Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) saen válasza bozsik84 (#3450) üzenetére


saen
veterán

A Vigilance Wing tűnik most a legerősebb fegyvernek, próbálgattam én is tegnap + átnéztem a redditen a sebzés számításokat. Mindkettő alapján egyértelműnek tűnik, hogy leáldozott az auto rifle-ök ideje. Pulse lesz a fő fegyver pvp-ben. Kiegészítésként lesz némi SMG és Side Arm, illetve ha valaki nagyon tud célozni akkor elképzelhető még a hand cannon is.

Nekem egyébként ez az új free for all is bejött, egyedül az nem, hogy minden meccsen van egy két kardos srác aki elbújik egy sarokba a kardjával és várja az arra tévedőket. Persze így nyerni sose fog, de legalább idegesítő...

(#3452) Docci válasza saen (#3451) üzenetére


Docci
senior tag

Szia! Én is hasonló véleményen vagyok. Pulse jó lett pvp-ben főleg a Wing. Talán már túl erős is. A gyorsabb mozgás teccik nagyon. Főleg most ráfeszültem a Radiant Stardustra-ra ami rádob a sebességre is. Ophidian Aspect exotic kesztyű ami a melee távolságot növeli és hozzá Arc Class. Na ezzel élvezet a PvP. Szűk pályákon tarolok vele.
Közelharc PvP nagyon élvezetes sokkal jobb mint távolról pötyögtetni. Intenzív. Persze ehhez kellett a patch is.
Másik nagy kedvenc most a Telesto. Super kis power fegyó.
Snipereket is próbálgatom.
Heroic strike módosítók jönnek majd a következő patch-ben, ami megint jó dolog lesz.

Erőt s erényt!

(#3453) Helmoras


Helmoras
őstag

Heyho!

Várható olyan lemezes PS 4 változat a játékból ami tartalmazza a dlc-ket?

Minden "végigjátszós" játékomat lemezesen veszem és utána adom el/cserélem, ezért kérdezem, mert ha igen nem venném meg addig, hogy digitális tartalomként ott maradjon a dlc kidobott pénzként az accounton.

(#3454) ldave válasza Helmoras (#3453) üzenetére


ldave
félisten

Biztos hogy nem lesz olyan, ami magán a lemezen tartalmazza a DLC-ket, az első részből sem volt, kódokat adnak, ami a fiókodon marad.

A Slime draws near! Command?

(#3455) Helmoras válasza ldave (#3454) üzenetére


Helmoras
őstag

Köszi a választ, kár akkor így jártam... Több játéknál látom mostanában már hogy dlcvel együtt csomagolják a játékot reméltem itt is lesz ilyen :(

(#3456) l.skywalker válasza Helmoras (#3455) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. Lemez mellé lesz kartonlapra nyomtatva a kód.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3457) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Sziasztok

megvettem nemrég, PC-re. főleg a ReShade miatt, jó lett volna Boxra is, de... sok a kábel a bill+egér kombóhoz és nincs konzolon ReShade
a kérdés: jól olvastam, hoyg nem támogatja a játék a ReShade progit?! még tán banánt is von/hat maga után?!...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3458) ldave


ldave
félisten

Május 8-án jön a második dlc, Warmind címmel (elég uncsi cím szerintem).

A Slime draws near! Command?

(#3459) saen válasza ldave (#3458) üzenetére


saen
veterán

A cím lehet uncsi, ha a tartalom jó lesz :K

(#3460) ldave válasza saen (#3459) üzenetére


ldave
félisten

Április 24-én lesz majd a bemutató, gondolom akkor jön majd a trailer.

Egyelőre annyit mondtak, hogy az új Cricible pályák (visszamenőleg is) mostantól mindenki számára elérhetőek lesznek, nem kell majd hozzájuk DLC. Ez a lehető legjobb változás e téren.

A Slime draws near! Command?

(#3461) - = Zk = - válasza ldave (#3460) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor ne vegyem meg a DLC Pass-t?!.. ami mindkét DLC-ét tartalmazza?! engem csak a szingli móka érdekelne. nuku multi (PC)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3462) ldave válasza - = Zk = - (#3461) üzenetére


ldave
félisten

Single miatt magát a játékot se vedd meg :) Semmi értelme egyedül játszani.

A Slime draws near! Command?

(#3463) - = Zk = - válasza ldave (#3462) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem adja....nagyon is. lassan 1,5 éve kerülök mindent, ami "multis". ( mármint olyan szempontból, hogy ellenem csalhatóvá teszi a játékot. ) az elsőt is úgy toltam végig, csak... abbamaradt, visszamentem tegnap, erre elkeveredtem, hol tartok a történetben... és már nem találom azt az oldalt, ahol sorba volt szedve a "történetszál" :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3464) saen válasza - = Zk = - (#3463) üzenetére


saen
veterán

Szerintem van értelme a single résznek is, csak úgy nem teljes a játék. Én talán egyszer voltam raid/nightfallon, minden mást egyedül csináltam és csak egy sloton nincs max-os cucc. Lehet azért egyedül is játszani.

(#3465) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

Van ps4en klan ahova belephetnek? :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#3466) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nehezebb lesz a Warmind DLC-ben maxolni a Power Level szintet [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3467) saen válasza l.skywalker (#3466) üzenetére


saen
veterán

Szóval továbbra sem értik a lényeget. Igazából nincs értelme a max levelt elérni, nem ettől lesz több az end game tartalom, nem lesz izgalamasabb grind-olni...

(#3468) l.skywalker válasza saen (#3467) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igazából csak döntés elé állítanak:

-ha maxolni akarsz sokat kell játszanod

vagy

- nem játszol, nem maxolsz

Én tuti fogom nyomni, de ha tényleg több hétbe kerül, akkor kérdés, hogy mind3 karakter meglesz-e

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3469) saen válasza l.skywalker (#3468) üzenetére


saen
veterán

Én továbbra is fogok játszani, de a max szint nem ad igazából semmit. Most elértem a 335-öt, de nem játszanék többet ha csak 325 lennék.

Meg nagyon remélem lesz valami in-game Nightfall/Raid csapatkereső megoldás. Szivesen tolnám ezeket, de egyszerűen nagyon nehéz időpontot egyeztetni ismerősökkel család/gyerek/munka mellett.

(#3470) l.skywalker válasza saen (#3469) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hát igen, az első Raid megvolt a Lair-ek nem. NF-re azért mindig tudok találni embert, de ennyi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3471) saen válasza l.skywalker (#3470) üzenetére


saen
veterán

Én egyszer voltam Raiden, mindent megcsináltunk, jött Calus, párszor meghaltunk aztán a csapat fele lelépett, hogy játszik mást... Nightfall-t is egyszer csináltam, bár ez utóbbinál nem értem, hogy miért nincs matchmaking. Raid mondjuk talán nehéz lenne random emberekkel, de a nightfallt simán meg lehetne csinálni.

Remélhetőleg azért lesznek pozitív változások, redditen azt olvastam ma reggel, hogy komolyan elbeszélgettek néhány emberrel Bungie-nál és nem a mostani kiegről. Kaptak most elég infot, hogy a community mit szeretne, már csak rajtuk múlik, hogy mit hoznak ki belőle. Miután a játék haldoklik halódik, talán komolyan is veszik.

(#3472) l.skywalker válasza saen (#3471) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nightfall-ra mindenképpen ajánlom a Looking for Fireteam lehetőséget még ha nem is beszélsz idegen nyelven. Illetve ha véletlenül Xbox-os vagy, akkor vegyél fel és mehetünk :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3473) saen válasza l.skywalker (#3472) üzenetére


saen
veterán

PC és beszélek angolul :) Egyszerűen sose próbáltam ezt... Számomra fura, hogy miért nincs ez bennt a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#3474) l.skywalker válasza saen (#3473) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

így van, teljesen jogos. de használd, mert pl. az előző heti NF miatt amikor a Hand Cannont lehetett kiszedni nagyon sok LfF volt fent. Most a sparrow miatt nem lesz annyi, de én egy barátommal és egy külföldivel egymás után vagy 20-at nyomtunk le.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3475) saen válasza l.skywalker (#3474) üzenetére


saen
veterán

Na jó, megpróbálom a hétvégén :D

(#3476) saen


saen
veterán

Ez az Iron Banner nem lesz a kedvencem... Túlzás nélkül minimum 5 perc mire betölt mindent, közben a hálózat meg olyan rossz, hogy állandóan szakadozik a kapcsolat. Igaz ma szerver leállás is volt...

Nem sikerült mindent kifarmolni amit szerettem volna, de nem is tudom, hogy mennyire fogom ezt komolyan venni a jövőben. Borzasztó lassan megy, emellett azt se értem hogyan számolja a hátralévő időt.

Na mindegy, ez csak kikívánkozott :D

(#3477) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jol ertem holnap este 7-kor lesz a stream?

Live-Die-Respawn

(#3478) saen válasza oriic (#3477) üzenetére


saen
veterán

Igen, reddit-en (DestinyTheGame) van visszaszámolós cucc is jobb oldalt.

(#3479) ldave


ldave
félisten

Ez az utolsó Iron Banner season 3 előtt? Kesztyű ornament még hátravan (melee, gránát kill), teljesen kiment a fejemből a héten, nem követtem a Destiny 2 híreket az utóbbi időben.

A Slime draws near! Command?

(#3480) saen válasza ldave (#3479) üzenetére


saen
veterán

Nem, még lesz egy.

(#3481) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ez a gömbös izé a Trailerben vajon új sub-class vagy csak valami PvP dolog? https://youtu.be/1i7zLsTyEDg?t=23s

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3482) oriic válasza l.skywalker (#3481) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Subclassnak mondanám.

Live-Die-Respawn

(#3483) bunfi válasza oriic (#3482) üzenetére


bunfi
őstag

Valószínűbbnek tartom, hogy az adott küldetésben felvehető item lesz, amit csak a küldetésen belül/meghatározott ideig lehet használni. Volt már ilyen [link].

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3484) ldave válasza ldave (#3479) üzenetére


ldave
félisten

Rosszul emlékeztem, nem a kesztyű, hanem a mellvért hiányzik, de tegnap este mentem pár kör IB-t azért, 57%-ról 79%-ra felvittem mire mindhárom karakterrel meglett a napi challenge. Így 6v6 mellett azért nehezebb összehozni egy melee kill-t.

A Slime draws near! Command?

(#3485) steven84


steven84
tag

Láttam a warmind teasert, hát...
nem akarok vészjósló lenni de a horda mód ugyanolyan, mint az idő utazás ugyanazokon a pályákon. Tipikus trükk a játékidő növelésére...

Oryx_HUN

[ Szerkesztve ]

(#3486) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Itt megnézhető a Twitch Reveal Stream: [link]

Szerintem nem rossz. Nem fektettek bele sokat, de legalább megy az egész kicsit vissza D1 felé. Nekem már ez is elég :)


Lesz megint Hive kard :D



Szerk: itt pedig a Cinematic Prologue Trailer

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3487) sting2 válasza l.skywalker (#3486) üzenetére


sting2
addikt

Az "átszkinezett" Hive lett az új faj? :Y

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#3488) l.skywalker válasza sting2 (#3487) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen és nem. Nem lett új, csak ez a Havas Hive - hivatalos nevükön a Grasp of Nokris ami új végülis :D

Polygon nagyon jól összefoglalta: [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3489) bunfi


bunfi
őstag

A reveal stream már felkerült youtubera is: [link]

Az összes új exotic (perkek nélkül): [link]

Az új, PVP rankhoz kötött fegyvert nem lesz kifejezetten lehetetlen megszerezni: Glory Fabled is supposed to contain the top ~40% of PvP players. [link]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3490) saen válasza bunfi (#3489) üzenetére


saen
veterán

Ez jó hír, de szerintem a top 40% is kihívás lesz. Itt még nem comp-oztam, de OW-ban kb ezen a határon vagyok maxként amit el tudok érni.

Az új exoticok így nem mondanak semmit, perk a lényeg.

Egyébként én nagyon várom, hogy megjelenjen, kicsit most rá vagyok kattanva erre a játékra :D

(#3491) sting2 válasza l.skywalker (#3488) üzenetére


sting2
addikt

Bizakodó vagyok azért...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#3492) ldave


ldave
félisten

Ha jól értem ami a CoO-ban volt Forge-ból kiszedhető fegyverek és tokenes armor set, az most ebből az új Escalation Protocol-ból lesz megszerezhető?

A Slime draws near! Command?

(#3493) oriic válasza l.skywalker (#3486) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont az a gond hogy elsőre úgy tűnik, hogy nem fektettek bele sokat. :( Észre kellene vennie Bungie-nak, hogy egyre kevesebben játszanak a programjukkal, és inkább valamit Taken King szerű DLC-vel kellene meglepni a népet. Főleg az olyan pletykák után lesz ez érdekes, miszerint idén már nem is kapunk semmi nagyobb kiegészítőt már a játékhoz. Ezzel meg max 1-2 hónapot leszünk el szerintem.

Live-Die-Respawn

(#3494) saen válasza oriic (#3493) üzenetére


saen
veterán

Ősszel (szeptember?) jön a nagy kieg, ez biztos. Emellett nemrég tartottak egy két napos összejövetelt ismertebb community emberekkel és alaposan elbeszélgettek velük arról, hogy mit hogyan lenne érdemes csinálni. Igaz semmi konkrétumot nem mondhattak akik ott voltak, de azt mondták abszolút pozitív volt amit ott hallottak/láttak. Nagy változások viszont nem várhatóak a Warminddal, őszre lesz ezekből valami.

(#3495) ldave válasza saen (#3494) üzenetére


ldave
félisten

Hja, a Warmind készítése már valamikor a Destiny 2 fejlesztésének a vége körül biztos aktívan ment, eléggé valószerűtlen elvárás szerintem, hogy Taken King nagyságú dolog legyen. Persze ez nem menti fel a Bungie-t, de amit tegnap láttam, az tetszik, ha újra 1-2 hónapig leköt heti pár estére, akkor nekem már megérte.

A Slime draws near! Command?

(#3496) saen válasza ldave (#3495) üzenetére


saen
veterán

Nekem a CoO is tetszett, csak kevés volt. Szerintem ez is fog tetszeni, én ettől nem félek. Persze vannak hülyeségek a játékban, de ettől még számomra bőven játszható.

Emellett tényleg úgy tűnik a hírek alapján, hogy komolyan veszi Bungie, hogy rendberakja a játékot, azt azért remélem sikerül is nekik mielőtt mindenki elmenekül :)

(#3497) bunfi válasza oriic (#3493) üzenetére


bunfi
őstag

Talán azt is fel kellene ismerni a (reddit/fórum?) közösségnek, hogy egyszerűen le is lehet tenni a játékot és játszani valami mással. Nem pedig rinyálni, fikázni és toporzékolni, vagy még jobb követelőzni és fenyegetőzni, mert az biztos sokat segít.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3498) oriic válasza bunfi (#3497) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"lehet tenni a játékot és játszani valami mással."

Le is teszik, pont ez a lényeg. Több százezren hagyták ott a játékot az elmúlt hónapokban. Amikor a játékkal 3 platfomon összesen 24 óra alatt 240-250-ezren játszanak úgy hogy alig múlt 6 hónapos a cucc, azért az sokat elmond.

De nekem teljesen mindegy, én elvagyok mással is, amit akartam én elértem a játékban, csak szerintem az nem elég hogy beszélnek róla community-vel hogy ez és ez jó lenne ha megváltozna, hanem látni is szeretnénk ebből valamit. De térjünk erre vissza szeptemberben, és nézzük meg mivel készül a csapat. :R

Live-Die-Respawn

(#3499) ldave válasza oriic (#3498) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, elment a játékból (csak tipp) 10 millió darab, nagyrésze megvette a Season Pass-t is, szóval jelenleg a Bungie a pénzénél van, a Warmind nem hoz extra bevételt. A játék ilyen szempontból való főpróbája a következő, már fizetős DLC lesz, ott derül majd csak ki igazán, hogy mekkora az a réteg, aki még hajlandó költeni a Destiny 2-re.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3500) bunfi válasza oriic (#3498) üzenetére


bunfi
őstag

Láttam én már játékot sokkal mélyebbről felállni. Manapság meg amúgy sem divat valamivel folyamatosan hónapokat, éveket játszani. Persze a contentmennyiség sem segített ezt az időt elnyújtani, de azért túldramatizálni sem kellene.

Mit szeretne a community vagy mit szeretne a pár profitérdekelt youtuber/streamer, hangadó vagy reddit karmavadász köcsög? A kettő nem egészen ugyanaz. Én magam részéről nagyon félek attól, ha a közösségnek lefekszenek, mert ennek rohadtul nem ez a módja, másrészt amennyire képtelenek az emberek belátni, hogyha ez ennyire rohadt egyszerű lenne, akkor vagy mindenki fejlesztő lenne vagy egyetlen egy elszúrt játék sem kerülne piacra az félelmetes. Nem mindig a designer a hülye, meg a fejlesztő. Hanem a vásárlóközönség és a kiadó pénzből él. Minden egyes alkalommal elfelejtik ezt. Már-már EA cycle.

Én nem vagyok fanboy, nem mindenáron védeni akarom őket, de hater sem vagyok, csak azért mert nincs értelme ugyanazt a küldetést megcsinálni 347. alkalommal is, hogy kiessen a perfect roll Köcsögverő Dorong. Vagy nem néznek napi 8700-an twitchen. Vagy nem alázok meg mindenkit a Mythoclasttal, mert nekem első nap kiesett Hard módban. Jó lenne ha bizonos emberek egy nagyobb önrevíziót tartanának és megvallanák maguknak, hogy mit-miért szeretnének és az miért zárná ki a játékosbázis legnagyobb részét a játékból/itemből/activityből vagy épp tenné őket ingyenfraggé. De erre szerintem soha nem fog sor kerülni...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.