Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) Rick4 válasza tigipuf (#6294) üzenetére


Rick4
félisten

Ez mennyire elégséges? Idézet egy másik fórumból, tegnapi hozzászólás, csak hogy a beszerelési idő kiderüljön, egyébként meg leírom, 2 nap volt...

Emberek! Vasárnap megrendeltem a T-t, ma felszerelték! A minősége a digihez képest ég és föld! A beltéri HDMI-vel teremt kapcsolatot a full lcdvel! Epg tökéletes! És mind ez kettőezerért! Rendesen nem találok szavakat!

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6302) pojakcs válasza Rick4 (#6301) üzenetére


pojakcs
senior tag

A további hozzászólások ama [fórumból]:

Én nem találok 2000-res csomagot a T-nél!
Hol írnak ilyet?

Triplanet kedvezmény.

Szét néztem a honlapjukon,de önmagában 2000-ért nem adnak műholdas előfizetést!

Én örülök, ha megszabadulhatok a netjüktől meg telefonjuktól, nemhogy még előfizessek rá... :)

Üdv: Csaba

(#6303) Dízeles válasza pojakcs (#6300) üzenetére


Dízeles
aktív tag

A fejcserénél marad az egy szál vezeték?Esetleg újra kell tájolni.Beltéri is másik kell?
trékom nagy bufla cég, meglevő ügyfeleket át b@szó ...Neve is tré

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6304) pojakcs válasza Dízeles (#6303) üzenetére


pojakcs
senior tag

A fejcserénél marad az egy szál vezeték?

Nem. Elvileg 3 vételi pont esetén egy új 4 kimenetű fejet kapsz a régi helyett.

Esetleg újra kell tájolni

Miért kellene? A műhold pozíciója nem változik. Természetesen egy kontrol mérést illő megejteni.

Beltéri is másik kell?

Kapsz még egyet a meglévő duál ,avagy két különálló mellé.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csaba

(#6305) Dízeles válasza pojakcs (#6304) üzenetére


Dízeles
aktív tag

pojakcs THX a választ.Az erő legyen beled.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6306) Rick4 válasza pojakcs (#6302) üzenetére


Rick4
félisten

Nem értem, hogy jön ide amit bemásoltál, de biztosan meg tudod magyarázni. A minőségről volt szó, én árat pont a speckó eset miatt nem írtam. Ha az ember nem fogta fel, hogy miért annyi, akkor hadd ne vegyem már komolyan a véleményét se, ott van, 2090Ft a családi csomag net és telefon mellé, enélkül 3090, ami még bőven versenyképes.. Gondolom sejted, hogy ott az EPG nem a T, K és Z betűkből áll... De ha már itt tartunk, megkérdem, láttál -e ott valakit, aki esetleg a minőségével problémázott volna?
Az meg, hogy a nettel, telefonnal kinek mi baja, magánügy, és ráadásul nem ebbe a topicba tartozik. nekem mindkettő van, semmi bajom velük. De ezt se írom be ide reggelente....

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6307) Chip


Chip
aktív tag

Több mint 3 éva használjuk a Digi Tv-t eddig minden gond nélkül. Ma azt vettem észre, hogy az elsődleges beltéri (Hyundai , Nagra 3-as kártyával) csak a kódolatlan adókat adja be. A másodlagos (szintén Hyundai, Nagra 3-as kártyával) minden gond nélkül működik.
Találkozott már valaki hasonlóval? Gondolom az ügyfélszolgálatnál kellene jeleznem a problémát.

(#6308) tigipuf


tigipuf
senior tag

Van már nóta tv is :W ,b...ák meg.Inkább az AXN sci-fit,tették volna be(vagy valami más értelmesebb csatit,bár ez szigorúan magánvélemény :) )

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6309) Chip válasza Chip (#6307) üzenetére


Chip
aktív tag

Hétfőn felhívtam az ügyfélszolgálatot. Nagyon segítőkész volt az operátor.
Megkérdezte az adataim, mondta hogy kapcsoljam be és utána újraaktiválta kártyát. Ennyi.

(#6310) Rick4 válasza tigipuf (#6308) üzenetére


Rick4
félisten

A vicc azt, hogy az AXN sci-fi-hez van magyar szinkron... :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6311) puru


puru
senior tag

Sziasztok!
DigiTV előfizető vagyok már jó rég.
Eddig sima CRT televízión néztem, de most vettem egy nagy plazma Tv-t. Sajnos a képminőséggel gondjaim lettek, eléggé csíkoz a kép, és egyáltalán nem nevezném homogénnek.
Lehet ezen javítani valahogy? Vagy a Digi TV-nek ilyen a képe plazma Tv-n?

Köszönöm a segítségeteket.

(#6312) tigipuf válasza puru (#6311) üzenetére


tigipuf
senior tag

Hát nem tudom,hogy plazmán milyen,de 82-cm-es lcd-n vannak tapasztalataim :O ,nemes egyszerűséggel nevezzük úgy,hogy szar! :D
Én már csak abban bízok,hogy az LCD és plazma tulajok száma egyre nő,és talán az egyre nagyobb elégedetlenség esetleg lépésre kényszeríti a digit a minőség terén.
Habár ez lehet hogy csak hiú remény,és,elképzelhető,hogy azok fognak előbb lépni akiknek a crt-ről váltás után leesett az álluk!(na nem a gyönyörűség miatt :( )

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6313) Dízeles válasza tigipuf (#6312) üzenetére


Dízeles
aktív tag

LOL

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6314) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Ma kicseréltem a kártyákat a beltériben.Követtem a tájékoztatóban leirtat.És kb 1 óra kell még felfogja a cuccos.Hát 2X 1 óra sem volt elég.
Hívtam a 1272üfsz.sz.Második nekifutásra sikerült is operátorral beszélni.És láss csodát ,vannak csatik.Szerintem fél perc sem volt.
Így minden jóra fordult ...& HBO pakk is van egy hónapig.Igazán kedves gesztus.És remélem nem folyó hóig hanem aktiválást követő 1 hónapig nézhető..Néhány órányi tv-zés után már tudom nem fizetek elő erre a szolgáltatásra. :K

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6315) pilota válasza tigipuf (#6289) üzenetére


pilota
tag

azért kiváncsi vagyok ki mit tud hátha olyan inforais szerttehetek amit edig nemtudtam. :DD

(#6316) chap-man


chap-man
tag

Hello
segítséget szeretnék kérni
kaptunk levélben egy új smartcard ot kicseréltem de azt irja hogy
CA_ Riasztás_Smartcard_Sohasem volt összepárosítva
hogy lehet párosítani?
előre is thx :R

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#6317) tigipuf válasza chap-man (#6316) üzenetére


tigipuf
senior tag

A legegyszerűbb ha felhívod őket,és aktiválják azonnal,nekem se sikerült automatikusan.
Így:[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6318) Locutus


Locutus
veterán

Digitv-t ha lemondom akkor kijönnek leszerelik, meg el is viszik a lavórt, beltérit stb?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6319) Rick4 válasza Locutus (#6318) üzenetére


Rick4
félisten

Elvileg így kellene, ha az övék a cucc, eleve nem nyúlhatsz más motyójához, mi van, ha szerelés közben megsérül, meg különben is a visszaadandó dolgokat az átadás helyére vagy köteles visszavinni, az meg épp az a hely, ahol laksz. Persze ők majd jönnek azzal, hogy vidd be hozzájuk saját költségeden, de ezt a kérést törvény nem teszi lehetővé..

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6320) Locutus válasza Rick4 (#6319) üzenetére


Locutus
veterán

Hát igen, de most olvasgattam az ÁSZF-et, és ott eléggé kerekperec leírják, hogy nekem kell leszerelni, vagy saját költségemen leszereltetni a cuccokat, és visszavinni a digi által előírt helyre...

Akkor ezt most mire hivatkozva tagadhatom meg?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6321) pojakcs válasza Locutus (#6320) üzenetére


pojakcs
senior tag

Hivatkozzál Rick4-re, majd ő elmondja a behajtócégnek is a jogaidat! :W Az ászf meg egy sajtpapír, amit végül is elfogadtál, amikor szerződést kötöttél. Lehet hogy ellentétes a joggal, és három év bíróságra mászkálás után neked lenne igazad, de megéri?
Le kell szerelni a cuccot, és visszavinni valamelyik közeli dealerhez, vagy pár forint ellenében ők is megteszik ezt.

Üdv: Csaba

(#6322) ballington


ballington
addikt

sziasztok
nagymamámnak szeretnénk valamilyen műholdas tv-t beköttetni.
Érdeklődöm, mik az általános elégedettségi értékek a szolgáltatóval kapcsolatban.
1200 Ft-os 9 csatornást köttetnénk, mert neki ez is elég lenne.
12.000 ért benne van a tányér, a dekóder és a szerelés is?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#6323) Bandus99 válasza ballington (#6322) üzenetére


Bandus99
őstag

Ha ennyire keves csatornaval is beeri, akkor miert neki parabola? Ott vannak a szabadon foghato M1 TV2 RTL-Klub, meg gondolom vmi helyi tv. Ez nem elegendo kinalat ? Ez nem kerul penzbe.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6324) Rick4 válasza pojakcs (#6321) üzenetére


Rick4
félisten

Egyenlőre inkább a kérdésre válaszolj... :K Miféle behajtókról beszélsz? Ha kimegy valaki, akkor a kezébe a 13-as kulcsot, és lehet leszedni a dolgokat a tetőről.. :DDD Az ÁSZF meg addig érvényes, míg a jogaidat nem csorbítja. Ennyi. A szolgáltató dolgait köteles vagy az átvétel helyére visszavinni, az meg a lakóhelyed. Ennyi. Ha a diginek nem tetszik, lehet perelni, vagy lehet kimenni és leszerelni. Ennyi. Jóhogynemmár mikor kábelnetet szüntetem meg, a szolgáltató kifizetteti velem is a kábel meg a pózna leszerelését. Ez pont olyan beteg gondolat, minthogy megáll a bérelt beltéri, és az ügyféllel fizettetik ki a szolgáltató érdekkörében felmerült hiba elhárítását. Persze vannak olyan beszűkült látókörűek akik ezt elhiszik, mert egy nagyon nagy és komoly cég leírta, de az az ő bajuk.. Tudom én, hogy oda nem sz@runk ahonnan eszünk, de azért ne vicceld már el Te se a dolgokat...

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6325) Dízeles válasza ballington (#6322) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Vagy esetleg ez.Érdemes a hszeket elolvasni.Mégis a Digis cuccost ajánlanám.
Azt nem tudom mi "fér" a 12000 ftbe.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6326) dikmen válasza Rick4 (#6324) üzenetére


dikmen
tag

És az ÁSZF melyik jogodat sérti? :U
Egyébként még véletlenül sem addig él, hanem a szolgáltatás feltétele az, hogy elfogadod az ÁSZF-et.

(#6327) Rick4 válasza dikmen (#6326) üzenetére


Rick4
félisten

Jó, és amikor véget ér a szolgáltatás, akkor szerinted mi van? Megmondom én neked, semmi. Kihelyezték az eszközeiket, hogy tudjanak neked szolgáltatni, majd mikor befejezik a szolgáltatást, akkor vagy elviszik, vagy oda kell leszállítanod, ahol átvetted. De ha még mindig nem érted, hogy ez a hely az az utca, és az a házszám, ahol laksz, nincs több kérdésem..

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6328) pojakcs


pojakcs
senior tag

Van egy szolgáltattás, nevezzük digi tv-nek vagy upc-nek vagy akárminek.
A szolgáltató létrehoz egy ászf című remekművet ,ami természetesen a szolgáltató érdekeit védi. Amennyiben igénybe akarod venni a szolgáltatást el kell fogadnod az ászf-t. Nem kötelező senkinek igénybe venni eme szolgáltatást!
Mit nem lehet ezen megérteni?

Üdv: Csaba

(#6329) dikmen válasza Rick4 (#6327) üzenetére


dikmen
tag

Ha ha szolgáltatást megszüntetik, a szerződés még érvényben van mindaddig, amíg nem teljesítetted az ászf-ben leírtakat. Ha ott az van h vissza kell vinned, akkor vissza kell vinned. Ha nem, akkor meg nem.

(#6330) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Holnap v.s. holnapután jön A szerelő a 3 TV-s motyót szerelni.Izgi
Egyébként mostanság eléggé jó a minőség.Kezdek aggódni :)

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6331) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

valaki tudna adni listát, url-t a digi debreceni analóg tv csatornakiosztására, amiben frekvenciák is vannak? tia

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6332) cigam válasza bambano (#6331) üzenetére


cigam
félisten

[link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6333) bambano válasza cigam (#6332) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem látom a frekvenciákat, azok hol vannak?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6334) cigam válasza bambano (#6333) üzenetére


cigam
félisten

Az lemaradt, bocsi!
[link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6335) bambano válasza cigam (#6334) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

kösz, de mégiscsak kellene a digi frekvenciakiosztásos csatornatáblázata

szerk: hmm. nem kell, kösz. második ránézésre mégiscsak ccir szabványú csatornakiosztásuk van

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6336) bambano válasza cigam (#6334) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

végignéztem elejétől a végéig minden hertz-et... elég nagy az átfedés a digi csatornakiosztása és a hivatalos ccir csatornakiosztás között:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6337) cigam válasza bambano (#6336) üzenetére


cigam
félisten

Hát ez nem meglepő ;)
Kábeles HDbox-al vannak tapasztalatok?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6338) bambano válasza cigam (#6337) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nekem nincs olyan dobozom, még nem láttam.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6339) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Szombaton(09.12.05) reggel be lett üzemelve a 3. TV-s Digi.Működött is kb este fél hétig.10-es hiba üzenet.Üfsz hív.Vegyem ki a kártyát és mondjam be a számát.És hipp-hopp megint működik.Operátor mondja ne kapcsoljuk ki a beltérit 24 órát.ÓÓkéééé...
Ma reggel (09.12.06)egy órányi tévézés után, 8 órakor hangyák háborúja?Minden kábel a helyén a tv is azon a csatornán ahol a digis cucc jön.Fél óra semmi.Áramtalanítom a beltérit -igaz nem telt le a 24 óra- és zsupsz ismét működik.
Megemlíteném ,hogy a duálon mindvégig rendben működött minden. :R
Remélem most már minden rendben lesz.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6340) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló , a CCTV, ami régebben bejött most nem jön be ? Le van esetleg tiltva ?

(#6341) sinick


sinick
senior tag

Egy jó ideje hallani, hogy a Digisek - korábban nem jellemző módon - "akcióban" egy és kétéves húségidőkkel operálnak, miszerint a hűségidő feléig elég kedvező díjat lehet fizetni. Éb elég "akció szkeptikus" vagyok, miszerint "semmi sincs ingyen". Halott valaki valami belső infót (vagy fölöslegesen aggodalmaskodom)?

(#6342) bambano válasza sinick (#6341) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Belső infó semmit nem ér az aláírt szerződéssel szemben.
És a szerződésben meg a reklámokban tényleg ez van. A legnagyobb tv a legnagyobb internettel így 5200 forint/hó átlagra jön ki, ami azért annyira nem alacsony ár, hogy nagy disznóságokat sejtsen mögötte az ember.

Más kérdés, hogy a digi olyan árakat használ általában, amik agresszív piaci terjeszkedésre valók.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6343) Rick4 válasza bambano (#6342) üzenetére


Rick4
félisten

Mi köze a tányéros digihez az internetnek? Megmondom: semmi.. :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6344) bambano válasza Rick4 (#6343) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Eddig nem volt szó a tányéros digiről, ezt csak te hoztad fel.
lehet, hogy a digi a tányérost is akciózza, nem tudom, nem is érint, nem is érdekel, most az etth-s internetet meg a kábeltv-jét akciózza, ugyanezekkel a feltételekkel (hűségidő, a felében 3 rugó a komplett díj). Most fizettem ilyenre elő, tehát a kérdésre ezt tudom válaszolni a saját tapasztalatom alapján.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6345) Dízeles válasza Rick4 (#6343) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Háy
Úgy látom miután a tányéros & drótos Digi egy kalap alá került
-nálunk közös az üfsz iroda és saját szerelő (ik) vannak- a totyik is bővült.
Báy

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6346) Rick4 válasza bambano (#6344) üzenetére


Rick4
félisten

Eddig nem volt szó? Olvasd el a topic címét, aztán majd rájössz, hogy valójában mit jelent. Akik ide járnak, azok is erről beszélnek vagy 2 éve.. Persze néha van valaki, aki beesik valami hülyeséggel, de rendszerint elnézzük neki. Gondolom fogalmad sincs, miért ez a topic cím, és miért nem az "EMKTV KFT szolgáltatásai" címet viseli.. :DDD Nem digikábelről beszélgetünk, hanem Digi TV-ről, és a digi netet se keverjük bele.. :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6347) bambano válasza Rick4 (#6346) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ok, legyen igazad.
azért ha beírod a topic címét a böngészőbe, www.digi.tv, akkor mindegyik szolgáltatást látod rajta, nem csak a tányéros tv-t.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6348) Rick4 válasza bambano (#6347) üzenetére


Rick4
félisten

Ha beírod, akkor választhatsz egy országot, pl Magyarországot. Itt a fejlécszerűségben a digikábel alatt találod meg a kábeltévét, internetet és a telefont, mert ugye az digis kábelen érkezik, és a digi(tal) tv alatt pedig a tányéros szolgáltatást, a digikábelre és a digitv-re kattintva külön is van véve szépen minden. Ez a topic is az utóbbiról szólt eddig is, ezután is. Tehát olyat ne írj, hogy csak én kezdtem el a tányéros digiről beszélni, előttem senki, mert ez egészen egyszerűen nem igaz..

És ne írd, hogy legyen nekem igazam, inkább az a helyes, hogy az én verzióm egyezik a valósággal. ;)

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6349) csibor


csibor
őstag

[link] Bár a comedy central-al én nem találkoztam.

(#6350) Dízeles válasza csibor (#6349) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Pffff..TV6 oda ,mi lesz velünk Amerikai Fater nélkül?
Én sem találkoztam a comedy central-al ,pedig van HBO packunk.Igaz már csak néhány napig.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.