- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Keychron B6 Pro billentyűzet az iPad mellé
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- sellerbuyer: Te tudod, mi mennyit fogyaszt az otthonodban?
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Doky586: Adattár lemez előkészítése távlati Windows telepítéshez
Aktív témák
-
válasz
nanotek911 #871 üzenetére
És ez mennyiben és mire is megoldás?
A jelen történet ráadásul nem is erről szólt, hanem arról, hogy egy iratot hiába fogad be egy hivatal, ha az nem megfelelő, akkor az érintett ügylet visszamenőlegesen is semmissé válhat. Akár papíron, akár digitálisan. (Aztán visszamenőlegesen lehet keresni a kompenzációs lehetőségeket, de ez már csak szépségtapasz.)
Ez ugye ott került elő, hogy ha egyszer nem nyújthatok be valamit AVDH-val, akkor az akkor sem lesz jó, ha történetesen befogadják. Az AVDH pedig felülhitelesítésre nem volt alkalmas, elektronikusan aláírt iratot már nem fogadott el.
Egyébként komolyan kíváncsi lennék, hogy egy külföldi szolgáltatónál mi a menete egy eIDAS-konform aláírás készítésének, különös tekintettel a személyazonosságom ellenőrzésére. (Külképviseleti ellenőrzés?)
MaCS
Aktív témák
Hirdetés
- Apple iPhone 15 Pro 256GB,Dobozával,12 hónap garanciával
- Bomba ár! Toshiba Satellite Pro R50-C - i3-6G I 4GB I 128GB SSD I 15,6" I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Apple Pad 5.generácio / 32GB / Wi-fi / 12Hó garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Plus 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3354
- CORSAIR K100 AIR
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest