Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) markknight válasza ferenck (#999) üzenetére


markknight
veterán

Nemrég az Amazon Prime-on volt hasonló, hogy a Boys 3. részénél valami fura nyelv ment magyar helyett, de ott volt felület ahol jelentettem, válaszoltak is. Itt viszont csak egy telószám van? Jelezném nekik.

(#1002) Steve1207 válasza #46824192 (#1000) üzenetére


Steve1207
veterán

Mobilon vagy asztalin tudsz változtatni mindent és akkor tv-n is úgy fogja megjeleníteni.

.

(#1003) #46824192 válasza Steve1207 (#1002) üzenetére


#46824192
törölt tag

Droid boxon és droid mobilon sem találok erre vonatkozóan semmit.

(#1004) Steve1207 válasza #46824192 (#1003) üzenetére


Steve1207
veterán

Akkor csak asztalin böngészőben és után a többin is olyan lesz.

.

(#1005) Chris0321 válasza markknight (#1001) üzenetére


Chris0321
addikt

Azt a részt én is jelentettem, nekem nem válaszoltak így pár nappal később megnéztem felirattal. Akkor csak gondolom nem akartak mindenkinek írni.

(#1006) A Zéé


A Zéé
addikt

na, ma kaptam egy új emailt, hogy utolsó napom van beváltani a kupont, és ezzel már sikerült a regisztráció, szóval megvan a kedvezményes egy év :)

Just a simple Lineman...

(#1007) Zsolty20 válasza Pro!Petya (#995) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Valamilyen oknál fogva az M2-es szinkron szerezték be a TV2-es helyett. De egyébként igazad van, katasztrófa az a szinkron :D

(#1008) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

lement az obi wan, bōven jobb annál,amit a disney mostanában a moziban mūvelt :D

pro: mcgregor; leia és a sister karaktere; nem voltak benne cuki -ciki fa**ságok,amit rásózhatnak a gyerekekre

con: no yoda; a koreográfia néha bugyuta, lassú, túl oldschool

Life, Uh, Finds A Way

(#1009) nikos21 válasza nikos21 (#952) üzenetére


nikos21
aktív tag

Megoldva: egy virtuális kártyának a limitjét nem elég az akciós árhoz írni hanem a teljes évi árat kellett beállítani limitként így már sikerült az akciós éves díjat fizetni.

(#1010) markknight válasza hombre[EU] (#1008) üzenetére


markknight
veterán

Maga Leia roppant idegesítő volt sztem. 10 évesen mindent jobban tud mint bárki más, na mindegy.

Nálam egy 10/7 nagyobb volt a füstje mint a lángja.

(#1011) hombre[EU] válasza markknight (#1010) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hàt ha egy klasszikus tíz évesnek a személyiségét kapja akkor sokkal idegesítōbb lett volna :D
nem zavart,hogy bölcs és éretebb...betudtam annak,hogy uralkodóházban nevelkedett és kapcsolatban áll az erōvel. a starwars univerzumban azért vannak ettōl nagyobb log.bukfencek is :)

Life, Uh, Finds A Way

(#1012) ΞΔGLΞ válasza hombre[EU] (#1011) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

a starwars univerzumban azért vannak ettōl nagyobb log.bukfencek is :)

Az egyik legnagyobb (nekem), hogy túlzásba vitték az "erőt".
(spoiler)
Vader elkapja a nagyobb személyszállító űrhajót, vagyis nem engedi felszállni és szét is kezdi kapni darabjaira, de kb 15-20 évvel később a Millenium Falcon-t a Hoth bolygón "tátott szájjal" nézi, ahogy elmenekül előle.

(#1013) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok!
Itt is van lehetőség értesítés kérésére, ha új epizód jön ki egy sorozathoz? Netflixnél nagyon hasznos.

(#1014) meke11


meke11
aktív tag

Sziasztok! Van egy Xiaomi MiBOX S androidos médialejátszóm. Feltelepítettem rá a Disney+ alkalmazást, és indítás után nem tölt be, csak karikázik. Az eszközön a konkurensek hiba nélkül működnek, úgyhogy a wifit, mint hibaforrást kizártam. Mi lehet a gond?
Köszönöm!

(#1015) markknight válasza ΞΔGLΞ (#1012) üzenetére


markknight
veterán

Ráadásul a második hajót ménem kapta el? Az kissebb is volt :D Feleségem szerint szimplán "meglepődött" :D

[ Szerkesztve ]

(#1016) lugosi válasza ΞΔGLΞ (#1012) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Megöregedett. :DDD

(#1017) Calogero válasza ΞΔGLΞ (#1012) üzenetére


Calogero
addikt

Gyengült benne az akksi.... :DDD

(#1018) golyós válasza markknight (#1015) üzenetére


golyós
őstag

Ezért nem szabad gondolkodni filmnézés közben :D
Ez nem dokumentum film :DD

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1019) (ex)Cat válasza Zsolty20 (#1007) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

A fene bánná a szinkront, ha minden évadhoz lenne magyar felirat, de az első kettőhöz tuti nincs. A harmadikhoz elvileg van, a többibe nem néztem bele.

(#1020) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Heti premierek:

Június 27. hétfő:
Machine Gun Kelly rózsaszín élete

Június 28. kedd:
Gyilkos a házban 2. évad (1-2. rész)

Június 29. szerda:
Ms. Marvel 1. évad (4. rész)
Baymax! 1. évad
The Defenders
Daredevil 1-3. évad
Iron Fist 1-2. évad
Jessica Jones 1-3. évad
Luke Cage 1-2. évad
The Punisher 1-2. évad

Június 30. csütörtök:
Az Orville: Új horizontok 3. évad (5. rész)

Július 01. péntek:
A hercegnő

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1021) ittakary válasza l.skywalker (#1020) üzenetére


ittakary
nagyúr

Punisher, király! :)

(#1022) lafaty80 válasza ittakary (#1021) üzenetére


lafaty80
őstag

daredevil :R :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1023) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kérek Spoiler gombot a Modkerben, kérlek utána használjátok! Köszi

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1024) negyven2 válasza l.skywalker (#1023) üzenetére


negyven2
veterán

Darth Vader az nemcsak C3PO megalkotója, de Luke és Leia apja is!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1025) ollie válasza l.skywalker (#1020) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Végre!

The Defenders
Daredevil 1-3. évad
Iron Fist 1-2. évad
Jessica Jones 1-3. évad
Luke Cage 1-2. évad
The Punisher 1-2. évad

***

(#1026) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Hol lehet jelezni, hogy egy sorozatnál nem megfelelő a hang és felirat?

The Walking dead 11-edik évad:
1. rész: van magyar hang és felirat
2-8. rész: magyar hang van, de nincs felirat
9. résztől nincs se magyar hang, se magyar felirat.

(#1027) l.skywalker válasza Sanyi.mTs (#1026) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Disney+ Help Centre (disneyplus.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1028) #23310336 válasza l.skywalker (#1027) üzenetére


#23310336
törölt tag

Illetve van közvetlen e-mail címük is:
help@disneyplus.hu

(#1029) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

köszi, mindkettőtöknek. akkor először emailen próbálkozok.

(#1030) #78121280 válasza Sanyi.mTs (#1026) üzenetére


#78121280
törölt tag

Pont ma jeleztem nekik, hogy a 9,10,11,12 részen se Magyar szinkron se felirat.

(#1031) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ha már TWD sorozatnál vagyunk, nálatok nem "mákos" a kép?
Ujra darálás van 6 évadnál tartottam hbo maxon amikor jött a D+ gondoltam itt folytatom de egyszerüen bántó a kép minősége valamit lehet ezzel kezdeni?

PSN:BiZzare_0 ️

(#1032) #46824192 válasza @rglaaf (#1031) üzenetére


#46824192
törölt tag

Valszeg itt annyival több a bitrate ,hogy jobban elöjön az a szemcsés effekt, amit a készítők rápakoltak a filmre.

(#1033) Sanyi.mTs válasza #78121280 (#1030) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Remélhetőleg gyorsabban és eredményesebb fognak vele foglalkozni, ha többen jelzik a hibát.

(#1034) #48613632 válasza ΞΔGLΞ (#1012) üzenetére


#48613632
törölt tag

A sötét oldal ereje a gyűlöletben rejlik, azon a hajón meg ott volt Leia, aki a lánya. (Ha jól emlékszem, Leia a Sólyommal menekül el a Hoth rendszerből)
Így tehát Vader ereje sem állandó, függ a benne forrongó dühtől, és a gyűlölettől, és könnyen lehet, hogy épp akkor nem volt dühös. Hmmm, pech. (kb mint Hulk a régi szép időkben)

(#1035) norbertoth válasza Sanyi.mTs (#1026) üzenetére


norbertoth
senior tag

Én még 2 hete jeleztem hogy a Die Hard-nál nem jó a szinkron, konkrétan más nyelven szólal meg a magyar szinkron, azóta se lett javítva, így hogy kezdjem el a Die Hard maratont? :D

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#1036) redhunter


redhunter
senior tag

A Matt Damon féle mentőexpedíció filmben sincs Magyar felirat, ki lehet választani de lengyel felirat jelenik meg.A lengyel felirat egyébként nem is szerepel a választható feliratok között,hogy esetleg az lenne hogy csak összecserélték.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#1037) lemmy9


lemmy9
őstag

A Klónok háborújánál csak az s01e01 szinkronos? S01e02-03? Ránéznétek?

Szerintem!

(#1038) negyven2 válasza lemmy9 (#1037) üzenetére


negyven2
veterán

Szinkron esetén az első évadból a 2-3, 5, 10 és a 19-21. részek, a második évad esetén a 2, 5, 9 és a 20. részek míg negyedik évad 22 része esetén jelenleg nincs fent szinkron.

Feliratosan az első évad kivételével mindegyik elérhető magyarul is.

A 2008-as animációs filmhez van szinkron és felírat. Míg a 2003-as, Genndy Tartakovsky féle Star Wars: Clone Wars sajnos nem érhető el itthon ( és nincs is hozzá magyar lokalizáció).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1039) lenox válasza meke11 (#1014) üzenetére


lenox
veterán

https://prohardver.hu/tema/disney/hsz_930-931.html

Nekem nem sikerult a digin megoldani, igy most t-rol megy. De lehet, hogy a support meg tudja. Ha sikerul esetleg szolj.

(#1040) negyven2 válasza lenox (#1039) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem Digi-m van, nem NAT-olt IP-vel (IPV4/6) és nincs gondom vele.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1041) Zsolty20 válasza negyven2 (#1038) üzenetére


Zsolty20
senior tag

A 2003-as Clone Wars rendelkezik magyar szinkronnal, anno a Cartoon Network-ön ment le. Tessék, ízelítő. :) [link]
D+-on ettől függetlenül igaz lehet az állításod, csak kiegészítettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1042) lenox válasza negyven2 (#1040) üzenetére


lenox
veterán

Kulso ip cime van a playerednek?

[ Szerkesztve ]

(#1043) meke11 válasza lenox (#1039) üzenetére


meke11
aktív tag

Nem hiszem, hogy ez a probléma, ugyanis a gyerek a LG tv-n simán tudja nézni, ami ugye ugyanarra a hálózatra csatlakozik mint a MiBox. Azért köszönöm!

(#1044) negyven2 válasza lenox (#1042) üzenetére


negyven2
veterán

Egy Asus RT-AC58U mögött van minden. A Disney+-t egy Xbox One X-en használom (ami DMZ-be van berakva). A Digi-s ONT-om pedig egy bridge mode-ban lévő Fiberhome HG6544C. De mint írtam, nekem dinamikus publikus IP-m van.

Amúgy elképzelhető hogy ha NAT-olt az IP-d (routerben a Digi-s eszköz 100-as IP-vel kezdődik), akkor lehet, tényleg tiltva van a Disney-nél az IP amit kifelé kapsz. Itt az előző szolgáltatómnál, amikor NAT mögé rakták az egész környéket, volt olyan, hogy pl. se a Rockstar Social Club, se a Sony PS Network nem volt elérhető (a Social Club be se töltött, míg a PS oldala csak annyit írt ki, hogy access denied. Miután nagy nehezen sikerült nagy nehezen publikus IP-t szereznem, ez a probléma megszűnt nálam (majd máshol is egy másfél év után).

Zsolty20: igen ez a Disney+-ra vonatkozik csak. Mármint, hogy más régióban fent van, de nincs fent hozzá a szinkron és a felírat.

meke11: Holnap elnézek tesómhoz, mert neki van MiBox S-e.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1045) lenox válasza negyven2 (#1044) üzenetére


lenox
veterán

Bocsi, lehet, hogy halozatbol annyira nem vagyok jo.

nekem dinamikus publikus IP-m van

Minden eszkoznek kulon ip-je van, nem? Es azok mind local ip-k, tehat natolva van. Egy dinamikus publikus ip-je szokott lenni pl. a Digis ONT-nak, de nekem az ethernet oldalan mar local ip-t ad, tehat natol. De nalad az xbox is kap egy publikus ip-t? De nalam a t-s halozat is natol, es ott megsincs semmijen problema. Vagy pl. vittem most egy hotelbe egy sticket, es a hotel halozatan is ment, nyilvan az is natol.

(#1046) Calogero válasza lenox (#1045) üzenetére


Calogero
addikt

A digi ONT milyen ip.t mutat?
Ugyanazt mint amit ez mutat: [link] ?

(#1047) lenox válasza Calogero (#1046) üzenetére


lenox
veterán

Nem, localt, 192.168-ast. De a t is.

[ Szerkesztve ]

(#1048) #46824192 válasza lenox (#1045) üzenetére


#46824192
törölt tag

A saját belső hálód persze hogy natolt ,hiszen ez a routered feladata. A gond akkor van ha a szolgáltató natol. Magyarul a Te végpontod is a szolgáltatói alhálón van. (értsd, már eleve egy router mögött vagy)

Nem tudom máshol ezt hogy kezeleik, de a trénél egy 5 perces telefonhívással átraknak public ip-re.

Egyébként ha valaki nem pakolta az efik közül tiltólistára az ip-t (ami a szolgáltatótól kifelé látszik) akkor a streamnek mennie kell. Hiszen itt nem kell kintről elérnie semminek az eszközeid. Lehetsz 16 router mögöt a Te géped/kliensed odatalál a szerverre , a csomag a fejléce alapján meg visszatalál hozzád.

Szóval a nat alalvetően akkor hátrány ha a cuccaidat kintről közvetlenül akarod elérni. pl nas,kamera szerver ,stb...

[ Szerkesztve ]

(#1049) lenox válasza #46824192 (#1048) üzenetére


lenox
veterán

Tehat a dupla nat lenne a baj? Mondjuk netflixnek, hbomaxnak az se baj. A t-nel pont megy.

(#1050) negyven2 válasza lenox (#1049) üzenetére


negyven2
veterán

Nem a dupla nat a probléma hanem az, hogy az az IP cím ami mögé maga a szolgáltató téged és még másokat is is berakott (ez az a cím amit pl. itt is meg lehet nézni), az lehet tiltva van a Disney-nél, míg a Netflix/HBO Max-nál meg nem. Amúgy Digi-s netről semmilyen eszközről nem működik a Disney+?

Amit írtak korábban, hogy vagy a Disney+ support-al veszed fel a kapcsolatot, hogy vegyék ki a tiltólistából. Vagy pedig a Digi-s support-ot, hogy vegyenek ki téged a NAT-ból.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.