Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Snip3r_HUN válasza bigrob (#3600) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

13 euró az általad linkelt legolcsóbb, tehát még drágább is, másrészt Humble Bundle keretében a 12 dolláért kapsz még ebben a hónapban pár ingyen játékot.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#3602) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

S3-ban könnyebb lesz megszerezni a kozmetikai cuccokat
Prismativ Matrix

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3603) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Mostanában elkezdtem újra játszani de valamiért pvp-re alig akar betőlteni és még csak ki sem ír semmit csak repülünk repülünk és kész........ nah 5 perc után kidobott milyen rendes nem értem mitől van ez.......

[ Szerkesztve ]

(#3604) bigrob válasza Snip3r_HUN (#3601) üzenetére


bigrob
őstag

Amikor linkeltem 8,5 volt és bármilyen hihetetlen, van olyan akit nem izgat a +5 sor amivel az életben sose fog játszani.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#3605) ldave


ldave
félisten

Ha minden igaz, akkor a Warmind DLC működik majd a Curse of Osiris nélkül is, nem muszáj a régit megvenni.

A Slime draws near! Command?

(#3606) VirDan


VirDan
aktív tag

Ez nem igazán fair dolog...

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3607) saen válasza VirDan (#3606) üzenetére


saen
veterán

Eddig is volt egy jópár PS4 exlusive cucc/strike/térkép/akármi a játékban.

(#3608) VirDan válasza saen (#3607) üzenetére


VirDan
aktív tag

Szvsz elég baj ez sajnos. Ha már vették a "fáradtságot", hogy multiplatformra tették a gamet, akkor igazán belefért volna hogy senki se maradjon ki még az utolsó kis kozmetikai cuccból sem. Ez kb olyan, hogy társasjátékozol, viszont neked tetkód van, akkor egy körből kimaradsz..
Mondom ezt úgy, hogy PS4-en tolom.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3609) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Hmm, nem tudom amúgy mi jár a fejükben ilyen esetekben. Azt még megértem, hogy egy RDR vagy Uncharted stb miatt vesz valaki konzolt. De, hogy egy ilyen apróság miatt nem fognak tömegek PS4-et venni az is tuti. Kíváncsi volnék mennyi fizettek ezért a Sony-tól, de hogy nem térül meg abban biztos vagyok :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3610) saen válasza VirDan (#3608) üzenetére


saen
veterán

Persze, hülyeség ez az exlusive cucc, de már megszoktam. A reakcióm inkább arra vonatkozott, hogy ez nem volt meglepő lépés.

Egyébként szerintem most jött elég sok új játékos. Legalábbis hétvégén húztam a harmadik karakteremet (titán) és csináltam stike-ot a milestone-ok miatt level 12-n és hát olyan társakat kaptam akik mellett alig bírtuk megcsinálni a pyramidon-t. Szegények estek keltek, de legalább lőni se tudtak. A boss fight talán 5. alkalomra sikerült, már gondolkoztam, hogy kilépek és keresek egy másik meccset. Egyébként redditen is írták többen, hogy megint tele a játék olyanokkal akik nem tudják a heroic public eventeket csinálni.

(#3611) VirDan válasza laceszgamer (#3609) üzenetére


VirDan
aktív tag

A Sony lóvéja simán benne van, de kizárt hogy nagy profit lenne belőle. Pár ezer gamer visszanéz max 1 hónapra és annyi.
Az viszont biztos, hogy ha akár egy Xbox-os vagy PC-s játékostársat megkérdeznénk hogy: "jólesne-e ha Ők is ugyan úgy játszhatnának ezen az exkluzív pályán, biztos hogy igen lenne a válasz. :K

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3612) oriic válasza VirDan (#3611) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól emlékszem, ezek ideiglenesen exkluzív cuccok. Egy év után többi platformra is jön majd. Legalábbis ha emlékeim nem csalnak az első résznél is így volt, hogy egy évvel a megjelenés után valamikor már Xbox-on is játszhattunk a PS4 exkluzív strike-on.

Live-Die-Respawn

(#3613) VirDan válasza saen (#3610) üzenetére


VirDan
aktív tag

Még "csak" ~ 8 hónapos a játék. Még ha kevesen is, de lesznek új belépők egy darabig.
Nekem is volt sokszor ilyen szitu, hogy új gamerekkel mentem. Alacsony szintű játékosokhoz is sokszor becsatlakoztam húzni a szintjüket. :))

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3614) VirDan válasza oriic (#3612) üzenetére


VirDan
aktív tag

Ezt nem tudtam. Viszont az az 1 év is sok azért.. :F

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3615) oriic válasza VirDan (#3614) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rosszul emlékeztem sry.

[link]

Az első adag PS exkluzív cuccok egy évvel a megjelenés után jöttek Xbox-ra, a maradék meg tavaly októberben. :D

Live-Die-Respawn

(#3616) ldave válasza oriic (#3612) üzenetére


ldave
félisten

Ráadásul sok értelme nincs is, alap D2-ben ott van a PS4-es strike, mivel a heti NF ugyanaz mindenhol, emiatt ez sose volt NF, talán ha kétszer voltam rajta, amikor még sima strike playlist-ben mentem.

A Slime draws near! Command?

(#3617) VirDan válasza oriic (#3615) üzenetére


VirDan
aktív tag

Az igen :Y Nem volt kapkodás részükről az tuti..

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3618) oriic válasza ldave (#3616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez meg a másik. Az emberek többsége NF Strike-ot megy csak. :D

Live-Die-Respawn

(#3619) saen


saen
veterán

Ti váltottatok már main karaktert?

Én anno hunterrel kezdtem, de már rájöttem, hogy nem ezzel kellett volna. Titan sokkal jobban tetszik, csak az a bajom, hogy az alapküldi sincs még végigtolva vele... Iszonyat lemaradásban van, míg a hunterem meg max-os. Csináltatok ilyet? Érdemes?

(#3620) VirDan


VirDan
aktív tag

Tegnapi pozitívum, 3. körre meglett a Savathun's Song-os Duty Bound.
Elég jól adja a fegyver, viszont a Rampage perk miatt inkább átpörgetem a masterworkot plusz ammo-ra.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3621) oriic válasza saen (#3619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, sokan unalmunkban mindhárom karaktert kimaxoltuk már Xbox-on. :DDD

#3620) VirDan

Pár napja jöttem vissza a játékba, elmentem NF-re, elsőre kidobta +ammóval. :D Többiek meg írták, hogy volt aki 50 menetet tolt le akkor sem kaptam meg. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3622) VirDan válasza saen (#3619) üzenetére


VirDan
aktív tag

Nekem egyedül a Warlock foghíjas, pár mellékküldetés, és az Osiris van hátra teljes egészében. Sok maxos fegyót eltettem, a fejlődés pikk pakk megvan 329-ig kb. Utána némi farm, és maxon is van a karakter.
Én is jobban preferálom a titant :D

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3623) VirDan válasza oriic (#3621) üzenetére


VirDan
aktív tag

Óóó akkor igazi kincset kaptál, gratula :C

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3624) oriic válasza VirDan (#3623) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megmondom őszintén annyira nem voltam jaj de nagyon boldog, inkább annak örültem hogy végre egy egyedibb kinézetű fegyvert kaptam. Tele volt már a tököm azzal, hogy minden fegyver kb ugyanúgy néz ki a játékban az exotic-okat kivéve.

Live-Die-Respawn

(#3625) VirDan


VirDan
aktív tag

Nagyon kíváncsi leszek hogy alakul majd a Suros Regime perk kiosztása.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3626) VirDan válasza oriic (#3624) üzenetére


VirDan
aktív tag

Szintén a nem szokványos kinézet miatt akartam én is a Duty-t :DDD
Najah --> Jiangshi-4, Uriel-s Gift, The Number, Positive Outlock stb, szinte egyformák.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3627) ldave válasza oriic (#3621) üzenetére


ldave
félisten

Hja, mindhárom karakterem teljes raid gearben van, warlock-kal kezdtem, de igazából nem mondanám, hogy az a main, azzal játszok, amelyikhez épp hangulatom van.

A Slime draws near! Command?

(#3628) saen válasza oriic (#3621) üzenetére


saen
veterán

Annyi időm nekem sose lesz :D

Azt egyébként tudom, hogy többen nekiálltak már több karakternek, de szerintem nyomom a titánt. Igazából pvp-ben szeretem a huntert, de pve-ben nem igazán. Cserébe viszont nagyon nem hanyagolhatom a huntert se, be kéne fejezni az Acrius küldit (az utolsó lépcső van hátra: 10 emperor seal vagy mi kell), illetve a prohpecy részt is végig akarom tolni, abból is megvan már hat. És persze holnap itt a dlc, abban is lesz újdonság bőven.

(#3629) oriic válasza VirDan (#3626) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet hogy már ide is leírtam, de én még mindig hiányolom az extrém kinézetű (vagy legalábbis nem szokványos) fegyvereket.

Első részben azért volt pár ilyen:

Vex Mythoclast
Ice Breaker
Thorn
Necrochasm
Touch of Malice
Sleeper Simulant
Lord of Wolves

stb.

Persze ezek mint exotic-ok voltak, de hasonló dizájnnal simán jöhetne szerintem Legendary fegyver is a játékba.

(#3628) saen

Előbb kimaradt, hogy nálam a Hunter a main karakter a Celestial Nighthawk miatt. Boss-okra szerintem kötelező.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3630) VirDan válasza oriic (#3629) üzenetére


VirDan
aktív tag

Pedig lehetett volna keverni a fegyverek kinézetét rendesen. D1 sokszínűsége, széles palettája a példa rá. Kevesebb kreativitás jutott D2-re.
Na de majd holnap pattan a szikra :D
------
Tényleg, mikor lesz a leállás?

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3631) ldave válasza oriic (#3629) üzenetére


ldave
félisten

Abból megint csak sírás lenne a zinterneten, ha régi exotic kinézetek most legendary fegyverként köszönnének vissza :)

A Slime draws near! Command?

(#3632) oriic válasza ldave (#3631) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szornyu, regen minden jobb volt!4!4 :D

Live-Die-Respawn

(#3633) VirDan válasza ldave (#3631) üzenetére


VirDan
aktív tag

1-2 -őt visszahozni nosztalgia szinten jó dolog. Csak túlzásokba ne essenek Bungifalván :D

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3634) saen válasza oriic (#3629) üzenetére


saen
veterán

Én pont a celestial nighthawk miatt unom a huntert. Tény, hogy jó sebzés, de iszonyat unalmas így a karakter. Gyakorlatilag kb nincs semmi mása, csak ez az egy nagy pukkantás. A gránát se annyira extra, platformozni sokkal nehezebb hunterrel és úgy az egész nekem nem áll össze.
Most felhúztam a titant olyan 320 körülire, szerintem a sunbreaker sokkal erősebb pve-re és a super közel olyan erős. Lehet innentől a titan lesz a mainem.

(#3635) l.skywalker válasza saen (#3634) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem a játék azét jó is valahol, mert kvázi megköveteli, hogy mindhárom karaktered meglegyen maxosan. Legalábbis nekem nincs fő karakterem. Megvan, hogy melyik játéktipusban, melyik helyszínen melyiket szeretm használni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3636) saen válasza l.skywalker (#3635) üzenetére


saen
veterán

Prestige Raid/Nightfall esetében lehet így van, ezekben nem mélyedtem el, de normál játéknál abszolút nem. Emellett nekem elég nehezemre esik a váltás, anno kitoltam a warlock-ot is (alapsztori csak), de mindig kell egy kis idő míg megszokom a másik ugrást, képességeket, stb. Én biztos nem fogok sokat variálni, hacsak később nem lesz fontos ez.
Titánnál még ki kéne tolni a curse of osiris sztorit is, de szerintem ez már későbbre marad.

(#3637) ldave


ldave
félisten

A Prismatic Matrix-ról kis infó:

- ez egy új rendszer, mely a megszokott szintlépés utáni Bright Engram mellé jön (nem helyette!), egy Facet nevű tárgyat kapunk ha van rajtunk well-rested buff

- tehát csak max karakter szinten lesz aktív (nem light, karakter)

- segítségével véletlenszerűen kapunk egy tárgyat Tess heti kínálatából, olyat, ami még nincs meg (szóval garantáltan nem duplikált cucc lesz, persze ha megvan minden, akkor más a helyzet)

- egyszerre három ilyen Facet lehet nálunk, heti egyet kapunk ingyen, a többi sajna 200 Silver-be kerül

A Slime draws near! Command?

(#3638) sirdenis


sirdenis
tag

Újonc vagyok (pc). Ha van valaki aki társaságban játszana a kampány elejétől , kérem jelezze!

(#3639) l.skywalker válasza saen (#3636) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha a warlockal csak a sztorit játszottad végig akkor érthető, hogy nem jön át mikor kell használni, hol jön ki az előnye. De ezek szerint a többinél sem. Éppen nem a prestige fokozatú eventekre gondoltam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3640) l.skywalker válasza ldave (#3637) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És így fog kinézni:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3641) saen válasza l.skywalker (#3639) üzenetére


saen
veterán

Előnye természetesen van minden kasztnak, warlocknak is, de én a megköveteli szóval nem értek egyet. Szerintem ez a játék nem követel meg egy kasztot sem. Bármelyikkel végig lehet tolni bármelyik normál eseményt, pvp-ben is van mindegyik kasztnak erős buildje.

(#3642) l.skywalker válasza saen (#3641) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Így van. Bármit meg lehet csinálni bármelyik kaszttal. Egy adott szintig. Ha egy adott szint felett szeretnél játszani, akkor már más a helyzet

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3643) l.skywalker válasza ldave (#3637) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Miért kell hozzá maxos karakter?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3644) saen válasza l.skywalker (#3642) üzenetére


saen
veterán

És mi az a szint ami nem prestige és mégis kell hozzá spec karakter? Én ilyennel nem találkoztam a játékban.

(#3645) l.skywalker válasza saen (#3644) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem játékbeli szint, hanem egyéni teljesítmény. Jobban, gyorsabban, precízebben csinálni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3646) saen válasza l.skywalker (#3645) üzenetére


saen
veterán

Ja, így már értem, köszi!

(#3647) ldave válasza l.skywalker (#3643) üzenetére


ldave
félisten

Mert csak well rested buff mellé adja, azt pedig csak max szinten kapsz, ha jól tudom.

A Slime draws near! Command?

(#3648) bunfi válasza ldave (#3647) üzenetére


bunfi
őstag

Igen. Csak miután elérted a 30-as szintet, azután indul újra a prestige level csíkja. Érdemes csak azután elhasználni a Facet-et, ha már az összes heti Bright engram ki lett nyitva.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3649) l.skywalker válasza bunfi (#3648) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

3-ig stackelhető. Amúgy én is így emlékeztem hogy max level esetén van csak buff. De leírva sehol sem így van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3650) Peace


Peace
nagyúr

Sziasztok!

Most vettem meg a játékot szombaton Humble Bundle keretén belül. Van esetleg itt jelen nagyon aktív PC-s klán? Pici vagyok még, de jó lenne néha közösen puffogtatni. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.