Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#27651) trec12 válasza Icetee (#27641) üzenetére


trec12
addikt

"....de azért hogy fizessenek, többet kell letenni az asztalra."

Mégis mit? Az nmhh korábbi és jelen ténykedését magyarra fordítva; pályázaton nem indulhat, frekit nem vehet.

(#27652) DarkByte válasza Icetee (#27641) üzenetére


DarkByte
addikt

1,5 éved volt eldönteni, hogy ahol jellemzően mozogsz mobillal ott neked ez megfelelő-e. Akik csak az ingyenesség miatt váltották ki a SIM-eket (tippre igen sokan ilyenek) azokkal nincs mit kezdeni.

(#27653) Kenderice válasza DarkByte (#27652) üzenetére


Kenderice
senior tag

Én sem a potyázás miatt hoztam ki két kártyát. Azt reméltem, hogy folyamatosan bővítik a lefedettséget.
Vártam-vártam, hogy a másik városban is legyen lefedettség.
Ez a mai napig nem sikerült, ezért vissza fogom adni mindkettőt mert esélyét sem látom, hogy ez év végéig sikerülne nekik.
Ha már bekapcsolták volna Gyomaendrődöt is, akkor eszembe sem jutna visszaadni a SIM-eket...

(#27654) szaszyka


szaszyka
senior tag

Nekem az időm 99,5%-ban megfelelő, munkahelyemen, illetve a lakásban pedig jobb a térerő, mint a másik 3 szolgáltatóval. Szóval a digi tökéletes szolgáltatást nyújt, ezért bőven megéri az árát.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#27655) ztoldy


ztoldy
senior tag

Sziasztok!

Lehet, hogy már volt szó róla a topicban, de ügyfélkapunk feltűnt, hogy össze-vissza változnak a SIM-hez beállított csomagok.
Nekem két szerződés van, mindkét szerződéshez tartozik SIM kártya 1 vagy több.
Egyik szerződésnél beállítom a megfelelő telefonszámra a kiválasztott csomagot, kiírja, hogy rendben. De ha átváltok a másik szerződésre és ott beállítok egy csomagot, akkor ugyanazt beállítja a másik szerződésnél egy másik számhoz is.

Érdemes erre figyelni.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#27656) keram2009 válasza Kenderice (#27653) üzenetére


keram2009
tag

Na igen Gyoma az egy érdekes hely mivel körbe van lőve, melette az összes településen van valami. Biztos megvan az oka miert nincs még bázisállomás.

(#27657) DarkByte válasza Kenderice (#27653) üzenetére


DarkByte
addikt

Gyomaendrőd elég jól körbe van lőve a lefedettségi térképen, és még van 3 hónap az évből. Én várnék. Jelenleg egy filléredbe se kerül, szerintem teljesen mindegy hogy mostanában vagy majd az év végén adod vissza. Illetve gyanúsan amúgy is elég lesz a Digi fiókodban jelezni, hogy nem kéred tovább és nem kell vele csinálni semmit.

Én biztosan megtartom második adat SIM-nek mobilba, hanghívást kiváltani még tényleg korai, de 30GB 1000Ft-ért a flottás Telenor SIM-em mellé elég jó ajánlat.

(#27658) Sdi válasza Icetee (#27641) üzenetére


Sdi
addikt

Mit értesz " Budapest szélső kerületein " ? Ez azért így túl általános. A munkahelyemen, XVI.ker. Újszász u., még a műhelyen belül is szinte full térerő van. Itthon, X.ker. Liget u. a lakásomban is szinte full a térerő. Inkább azt kellene írnod, hogy a te mozgási körzetedben nem megfelelő a lefedettség.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#27659) ggabor02 válasza Sdi (#27658) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Nem tőlem kérdezted, de egy konkrét helyet leírok: A XVIII több részén nincsen beltéri lefedettség. A panelrengeteg (Havanna/Lakatos, stb) rendesen le van fedve, más részek eléggé hiányosak. Még a nyugdíjasoknak is gondjuk lehet vele, mert a piac épületében is alig van térerő. Ott az EPT tornyán kellene egy bázisállomás, akkor a három nagy lakóparkban is lenne térerő minden lakásban, a piacon is, valamint a Petőfi utca nagy részén. Viszont azon a tornyon semmi szabad hely sincsen.

(#27660) ACE-


ACE-
addikt

Ha meg lehetne valahogy oldani, hogy ahol nincs DIGI ott a VoWifi-t valahogy egy duplaSIM-es telefon tartalék SIM kártyája netén keresztül működjön, akkor már most vinném is a Telekomos számomat a DIGI-hez, viszont addig amig ez nem lehetséges, a hívásátirányítás meg nyilvánvalóan nem olcsó, még ez sajnos nem alternatíva...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#27661) Sdi válasza ggabor02 (#27659) üzenetére


Sdi
addikt

Erre írtam a "mozgási körzetet". Van akinek teljesen megfelelő a jelenlegi lefedettség, van akinek nem. Természetes, hogy akinek nem megfelelő, az nem fog előfizetésre váltani. Általánosítani, azért nem kell.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#27662) MasterMark


MasterMark
titán

A VoWifi most iPhone-on nem megy? A VoLTE-ra is azt írta, hogy nincs hivatalosan támogatva.

Terveznek kiküldeni majd profilt hogy támogatott legyen teljesen minden? Csak mert a listában benne van az iPhone.

Switch Tax

(#27663) petir


petir
senior tag

Göd, Felsőgöd, Nevelek , Sződliget...

Óriási fehér folt a térképen..

Erősen agglomeráció - miért nem épül ezen a területen a hálózat??

(#27664) maxima válasza petir (#27663) üzenetére


maxima
tag

Ugyanez vonatkozik pl Vácrátótra, sőt Őrbottyán őrszentmiklósi részére is,
a térképen jelzettekkel ellentétben ott sincs térerő.

(#27665) fil válasza maxima (#27664) üzenetére


fil
őstag

Gondolom sok ilyen van. Pl. Fót-Kisalag is ilyen sajnos.

(#27666) kormi0312


kormi0312
senior tag

Sziasztok,

Poco f2 pro-val működik a VoWIFI? :R

(#27667) Bauka440


Bauka440
friss újonc

Üdv,
Szerintetek a Digimobil Teszt "előfizetés" átalakul majd januárban rendes előfizetéssé, vagy majd külön kell leigényelni egy újat? Valószínűleg buta kérdés, bocs, csak nem találtam ezt egyértelműen leírva, bár eléggé egyértelműen igen a válasz.

(#27668) DrBubo77 válasza Bauka440 (#27667) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

Az Ügyfélkapun keresztül beállítható, ahogy az Összefoglalóban is szerepel.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#27669) zichie válasza viktorhu (#27580) üzenetére


zichie
senior tag

Diginek van 5G frekvenciája, csak azt nem tudom miért csak egy helyen használja, a Váci úti digi központban. Idézet az NMHH-tól:
"NMHH: 80 MHz-et nyert el a 3400–3800 MHz-es sávban két pályázó
Közzétéve: 2016. június 7.
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) június 7-én kihirdette a 3400–3800 MHz-es frekvenciasávban elnyerhető frekvenciahasználati jogosultságok megszerzését célzó árverési eljárásban nyertes vállalatokat. A felső sávban nyertes DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft., valamint az alsó sávban nyertes Vodafone Magyarország Zrt. együttesen 896,6 millió forintot ajánlott, összesen tíz felhasználói alapblokkra a 3400–3800 MHz-es frekvenciasáv hasznosításáért."

"Az idén április 11-én kiírt árverési eljárásban két jelentkező volt, mindkét beadott ajánlat megfelelt a formai és tartalmi követelményeknek. A tartalmi értékelés alapján a 3400–3600 MHz-es, ún. FDD-sávban a Vodafone Magyarország Zrt. 2×30 MHz – 6 alapblokk – hasznosítási jogát szerezte meg 648,6 millió forintért, míg a 3600–3800 MHz-es, ún. TDD frekvenciasávban a DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft. 4 alapblokk – 20 MHz – frekvenciahasználati jogosultságáért adott közel 248 millió forintot. A hatékony frekvenciagazdálkodás érdekében a 3400–3600 MHz sávban a Vodafone által elnyert FDD-blokkokat a frekvenciakiosztás során a sáv alján helyezi el a hatóság, míg a 3600–3800 MHz sávban a DIGI felhasználói blokkjait a felső sávhatártól kezdve, frekvenciában lefelé haladva határozza meg. Így a fennmaradó, használatba nem adott sávrészek a lehető legnagyobb, frekvenciában összefüggő blokkot alkothatják, és alkalmasak lesznek egy későbbi, esetleg együttes TDD-értékesítésre a jövőben, hiszen később is felmerülhet igény a blokkokra ebben a sávban.
A leendő nyertesek 2034-ig jogosultak a frekvenciák használatára."

Forrás: https://nmhh.hu/cikk/170832/NMHH_80_MHzet_nyert_el_a_34003800_MHzes_savban_ket_palyazo

[ Szerkesztve ]

(#27670) zelikocc válasza MasterMark (#27662) üzenetére


zelikocc
senior tag

iPhone-on nem működik a VoWiFi és valószínűleg nem is fog, mivel a román Digi.Mobilnál sem működik a VoWiFi az Apple esetében.

A VoLTE viszont tökéletesen működik az iPhone-okon is.

[ Szerkesztve ]

(#27671) MasterMark válasza zelikocc (#27670) üzenetére


MasterMark
titán

VoLTE működik, de ahhoz sincs profiljuk azért szól: [kép]

Switch Tax

(#27672) Masato válasza zichie (#27669) üzenetére


Masato
tag

Ezt nem véletlenül a Digi Kompakt csomagra használják?

(#27673) PBA válasza szaszyka (#27654) üzenetére


PBA
aktív tag

Neked megéri, másnak nem. Különböző felhasználási módok és elvárások vannak. Pl. én is visszaadom, mert teszteltem, nem vált be, és a fiókban van jelenleg. Hatalmas fejlődés nem várható, így lemondom. De ettől még másnak teljesen megfelelő lehet.

Alapvetően nem a Digi tehet a helyzetről, hogy így beleragadtak ebbe. Bár megérik ők is a pénzüket, de ezt csak az tudja, aki más oldalról is kapcsolatba került már velük. Nem éppen a legkorrektebb üzleti partnerek.

(#27674) viktorhu válasza Masato (#27672) üzenetére


viktorhu
veterán

De, de az is egy standard 4G szolgáltatás.

Nem tudom, hogy mennyire elterjedt a 3600 tdd támogatása a telefonokban, de szerintem a falunet szolgáltatás mellett nagyvárosi bottleneck területeken nyugodtan használhatnák kapacitás-bővítésre. Lehet, hogy az 5G telefonok elterjedését várják vele, vagy azt, hogy anyagilag is értelme legyen a kapacitás bővítésének.

(#27675) szaszyka válasza PBA (#27673) üzenetére


szaszyka
senior tag

Jónéhányan leírták, hogy nekik így már nem “éri meg”, ezért sz.r a Digi. Gondoltam leírok egy ellenvéleményt, hogy számomra pont a legmegfelelőbb, emiatt jó a Digi. Csak azért, mert néhány embernek nem válik be, lehet ugyanannyinak, vagy még többnek beválik. Attól még nem lesz rosszabb, vagy jobb. Majd idővel kiépül remélhetőleg, és akkor jobb lesz még ennél is sok ember számára.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#27676) Zeki válasza Sdi (#27658) üzenetére


Zeki
nagyúr

Újszász 43?

(#27677) petir válasza DrBubo77 (#27668) üzenetére


petir
senior tag

A teszt kártyát ügyfélkapun be lehet állítani aktív 50-es csomagra ?
Vagy ahhoz be kell menni és adnak újat?

(#27678) pjen válasza petir (#27677) üzenetére


pjen
félisten

Üdv.van valamilyen lehetőség arra a diginél,hogy lássam hány percet beszéltem.Mint a voda app ban.Arra a 15giga 200 percre fogok szerződni,jó lenne ha látnám hol tartok ídőben.

(#27679) rothfb válasza pjen (#27678) üzenetére


rothfb
veterán

Egyelőre nincs ilyen lehetőség.

(#27680) rothfb válasza petir (#27677) üzenetére


rothfb
veterán

Nem lehet, ahhoz be kell menni.

(#27681) cdl válasza pjen (#27678) üzenetére


cdl
senior tag

A honlapon a hívásrészletezőben ott vannak az adatok minden hónapról. Össze kell adni.

(#27682) 4Grider válasza cdl (#27681) üzenetére


4Grider
nagyúr

Utólagosan sok értelme nincs a dolognak, ha olyan díjcsomag lesz, amiben 200 perc a lebeszélhető. Azt pedig menet közben illene tudni kontrollálni...
Ha ezzel kapcsolatban lesz NMHH bejelentés, akkor kinéz belőle egy újabb bünti. De gondolom van annyi esze a Diginek, hogy januárig megoldja egy appal, vagy legalább a weboldalon.

[ Szerkesztve ]

(#27683) rothfb válasza cdl (#27681) üzenetére


rothfb
veterán

Aktuális hónapról nincs semmi. Pedig az lenne a fontos, hogy éppen hol tart az adott hónapban. Az elmúlt hónap senkit sem érdekel. Legalábbis ebből a szempontból.

(#27684) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1nSSQdP3XCGLF9HQ6Y0Y2qwQ3VKjpSamp&usp=sharing

Készítettem egy layert a Google Map-hez, ahol fel van tüntetve az a 652 település, ahol ha van DIGI műholdas vagy INVITEL/DIGI előfizetésed, kaphatsz DIGI mobilt.

Továbbá feltüntettem azokat a helyeket is ahol DIGI torony lesz/lett engedélyezve, de még nincs beüzemelve. (csak az engedélyköteles helyek)

(#27685) prsq


prsq
tag

Azért ez nem feltételen erről szól, hogy most azt az 500 Ft-ot sajnáljuk, és csak az ingyen volt a jó.

Anyám nevén volt - nálunk is van Digi, de nem vagyok előfizető - ő hozott ki két kártyát. Mert annyi kellett. Leginkább arra, hogy ingyen tudjam hívni. (Az egyik kártya nálam, a másik nála. Van köztünk vagy 300 km, és hát öregszik, sokat beszél :) .)

Kétszer jelentettem be a Diginek, hogy elég gáz, hogy csak az emeleten van térerő, a földszinten meg örülök ha kicsörög. (Térképen elméletileg lefedett környék.)

SEMMIT nem csináltak. (Jó pár éve én is voltam Digi előfizető, tőlük volt netem, olcsók voltak, és ha működött - általában igen - , akkor jó volt, gyors volt, de ha valami probléma volt velük, hát a hibaelhárítás ügyintézéstől a jóisten mentsen meg. Nehézkes és lassú banda. Kifogás az bezzeg mindig volt.)

És nemcsak előfizetési díj lett az "ingyen" helyett, hanem a kondíciók is erősen megváltoztak.

Szóval ne legyen meglepve a Digi, ha sokan visszaadják (én is), túl egyszerű arra fogni, hogy csak ingyen kellett.

Hiányos szolgáltatás, amin sz@rtak javítani, előfizetési díj, kedvezőtlen kondíciók. Tesztidőszak volt, kipróbáltam, nem jött be.

(#27686) prsq válasza Lajosnagy17 (#27684) üzenetére


prsq
tag

Törölve.

[ Szerkesztve ]

(#27687) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Cellmaper-en elérte az 1700-at az azonosított DIGI Mobil tornyok száma(kb 10-20 torony nincsen feltüntetve még, Borsod, Bács-Kiskun, Pécs és Szeged környékén)

(#27688) 4Grider válasza Lajosnagy17 (#27687) üzenetére


4Grider
nagyúr

Durva, hogy kb. ennyi toronnyal rendelkezik a Vodafone, és közel teljes országos lefedettséget tudott megoldani 1800 MHz-es 2G-vel.

(#27689) Soma01 válasza prsq (#27685) üzenetére


Soma01
veterán

1. Akkor árazd már be te légyszíves, hogy mennyit érne meg neked az, hogy foghíjasan van csak lefedettség és az leírt szolgáltatást kapod?! Merem feltételezni, hogy a 0 forinttól többet ér, mert 0 forintért jó volt és valamennyire tudtad használni. Ezt a többi szolgáltató által nyújtottakkal (az áraikat is bele értve!!) arányba állítva tedd meg.
A lefedettség pedig biztosan fog változni, de maradjunk most annál, ami van.
2. Én ÉVEKIG jelentgettem a Vodánál, hogy egy nagy Kórházban nincs beltéri lefedettség és kb. 3-4 év elteltével lett csak végül.

Én szerencsés helyzetben vagyok, mert ahol én legtöbbet használom, ott van térerő. De itt a településen is vannak olyanok, akiknek nem jött be, mert ahol ők használják, nincs megfelelő térerő. De ők már korábban is mondták, hogy ez nem jó nekik. Nem akkor kezdték el mondani, amikor megtudták, hogy fizetős lesz!

De ha még mindig ingyenes lenne, akkor gondolom még nem adnák vissza sokan. Tehát csak az árral van a bajuk, azaz hogy fizetni kell érte. Ha egy adott területen nem jó, nem elégedett az ügyfél, akkor pár nap vagy hét alatt visszaadja a kártyát. Mert a tesztelés az ezt jelenti, nem azt, hogy addig húzzuk az időt, ameddig egyszer csak fizetni kell már érte.

Amúgy egy ingyen beszélgetés opció/csomag hálózaton belül, sokakat maradásra bírna. Vagy ha nem is a teljes hálózaton belül, de pl. x db kiválasztott Digis mobil számra és/vagy a Digis vezetékes számokra jó lenne.

(#27690) pjen válasza Soma01 (#27689) üzenetére


pjen
félisten

Én megtartok egyet,van DIGI Tv m,ha szar legalább ingyen tudom hívni őket.De az hogy amig ingyenes volt,de használhatatlan nem vitték vissz lehet lustaság is.

(#27691) prsq válasza Soma01 (#27689) üzenetére


prsq
tag

Ne én árazzam be, tegye meg a Digi.
Az új csomagok netezésre vannak célozva, nem beszélgetésre.

Ajándék lónak nem nézzük a fogát. :)

Az utolsó bekezdésed pedig nagyon igaz.

(#27692) tomp válasza Lajosnagy17 (#27684) üzenetére


tomp
félisten

Vicces, hogy Kazincbarcikán van Digi optika de se Digi Mobil hálózat se kérhető Digi SIM. :DDD

(#27693) RoyBatty válasza Soma01 (#27689) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Szerintem itt csak annyiról van szó, hogy sokaknak nem jött be a DigiMobil használata, de lusták voltak eddig lemondani, mondván hogy "Ingyen a szar is jó!". Nyilván ezekből az emberekből a szolgáltatás árazásától függetlenül nem lett volna sehogyan sem fizető ügyfél. Én abszolút elégedett vagyok a Digi mobil szolgáltatásával, másodkártyának tökéletes. Januártól is megtartom mind a két kártyát.

(#27694) Lajosnagy17 válasza tomp (#27692) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Ez tényleg érdekes, figyelembe véve, hogy Kazincbarcika a legnagyobb lakosságú város ami hiányzik a 652 település közül.

(#27695) 4Grider válasza Soma01 (#27689) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mi speciel arra vártunk, hogy lesz valami fejlesztés ott, ahol használtuk volna, de nem volt elérhető. Mivel inkább a Dunántúlon mozgolódunk, a Digire várhattunk. Amúgy miért mászkálnék ügyfélszolgálatra megszüntetni, ha egyszer a teszt időszaknak egyszer úgyis vége lesz?
Nálunk is a hálózaton belüli beszélgetés fizetőssé tétele volt az utolsó csepp a pohárban.
Persze megértem a Digit is, kell a pénz. De tőlünk akkor fognak látni, ha lesz a szolgáltatásuk mögött normális lefedettség is.

(#27696) tomp válasza Lajosnagy17 (#27694) üzenetére


tomp
félisten

Valami miatt nem erőlteti magát ott a Digi.
Anno Borsodban először Kazincbarcikán lett 4G hálózat.
Nem az optikai betáp hiánya okozhatja a Digi hiányt mivel az van bőven a városban. Csak bérelni kell. :)

(#27697) wwenigma válasza tomp (#27696) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Meg ugye beengedik e vagy sem...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27698) tomp válasza wwenigma (#27697) üzenetére


tomp
félisten

Na igen. Ha sikerülne is vajon hol tudnának felrakni egy bázist?
Kórházra? Az a Telekomé. Oda tuti nem. Fincsi fagyizónál lévő 10emeletes? Esetleg oda. Az egyiken ott a nagy Telenor arzenál de ott van mögötte a másik 10emeletes. Onnan jól be tudják lőni a város nagy részét.
A BC és a város között lévő dombra egy torony a telenor torony mellé? Az meg sok idő. :)

(#27699) Soma01 válasza 4Grider (#27695) üzenetére


Soma01
veterán

Igen! Sokan hiányolják ezt az ingyen beszélgetős opciót. Erre valamit ki kellene találnia Diginek. Pl. Azért egy új csomagbam azért az ezresért lehetne sok (nem 200) csak hálózaton belüli percet adni. Mondjuk 6-800-at. Így biztosan maradnának sokan.

RoyBatty!
Szerintem is a lustaság lesz, amit meg is értek! :DDD

(#27700) vadpanda válasza tomp (#27692) üzenetére


vadpanda
lelkes újonc

Mindennek van oka:
Kazincbarcika Helyi Építési Szabályzata:
III/ 9 / 11 Műsorszóró, átjátszó bázisállomások (kivéve kábel tv erősítőket) belterületen és
településképi jelentőségű külterületeken nem létesíthetők.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.