Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ne használjátok Three of Coins-t. Bugos. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2902) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Focilabda strike közepén [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2903) ldave


ldave
félisten

Ez a Dawning nálam is erősen már kiverte a biztosítékot. A Bright Engram is gáz persze, de azt legalább lehet ingame szerezni, ha még lassan is, de ezt a Dawning Engram-ot kb lehetetlen, csak pénzért adja.

A Slime draws near! Command?

(#2904) szallasi007 válasza ldave (#2903) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem tudom mitől lenne lehetetlen, játszottam kedd óta kb 4 órát amiből 2 raid volt és eddig kettőt is dobott.
Lehet hogy csak nincs szerencséd?

(#2905) l.skywalker válasza ldave (#2903) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem is csak cuccot dobnak ezek ka karácsonyi küldetések, de letojom már. Van egyéb célkitűzésem, hogy kifarmoljak a lehető legtöbb cuccot, addig nem zavar. Venni úgy sem fogok semmit se :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2906) szallasi007 válasza ldave (#2903) üzenetére


szallasi007
őstag

Bocs korán van még arcom még a popimba ilyenkor gyakori hogy hülyeségeket írok :R

(#2907) sting2 válasza ldave (#2903) üzenetére


sting2
addikt

Ehhh.
Persze, ez már az erősen " hülyéknek" való csak.
Van az a pont amikor kellő humorral és komolysággal kel kezelni ezeket.
Kis hóesés, egy két hódomb a pályán és kész is van a fél brigád tőle, a napi 2 - 3 óra "műszakját" feltolja akár 4 -5 órára is.

"Sas nem eszik legyet"...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2908) l.skywalker válasza sting2 (#2907) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az a vicc, hogy én birkatürelmű vagyok - max ha elég akkor elkezdek mással játszani, de a Destiny-t nagyon szeretem. Azonban vannak olyanok akikkel együtt játszok és eddig soha, de soha nem akadtak ki semmin a Destiny-vel kapcsolatban, mert többszáz óra játékkal simán kiszedték azt, amit másoknak esetleg nem sikerült volna csak fizetés ellenében. Azonban ez a Dawningos szar még náluk is betette a kaput, mert konkrétan nem esik a rohadt Engram. A napi ajándékos küldetésből jönnek cuccok, de ott van minden, nem csak a Gear szett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2909) C4mp3r válasza l.skywalker (#2908) üzenetére


C4mp3r
addikt

a napi ajandekos kuldetesnek raadasul mas a loot poolja csak ghost/sparrow meg sword eshet belole gear nem. az csak engrambol johet

[ Szerkesztve ]

(#2910) sting2 válasza l.skywalker (#2908) üzenetére


sting2
addikt

Minden nagyon jó irányba halad, fejlesztik, peccselgetik, lassan de biztosan eljuttatják oda ahová kell.
Csak hát, vannak azok a fránya "üresjáratok/hónapok, na oda kellenek ezek a időhúzó semmik, azoknak akiknek ez az élete....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2911) C4mp3r válasza sting2 (#2910) üzenetére


C4mp3r
addikt

te melyik ko alatt eltel eddig? elnezve az elmult hetek torteneseit eleg meresz kijelenteni, hogy minden nagyon jo iranyba halad. ajanlom nezz korul kicsit a bungie foruman vagy a DTG redditen, nem eppen bizakodoak az emberek. az kulon szomoru, hogy ezt a patchelgetik es lassan eljuttatjak oda ahova kell mar eljatszottak az elso resszel.

[ Szerkesztve ]

(#2912) bozsik84


bozsik84
tag

Nem akarom védeni a Bungiet,nem szeretem az Eververse jelenséget,de nem olyan tragikus a dolog szerintem. A három karakteremnél volt 9-9 hajó,moci,meg a shaderek fullon - betörtem ami nem tetszett és lett kb 7000 bright dustom,2000 -ért meg is vettem a titánomnak a mellvértet és csizmát. A többit is megveszem majd,ha nem esik ki (igaz csak egy karakternek tudom így összerakni a szettet)

Egyértelműen látszik,hogy a silver vásárlásra ösztönöznek,de aki reálisan áll a dologhoz szerintem nem fog valódi pénzért venni silvert.

Kell is,hogy az emberek szóvá tegyék,ha valami nem oké,de nem akarok már frusztráltan leülni játszani,szóval amit tudok kihozok a játékból és remélem,hogy jó irányba mennek majd a dolgok.

psn id: zsonom

(#2913) sting2 válasza C4mp3r (#2911) üzenetére


sting2
addikt

Ne már.
Azt akarod mondani, hogy rosszabb lett a Destiny 2 most mint megjelenéskor?
Dolgoznak vele, foglalkoznak vele ezt nem lehet elvitatni.
A tartalom meg..., az elégedetlenkedő, csalódott tábor zöme - időmilliomos!

Van három karakterem, sokszor nem tudom megcsinálni a heti Milstone kihívásokat sem.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2914) DummyBoy válasza sting2 (#2913) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Nem az a baj, hogy rosszabb mint megjelenésekor, hanem hogy lassan rosszabb mint az 1 a megjelenésekor... Mi eljátszogattunk haverokkal, de eljutottunk oda hogy a DLC sec perc kifulladt, van aki már meg sem vette, hanem azon megy az agyalás, mi mással játsszunk... 3 karakterem van, ebből 1 van 300 felett, de nem mozgat hogy fentebb húzzam őket... Strike-ok gyengék, exoticok satnyák, ami kell az megvan, PVP-t az egyben sem szerettem, itt csak szarabb lett, a Nightfall egy vicc, a Raidhez lusták vagyunk, nincs időnk rá... Sajnos nincs konkurenciája jelenleg... De remélem lassan lesz majd valami...

Life is shor...

(#2915) bunfi válasza sting2 (#2913) üzenetére


bunfi
őstag

Az első résszel is eljátszották ugyanezt. Gondolom az emlékezőtehetségük megfakult, hogy megcsináltuk ezt jól, mi lenne ha nem rontanánk el. Talán szándékosan? Érdekes gondolat...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2916) pzstm


pzstm
titán

Destiny 2’s latest event is great for loot boxes, bad for everyone else
This was designed to cost you money

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2917) bunfi válasza pzstm (#2916) üzenetére


bunfi
őstag

Az utolsó kép sok mindent elmond, oldalakon keresztül ilyen témák sorakoznak. Próbálják oltani a tüzet, remélem nem sikerül nekik.

De a legnagyobb baj, hogy ezen az egész cirkuszon mindenképp a játékos bukta a legnagyobbat. Kár érte...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2918) #32361984


#32361984
törölt tag

Mobil aplikációt ha használ valaki segíthetne, hogy kell csatlakozni ps4el, ha mobilon pl. találok egy üres helyet raidban. Bepipálom az üres helyet és aztán hogy kerülök közös partyba a gépen?

(#2919) bunfi válasza #32361984 (#2918) üzenetére


bunfi
őstag

Leginkább sehogy, mert ez egyfajta fórummotor szkript. Fel kell vegyen a barátlistájára vagy neked kell őt felvenni a sajátodra, másképp nem tudsz csatlakozni.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2920) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szánalmas ez a mayhem crucible Warlock glithc a végtelen novával. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2921) #32361984 válasza bunfi (#2919) üzenetére


#32361984
törölt tag

Na fasza akkor lesz pár barátom.
GSHU klánban vagyunk 100an és kb jóesetben 4-5ember ha játszik azok is zárt partiban. Nightfallt még nem próbáltam a raidhoz meg az elsőben sem volt szerencsém.

(#2922) C4mp3r válasza oriic (#2920) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem veszes annyira, nem szamit super killnek csak 1 pontot er, golden gunnal konnyen le lehet szedni oket. nightstalker tethert jobban utalom

(#2923) prokxy


prokxy
veterán

Épp azon gondolkozom, hogy 2 hunterem van, az egyiket törlöm (tényleg semmi haszna, csak "porosodik") és felhúzok egy warlock-ot, igazából csak a bright engramok miatt...meg úgy kiszedni mindent belőle...pedig nem annyira szeretem ezt a kasztot (borzalmas ugrás, meg a skillek sem jönnek be), de az üresjáratokban simán ellennék vele és hátha ad vmikor exotic cuccot a csajszitól. :)
Viszont a csaj hunterem kukáznám, abban pedig van közel 160óra :D Sajnálom egy picit...de vhogy a hunternek ez a csaj dolog nem áll jól szvsz...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2924) #32361984


#32361984
törölt tag

Esetleg tudtok olyan klánt ahol még nem unták meg a játékot és van szabad hely egy 313-as warlocknak?

(#2925) szallasi007 válasza #32361984 (#2924) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia, ps4-re tudok

(#2926) #32361984 válasza szallasi007 (#2925) üzenetére


#32361984
törölt tag

Szia. Arra kellene. Tudnál meghívót küldeni IIImadachIII nick névre?

(#2927) KoNZoLik@ válasza oriic (#2920) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát eléggé, csak lestem mint kezdő buzi a gőzben amikor 4 lock ellen mentünk🤣

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2928) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Boldog Karácsonyt itt is!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2929) KoNZoLik@ válasza l.skywalker (#2928) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Juj ez a kép :Y
Neked is Boldogat amúgy!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2930) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!

Lene egy kérdésem. Kb 1 hete játszom a játékkal (próba után megvettem) és olvasom itt a karakterek leírásait, stb. Én Hunterrel vagyok és arcstrider képessegéem van, de itt többen írnak hunter classon belül más képességekről is pl gunslinger, vagy az az íjász képesség (nem tudom a nevét) Ezek hogy jönnek elő, lehet valahogy váltogatni? Ja amúgy 8-as szintű vagyok. Válaszotokat előre is köszönöm :)

(#2931) C4mp3r válasza Jack Oneill (#2930) üzenetére


C4mp3r
addikt

haladj a tortenettel es kesobb feloldodnak

(#2932) Jack Oneill válasza C4mp3r (#2931) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Okés, köszönöm, egyelőre csinálom a storyt, meg néha egy-egy mellékküldit. És ezeket a képességeket később amúgy fogom tudni váltogatni?

(#2933) Bencus88 válasza Jack Oneill (#2932) üzenetére


Bencus88
nagyúr

igen tudod :)

(#2934) Jack Oneill válasza Bencus88 (#2933) üzenetére


Jack Oneill
veterán

És meg is lett, köszönöm :)

(#2935) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Még annyi kérdés, hogy adott sublclasson belül ugye van felső és alsó ág. Csak egy ágat lehet kifejleszteni? Vagy a lentit is ki lehet? Ha igen, olyankor mind a kettő megy, vagy csak az egyik? Bocs a sok buta kérdésért :D

(#2936) KoNZoLik@ válasza Jack Oneill (#2935) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mindent ki lehet fejleszteni, a két ágat nem lehet egyszerre használni, jó is lenne😎

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2937) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Mi a max szint dlc nelkul?

(#2938) duvi válasza Jack Oneill (#2937) üzenetére


duvi
nagyúr

Lvl 20, a power level pedig 305 (+5 módosítókkal).

[ Szerkesztve ]

(#2939) Jack Oneill válasza duvi (#2938) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Koszi :) Ez a dlc megoldas kicsit idegesito, de ha lemegy az ara, lehet neki egy eselyt adni.

(#2940) tomek1


tomek1
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Angliából vett PS4-es példányhoz vajon megvásárolható magyar ps store-ból a DLC?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv!

(#2941) KoNZoLik@ válasza tomek1 (#2940) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Elvileg működnie kellene neki mivel EU mindkettő😁
Ezért jó a Switch, mert az teljesen régió free, csak arra nincs Destiny :DDD

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2942) pzstm válasza KoNZoLik@ (#2941) üzenetére


pzstm
titán

Vagy Xbox, az is regiofree ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2943) Prof01 válasza tomek1 (#2940) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, az EU-ban vásárolt játékok régiója megegyezik. :K
Minden PS4 konzol régiófüggetlen, tehát bármilyen játékot lejátszik, egyedüli probléma akkor lehet, ha az alapjáték és a DLC különböző régióból származik.

Region 1- USA, Canada
Region 2- UK and European Countries, Japan
Region 3- Asia
Region 4- Australia, New Zealand

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2944) tomek1


tomek1
csendes tag

Köszönöm a segítségeteket. Én is így tudtam csak a PS4 fórumban írta valaki, hogy Ausztriában vett COD IW-nél nem tudta magyar accounthoz érvényesíteni a kódot, meg a GYIK-nál is írták, hogy előfordulhat lokalizációs probléma. De így már megnyugtattatok :) Köszi még egyszer! :)

(#2945) KoNZoLik@ válasza pzstm (#2942) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igaz, az is egy alternatíva😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2946) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Részemről szerintem ennyi volt a játék....
Komolyan ti milyen tartalmakat találtok a játékba? Egyáltalán nem játszok a játékkal sokat heti 10 órát talán, de szetintem még ennyit sem.

Erről szólt az utóbbi 1 hónap:

belépek clan xp menjél ide csinálj eventeket csinálj 4-5 multit és csókolom, ráadásul ugyan azokat a cuccokat kapom, mindenem 224-es a fejes meg a kezes 233, és mindig sidearm és kezes sidearm és fejes, mást nem dob. Ugyan az mint az elődje volt azt is kb itt hagytam abba. Jó lenne ez a játék, tényleg leköt, de ez a céltalan csináljam meg hétről hétre ugyan azt kezd már kiábrándítani. :W :(

(#2947) KoNZoLik@ válasza Bencus88 (#2946) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez mindig is erről szólt😁
Az első rész is ilyen volt csak azért ennyire nem volt kiherélve, én 1 évig toltam azt!
Ott is volt akit elkapott és volt aki dobta 1 hónap után, ilyen ez a popszakma🤣

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2948) Prof01 válasza Bencus88 (#2946) üzenetére


Prof01
veterán

Gondolom a Raid-et nem próbáltad. Az a legélvezetesebb része, szerintem. D1-nek is a Raid volt a lényege, illetve ott a PvP jobb volt.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2949) Bencus88 válasza Prof01 (#2948) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Próbáltam :B

(#2950) pzstm válasza Bencus88 (#2949) üzenetére


pzstm
titán

230-as szint korul??? :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.