Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) Kicsirics77 válasza pojakcs (#6250) üzenetére


Kicsirics77
veterán

őőőőő
igen ilyen dolgokat én is halottam hogy ne nagyon számítsak arra az 1 hónapra :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6252) Rick4 válasza Kicsirics77 (#6249) üzenetére


Rick4
félisten

Visszakérdezek? Mi értelme van megvenni a beltérit?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6253) tigipuf válasza Kicsirics77 (#6249) üzenetére


tigipuf
senior tag

De hát kedves földim :) ,nálatok tele van a város kábellel,mi vitt rá ,hogy a digiben gondolkozzál,vagy nem volna jobb talán a t-sat-os megoldás?azt mondják egyesek,hogy sokkal jobb a minősége(én még nem láttam,de állítólag...).Na és ezt nevezem én ügyfélszerző technikának :W ,minél több a versenyző a piacon,annál lassabban kötnek digiék,röhej!mikor én váltottam upc-ről anno,2 nap alatt meg tudták oldani :F

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6254) pojakcs válasza Rick4 (#6252) üzenetére


pojakcs
senior tag

Értelme semmi, csak meg kell venni, hogy a szolgáltatónak csökkentsd a költségeit ! Lásd új ászf.

Üdv: Csaba

(#6255) Dízeles válasza pojakcs (#6250) üzenetére


Dízeles
aktív tag

De csak ha szorgalmasan ü.f.sz hívogatja :K

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6256) Kicsirics77 válasza tigipuf (#6253) üzenetére


Kicsirics77
veterán

hy
röviden csak annyi hogy most a netért meg a tv + telefon kombóért 10k. fizetek havonta
ergo digi 2,9 k
sajna már nem vagyok otthon annyit hogy ez megérje nekem mikor nem is nagyon használom.tv-re meg elég a digi.
a T-betűs meg nem érdekel mert kb 6 éve kitakarítottam a portáról őket a febnébe
és nem vagyok hajlandó telefont meg netet köttetni hogy legyen tv,még akár tányéros is.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6257) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Október 10-én szombaton kódolatlan lesz a HBO .Digi tányéroson nézhető lesz? :F

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6258) tigipuf válasza Kicsirics77 (#6256) üzenetére


tigipuf
senior tag

hali!
Ilyen megközelítésből igazad van,csak az dühít,hogy mi a picsáért nem tudják gyorsabban bekötni?Haveromnak 3-4 hónap alatt nem sikerült társbeltérit intézni(alsóépületbe,szüleinek),jött az upc ,és gyorsan megoldotta!
Ez ám az ügyfélmegtartó politika kedves digi :W

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6259) sonykor


sonykor
tag

Székesfehérváron (Radnóti téren) nagyon rossz a digitv képminősége. Szemcsés, csíkos és néha el is megy a kép. Ilyen lesz a digitv télen ha kicsit rosszabb lesz az idő? Ez így nagyon gyenge szolgáltatás. UPC ennél stabilabb volt.

Nálatok milyen a tv képminősége?

(#6260) Locutus válasza sonykor (#6259) üzenetére


Locutus
veterán

Igen ilyen, ha szarul van beállítva a lavór.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6261) puttputt válasza sonykor (#6259) üzenetére


puttputt
őstag

Tegnap városi karbantartást végeztek, direkt megkérdeztem a palitól; állítólag nem fogja befolyásolni a téli időjárás a "cuccokat"... :U
Fura volt, hogy tegnap nézhetetlenné vált délután, a városközpontban ilyesmi nem szokott lenni..., de legalább fény derült az okokra.

Persze valóban, attól függ, tányérosnál simán lehet rosszabb a vétel...
Nálam kábel van.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6262) Rick4 válasza Locutus (#6260) üzenetére


Rick4
félisten

Ilyen az ha az embernek fogalma sincs, mire válaszol, ugyanis az embernek tutira kábeltévéje van... :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6263) Begbiebike


Begbiebike
csendes tag

Digi kábel tv szolgáltatás:

Napokban eltűntek a digitális adók a kábelről, kiderült újrahangolták őket. Tv-t újrakalibráltam, azóta nincsen elektronikus műsorújság.

Tud erről valaki valamit?

Köszi!

(#6264) Dízeles válasza Dízeles (#6257) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Nem
:DDD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6265) Dízeles válasza Begbiebike (#6263) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Mielőtt Rick4 mondaná.Ez digi lavóros totyik :K .

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6266) csimav


csimav
senior tag

Nagra 3-as kártyát ti már kaptatok?
Mi még nem :(

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#6267) Rick4 válasza csimav (#6266) üzenetére


Rick4
félisten

nemtökmindegy? :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6268) csimav válasza Rick4 (#6267) üzenetére


csimav
senior tag

Nem.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#6269) macskajancsi


macskajancsi
aktív tag

hali!

ha szerintetek 1 napig nem volt netem + TV, mert állt a szolgáltatásuk (de. 9:00 - du 18:00), akkor kérhetek valami kedvezményt a havidíjból? mennyire van értelme fakkolni az ügyfélszolgálattal? :)

illetve még annyi, hogy eddig volt free hbo, és a fent említett bibi után eltűnt. :(((
erre tud valaki valami megoldást? privátban is jöhet, ha olyan! ;]

üdv!

coito ergo sum...

(#6270) puttputt válasza macskajancsi (#6269) üzenetére


puttputt
őstag

Valószínűleg ugyanakkor, mint nálunk...
Szerintem nem érdemes. Nagyon "nyugtatottnak" tűnt a figura az ügyfélszolgálatnál.
Mintha egy géppel beszélgettem volna.
Szerintem semmi esélyed, de meg lehet próbálni. :K :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6271) Rick4 válasza macskajancsi (#6269) üzenetére


Rick4
félisten

Az ÁSZF pontosan leírja, milyen esetekben jár kötbér. Olvasd át a rád vonatkozó részt.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6272) macskajancsi válasza Rick4 (#6271) üzenetére


macskajancsi
aktív tag

na pont ezt akartam elkerülni... :DDD utálok ászf-eket olvasgatni, nem bííírom a nyelvezetét..
de ez lesz a vége, már látom.

főleg az érdekelt volna, hogy le lehet-e verni rajtuk egy pár ezer ft-ot emiatt.
nyilván túl nagy energiabefektetéssel (értsd: ászf vég nélküli kurkászása, ügyfélszolgálat hiábavaló hívogatása, etc.. ) nekem sem fogja ez megérni.
azért majd még alszom rá egyet, hogy mit is ér ez meg.

puttputt: köszi! :)

coito ergo sum...

(#6273) macskajancsi válasza macskajancsi (#6272) üzenetére


macskajancsi
aktív tag

átnéztem, 72 óra a minimum hibaelhárítási határidő. ezt benéztem. :O

coito ergo sum...

(#6274) Chip


Chip
aktív tag

Ezen a héten kaptuk meg az új kártyát.
Kicseréltem, nem változott semmilyen beállítás vagy sorrend de csináltam egy keresést.

Talált is néhány számonra új adót:
AXN CE (ez valószínüleg a magyar adás mert cseh és magyar nyelvet lehet választani hozzá)

Investigation Discovery (angol, magyar hangok meg van állandó feliratozás csak nem ismertem meg, hogy milyen nyelven

Nóta Tv (tesztadás)

(#6275) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Ha két kártyás beltéri van két kártyát fogok kapni?És új csatikat is?Mint Chip kolléga írta.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6276) siti


siti
senior tag

múlt héten bekötötték digi-t. a net brutális volt, 0.17Mb/sec le és 20mb/fel. anyád. aztán meggyógyult és most vágtat ezerrel.
a tv (kábel, fehérvár) viszont csapnivaló képet produkál. ráfognám hogy persze PC-n nézem meg a tunerkártya de eddig upc volt és kristálytiszta. még a falban lévő vezetékre gyanakszom mert az is új, de ajánlom hogy ne az legyen mert nem akarom kiszedni.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#6277) siti válasza siti (#6276) üzenetére


siti
senior tag

Tv aljzat cserélve a falban, dscaler feltelepítve és máris működik minden és szép és jó.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#6278) Lala6 válasza Chip (#6274) üzenetére


Lala6
őstag

Igen, ezek az új csatornák. Lesz még pár, de nem 100% , hogy magyar nyelvűek.
Itt követheted mindig, ha van valami újdonság: www.digiportal.hu

(#6279) pilota


pilota
tag

Helosztok segitség kéne egy orton 4050c beltérit akarok szofverezni de a program csak a port tesztigmegy onan semmi 20perc elteltével sem.Valaki tudna segiteni? :W

(#6280) Rick4 válasza pilota (#6279) üzenetére


Rick4
félisten

Eleve rosszat kell feltételezünk rólad, ha a digis topicba jössz egy ortron beltéri szoftverezéssel. :U Minek szoftverezni, nem jönnek rajta az FTA adók? :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6281) sonykor


sonykor
tag

Székesfehérváron új adó került a választékba egy Román nyelvű horgász tv. Mi értelme ilyen csatornáknak? Nálatok is van?

Inkább a CNN-t tennék be. Ha már külföldi adóról van szó.

(#6282) tigipuf válasza sonykor (#6281) üzenetére


tigipuf
senior tag

Gondolom PV TV_re gondolsz,ami a hunting channel helyett lett ,bár nem tudom mi az oka.Ja per pill.ha odakukkantasz most is magyar műsor van rajta.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6283) pojakcs válasza pilota (#6279) üzenetére


pojakcs
senior tag

Nagyon ne erőlködj vele. Pár hónap, és jön az örök sötétség. :Y N3.

Üdv: Csaba

(#6284) pilota válasza pojakcs (#6283) üzenetére


pilota
tag

Nem agodok hiszen már megvan a nagra-3 csak még nemtöltömfel. :C Jó a digi ismeretség :R

(#6285) pojakcs válasza pilota (#6284) üzenetére


pojakcs
senior tag

Álmodj nyugodtan. :C

Üdv: Csaba

(#6286) kano válasza macskajancsi (#6273) üzenetére


kano
nagyúr

Nem csak a hibaelhárításnak van ideje, de a rendelkezésre állás sem 100%. Így bármelyikbe beleférnek. De nem nagyon értem, hogy miért akarsz egy pár órás kiesésért mindjárt "bankot robbantani"?
Egyébként mi is tegnap kaptuk meg a Nagra 3-as kártyákat (2 beltéribe 2db-ot). Még jó, hogy eladtam az "FTA" beltérimet. ;]

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6287) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hy
Lassan elkészül a leányszoba ,tehát lesz 3. TV is .Ötlet független csatorna váltásra duál blttérin vagy anélkül ?

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6288) pilota válasza pojakcs (#6285) üzenetére


pilota
tag

ha annó nagra-1röl nagra-2 reis sikerült akkor nagra-2 röl 3 rais.föleg,hogy tudom van szofver rá.Téma itt lezárva csá. :R

(#6289) tigipuf válasza pilota (#6288) üzenetére


tigipuf
senior tag

Ha van rá szofver akkor okés,még jó hogy ennyire otthon vagy ebben a témában,csak az a rejtély számomra akkor miért szoktál itt érdeklődni alapvető dolgok ügyében???

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6290) #89874944


#89874944
törölt tag

Hali!
kaptam egy propektust. Azt írják: akik rendelkeznek erre alkalmas tv vagy beltérő egységgel( DVB-c, MPEG-2. MPEG-4) már digitálisan nézhetik.

Ez a sima coax kábelen jön? Ha van két tévé, ahol az analógot nézik, én meg a gépen akarom digitálisan nézni az megoldható? milyen tv-kártya kell nekem?

[ Szerkesztve ]

(#6291) Gregorius


Gregorius
őstag

Üdv!
Sok egymásnak ellentmondó információt találtam a témában, ezért kérlek világosítsatok fel pár kérdésben. Előrebocsátva: panelház, DigiLAN már van.
1. a szolgáltatás csak külön berendezéssel fogható vagy jön analóg jel is a kábelen és nem feltétlenül kell minden TV-hez külön eszköz (t.f. mindegyik tévén egymástól függetlenül akarom nézni az adást, de nem kell mindegyiken full HD mézes máz)?
2. A digitális vételhez mindenképpen kártyás (esetleg regisztrált) eszköz kell, vagy bármilyen (alkalmas) DVB tunerrel fogható?
3. A digitális jel DVB-S vagy DVB-C? Panelház, a nyugati homlokzaton most hirtelen egy tányért sem látok (se digiset, se másmilyet, és úgy tudom, hogy a digis műholdhoz dél-délnyugati tájolás kell), úgyhogy ha van parabola, az valószínűleg a tetőn van. Nemtom, hogy más megoldással is húznak-e ki tévét (az üvegszálon biztos lenne neki hely, hogy egyébként megoldható-e...). Vagy ha saját digitális tunert szeretnék rálógatni, akkor ez mindegy?

(#6292) tigipuf válasza Gregorius (#6291) üzenetére


tigipuf
senior tag

Ezek a dolgok köszönő viszonyban sincsennek a tányéros digivel,te szerintem a kábeles verziót feszegeted, a tányéroson jövő műsorok csak simán analóg csatornák,melyeket elég szarul tömörítenek mpeg2-be,majd a beltérid vissza (nem biztos),és már rögtön diginek nevezték el,(nem kicsit nagyképűen),magyarul egy dvix-es film minőség kb...de az is lehet,hogy baromságot írtam :F

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6293) Rick4 válasza tigipuf (#6292) üzenetére


Rick4
félisten

Még csak nem is divx, mert nem mpeg4, hanem mpeg2, tehát kb egy 1.5Mbit-es rátával kódolt mpeg2-es film. Próbáld ki, csúnya lesz.. :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6294) tigipuf válasza Rick4 (#6293) üzenetére


tigipuf
senior tag

Már azt hittem nem látogatod a topikot :D
Ha nem sértelek meg T-sat-ról kérhetnék egy infót,minőségben hogy áll a digihez képpest?
Esetleg valaki másnak is ha van tapasztalata,megköszönném :K

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6295) Rick4 válasza tigipuf (#6294) üzenetére


Rick4
félisten

De, csak érdemben nem volt mihez szólni, minek koptassam a bill-t.. :DDD T-sat-ot nem tudtam igazán jól összehasonlítani a többivel, mert egy 55-ös síkképcsöves samsungon láttam. Ott a digi is kiválóra hajaz... Csinálgatják, látszik a szándék, hogy igyekeznek pl az EPG-vel is haladnak, működik rendesen..

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6296) Dízeles


Dízeles
aktív tag

3 TV-s megoldást valaki :F Katt

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6297) pojakcs válasza Dízeles (#6296) üzenetére


pojakcs
senior tag

November 1.-től lehet harmadik beltérid is a diginél.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csaba

(#6298) Dízeles válasza pojakcs (#6297) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Az ügyfélszolgálattal nem is próbálkozom .Tudnál infót adni a 3. beltéri témában?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6299) FreeMan60 válasza Dízeles (#6298) üzenetére


FreeMan60
tag

Ha az ügyfélszolgálatot hívod, ne a 1272 számot hívd!
A 06-40/180-180 is működik, és nem kell végighallgatni a "robotszöveget". :N
Egyből kapcsolja az ügyintézőt. :K (ha éppen szabad...)

Alcatel Idol-X+ Wayteq x960bt

(#6300) pojakcs válasza Dízeles (#6298) üzenetére


pojakcs
senior tag

Pedig nem fogod tudni kikerülni az üfsz-t, ott tudod csak megrendelni. Valami 5-6EFt a fejcsere és a kiépítés, amit kér a digi, és havi 500Ft a bérleti díj. Érdekes módon én a weblapjukon nem találtam erről infót, de szereltem már ilyet.

Üdv: Csaba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.