Hirdetés

Aktív témák

  • zelikocc

    őstag

    válasz Renwick #37457 üzenetére

    Hát úgylátszik sokan szeretnék azt a frekvenciát. Bár ahogy említik a dokumentumok, sok éve szeretnének frekit, csak nem kapnak.
    Én alapvetően úgy látom, hogy egy olyan értékes frekit mint a 700 MHz és ami jelenleg polgári használatra van kijelölve, nagy pazarlás lenne elkülöníteni PPDR vagyis nem polgári célú használatra.. azért akkor abból kiépíteni egy országos lefedettséget a 0-ról nem kevés adóforint lenne.
    A 4iG is biztosan ott volt, egyelőre még nincs közlemény, ezek csak az előzetesen benyújtott igények, de ugye igényt a konzultáción is lehetett benyújtani.

    Kíváncsi vagyok mi lesz, de ugye ha nem szerzi meg a 700 MHz-et a 4iG akkor nagyon rossz üzletet kötöttek a Digi felvásárlásával, mert elég nagy veszteségekkel küzdenek a mobil miatt jelenleg.

Aktív témák