyabirtokos számlájának kibocsátó bankját, és lehetővé teszi a tranzakciók megfelelő átirányítását. A BIN jelenleg a számlaszám első hat számjegye.
A revolut kezdetben UK BIN-es kártyát adott, amit lecseréltek. nekem most USA BIN-es visa-t küldtek.
[BIN checker]

[ Szerkesztve ]

(#1691) Góliát


Góliát
senior tag

Sziasztok! Előfizettem a Disney +-ra és a kérdésem, hogy a családban mennyi eszközről nézhetik a filmeket? 2 számítógép és 2 tv van.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#1692) Kaba válasza Góliát (#1691) üzenetére


Kaba
veterán

4 eszköz és 7 profil.

(#1693) Góliát válasza Kaba (#1692) üzenetére


Góliát
senior tag

:R

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#1694) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1695) zseko


zseko
veterán

Találtam egy filmet, Brahmāstra, amit gondoltam megnézek. Na de olyan balf.sz módon van feltéve, egyszerűen nem is értem ezt hogy vagy miért így.
Én szeretem eredeti hanggal, és magyar felirattal nézni a filmeket, az esetek 90-95%-ában így is teszek. Viszont itt olyan lehetőség van, hogy választhatok:
- megnézem angol szinkronnal és 20 nyelv felirata közül valamelyikkel,
- vagy az extrák között ott van az eredeti hindi hanggal, de csak angol felirattal :F :F

HR24.hu

(#1696) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1697) tomp válasza l.skywalker (#1696) üzenetére


tomp
félisten

A Titanic vajon miként érkezik?
A régi HD-ben, a felújított 4K, a felújított HD-ben vagy felújított 4K HFR?

(#1698) SpongyaBob válasza l.skywalker (#1696) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Végre, Mando :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1699) spiky03 válasza tomp (#1697) üzenetére


spiky03
veterán

Abból kiindulva, hogy az Avatarbol is a sima verzió került vissza. Így vsz itt is az lesz.

Avatar 2rol van már infó, hogy mikor kerül fel?
Mert valahol március elejét írtak.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1700) sith7 válasza spiky03 (#1699) üzenetére


sith7
nagyúr

Júniust olvastam :D

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.