Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Muky_


Muky_
tag

Sziasztok!
Két email címről regisztráltam a promo időszak alatt, az egyiket már elhasználtam.
Ha valakinek szüksége lenne a másikra priviben írjon rám.
Aki először rám ír az kapja!! :D
Legyen szép délutánotok. :)

(#452) kantor.bence válasza Muky_ (#451) üzenetére


kantor.bence
csendes tag

Szia!
Írtam PÜ-t! :)

(#453) Muky_ válasza Muky_ (#451) üzenetére


Muky_
tag

Már elhasználva!!

(#454) spiky03


spiky03
veterán

A folyamatban lévő lsitából, hogy lehet törölni a filmet/sorozatot?

Itt lehet változtatni a felirat méretén, stílusán?
Mert a honalpon sem, se az appban nem láttam ilyet.

Jó lenne ha megoldnaák, mint a HBO Maxnál meg a Primenál is.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#455) l.skywalker válasza spiky03 (#454) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az Win10 app-nál átvezet a Windows Settings-be ha a felirat beállításokra mész.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#456) mnnorbi


mnnorbi
tag

(#457) oszy válasza Kaba (#402) üzenetére


oszy
veterán

Mire visszajött a ügyintéző hölgy a hívásba (mert közben intézte a dolgot) vissza is utalták a különbözetet. :) :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#458) jeni


jeni
félisten

egy ügyfélre mennyi a ráköthető eszközök limitisége?

(#459) spiky03 válasza l.skywalker (#455) üzenetére


spiky03
veterán

Nah ott nem néztem csak Chromeban meg a mobilon az appben, meg az előbb a FireSticke is az appban, de ott egyik helyen sem talűltam ilyet.

De köszi ránézek a Wines appba is.

Ez ugyan átviszi a többi platfromra is a felirat beállítást?

Egyvalami még mai fura volt, hogy bármit indítottam el akkor csak a hangot jegyzete meg a feliratot nem, hogy mi volt beállítva.
Pl néztem angolul vmit magyar falirattal, a következő filmnél már angol hang és angol felirat volt.
Mert most a Sticken bele néztem pár filmbe. :)

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#460) Kaba válasza jeni (#458) üzenetére


Kaba
veterán

Az eszközök száma korlátlan, viszont egyidejűleg csak négy eszközön lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#461) barcalaci84


barcalaci84
őstag

Valakinél van még olyan h a telekom smartboxon (andoidos) a 4k tartalmak mennek , de a csak HD tartalmaknál fekete képernyő , de a hang megy ?

(#462) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Aki esetleg Ps5-n használná, rákérdeztem hogyhogy csak Hd:

"Szia Zoltán! Jelenleg a HD minőség a legmagasabb a PlayStation 5 eszközökön, de dolgozunk rajta, hogy a 4K is mielőbb elérhető legyen!"

;) :K

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#463) l.skywalker válasza jeni (#458) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Összefoglalóban a legtöbb lényegi dolog benne van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#464) ittakary válasza oszy (#457) üzenetére


ittakary
nagyúr

nemáááár ....

nekem is ugyanez volt a problémám hogy én már korán reggel kifizettem a 25ezret, mert azt hittem ennyi a kedvezmény

nekem azt mondta a srác, hogy akkor az a legegyszerűbb, ha most REFUNDolja az egészet, várjam meg az emailt és regisztráljak újra, amint megkaptam az említett emailt

(#465) Oledfan


Oledfan
újonc

Sziasztok! A promóciós email-t megkaptam,de ha rákattintok az ajánlat beváltására,csak egy sötét képernyő fogad. Esetleg nincs valakinek ötlete,hogy mi lehet a probléma?
Chrome böngészőt használok.
Köszönöm előre is!

(#466) Kaba válasza Oledfan (#465) üzenetére


Kaba
veterán

Sütik törlése, inkognító mód.

(#467) szuladam


szuladam
aktív tag

nekem is ez a gondom, de amit ajánlottál nem segített. fekete kép a bejelentkezés gombra kattintva és ennyi
:(

(#468) Kaba válasza szuladam (#467) üzenetére


Kaba
veterán

Másik böngésző.

(#469) negyven2


negyven2
veterán

Írtam én is korábban, hogy Xbox One/Series X|S esetén a felíratott, hasonlóan az HBO Max esetéhez, a konzol beállításokban tudjuk állítani (Settings --> Accessibility --> Captions). Viszont nemrég valami módosulhatott a rendszerben, mert az 50%-os szövegméretett kivéve nagyobb lett a szövegméret. És ez sok esetben okoz olyat, hogy egész egyszerűen kilóg, vagy el is tűnik a szöveg egy része (egy ideig azt hittem, hogy az HBO Max esetén jött változás, de most kiderült, hogy ez Xbox szintű hiba). Jelenleg 50%-os mérteben használom ami számomra bár olvasható, de kényelem szempontjából nekem kicsi. Alább betettem képeket, hogy mire gondtoltam, és igazából nekem méretre az utolsó képen lévő opció lenne jó, de azt sajnos csak beletekeréskor jön elő (ott is néha).

Ide raktam be, mert bár ez Xbox hiba, azért lehet mást is érinthet ez...

Szóval a felírat méretek 1080p-s kijelzőn nekem ilyenek:

{50%-on}

{100%-on}

{150%-on}

{200%-on}

és itt ez bár másik jelnet, de ilyen{100%-os méretnél, beletekeréskor}.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#470) blue eyes


blue eyes
tag

Sziasztok!
Van egy promos email-em, tehát linkem.
Ha valakinek szüksége lenne rá az privátban írjon rám.
Aki először rám ír az, annak küldöm.

(#471) ratgab


ratgab
tag

Van még hozzá hasonló peches, aki még mindig nem kapott e-mailt?

(#472) kene84 válasza ratgab (#471) üzenetére


kene84
senior tag

Jelen, még várakozok.

(#473) akom válasza ratgab (#471) üzenetére


akom
senior tag

Én sem kaptam még.
Épp azon gondolkozom, hogy tudom bizonyítani hogy egyáltalán regisztráltam, mert nem kaptam semmi visszaigazoló e-mailt..

(#474) negyven2 válasza ratgab (#471) üzenetére


negyven2
veterán

Harmadik regisztrált címre még nem jött meg (a másodikat már elvitte ismerős aki ma ébredt fel... pedig mondtam neki, hogy 13-ig van lehetősége).

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#475) ratgab válasza akom (#473) üzenetére


ratgab
tag

Én se kaptam semmilyen visszaigazolást.

Asszony e-mailjével regisztráltam 3 napja, bezzeg ő már kapott e-mailt. Kolléga tegnap regisztrált és ő is kapott. Teljesen érthetetlen az e-mail kiküldés időzítése.

(#476) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Akinek sikerült regelni otthon az nézze már meg hogy a toy story elérhető-e magyar szinkronnal?
Nekem van egy fiókom németbe és ott csak angol és német-et lehet választani.

Próbáltam külön regelni a magyar oldalon de ott csak egy sötét képernyő fogad ....
Több böngészőt is próbáltam , sütik törlése stb stb

THX! :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#477) GalaHU válasza ratgab (#471) üzenetére


GalaHU
őstag

van... :(

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#478) zseko válasza ratgab (#471) üzenetére


zseko
veterán

Én sem kaptam sem visszaigazolást, sem kódot eddig.

HR24.hu

(#479) chaosmonger


chaosmonger
tag

Szerintem nem kell izgulni. Gondolom azért küldik ki hullámokban a linkeket, hogy ne omoljon össze a regisztrációs oldaluk a tömeges regisztrációtól. A pár hozzászólással ezelőtti problémák (fekete képernyő a linkre kattintva) arra utalnak hogy még így is a határon vannak. Gondolom most estére majd csak romlik a helyzet mert egy csomóan most érnek haza és találják meg a linket. Úgyhogy lehet hogy még lassítanak is a kiküldéseken.

(#480) Pro!Petya válasza zseko (#478) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Szerintem kb senki se eddig....

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#481) blue eyes válasza blue eyes (#470) üzenetére


blue eyes
tag

Elküldtem már.

(#482) zseko válasza Pro!Petya (#480) üzenetére


zseko
veterán

Dehogynem, hát itt is olvashatod, hogy már van aki reggel hétkor megkapta...
Igaz, elírtam, linkre gondoltam, nem kódra :B

HR24.hu

(#483) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Csak nem bírtam ki és előfizettem :DD Az mondjuk érdekes, hogy 2400 akármennyi helyett 2600 valamennyit vont le (6,61 euro). Kehet, hogy azért, mert a play áruházon keresztül ment a tranzakció (az appból)?

Első ránézésre korrekt felhozatal van, amúgy is terveztem már, hogy végigdarálom az összes marvel filmet időrendben. Itt meg van is ilyen opció kiegészítve a sorikkal és egyéb mozgóképes anyagokkal.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#484) Fandango válasza Pro!Petya (#476) üzenetére


Fandango
veterán

Van magyar szikron.

(#485) Corpuscle válasza Pro!Petya (#476) üzenetére


Corpuscle
őstag

Belenéztem mind a négy részbe, magyar szinkronos az összes.

(#486) vzsryl válasza Pro!Petya (#476) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Igen, magyar szinkronos a TS minden része.

szerk: Telón lassú vagyok… :DDD

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#487) Pro!Petya válasza vzsryl (#486) üzenetére


Pro!Petya
addikt

#484Fandango + #485Corpuscle +#486vzsryl

Köszi szépen!

Akkor regelnem kell a magyar oldalra is ... :W
Hogy a bánatos ... mat a Disney-be hogy ezt így szétszedte régiókra....

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#488) vzsryl válasza Pro!Petya (#487) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Mond le a másikat.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#489) smc


smc
addikt

Obi Wan-nal mi van? 4. rész még mindig nem szinkronos?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#490) Pro!Petya válasza vzsryl (#488) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Az lesz, de még nem tudok regelni .... sőt még az email sem jött meg mondjuk az annyira nem izgat mert így is úgy is olcsóbb mint a német :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#491) Årpi


Årpi
őstag

Továbbra sem kaptam kódot, szóval a Disney HELP oldalt angolra állítva live chateltem a supporttal, aki kb 15 perc alatt megdobott egy kóddal. Az aktiválásnál figyeljetek arra, hogy ne legyetek bejelentkezve régebbi vagy félig megkezdett accounttal, én inkább egy új böngészőben csináltam. :R

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#492) BoneDragon válasza smc (#489) üzenetére


BoneDragon
veterán

Remelem nem is lesznek azok. :DDD

(#493) Asike


Asike
csendes tag

Ügyfélszolgálat elérhetetlen. Ha fel is veszi valaki a telefont, szakad a vonal. Ha visszahívást kérek akkor egy pillanatra megcsörren a telefon aztán ennyi is volt a történet, vagy az ügyintéző köszön és már dobja is várakoztató zenére az embert. Nem is próbálkoznak többet visszahívni utána.

(#494) blue eyes


blue eyes
tag

The dropout van magyar felirat?

(#495) norbertoth


norbertoth
senior tag

Fura dolgot vettem észre amit az HBO Max-nál is tapasztaltam már 4k tartalomnál, mégpedig azt hogy a hang picit megakad néha de kicsit hallani csak, viszont többször is és marha idegesítő ami fura, mert Netflixnél soha nem volt ilyen. A bitrata itt mennyi lehet vajon? Az HBO-nál sem jöttem rá mitől lehet, ha ez is ilyen lesz az marha jó...

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#496) BoneDragon válasza norbertoth (#495) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én HBO-nál soha nem tapasztaltam ilyet.

(#497) norbertoth


norbertoth
senior tag

Az új Legendás állatok részénél tapasztaltam, illetve csak 4k tartalomnál HBO-n és itt ugyanez van. LG CX oled-en csak, más eszközön nem.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#498) gamster00


gamster00
friss újonc

Sziasztok!

Arról lehet tudni bármit, hogy a Vodafone Mediabox-on mikor lesz elérhető az alkalmazás? Mára nem került be a kínálatba (HBO Max, Netflix, AmazonPrime, Youtube van). Ha jól láttam, ide telepíteni nem lehet, hanem központilag rakják be az elérhető alkalmazásokat.

Köszi.

(#499) NY_A válasza smc (#489) üzenetére


NY_A
őstag

Reggel még nem volt, most már az.

(#500) norbertoth


norbertoth
senior tag

Az egyébként vicces, hogy a régebbi Star Wars-ok 4k Dolby Vision minőségben vannak fent, az újabbak meg nem?! :D Pedig azokból is van 4k verzió, a többi régióban elérhető. :F :F

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.