Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Mr K válasza zseko (#1200) üzenetére


Mr K
senior tag

A beállítások egy része olyan értelemben védett, hogy az előfizetői email címre küldött kóddal kell megerősíteni a módosításukat, azaz amíg az email fiók biztonságos, addig a családtagok nem tudják átírni a fontosabb paramétereket.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1202) freelancer68 válasza Pro!Petya (#1193) üzenetére


freelancer68
tag

A rossz illetve a hiányzó feliratra tudok egy megoldást.
[Substital] bővítménnyel ( [chrome] , [firefox] ) lehet egyedi feliratot (pl. [Super Subtitles] -ről) megjeleníteni nemcsak Disney+, hanem más streamingek esetében is (netflix, amayon prime, youtube stb).

[ Szerkesztve ]

(#1203) Adama123


Adama123
tag

Holnaptól elérhetőek lesznek a kínálatban a Pókember filmek.

(#1204) sith7 válasza Adama123 (#1203) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez tuti ? :Y :C

(#1205) Kaba válasza sith7 (#1204) üzenetére


Kaba
veterán

Más európai országokban már Júl.8-án bekerültek.
Biztos. Holnaptól öt pókember film műsoron lesz.
Az utolsó film a "nincs hazaút" egyenlőre még hiányozni fog.

[ Szerkesztve ]

(#1206) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!
Elnézést ,de egy account -al nálunk hány eszköz csatlakozhat egyidejüleg?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1207) Alex91 válasza cintula187 (#1206) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1208) Mr K válasza cintula187 (#1206) üzenetére


Mr K
senior tag

Ha arra vonatkozik a kérdés, hogy párhuzamosan hány különböző stream futhat, akkor négy.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1209) sith7 válasza Kaba (#1205) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#1210) cintula187 válasza Mr K (#1208) üzenetére


cintula187
addikt

Igen. Köszönöm Alexn91 -nek is

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1211) markknight válasza Kaba (#1205) üzenetére


markknight
veterán

Forrás?

(#1212) Kaba válasza markknight (#1211) üzenetére


Kaba
veterán

Disney plus Magyarország , hu.ign.com

[ Szerkesztve ]

(#1213) markknight válasza Kaba (#1212) üzenetére


markknight
veterán

Aha látom. Bár nem tudom honnan veszik mert a Disney plus magyarországtól egy releváns cikket sem látok.

(#1214) Adama123 válasza markknight (#1213) üzenetére


Adama123
tag

Sajtónak küldtek ki közleményt.

(#1215) markknight válasza Adama123 (#1214) üzenetére


markknight
veterán

Aha, meg is jelentek, köszi!

Sajna van két Garfieldos meg kettő Hollandos és egy Spider-Verse. Pont a lényeg. a Raimi trilógia maradt ki sajna.. Nem baj, mivel rákészült a szervezetem ezért majd Plexre lerántom őket.

[ Szerkesztve ]

(#1216) infectedmann


infectedmann
őstag

(#1217) ollie válasza markknight (#1215) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen az nekem is érthetetlen hogy miért maradt ki a Raimi trilógia.

***

(#1218) azbest válasza ollie (#1217) üzenetére


azbest
félisten

netflixre vannak leszerződve, ahogy olvasom [link]

(#1219) infectedmann válasza ollie (#1217) üzenetére


infectedmann
őstag

Az alapján, amit két hónappal ezelőtt olvastam, a jelenlegi szerződések miatt még legalábbb 1-2 év mire tényleg minden Pókember film fent lesz Disney Plus-on.

(#1220) ollie válasza azbest (#1218) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! Erre felbuzdulva megnéztem, csak az első meg a harmadik rész van fent Netflixen, a második nincs.

***

(#1221) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amúgy a Blade trilógiával mi a helyzet?

Megnézten, Netflixen csak a legszarabb 3. rész van, Prime Videón nincs egy sem, meg persze Disney-n sincs.

[ Szerkesztve ]

***

(#1222) Steve1207 válasza ollie (#1221) üzenetére


Steve1207
veterán

USA-ban ott van a Max-on mind a három rész.

.

(#1223) cintula187


cintula187
addikt

A nyelv változtatásával az appban gondolom nem változik az elérhető tartalom. Netflixnél mintha az angol nyelv opcióval ez működött talán régebben.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1224) infectedmann


infectedmann
őstag

Nem, nem változik. Én angolul használom, mert a "szága" szót meglátva így fonetikusan leírva stroke-ot kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#1225) cintula187 válasza infectedmann (#1224) üzenetére


cintula187
addikt

:DD
Érthető

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1226) smc válasza infectedmann (#1224) üzenetére


smc
addikt

Én már a magyar címektől is rosszul vagyok.. Kezdve lórival és most amit shehulkkal nyomnak..

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1227) norbertoth


norbertoth
senior tag

Valaki szólhatna a supportnak, hogy a Die Hard 5-el kezdjen végre valamit :D még mindig nem jó a magyar szinkron, pedig sokan jeelzték már email-ben.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#1228) Steve1207 válasza norbertoth (#1227) üzenetére


Steve1207
veterán

A lokalizációs javítások azért nem két körön mennek keresztül és eltelhet pár hónap, mire kijavítják. Elküldik, hozzá érnek, tovább küldik, fixálják, visszaküldik, ha hibás ismét fixálási körök (már amennyiben ellenőrzi valaki), simán jó pár hét. Jelen esetben a nyári szabadságok se lendítenek a folyamatokon, hogy mindenhol szabin van a fél cég.
(Amúgy az ötödik részért nem kár, örültem volna, ha nem látom. A sztorit és a rendezést nem is fikázom (már), de a legtöbb jelenetnél össze vissza közelítenek, valamint, ami még rosszabb, hogy föl-le mozog a kamera sokszor (nem mozisat néztem anno :D ). Az egyetlen film, amit emiatt kellett megállítanom és több lépésben végignzénem, szerintem így érezheti magát, aki tengeri beteg.)

.

(#1229) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Sziasztok. Lehet off.. De kérdeznék.

Az új, 2022 és Sikolyrol tud valaki vmit? Mozi kimaradt, de megnézném, de sehol semmi infó hogy jönne maxra v Disneyre vagy v bárhova... 🤔

Telekom tv és Vodafone tv is van, és még ott sincs fent a filmek között..

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#1230) negyven2 válasza Zoshi85 (#1229) üzenetére


negyven2
veterán

Semmi köze Disney -hez, vagy valamelyik hozzá tartozó céghez. És mivel a Paramount volt a forgalmazója, így ha jön akkor talán majd a SkyShowtime-ra érkezhet (USA-ban Paramount+-on van).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1231) negyven2 válasza Zoshi85 (#1229) üzenetére


negyven2
veterán

Na most olvastam, augusztusban jön HBO Max-ra!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1232) Zoshi85 válasza negyven2 (#1231) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

:R 😎✌️THX!

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#1233) Drenadar


Drenadar
veterán

Elkezdtem nézni egy sorozatot a motherland: salem fortress vagy mit... de csak az első évad van fent... lehet arról bárhol infót találni hogy mi mikor várható d+ra? (amcsiban már a 3. évadnál járnak... )

(#1234) negyven2 válasza Drenadar (#1233) üzenetére


negyven2
veterán

Nincs infó róla, hogy mikor jön a 3. és egyben utolsó évad Disney+-ra (még nemzetközi se). De a második évad is sok régióban nem érhető el.

A Freeform-on futott a sorozat, ami bár a Disney-hez tartozik, de igazából nem tudni, hogy az ottani tartalmak mikor és hogyan jönnek. Pl. a Marvel's Cloak and Dagger sincs fent (pedig a Disney+-on fent lévő Marvel's Runaways-el van még cross-over részük is.

Valamiért nem adta ki elsőre, de Kanadában, augusztus 24-től kezdik majd adni a 3. évadot (két rész, majd hetiben). De ott fent van a 2. évad is.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1235) lajosx


lajosx
őstag

Szisztok!

Ma találkoztam egy hirdetéssel, hogy ma jelenik meg a Préda a Disney+ -on. Most ezt hogy van? Hamarabb van itt mint a moziban? Vagy nem értem, ha más filmek is hamarabb megjelennek itt, már fizetek is elő. Sajna én nagyon ritkán jutok el ,munkámból kifolyólag. Mindig abban bíztam, egyszer lesz olyan hogy mozi megjelenés napján akkor otthon is nézhetek egy filmet :DD Vagy ez csak egy saját gyártású film, ezért van itt ? Vagy lehet nem is lesz Moziban? Köszi a választ :R

továbbà még egy kérdés, én média boxon nézem a filmeket, le is lehet tölteni? Mert a tv nekem nincs összekötve a házi mozival. Így ha tv tudom elindítani ,akkor csak a tv-én lesz hang.

[ Szerkesztve ]

(#1236) (ex)Cat válasza lajosx (#1235) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Csak streaming, nem küldik moziba.

(#1237) Kaba válasza lajosx (#1235) üzenetére


Kaba
veterán

A Hulunál is megjelenik az Usá-ban. Nem ez lesz az általános, a mostani inkább egy reklámfogás a Hulu miatt.(mozi helyett házimozi).

[ Szerkesztve ]

(#1238) lajosx válasza Kaba (#1237) üzenetére


lajosx
őstag

Értem, de akkor van remény hogy később akár egy időben akár otthon is nézni lehessen egy filmet🙏Simán kifizetném egy mozi árát egy filmért ha itthon nézhetném is meg, csak ugye messze is van hozzám egy mozi, és nagyon ritkán jutok el sajna. Az irány akkor elvileg megvan. Egyedül azt nem tudom hogy letölteni is lelehet? Mert házimozival csak úgy tudom nézni, most pl elő is fizetek egy hónapra gyorsan mert érdekel ez a film nagyon :D

(#1239) Kaba válasza lajosx (#1238) üzenetére


Kaba
veterán

Fizess elő próbáld ki. Lemondani bármikor lehet és bármikor újból előfizethetsz , nincsen szerződés.

[ Szerkesztve ]

(#1240) lajosx válasza Kaba (#1239) üzenetére


lajosx
őstag

Az lesz amint hazaértem, továbbà most olvastam az összefogalalót, szóval elnézést a kérdésért, már látom lelehet tölteni. Csak annyira megörültem hogy láttam ma megnézhetem azt a filmet, hogy azonnal írtam , minden infó nélkül :DD :R

(#1241) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Friss megjelenések (pl. Préda) adott nap hány órakor szoktak megjelenni?

(#1242) lemmy9


lemmy9
őstag

Van valakinek valami érdemi infója a Babylon 5 felújított változatáról? HBO MAX-ra kellett volna kijönnie nem? Nem találok hírt.

Szerintem!

(#1243) Kaba válasza lemmy9 (#1242) üzenetére


Kaba
veterán

Az usában már kijött. Kérdezz rá a topikjában.

(#1244) cujo69 válasza Sanyi.mTs (#1241) üzenetére


cujo69
tag

Talán reggel 9 óra..

(#1245) lemmy9 válasza Kaba (#1243) üzenetére


lemmy9
őstag

Basszus, bocs ez rossz helyre ment.

Szerintem!

(#1246) modd3r válasza Sanyi.mTs (#1241) üzenetére


modd3r
őstag

Már nézhető! :C

(#1247) Drenadar válasza negyven2 (#1234) üzenetére


Drenadar
veterán

köszi az infot :) bejön ez a sorozat :)

(#1248) Mr K válasza lajosx (#1240) üzenetére


Mr K
senior tag

Letölteni (mármint előre leszedni az egész filmet) csak bizonyos Disney+ kliensekre lehet, pl. mobilra. Win10-es kliens pl. csak streamelni tud, azaz nézés alatt folyamatos hálózati kapcsolat kell. És a letöltött filmet csak a disney alkalmazásával lehet visszanézni. (Bocs, ha ezek trivialitások, de kellemetlen, ha csak előfizetés után derülnek ki.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1249) ollie válasza Mr K (#1248) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van Disney+ alkalmazás windows-ra is.

mod: ja látom, erre értetted a klienst.

[ Szerkesztve ]

***

(#1250) markknight


markknight
veterán

Ez a vízszintes epizód megjelenítés engem már teljesen kiidegel. Tényleg, kinek volt ennyi esze, hogy ezt így csinálja? https://prnt.sc/VKHyT7WjupU3 baaah

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.