Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#27156) eFeMeR74 válasza Kronos3000 (#27122) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Nekem viszont nem elég. Min 50 Gb kellene.
Én mindent telefonon csinálok.
Most aug 12 és Szept 12 között 50.85Gb volt az adatforgalmam.
Az 1000Ft nekem is bőven megérné, de az adatforgalmi korlát miatt megy vissza a 4 sim. Sajnos

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#27158) domper2015 válasza Hegyirabló (#27151) üzenetére


domper2015
senior tag

Szia,
melyik cég fedi le az egész országot fehér foltok nélkül, egyik se. Akkor legyen ingyen mobilozás, hiszen ezért nem lehet pénzt elkérni. A Telekom az M3 autópálya Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei részén se alkalmas mindenhol a telefonálásra....
Versenytfutásban NyERni nem lehet levágott lábakkal.

(#27159) tahepa válasza eFeMeR74 (#27156) üzenetére


tahepa
senior tag

50Gb mobilnet 1000 ft...igaz ennél nincs telefonálás...

(#27160) poci76 válasza #04535040 (#27150) üzenetére


poci76
aktív tag

Én is magyar tanár vagyok, bár nem magyartanár. :D

(#27161) PeterPH válasza #04535040 (#27150) üzenetére


PeterPH
senior tag

"Tanári diplomám van, édesanyám 40 évig magyar tanár volt."
Gyakran hallani, hogy felhígult a szakma.
"Megmutattam neki a szöveget, és megkérdeztem, ha az első nap október 1, akkor a következő hónap utolsó napja melyik lesz?
A válasz: november 30."
Szuper, de azért ezt egy jobb képességű óvodás is meg tudja válaszolni, nem kell hozzá diplomás családfa. Csak kár hogy a kérdésnek gyakorlatilag semmi köze az eredeti szöveghez, mondhatni félrevezetés.
Miért nem így tetted fel a kérdést: melyik az október hónap 1. nap 00.00 órájától következő hónap?
Ilyen arroganciával bátran menj el politikusnak, biztos megtalálnád a számításod, de a tanári pálya talán nem neked való.

(#27163) Lajosnagy17 válasza riki (#27162) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Egyetértek.

(#27164) Lajosnagy17 válasza b.lajos (#27143) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

A mobil cégeknek manapság nem megy jól
Vodafone 240-ről 103 Fontra esett két év alatt.

(#27165) Kenderice válasza PeterPH (#27161) üzenetére


Kenderice
senior tag

Hiába pattogsz, mert igaza van.
A digi megfogalmazása 2 hónapot fed le.

(#27166) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Fejezzük be a számlázási időszak megfogalmazásán való rágódást!
Köszönöm. :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#27167) dethroner válasza csiki52 (#27148) üzenetére


dethroner
veterán

Valahogy ellentétben áll egymással az 1 évvel ezelőtti véleményed a mostanival.
1 évvel ezelőtt még nagyon tetszett neked minden, meg voltál elégedve az autópályák lefedettségével, ha valahol nem volt megfelelő akkor is együtt tudtál élni a helyzettel.
Azóta a lefedettség ha nem is drasztikusan, de tovább javult, és ennek ellenére most fröcsögsz és köpködöd a szolgáltatót.
Ennyire drámai a helyzet, ennyire nem bírja el a családi kassza az 1000 forintos havidíjat? Nincs abban semmi szégyen, vissza kell adni a kártyát ahogy mások is fogják, nem kell is nekünk magyarázkodni és a Digit ócsárolni hogy milyen. Mind tudjuk hogy milyen, van akinek megfelel így is ennyiért, mások pedig választhatnak a másik háromból.
[tavaly] és [most]

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#27168) tahepa válasza csiki52 (#27127) üzenetére


tahepa
senior tag

De márpedig fizetned kell !!!
Nem akarsz fizetni? Akkor könnyes búcsú és cső.
Nem értem az emberek...gondolkodni már luxus?!

Itt mindenki rinyál hogy miért kell fizetni MAJD a hiányos szolgáltatásért...de amikor ( most is) senki nem írja hogy rohan leadni a kártyáit mert szar a lefedettség , minőség... ezt minek lehet nevezni ?!

Hulladék ország hulladék polgárai.....az nem zavarja a díszes közönséget hogy más dolgokban milyen jól megszivatják de itt rongyosra sírják a klaviatúrát egy azaz 1 ezer forintos havidíj miatt amiért még kap is valamit. :W

[ Szerkesztve ]

(#27169) speter33 válasza tahepa (#27168) üzenetére


speter33
aktív tag

Teljesen így igaz. Szánalom.
Miközben ennyit elb.sznak naponta hülyeségekre :nagylol:

Nekem megfogja érni , ha végre a lakhelyemen is lesz mobil.
De addig a tv, optika, vonalassal kell beérnem, amikkel amúgy sincs semmi gondom :)

[ Szerkesztve ]

(#27170) gabor9991 válasza tahepa (#27168) üzenetére


gabor9991
őstag

Hwsw-n megjelent cikk alatt volt egy komment ahol jól megfogalmazta az illető azt amit a digi most csinál,hogy az ezer forintos díjjal kiszállítja az örök elégedetlen, mindent ingyen akaró potyautasokat a rendszerből.

(#27171) Zssom


Zssom
tag

Sziasztok Mi két kártyát is használunk Budapesten, telefonálni és netezni is szoktunk rajta. Tudomásul vettük, hogy tesztidőszak van, ezért nem rinyálunk a lassú net miatt, mert egyébként sem tapasztalunk fennakadást. Néha lassú, de az online zene még sosem szakadt meg útközben. Azt esetleg tudja véletlenül valaki, hogy milyen sávszélesség várható a jan.01-től várható normál üzemben. Ezt nem sikerült megtalálni sehol. Előre is köszönöm Zs. :)

(#27172) qnadam válasza Zssom (#27171) üzenetére


qnadam
veterán

ugyanakkora, csak kevesebbfelé osztva.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#27173) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Ahogy látom a Vodafone és a TELEKOM, nagyon nyomul az árukapcsolással, mobil, vezetékes internet és kábel TV. Innentől kezdve, a DIGI is fog tudni ajánlani ilyen csomagot.

(#27174) nyitom válasza tahepa (#27168) üzenetére


nyitom
aktív tag

Így van. Én telekomos voltam annó és most, hogy váltottam valamivel 1 éve, nem keveset tudtam spórolni a DIGI használatával. Én örülök , hogy továbbra is kitart mert az rendben van szerintem, hogy ezért a havi díjért biztosítja továbra is a szolgáltatását. Persze én budán lakok ezért nekem még így sem alternatíva a másik 3 szolgáltató. Ezért nekünk is tenni kell a DIGIért, mert ez közös érdek. Hajrá DIGI !!! :R :R :R

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#27175) nyitom válasza tahepa (#27168) üzenetére


nyitom
aktív tag

Ilye ocsmány vásárlóerejű pénzzel mint a forint.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#27176) nyitom válasza gabor9991 (#27170) üzenetére


nyitom
aktív tag

:C

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#27177) ElektrikusDE válasza tahepa (#27159) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Ok. és még jó is lenne de ez a reklám szöveg azért nem kéne

alt="" title=""

"MIRE ELÉG 50 GB ADAT?
El sem hinné, mennyi mindenre!

Ennyi internettel:
• folyamatosan kommunikálhat ismerőseivel a Facebookon
• éjjel-nappal nézheti a youtuberek videóit (Persze de mekkora felbontásban?)
• megállás nélkül hallgathatja kedvenc zenéit
• küldhet akár 20 ezer emailt*"

Nálam nincs vezetékes net, 3G-s mobil telefonról osztom a laptopomra

Adatforgalom a Windows szerint az utolsó 30 napban 69.66GB, pedig visszafogtam magam...

Ebből torrent 8.48 GB.

Pedig nem vagyok a Youtube elött állandóan, de frissítettem a Windowst és egy-két játékot letöltöttem, meg játszottam is.

A laptop non-stop működik, nyugdíjasként böngészéssel toltom az időmet, az alvás kivételével mindig a gép elött ülök. (tudom kocka vagyok)

Ha Youtube ment volna 24 órában akkor talán még 100 GB se lenne elég...

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#27178) rothfb válasza ElektrikusDE (#27177) üzenetére


rothfb
veterán

Az a véleményem (és nem a torrent miatt), hogy a Digi jelenlegi hálózata nem alkalmas havi 100 Gb-os adatforgalmazásra. De még 50 Gb-ra is nehezen. Képzeld, ha csak a felhasználók fele ennyit forgalmazna havonta. Meghalna a hálózat. Böngészésre, némi videó nézegetésre, netrádióra alkalmas, de ennyi. Nem véletlenül rakják bele a korlátokat január elsejétől a csomagokba. Ez a hálózat nem alkalmas fő netkapcsolatra. Belassul, nagyon. Mint ahogyan lehet is tapasztalni. Azzal, hogy korlátozzák, kiszűrik a nagy adatforgalmakat, plusz az 1000 forintos havidíjjal is csökkentik a leterheltséget, mivel sokan vissza fogják adni a kártyákat.
Visszatérve a te felhasználási módodra, szerintem arra az 50 Gb-os stick-es csomag sem alkalmas, egyrészt a hálózat minősége, másrészt a korlát miatt sem. Nem is értem a Digit ilyen szempontból. Erre a hálózatra az 50 Gb-os netcsomag szerintem irreális. Persze értem én, hogy bevétel, de a most bemutatott január elsejétől érvényes adatkorlátok már sokkal reálisabbak. Én pl visszanéztem és az elmúlt hónapokban 1-től, 2 és fél Gb-ig forgalmaztam. Persze van vezetékes gigás net itthon, van a munkahelyemen wifi és van Telekomos netem is. Egyelőre szerintem ilyen felhasználásra alkalmas a Digi hálózata. Neked ez nem megfelelő otthonra fő netkapcsolatra. És igen, egyetértek a reklám nem pontos, az 50 Gb ma már nem olyan kiemelkedő adatmennyiség. Torrent nélkül sem. Elég csak a Youtube-os videókra gondolni.

(#27179) martonl válasza Flashget (#26940) üzenetére


martonl
senior tag

Úgy lesz. És szerintem lesz nemzeti roaming is. Bár fura lenne, ha lepaktálna vele a többi szolgáltató közül akármelyik is, sőt, beengedné a Digis ügyfeleket a hálózatába. De az ingyenes hívás megszüntetése számomra erre utal. Viszont nemzeti roaminggal a hálózat kiépüléséig és a frekvenciák megszerzéséig, ha fogszívósan is, de meg lenne oldva az országos lefedettség. A Voda anno eleve így indult. Még egy dolog, ami erre utal, nevezetesen jan. 1.-től új mobil szerződésnél tudtommal már nem előfeltétel, hogy az előfizető Digimobil területen lakjon. Ekkorát meg nem fog ugrani a lefedettség csak úgy.

(#27180) Flashget válasza trec12 (#27071) üzenetére


Flashget
félisten

Nem. :)Azt elsore is ertettem, h

Realme GT Master Edition

(#27181) Flashget válasza Soma01 (#27073) üzenetére


Flashget
félisten

Arra pedig egyszeru a kulonbseg. 50GB..tehat veges.
Korlatlan net 0Ft nincs adatmennyiseg irva.

Realme GT Master Edition

(#27182) Flashget válasza Soma01 (#27077) üzenetére


Flashget
félisten

Ja ez a Magyarorszagi hivatalos oldaluk..innen adtak bant nekem vagy 8 eve mikor kidobtak a Sportklubbot amin volt meg boven sport, ezert a mondatert:
"Mindenetek a sport" mi? Ezert szuntettetek meg a Sportklubbot?"

Realme GT Master Edition

(#27183) viktorhu válasza tahepa (#27159) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez marad szerintetek (mármint az 50 gigás mobilnet csomag)? Mert másodlagos simnek ez jobb ajánlat lehet, mint az új csomagok, mert nem 30 hanem 50 gigát ad egy ezresért.

[ Szerkesztve ]

(#27184) viktorhu válasza martonl (#27179) üzenetére


viktorhu
veterán

Láttad a roaming árakat? Ahhoz elég rendesen árat kellene emelniük, akkor meg megint az előnyüket veszítenék el.

(#27185) viktorhu válasza martonl (#27179) üzenetére


viktorhu
veterán

Honnan hallottad, hogy nem lesz feltétel? Mert a csomagok leírásában és a facebook oldalukon is azt mondják, hogy lefedett területen kell lakni.

(#27186) Flashget válasza #04535040 (#27150) üzenetére


Flashget
félisten

En csak egy dolgot nem ertek.
Ha a Digi azt reklamozza a nyito oldalan is, hogy 2021 jan.1-tol uj csomagokat vezetbe es havidijat, akkor miert akar elterni az eddigi bevett gyakorlattol erre a par honapra?
Igy akar megfelelni a freki licitre az NMHH-nak a 200.000 elofizetovel?

Realme GT Master Edition

(#27187) #04535040 válasza Flashget (#27186) üzenetére


#04535040
törölt tag

De ezt miért nekem írod? Nem vagyok bennfentes, fogalmam sincs mit miért csinál a digi.
A 200.000 előfizető megléte 2019.12.31-hez van kötve. Tehát lényegtelen hogy ma, vagy a tenderre pályázás napján (netán jövő január elsején) hány előfizetője van.

Lehet itt valami más a háttérben....kicsit meredek elképzelés, de ...Január 1-én eldől.

[ Szerkesztve ]

(#27188) Lajosnagy17 válasza viktorhu (#27183) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Marad, megerősítették.

(#27189) Flashget válasza #04535040 (#27187) üzenetére


Flashget
félisten

Mert eddig senki nem foglalkozott ezzel az "aprosaggal" csak a nyelvezkedessel. :)
Nem neked szolt. Altalanossagban.
Kozben rajottem oktober 1-tol nem vezetheti be, hiszen 30 nappal korabban kell bejelenteni ami ma ingyenes egy ido mulva fizetos.

Realme GT Master Edition

(#27190) #04535040 válasza Flashget (#27189) üzenetére


#04535040
törölt tag

oktober 1-tol nem vezetheti be
De, bevezethetné október 1-gyel kezdődően.
Az új csomagokat nem kell 30 nappal korábban bejelenteni.
Tehát megtehetnék azt, hogy lezárják az ingyenes csomagot október 1-gyel, és akinek az van, annak adnak 60 nap türelmi időt. Ebben a 60 napban eldönti, hogy az új csomagra vált, vagy felmondja a szerződést.
Ettől függetlenül az új belépőknek értékesíthetné az új csomagot okóber 1-től.
A legérdekesebb számomra az, hogy jelen állás szerint október 1 és január 1 között semmilyen hang alapú csomagra nem lehet szerződést kötni: az egyik értékesítését lezárják, a másik értékesítését nem kezdik el. Miért?

(#27191) viktorhu válasza Lajosnagy17 (#27188) üzenetére


viktorhu
veterán

Köszi, akkor a két simet, amit megtartunk, szerintem abba fogom átkérni. Egy a laptopban van, egy meg a feleségem mobiljában plusz netnek a telenoros simen lévőn felül.

Érdekes egyébként, hogy itt Újpalotán a Diginek jobb a térereje, mint a Vodának:

-76 dbm telenor
-86 dbm digi
-102 dbm voda

(#27192) DrBubo77 válasza ElektrikusDE (#27177) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Nemhogy a DigiNet, de úgy általában a mobilnet nem arra lett kitalálva, hogy asztali gépről használd Windows frissítéssel, játék letöltéssel. A nevében is benne van, hogy MOBILnet.
Korábban a nagyok hálózatán ez működött, de idén ezért dugul be rengeteg helyen már az ő hálózatuk is, mert egyre többen használják ugyanazt a véges sávszélességet.
A Youtube-ot meg nem 1080p-ben kell nézni, mobilon úgysincs akkora különbség 720p esetén sem.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#27193) sifarr válasza #04535040 (#27190) üzenetére


sifarr
senior tag

Tehát megtehetnék azt, hogy lezárják az ingyenes csomagot október 1-gyel
Ezt is tették. A Teszt csomagra októbertől nem lehet előfizetni, csak az új csomagokra.
Lásd az októbertől hatályos ÁSZF mellékletet!

(#27194) #04535040 válasza sifarr (#27193) üzenetére


#04535040
törölt tag

De ezt most miért írod nekem? Nagyon jól tudom, hogy lezárják, ezért írtam a hsz-em végén azt, hogy
jelen állás szerint október 1 és január 1 között semmilyen hang alapú csomagra nem lehet szerződést kötni: az egyik értékesítését lezárják, a másik értékesítését nem kezdik el. Miért?

(#27195) sifarr válasza Flashget (#27186) üzenetére


sifarr
senior tag

... akkor miert akar elterni az eddigi bevett gyakorlattol erre a par honapra?
Jogszabályi okai vannak. De más miatt, nem a 200 ezer előfizetői szám az ok. Részletezzem?
Nem akarja megsérteni a Hírközlési törvényt, egyben újabb lehetősséget adva a hatóság vegzálásának.
Szinte lépésről lépésre megjósolható, hogy milyen lépések várhatók a tesztcsomaggal kapcsolatban.

(#27196) zzola válasza #04535040 (#27194) üzenetére


zzola
félisten

Nem látok benne logikát!
Ha október 1-től lehetne szerződni, már mennék is be 2-3 előfizetésért, de így....érthetetlen.

(#27197) sifarr válasza #04535040 (#27194) üzenetére


sifarr
senior tag

... a másik értékesítését nem kezdik el. Miért?
Azért neked, mert ezt írtad.
Valójában nincs szünet a forgalmazásban. Októbertől Teszt csomag nincs, az újabb csomagok viszont elérhetők.

(Egyébként kösz a korábbi együtérzést!) ;)

(#27198) #04535040 válasza sifarr (#27197) üzenetére


#04535040
törölt tag

Itt azt írják, hogy Ajánlataink 2021. január 1-től érvényesek!

Jó lenne, ha a saját weblapjuk összhangban lenne az ászf-fel.... :)

(#27199) sifarr válasza zzola (#27196) üzenetére


sifarr
senior tag

... már mennék is be 2-3 előfizetésért, de így....érthetetlen.
Ha most mész, akkor az újak mellett a Teszt csomagot is választhatod. Októbertől csak az újakból lehet.
Tehát menj bátran! :K

(#27200) zzola válasza sifarr (#27199) üzenetére


zzola
félisten

Nekem megfelel a nem teszt is. Ahol én használnám, ott van térerő és megérne nekem havi 1000-HUF-ot...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.