Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) Rick4 válasza Bobby G. (#6100) üzenetére


Rick4
félisten

Mit jelent az, hogy jóval olcsóbb? Nálam az olcsóbb azt jelenti, hogy két autószalonban voltam, és két ugyanolyan ferrarit néztem, az egyikben 36, a másikban meg 32 millió volt.. Na De nem megyek be a suzuki szalonba 2 misiért Zuzukikat nézegetni, hogy az jóval olcsóbb, igaz, hogy olcsóbb, de olyan is. Na kb ez van egy valóban jó minőséget nyújtó szolgáltatóval, meg a digivel. .Ha két termék ugyanolyan, és az egyikért kevesebbet kell adni, akkor az az olcsóbb. Ha a Ferrari 2 ft, és a Trabant 1 ft, akkor a Trabantot veszed, mert olcsóbb? :DDD
Nézd meg, hogy milyen csatornákat néznél szívesen (pl a digi kínálata jó a tematikus tudományos csatikból, discovery, Visasat Hisotry, stb), cserébe pl nem olyan jó minőségű a hang, akadnak problémák, mint pl a mai 3 db TP leállás, közepes esőben elmegy a jel, meg még sorolhatnám.. Ha IPTV-ben gondolkodsz, az más tészta, olyan csatit kérsz, amilyet akarsz, nem biztos ám, hogy valóban többe kerülne..

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6102) gvass válasza Bobby G. (#6100) üzenetére


gvass
tag

Nekem 3 éve van digim, vihar eső stb miatt kétszer vagy háromszor ment el a kép.
Ha érdekel a BL akkor van Digisport, stb., vannak gyerekcsatik meg tematikusak is bőven, persze van szar is böven (tv2, rtl, stb).
Ha nincs plazma meg lcd falad akkor a minőség se rossz, bár nálunk csak háttér tévézés megy, de ha tökéletes képminőséget akarsz és k.rva sok pénzed van, hogy ilyen fölösleges dologra szórd el mint a tv, akkor ne rendelj digit.
Nincs Ferrarim se Trabantom, kerékpárral járok.

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#6103) Rick4 válasza gvass (#6102) üzenetére


Rick4
félisten

Egy sportesemény, vagy egy film felesleges? Mindenkinek megvan a maga szórakozása, ki kávét, piát iszik, ki cigit szív, én speciel egyiket sem. Kurva sok pénzt megspórolok vele, cserébe nem eszek teszkó vajkrémet, meg teszkó chipset, nem biciklivel járok, hanem kocsival... Szóval az, hogy ki mire költ, és ki miből akar jobbat, elég szubjektív. Szóval nem kell azzal befolyásolni, hogy a többi drága ehhez képest. Nézze meg forintra, miért mit kap.

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6104) Dízeles válasza Rick4 (#6101) üzenetére


Dízeles
aktív tag

És esténként van pucércsajos temetikus.. :B

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6105) gvass válasza Rick4 (#6103) üzenetére


gvass
tag

Te így gondolod én meg úgy...
Van kocsim (a gyerekek miatt), de biciklivel járok, sporteseményre kimegyek, filmet dvd-n nézek vagy moziba, nem nézni hanem megélni szeretem a dolgokat, de ha valami mégis érdekel a tv-be akkor meg tudom nézni, mert van rá lehetőségem, mert a Digi-n nagy választék van.
Jön majd a kérdező és elmondja számára mi a fontos, mérlegel és dönt.(pont)

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#6106) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Köszönöm a válaszokat! Felmerült egy-két kérdés, próbálom összegezni a dolgokat, meg ami azóta történt.
Szóval monemtán egy régi (10 éves) SONY TV van befogva, ami a közeljövőben cserélődni fog, mert bár eddig semmi gond nem volt vele, de ráférne már egy csere. UPC-t fizettünk elő eddig, de a kisebbik fiam kedvenc csatornáját (Minimax) kivették belőle (T-Home családiban benne van), illetve a T-Home picivel olcsóbb is, mert telefonunk is van. Ráadásul nagyobbik fiam focirajongó, és nagyon örült, hogy a T-Home kínálatában van egy sereg sportcsatorna. Nekem meg az a + 1-2 filmcsatorna mozgatta meg a fantáziámat, meg a körítés (műsorújság, infók, megállítható műsor).
Időközben beköttetem egy próbahónapra a T-Home családi csomagot, így most 1 napja azt nyúzom, tesztelgetem. A csatornaválaszték jó, ennél több szerintem már nem is kellene. Mondjuk, hiányolom a helyi (városi) TV csatornákat, amit kihagytak belőle. Az is fura, hogy nagyon túlszaturáltak a színek. Vissza kellett vennem minden beállítást, fényerőt, telítettséget. Harmadrészt a kép bal széle túllóg, néha nem látom a kiírás első betűit. Néha-néha meg egy pillanatra kimerevedik a kép. Fura.
Amit a Digiröl írtok ez kicsit ijesztő....:(

(#6107) Rick4 válasza gvass (#6105) üzenetére


Rick4
félisten

sporteseményre kimegyek..Ja, értem, most is ott ülsz Belgiumban a forma1 időmérőn, meg 4-re átérsz Londonba egy jó kis Chelsea meccsre? Vagy neked a fradi meccs a sportesemény? Mert akkor értem már, miért van digid... :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6108) VWati


VWati
csendes tag

Sziasztok!!

Van egy olyan gondom hogy pár csatorna nem müxik a digimen. Biztos volt már másnak is, gondolom először itt érdeklődöm. Aztán a diginél. Először a SPORTKLUB, aztán a FILM+, utána a TV6 stb... Dühít a dolog hogy ha már előfizetek, akkor miért nem tudok nézni mindent. Ha valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban, szóljon. Talán meg tudom oldani itthon, magam. Köszönöm!!!

(#6109) Dízeles válasza VWati (#6108) üzenetére


Dízeles
aktív tag

By
Nálunk is eltünedezik.Ha elmennek a felhők visszatérnek a csatik.
vw powa...

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6110) Rick4 válasza Dízeles (#6109) üzenetére


Rick4
félisten

Közlekedj biciklivel, és innentől soha nem fog elmenni egy csati sem... :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6111) VWati válasza Dízeles (#6109) üzenetére


VWati
csendes tag

Nem időjárás függő a dolog. sportklub kb 3hónapja nincs, film+ meg 1hónapja.

(#6112) Rick4 válasza VWati (#6111) üzenetére


Rick4
félisten

Menüből válaszd ki a transzponder, ill csatornakeresés menüpontot.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6113) pilota


pilota
tag

Helosztok kérdezem,hogy vane adás a digi tvn mert nálam ugy 15 perce minden csati eltünt nemjön demmi nincsen jel.ilyen még nemvolt valaki másnális elment? :W :W

[ Szerkesztve ]

(#6114) pojakcs válasza pilota (#6113) üzenetére


pojakcs
senior tag

Előfizetőknek van továbbra is adás.

Üdv: Csaba

(#6115) m0rd0k válasza pojakcs (#6114) üzenetére


m0rd0k
senior tag

lol :DD :DDD

Minden szinten,szinte minden.

(#6116) pilota válasza pojakcs (#6114) üzenetére


pilota
tag

Köszi már van csak a készülék fere kodolta magát.Még ilyen nemvolt pedig már régota használom ulyramegadtam a kodot mostmár nyugszik és kodol automatán. :C :DD

(#6117) gvass válasza Bobby G. (#6106) üzenetére


gvass
tag

Szia!

Ha rá van kattanva a focira a gyerek a Digisport adja a BL meccseket szerdánként, neki külön jó a DIGI.
Az én fiaim is rá vannak kattanva a MINIMAX-ra erőszakmentes csati.
A körítés itt jóval gyengébb az tény.
Ha van lehetőséged digikábelre a műholdasnál sokall jobb ajánlatot kínál, ha csomagba kötöd TV-INTERNET-TELEFON.
A digi nem ijesztő csak ez a panaszkodó topik, van sok előfizetője egy pár embernek nem megy rendesen rossz antennabeállítás vagy egyéb okok miatt (tűéles képet várt, csúnyán beszélt vele egy szerelő, stb.), aztán szétoffolja a topikot, van akinek évek óta nincs érvényes előfizetése aztán mindenkit le akar beszélni a digiről.
Nem is tudom, hogyan tud ítéletet mondani valamiről ami nincs neki?

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#6118) Rick4 válasza gvass (#6117) üzenetére


Rick4
félisten

van akinek évek óta nincs érvényes előfizetése aztán mindenkit le akar beszélni a digiről.

Mondjad nagyeszű, neve is van ennek az embernek? :DDD Vagy csak megint marhaságokat beszélsz?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6119) gvass válasza Rick4 (#6107) üzenetére


gvass
tag

Nem kéne belekapaszkodni két szóba amikor van mellette még egy pár...
Írtam, hogy ami érdekel azt meg tudom nézni a tv-be, mert olcsón van rá lehetőségem, a széles kínálat miatt mindent ami érdekel.
A fradi egy magyar csapat, és bár nagyon nem csipázom, de ha muszáj akkor neki szurkolok, mert magyar vagyok.
Abból én már kinőttem, hogy kedvenc csapat, vagy szolgáltató miatt minősítsek valakit...

[ Szerkesztve ]

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#6120) Rick4 válasza gvass (#6119) üzenetére


Rick4
félisten

Öcsisajt, én a válaszaid alapján kalibráltalak be, magad írtad le, milyen az életed ezen a világon, nyilvánvaló, hogy innentől a digit is sztárolni fogod... Saját magadból kiindulva ne gondold már, hogy nekem is 80-as iq-m van... :DDD A mondanivalód gondolatokat ébresztett bennem, az együgyűséged, és a demagógiád meg körvonalazódott pár beírásod alapján, se tények, se érvek, csak a süketelés... Se indoklás, se önmagad igazának alátámasztása. Semmi... Erre sok mindent mondani nem tudok, neked még alátámasztani sem akarom az igazamat, mióta látható, hogy egy idő után a mondanivalóm helyett a személyemmel és a stílusommal foglalkozol. Nyilván ha a digid melett csak ez maradt... Maradj meg jólfizető digisnek, és szavazz jövőre is az mszp-re.. Garulálok, sok sok ilyen előfizetőt kívánok a cégnek.. :DDD

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6121) pojakcs válasza pilota (#6116) üzenetére


pojakcs
senior tag

Mostanában egyre többször lesz ilyen "félrekódolás", mivel kilőtték az au-t. :Y Utána meg rövidesen következik a teljes sötétség. Az Orton meg mehet a kukába, mert belátható időn belül N3-ra nem lesz emu.

Üdv: Csaba

(#6122) gvass válasza Rick4 (#6120) üzenetére


gvass
tag

no comment...
meggondoltam magam

[ Szerkesztve ]

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#6123) Rick4 válasza gvass (#6122) üzenetére


Rick4
félisten

Nyilván érvek és tények nélküli hozzászólást írtál már eleget, másra nem futja, szerintem is no comment.. :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6124) Rick4 válasza pojakcs (#6121) üzenetére


Rick4
félisten

Azért ha az az ortron megyegyezik az Opticum, Digital, Bigsat, Yumatu széria valamelyikével, van ott megoldás mindenre... Még nagra 3 esetén is. :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6125) gvass válasza Rick4 (#6123) üzenetére


gvass
tag

Ha ilyen ovisba nyomod akkor érdemes veled beszélni...

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#6126) pojakcs válasza Rick4 (#6124) üzenetére


pojakcs
senior tag

Megegyezik, csak a sharing már nem copy/paste-el működik. Nem árt érteni hozzá, meg leginkábbl Dream-mel az igazi. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csaba

(#6127) Rick4 válasza pojakcs (#6126) üzenetére


Rick4
félisten

Lehet dreammel, is, az tényleg tuti, végül is vettél már magadnak újat? Olvastam 2-3 hónapja, hogy már nézelődsz. :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6128) pojakcs válasza Rick4 (#6127) üzenetére


pojakcs
senior tag

Innét rendeltem egy 500S-t: [link] Szállítással együtt volt 23EFt, néhány nap alatt ideért. Még nem okosodtam ki belőle teljesen, de jönnek a hosszabb esték, lesz rá jobban időm.

Üdv: Csaba

(#6129) #41635072 válasza Rick4 (#6120) üzenetére


#41635072
törölt tag

Mert te tényekkel vitázol...
Mekkora bunkó ez a fórumtárs, hogy néha kimegy meccsre, nem kocsival megy át a szomszéd utcába. Hááát.
Meg hogy nem oltogatja ösztönszerűen a digit, mert meg van eléged vele.
Nem akkora selyemfiú, hogy az a legnyagyobb gondja, hogy mennyire elviselhetetlen ez a digi.
Igaz írtaok én neked bármit is...

Igen, csak ezért írtam ezt a hsz-t, a stílusoddal van bajom. Gondoltam megjegyzem.
Ne is fáradj hosszú bullshitek karcolásával, mert úgysem olvasom el. Minek, úgy sem bírtad még ki, hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó.

(#6130) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Helló!

Lenne egy kis problémám a digis beltérivel. Hyundai 7160 2 TV típusú a készülék.

A ROOM2 szekcióval lenne gond. Mivel ehhez lehet a távirányításhoz szükséges infravevőt elkábelezni, így természetes, hogy ennek a COAX kimenete lett azzal együtt a rendeltetési helyére vezetve. A beltéritől kb. 17...20 méternyi vezeték volt szükséges a megfelelő helyre történő elvezetéshez.

Nos pár napja észrevettem, hogy az előbb taglalt helyen a TV bekapcsolásakor hangyák háborúja játszódik. Mivel ez már unalmas számomra (többször is láttam más sajnos) nekiálltam megkeresni honnan is támadnak a hangyák. 2-3 napig a COAX kábel beltéri felőli oldalán lévő elég gyermeteg kialakítású csatlakozó "szerelgetésével" sikerült abszolválnom a problémát. Tegnap délutánig rendben tudtam "szerelgetni": a használt COAX kábel olyan fergeteges minőségű illetve a használt csatlakozó olyan kialakítású, hogy a kábel elcsavarodik a rögzítő fül alatt így a gyér mennyiségű árnyékoló háló nem érintkezik rendesen. Legalábbis azt hittem ez a probléma, mivel szét-összeszerelés és kis igazgatás után megjavult a kép.

Tegnap éjszakára megint produkálta a jelenséget, így eldöntöttem, hogy ma este hazaérve forrasztás áldozatává fog válni a csatlakozó. Mielőtt nekiálltam volna forrasztgatni még megnéztem a "szerelgetéssel" helyre tudom-e hozni, de nem tudtam. Ekkor megnéztem egy rövidebb COAX kábellel a beltéri mellett lévő TV-n is, de hasonló jelenséget produkált. Beltéri áramtalanítása után már valami képet lehetett látni, de ez bizony se nem volt színes se nem volt hangja, ráadásul a "hangyák" nagy mennyiségben szaladgáltak a képen. Szóval katasztrofális volt a látvány. Természetesen a ROOM1-el semmi gond nem volt, az RCA kábelekkel volt a TV-re kötve.

Ekkor gondoltam egyet és átdugtam a ROOM1-hez használt RCA kábel Video jelhez használt vezetékét a beltéri ROOM2-höt tartozó hasonló kimenetébe. Ekkor lepődtem meg, hogy azzal bizony rendben van a kép. No itt leesett, hogy a beltéri AF kimenete éppen lehalt.

Van valakinek tapasztata hasonlóakból kifolyólag?

Mivel a beltérinek van RCA és Scart kimenete a ROOM2-höz, így most új kábelezés van tervbe véve. Mivel 20 méter kábellel kell elvinni a jeleket melyik lenne a kevésbé rosszabb megoldás?

Aki kicsit járatosabb az ügyben adhatna pár tippet milyen kábellel lenne érdemes ezt megtenni?

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#6131) pilota válasza pojakcs (#6121) üzenetére


pilota
tag

Nemhiszem,hogy az orton mehet a kukába mert énmár látam szofvert igaz félkészen hozzá.Az a baj mégcsak demó formában látezik az ssw. hozzá.

(#6132) Rick4 válasza pojakcs (#6128) üzenetére


Rick4
félisten

Majd szólj, ha kérdés van, én lassan egy éve használok ilyet is, igaz, közben már 600-asra váltottam, minden szempontból az egyik legjobb...

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6133) Rick4 válasza #41635072 (#6129) üzenetére


Rick4
félisten

Szép bemutatkozás, legalább megtanultál volna szavakat leírni helyesen... :DDD

Minek, úgy sem bírtad még ki, hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó... hehe, látom értelemmel is gondok voltak, ugyanis az övé volt az utolsó szó... :)) :C :DDD

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6134) pojakcs válasza AtHoS (#6130) üzenetére


pojakcs
senior tag

Egyszerűbb megoldást tudok. Telefon az ügyfélszolgálatra, hogy megpusztult a beltérid. Kijönnek, kicserélik, és nézed tovább, kábelezés nélkül. :C
A duáloknál gyakori hiba az rf modulátor meghibásodása.

Üdv: Csaba

(#6135) gvass válasza AtHoS (#6130) üzenetére


gvass
tag

Miért nem cserélteted ki a beltérit, ha rossz?
Amikor kihozza a szerelő a beltérit, javíttasd meg vele a kábelt is. ;)

megelőztek

[ Szerkesztve ]

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#6136) pojakcs válasza pilota (#6131) üzenetére


pojakcs
senior tag

Én meg láttam félkész örökmozgót. Igaz demo verzió volt, lökdösni kellett. De, ha elkészül.... :DD :DD :DD

Üdv: Csaba

(#6137) pojakcs válasza Rick4 (#6132) üzenetére


pojakcs
senior tag

Köszi, még echózom, amíg működik. Tegnap este meg visszatettem a Humaxot. Ha meg behal az emu, itt a Dream, dugok bele egy upc kártyát ,és megosztom a környékbeli barátaimmal. A diginek meg viszlát.

Üdv: Csaba

(#6138) AtHoS válasza pojakcs (#6134) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hmm.

Ez se rossz ötlet és még kábelezéssel sem kell foglalkoznom :DDD

Na csak megérte benézni ide :B

read-only mode on the forum

(#6139) Rick4 válasza pojakcs (#6137) üzenetére


Rick4
félisten

Miért, nem csak a upc kari jó a dreambe.. :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6140) pojakcs válasza Rick4 (#6139) üzenetére


pojakcs
senior tag

Tudom, csak azzal egyszerűbb. A dilishez először ki kell "faggatni" a beltérit. :DDD

Üdv: Csaba

(#6141) pojakcs válasza AtHoS (#6138) üzenetére


pojakcs
senior tag

Ráadásul most pörög a topic. Csak Rick4-gyel ne vitatkozzatok! :N

Üdv: Csaba

(#6142) Oliverda válasza Rick4 (#6139) üzenetére


Oliverda
félisten

Elvileg a Digi-s kártya a beltérihez van rendelve nem? Legalábbis én így tudom, de javíts ki ha tévednék.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6143) Rick4 válasza Oliverda (#6142) üzenetére


Rick4
félisten

Ott van párral arrébb leírva. Faggatni kell.. :DDD Valóban hozzá van rendelve, mint ahogy a mobiltelefonok nagy része hálózatfüggőként kezdi a pályafutását...

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6144) Rick4 válasza pojakcs (#6141) üzenetére


Rick4
félisten

Velem lehet, mindig mondtam, ha valaki meg tud győzni az igazáról, képes vagyok rá, és beimserem, hogy tévedtem, nincs ezzel semmi baj... csak ugye ahhoz egy szintre kellene jönni a másik félnek velem. Vagyis a mondandójába a tényket bevenni, és az állítását alátámasztani velük. Sok embernek nehéz a fogalmazás, talán még nehezebb is, mint a helyesírás... :DDD

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6145) Oliverda válasza Rick4 (#6143) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát ha jól sejtem ahhoz akkor már kártya sem kell...

Na majd ha egyszer bejön a Nagra 3 akkor lehet dugdosni meg faggatni...hiába. :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6146) Rick4 válasza Oliverda (#6145) üzenetére


Rick4
félisten

Dehogyis. hivatalos előfizetői kártyád van. Semmi másról nincs is itt szó... :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6147) Oliverda válasza Rick4 (#6146) üzenetére


Oliverda
félisten

Azt akkor megsúghatnád hogy hivatalos előfizetői kártyát hogy tudnék használni másik beltériben. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6148) Rick4 válasza Oliverda (#6147) üzenetére


Rick4
félisten

Valami olyasmit csiripeltek a madarak, hogy hozzáértők ki tudják olvastatni a beltériből a számokat, és ezzel menni fog. De hogy ki csinál ilyet? :U Mi a bajod a digis beltérivel?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6149) Oliverda válasza Rick4 (#6148) üzenetére


Oliverda
félisten

Nincs rajta koaxiális digit kimenet és HDMI sem. Nem lehet vele felvenni. Röviden ennyi. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6150) Rick4 válasza Oliverda (#6149) üzenetére


Rick4
félisten

Megértem a problémádat, és ráadásul sok helyen ennél kisebb igényeknek sem felel meg a cucc... Mondjuk szerintem csak egyszerűen nem vagy annyira magyar, hogy kimenj egy fradi meccsre... :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.