Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Van ehhez a játékhoz valami táblázat / leírás /ajánló, hogy mit hogyan érdemes összerakni?
Mint pl a Divisionben a Gear Attribute Sheet.

Átolvastam az összefoglalót, az viszonylag gyorsan ment :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#3652) saen válasza Anonymus23 (#3651) üzenetére


saen
veterán

Az összefoglalós poén tetszett :C

Egyébként ma jön ki az új DLC, szóval simán borul most újra minden. A net tele van guide-okkal, de nagyon sok belőle elavult (nagyobb patchek miatt), illetve ha még aktuális akkor ma este már nem lesz az.

(#3653) Anonymus23 válasza saen (#3652) üzenetére


Anonymus23
veterán

HB monthlyval jön a játék, de még le se töltöttem vagy ilyesmi, szóval előtte rá szeretnék nézni, hogy milyen is...
Az eddigi keresgéléseim eredménye, hogy mindenfelé lehúzták a játékot, de ez volt a Divisionnal is, 2 év alatt végre egy viszonylag jól játszható játékot foltoztak belőle, kivéve persze az alap hibákat (AC hiánya, és szutyok szerverek), de még van benne pár óra így is.
Szóval önmagában a negatív kritika nem riasztana el...

;) - The Power of the Light Side

(#3654) bunfi válasza Anonymus23 (#3653) üzenetére


bunfi
őstag

Érdemes ezzel kezdeni: [link]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3655) ldave


ldave
félisten

Arról van infó, hogy mekkora lesz a letöltés mérete?

A Slime draws near! Command?

(#3656) Anonymus23 válasza bunfi (#3654) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszi! :R

;) - The Power of the Light Side

(#3657) oriic válasza ldave (#3655) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden amit tudni kell a Warmind DLC-ről.

PlayStation 4-en 53 GB lesz, de kell 71 GB a letöltéshez és telepítéshez.

Live-Die-Respawn

(#3658) Pedro78 válasza ldave (#3655) üzenetére


Pedro78
senior tag

Requirements

File Size

PlayStation 4: 53GB
Xbox One: 50GB
PC: 48GB
Storage Space Needed for Download

PlayStation 4: 71GB
Xbox One: 50GB
PC: 68GB

Azt ne kerdezd hogy ez csak a dlc-e, sztem nem, mert nem nagyon tudom elkepzelni, hogy nagyobb merete legyen mint az alapjatek+dlc-nek. Valaki szerint meg ekkora a merete.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3659) ldave válasza Pedro78 (#3658) üzenetére


ldave
félisten

Ezt én is láttam, csak nehezen akarom elhinni hogy 53 GB-ot kéne letöltenem.

A Slime draws near! Command?

(#3660) oriic válasza ldave (#3659) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, ez a teljes játék letöltési mérete. Csak DLC-re még nincs infó.

Live-Die-Respawn

(#3661) l.skywalker válasza Pedro78 (#3658) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A mostani size 47GB - ez akkor a Destiny 3 lesz? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3662) bozsik84 válasza ldave (#3659) üzenetére


bozsik84
tag

Szerintem kb 8 gigát kell letölteni, 53 gb lesz a mérete ha elkészül a frissítéssel, telepítéssel (most lehet ~45 gb).

psn id: zsonom

(#3663) ldave válasza bozsik84 (#3662) üzenetére


ldave
félisten

7 GB körül volt az Ozirisz.

A Slime draws near! Command?

(#3664) Peace válasza Anonymus23 (#3653) üzenetére


Peace
nagyúr

Megjelenéskor sokalltam az árat, de HB keretén belül én is megvettem szombaton. Ritka hangulatos, engem teljesen beszippantott. Kampány küldetések és a többi is jópofa meg public eventek is! Aztán majd meglátjuk, hogy sikerül-e valami aktív klánt találnom PC-n, hogy esetleg majd a későbbiekben komolyabb dögöket is leölhessek. Ahhoz mondjuk úgy tudom, hogy kell a 280-300-as power level, én meg 200 vagyok egyelőre, úgyhogy farmolgatok tovább serényen. Ha meg nem találok senkit a végjátékra, akkor sem leszek letörve, mert önmagában is ritka hangulatos lövölde, nekem nagyon adja! Persze elkerülhetetlen lesz a season pass megvásárlása, mert gondolom azok nem akarnak majd az alapjátékos gyerekkel játszani, akik végigvitték már a második kieget is és magasabb szintűek. Ha jól láttam, akkor már 25-ös szintű emberek is ugrálnak körülöttem, nekem meg 20-ason kiírta az alapjáték, hogy elértem a maximum szintet. :P De majd biztos írnak a tapasztaltabb játékosok is, de szerintem ők most túlságosan elvannak foglalva azzal, hogy estétől tolhatják a második kiegészítőt. De én rendes vagyok és írok Neked......mert rohadtul ráérek. :DDD

(#3665) saen válasza Peace (#3664) üzenetére


saen
veterán

Ha bejön mindenképp érdemes lesz megvenni a season pass-t. Sokat ad hozzá a játékhoz szerintem. Emellett a ma esti Warmind megjelenéssel 30-as lesz a max szint plusz jön két kiegészítőnyi új fegyver/cucc, két extra raid, stb. Már a curse of osiris is tele volt erős fegyverekkel amit érdemes volt használni, a warmindban is lesz tutira jópár.

Ettől függetlenül tudod nyomni serényen tovább, az alapraidet már most is eléred, azt mindenképp érdemes megnézni. Klán meg olyan szempontból mindegy, hogy nemcsak klántagokkal tudsz menni raidet/nightfall-t. Ha kicsit magasabb szintű leszel akkor javaslom majd az PC-s LFG discordot, nightfallra nagyon könnyű társat találni, de a raid-re is van mindig jelentkező, de ott azért a hat embert nehezebb összehozni.

Az estét meg már várom, toltam ahogy a munka engedte a titánomat, a CoO végén járok, talán az utolsó küldi van hátra. Szerintem a 350-es light nagyon hamar meglesz, onnan megy majd lassan.

(#3666) l.skywalker válasza Peace (#3664) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Amit szeretek benne: a mozgás, a világ a fegyverek a co-op tartalom--- aaaah, minden tökéletes
Amit nem szeretek benne: nincs mit csinálni, mert nincs end-game

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3667) saen válasza l.skywalker (#3666) üzenetére


saen
veterán

Reméljük őszre ezt is megoldják. Elvileg ügye nagy változások várhatóak akkorra, meglátjuk.

(#3668) saen


saen
veterán

Lehet tölteni a patch-et, 6.77gb pc-n.

(#3669) laceszgamer válasza saen (#3668) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kérdés, hogy ez már maga a DLC vagy csak a patch :D

Bár a DLC-re tippelek mert mivel már tart a karbantartás, akkor csak azt engedték már rá.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3670) saen válasza laceszgamer (#3669) üzenetére


saen
veterán

Ez a DLC.

(#3671) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Mikortól lehet ezt pőrgetni ma?

(#3672) oriic válasza hunvarlan (#3671) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

8-tól.

Live-Die-Respawn

(#3673) hunvarlan válasza hunvarlan (#3671) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Ez remek.......

(#3674) Pedro78 válasza oriic (#3672) üzenetére


Pedro78
senior tag

Remeljuk a legjobbakat :U

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3675) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok!

Le töltöttem a Játékot de csak nagy fekete kép fogad a zene megy de semmi más 10 perc várakozás után sincs kép!

A gép i5,gtx1050,wd black m.2 ssd -.-

(#3676) saen válasza Roland861010 (#3675) üzenetére


saen
veterán

Most karbantartás van az új DLC miatt, nem lehet játszani. Elvileg 8-kor startolnak a szerverek.

(#3677) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Még nem volt időm nekiállni, aki már tolja milyenek az első benyomások a DLC-ről?:D

Bár azt hittem ilyenkorra tele lesz infokkal a topic, de ez két dolgot jelenthet, vagy annyira rossz lett ez is h nincs mit írni, vagy annyira jó, hogy mindenki tolja és nincs ideje írni. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3678) saen válasza laceszgamer (#3677) üzenetére


saen
veterán

A sztori egész jónak tűnik, de baromi rövid. Biztos vagyok benne, hogy a boss fight előtt állok, majd holnap reggel befejezem.
Fegyvert csak két újat találtam, az egyik nagyon hasonlít a darkest before-ra, szerintem pvp-re tök jó lesz. A másik semmi extra. Semmi új exotic vagy ilyesmi nem jött eddig sajnos.
Escalation protocol még túl kemény, első szinthez is 370-es light levelt ír...
Alapvetően tetszik az egész, de mennyiséggel szerintem itt is bajok lesznek.

(#3679) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2 óra volt a sztori. Most jön a maradék.

Live-Die-Respawn

(#3680) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Most lettem 28-as kövi küldi eltt állok. Hát Osirisnél biztos jobb, de amjd még pár nap és kiderül. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3681) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Hát a végére is értem ha minden igaz, nem tudom egyébként lehet csak az teszi, hogy alapból gearelt karival toltam, de nekem ez sokkal könnyebbnek tűnt, még az endboss sem volt nehéz, először nem is gondoltam, hogy az lesz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3682) VirDan


VirDan
aktív tag

Tegnap csak ~ fél órát tudtam gamelni. Storyt nem kedtem el, Nessuson voltam csak. Ezalatt 26/338-as lettem.
A fejlesztői infó alapján valami olyasmire emlékszem hogy nehezebb lesz a fejlődés.
Ezt kb380-as power felé értik ugyan?
---------
Az első ajándék prototípus engram beadta a Sorus Regime ornament-et.

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3683) oriic válasza VirDan (#3682) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ezt kb380-as power felé értik ugyan?"

Igen. Én letoltam a sztorit 2 óra alatt, utána még két órát mászkáltam, csináltam heti cuccokat és 344-es voltam mikor kikapcsoltam a gépet.

szerk:

Akadnak itt jó cuccok, ezeket jó lenne megszerezni majd.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3684) VirDan válasza oriic (#3683) üzenetére


VirDan
aktív tag

Na akkor lesz izgi. Most "nem" lesz az, hogy 1 hét múlva mindenki 385-ös power-el szaladgál :D
-------
Eon drive nagyon pofás.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3685) saen válasza oriic (#3683) üzenetére


saen
veterán

Vespulaser nekem már kiesett :D

(#3686) oriic válasza saen (#3685) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Makos.

Btw csak szerintem kihagyott ziccer h nem kaptunk Rasputin/Warmind formaju Ghostot?:)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3687) saen válasza oriic (#3686) üzenetére


saen
veterán

Kihagyott :D

Egyébként jól látom, hogy kékből 335-ös a max ami eshet, legendből meg így 340 a max normál engram? Anno valakik azt fejtegették, hogy 345+5 lesz, de én nem így látom.

(#3688) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azert van egy ket dolog amirol nem tudom meg hogy micsoda. Pl: Kulonbozo elemental sebzessel kiloheto Rasputin logok, vagy Warmind kod toredekek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3689) Snike


Snike
aktív tag

sima PS4-en tolom.
nekem tünik csak csúnyábnak a grafika?

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#3690) VirDan válasza Snike (#3689) üzenetére


VirDan
aktív tag

Én Pro-n űzöm, nekem mintha gyengébb lenne most a kontrasztérték.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3691) Snike válasza VirDan (#3690) üzenetére


Snike
aktív tag

nekem ugy tünik mintha nem lennének rendes élei a tárgyaknak.
Elmosodottabbak a felületek a dlc elötti verzióhoz képest...

PS5, mert az jó! :)

(#3692) VirDan válasza Snike (#3691) üzenetére


VirDan
aktív tag

Akkor végül is egyre gondolunk. Gyengébb kontraszt hatást kaptunk ezzel a patch-el.
De annyira nem zavaró hogy baj lenne.

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3693) VirDan válasza oriic (#3688) üzenetére


VirDan
aktív tag

Ez külön jó hogy raktak bele olyan dolgokat amikről ki kell deríteni/rájönni hogy mire is valók. :C

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3694) oriic válasza VirDan (#3693) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aztan lehet csak en vagyok bena, es mindenki mas tudja mik ezek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3695) VirDan válasza oriic (#3694) üzenetére


VirDan
aktív tag

Az fix hogy vannak már olyan gamerek akik tudják mire valók. Így, 1 nappal a megjelenés után. :D

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3696) laceszgamer válasza oriic (#3694) üzenetére


laceszgamer
addikt

Estére már tuti lesz guide is neten. Egyelőre csak goyrsan mentem még hajnalban 3 heroic strike ot, hát amilyen könnyű volt egyedül a DLC endboss, 3-man meg szenvedtünk vele, bár az is lehet, hogy ennyit számít, hogy mindannyian 940-945 között voltunk az ajanlott 950 helyett.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3697) saen válasza oriic (#3688) üzenetére


saen
veterán

Lehet találni zöld színű kis lapkákat patrol/lost sectorok végén, ebből kell 4 db és csinálhatsz belőle egy kéket. Elvileg ezekhez a lapkákhoz van a térképen valahol egy mini rasputin akármi aminél ezt használni kell. Azt mondja a leírás, hogy jelez, ha a közelében vagy. Na nekem még nem jelzett, szóval nem találtam meg, hogy melyik kell. Cserébe már az összes lost sector (mind a kettő) és az összes region chest is ki van már nyitva. Picit még rohangálnom kell :D
Aztán persze lehet nem is egyre gondolunk :DDD

(#3698) oriic válasza saen (#3697) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na pl az is. :D

Live-Die-Respawn

(#3699) Snike válasza VirDan (#3692) üzenetére


Snike
aktív tag

Igen!
Köszönöm!

PS5, mert az jó! :)

(#3700) saen


saen
veterán

Az mondjuk vicces, hogy a heroic strike most sokkal nehezbb, mint a nightfall :D 350 light levelen fut a strike, míg a nightfall maradt 270...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.