Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Zoltn válasza l.skywalker (#2250) üzenetére


Zoltn
senior tag

Jah aztán véletlen nincs időm pár napig játszani és kibasztok! :D Köszi a lehetőséget.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2252) l.skywalker válasza Zoltn (#2251) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak tíz nap után válunk el másoktól. De ezt mondtam mindenkinek. Ha jössz vissza, jelentkezz be és vissza is veszünk. Nem tudom ki mikor miért nincs 10 napig, csak azt tudom hányan várnak szabad helyre.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2253) ldave válasza l.skywalker (#2249) üzenetére


ldave
félisten

Ja, fura hogy ez ennyire bonyolult. Nem tudom mennyiből állna azt betenni, hogy ne fix esélye legyen a lootok-nak, hanem változzon valami függvény szerint. Diablo 3-nál tök jól megoldották, meg a WoW-ban is teljesen korrekt a rendszer.

A Slime draws near! Command?

(#2254) l.skywalker válasza Zoltn (#2251) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha a következő napokban fogsz játszani jelentkezz vissza kérlek! Ne kelljen 2x mondanom. 😜

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2255) Zoltn válasza l.skywalker (#2254) üzenetére


Zoltn
senior tag

Köszönöm a lehetőséget, de ha ez tényleg így működik nem venném el senki elől a slot-ot. Van hogy napokig nem tudok játszani, és van hogy napokig csak játszom! :D Tök random.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2256) l.skywalker válasza Zoltn (#2255) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valami nálad félrement, mert ha valóban most raktalak én ki, akkor jogtalan volt, hiszen 2 napja nem léptél be utoljára. 10 nap után szoktam csak akciózni, de akkor is előbb írok főleg azoknak akik valamelyik fórumon aktívak...

Visszahívtalak!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2257) prokxy válasza l.skywalker (#2249) üzenetére


prokxy
veterán

Most pedig 2x NF közben, majd utána pub strike bossfight-nál vágott ki a szerver, mi van most, update? Vags szimplán ilyen sz@r??

Amúgy hihetetlen, h a legjobb cucc nem akar kiesni a hunternek, meg persze a curtail call sem, ááá, kezd kicsit megtelni vele a...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2258) bunfi válasza l.skywalker (#2250) üzenetére


bunfi
őstag

Érdemes lenne elgondolkodni szerintem egy "Tier 2-n". Sok szenvedés megspórolható lenne vele szerintem.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2259) l.skywalker válasza bunfi (#2258) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Volt de üres volt. Néha belépett valaki konstatálta hogy üres és kilépett

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2260) bozsik84 válasza prokxy (#2257) üzenetére


bozsik84
tag

Én pár hete voltam így, csomó jó/vágyott cucc nem akart kiesni...mérgelődtem is rajta, de utána már nem foglalkoztam vele, hogy mi jön éppen tizedszer, betörtem ami nem kellett.

Azóta kb minden kiesett amit szerettem volna, szóval előbb-utóbb meglesznek :))

psn id: zsonom

(#2261) bunfi válasza l.skywalker (#2259) üzenetére


bunfi
őstag

A brigádmag egy részének át kellene menni a 2-be és akkor lenne mire felépülnie a 2. csapatnak. Egyébként ez a 100-as limit már a BF-ben is egy baromság volt, mert szipla klánnak túl sok, közösségeknek túl kevés. Egyre kevésbé értem, hogy szándékosan nem másolnak működő megoldásokat vagy tényleg ennyire fogyatékos nyomorultak.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2262) l.skywalker válasza bunfi (#2261) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Január közepén sok lesz ez a 100 is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2263) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szeretnék szólni, hogy azonnali hatállyal kirúgható vagyok a guild-ből. És köszönöm szépen, hogy eddig tag lehettem! Jól jöttek a bónuszok. Természetesen köszi minden konzol betyárnak, hogy voltak olyan rendesek és elérték az guild lvl6-ot, nekem meg csak "bele kellett ülni a jóba". :U

Részemről ennyi, kitűztem egy célt (300-as szintet) azt tegnap elértem, majd átgondoltam, hogy semmi értelme tovább grindolnom egyedül. Már csak a raid maradt, az meg egyedül nem megy. Nem tudom hány órát tettem a játékba, de igazából nem rossz száj ízzel töröltem le, egy percét sem bánom. Egyszerűen csak belegondoltam, hogy semmi értelme a jobb cuccokat farmolnom, mivel azokkal is csak a jobb cuccokat farmolnám. Ha meg elérném a 305-öt akkor semmit. :D

Így búcsúzom ;)

További jó játékot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2264) Madoc válasza .LnB (#2263) üzenetére


Madoc
veterán

Igen egy kész 6os szintű klán. Nem nullás mint amivel mi kezdtük ugye... Meg 1 szintet lehetett csak lépni egy héten.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2265) prokxy válasza l.skywalker (#2262) üzenetére


prokxy
veterán

A HT1-ben vagyunk vegyesen, esetleg szétkapni a népet Konzol-PC-re? Te látod az arányt?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2266) C4mp3r válasza .LnB (#2263) üzenetére


C4mp3r
addikt

a kiegeszitot szerintem en sem fogom megvenni, hacsak nem raknak bele normalis chatet es ertelmes endgamet a raid es a heti 1 nightfallon kivul. nekem a legnagyobb bajom, hogy ahogy irod szinte semmi ertelme a jobb cuccokert grindolni. minden skalazodik, a pvp vicc egy lvl 15-os ugyanugy ledaral hiaba vagyok 300-on, a loot full random, ami megintcsak hulyeseg szerintem

latom nemcsak nekem kuszott fel a szemoldokom azon a kommentet, veglis a mi anyankant, hogy pc-re kesobb jelent meg a jatek

[ Szerkesztve ]

(#2267) ldave


ldave
félisten

Én elvagyok. Mivel eddig 90%-.ban csak scout és auto rifle fegyvereket használtam, most azzal szórakozom, hogy próbálgatom a többi fajtát, jelenleg a hand cannon és a sidearm van terítéken. Van 10 más játék amit játszhatnék (pl Prey, Nier A, stb), de mégis a Destiny 2-t indítom el, amikor időm van játszani.

A Slime draws near! Command?

(#2268) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nyugodtság van. Volt tervben, hogy platform-onként külön klán legyen, de pl. kezdetben a klán 82 tagja Xboxos volt. Majd a létszám a játék 4-5. hetében lecsökkent jelentősen, a PSN-es tábor el is ment. Csak az mentette meg a "tele klán" fogalmát, hogy indult a PC. De biztosak lehettek benne, hogy december 5-ig a klán nem lesz tisztán 100 tagú, ha az inaktív tagokat törlöm. December 5 után 2-3 hétre lehet, hogy páran vissza-visszajönnek, de utána már csak a krém marad.

Ami pedig a klán szintjét illeti. December 5-én ismét nullás lesz ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2269) bunfi válasza C4mp3r (#2266) üzenetére


bunfi
őstag

Szerintem nincs azzal baj, hogy tehetség is kell hozzá, nem csak gear.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2270) C4mp3r válasza bunfi (#2269) üzenetére


C4mp3r
addikt

wowhoz is kell skill, megsem fog szetvagni egy most kezdett karakter egy olyat, aki tobb szaz orat beleolt es kifarmolta a pvp geart. semmi gond nem lenne ezzel, ha ez egy cod vagy bf lenne, mivel rpg raadasul mmo fele, igy vicc ez az abszolut balance

(#2271) .LnB válasza Madoc (#2264) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bárcsak együtt kezdhettem volna veletek, és segíthettem volna a guild szintezésében, legalább lett volna valami kis plusz tennivaló. De nem lehettem ott a kezdésnél, erről nem én tehetek.

Viszont a guild szintezésről más a véleményünk, a tapasztalatunk szerintem. Nekem valami ilyesmi él az emlékezetemben [link]

És magáról a guild fogalmáról is. Ami a Destiny-ben van azt jó szándékkal PUG-nak nevezném, de guild-nek semmi kép.

Guild szerkezete:

Guild Master
A guild aktuális vezetője.

Feladatai:
Klán irányítása
Progress meghatározása

Raid Leader
Az adott raid vezetője.
Feladatai:

Raid progress irányítása, adott napi terv meghatározása
Raid struktúra meghatározása, cserék kérelmezése Officerek felé
Raid koordinálása, taktikák levezénylése (nem a taktika kifejtése, csak annak implementációja)
Jutalmazás és büntetés a raideken, EPGP/Loot Council kezelése, vagy annak delegálása

Bankár
A Klán bank adminisztrálásáért felelős.
Feladatai:
Eladások és a befolyt összeg kezelése
Kiadások/igénylések kezelése klántagok részére
Leadások kezelése
Bankszabályzat karbantartása

Officer
Tagok teljesítményének bírája. Az adott szerepkör (Tank, DPS, Healer) kijelölt képviselője aki más officerek és a GM felé kéréseket közvetít.
Feladatai:
Raid közben cserék intézése
Teljesítményértékelések Raidereknek
Felvétel kezelése fórumon és in-game
Teljesítményértékelések és feljesztési tervek igény szerint

Raider
Olyan teljes jogú guildtagok, akik raideken teljes jogkörrel rendelkeznek és megkötések nélkül igényelhetnek lootot.
Jogai:
Loot előnyt élvez a Recruitokkal és Friendekkel szemben
A klánbankból javíttatási kerettel rendelkezik, mértéke a Bankszabályzatban kerül meghatározásra.
Lefokozható Frienddé, ha:
Teljesítménye permanensen csökken
Karakterét elhanyagolja
Résztvétele számottevően csökken - szubjektív megítélés alapján

Recruit
Olyan részleges jogokkal rendelkező tagok, akik nemrég kerültek be a guildbe és még nem raiderek. Raideken hátrányban részesülnek a többiekkel szemben, lootolásban a legutolsók. Raiderré az Officerek döntése alapján 10.000 EP elérése után válhatnak.

Altok
Public és Officer note alapján történik a fő karakterhez kapcsolásuk. Raideken csak kivételes esetben vehetnek részt a Raid Leader kérése alapján. (EP-ét a mainjük kapja, lootolásnál recruitként kezelendők)

AFK
A guild inaktív tagjai, hosszabb ideig eltűntek, felfüggesztették a játékot(IRL dolgok miatt).

Friend
A guild nem aktív tagjai, általában a raiderek barátai, családtagjai vagy visszavonult raiderek. Raideken általában nem vesznek részt.

Raidek

Minden raider és officer main karakter köteles az aktuális progress raid mentését a klánnak fenntartani progress időszakban.

Raid időpontok:
Szerda: 20:00 - 23:00
Csütörtök: 20:00 - 23:00
Vasárnap: 20:00 - 23:00
Kedd: 20:00 - 23:00

Minden raidnapon a raidbe a tagok rang és preferencia alapján kerülnek beosztásra.

A részvétel heti kettő raiden ajánlott.

A Raid Leader határozza meg az aktuális célkitűzést arra a napra.
A raid invelése 19:30-től 19:55-ig tart. Officer vagy GM által, aki a klán csatornán felhívja erre a figyelmet. Az invelés egy whisper "inv" üzenettel történik a szervező felé.

Intime bonus: 19:55-20:00 között 200EP.

Tartalékosba kerül:
Karaktere az adott raid összeállításban nem megfelelő
Önnön kérése alapján
Karaktere nincs felkészítve a raidre
Flask hiányzik és pótlását nem tudja biztosítani
Szünet lejártakor nincs jelen
A raidek időtartama alatt aki nem került be a kezdő csapatba az tartalékosként van jelen. Tartalékosként kötelező a TS vagy in game jelenlét, hogy el tudjanak érni.

Szombati napokon kísérleti jelleggel altos raidet szervezünk. Az altos raiden nem érvényes az EPGP rendszer csak a hagyományos roll rendszer. Részvétel teljesen opcionális.

Raideken használandó kötelező addonok:
Exorsus Raid Tools
DBM (Mindig a legújabb)
WeakAuras

Bármilyen más addon használata mindenkinek a saját lehetősége.

Lootrendszer a raideken:

A raidek alatt "Master Loot" loot működik. Boss fightot követően a Raid Leader vagy a kijelölt Lootmaster az adott tárgyak kiírását követően kiosztják a tárgyat a nyertesnek.
Raideken a Loot Council van érvényben. Ugyan használatban van az EP/GP loot rendszer pontrendszere is, de azt csupán a raid jelenlét indikálására használjuk.

Lootprioritás:
Main Gear esetén: Officer = Raider > Recruit > Alt
Off Gear esetén: Main Gear>Off Gear

Tehát a recruit vihet lootot a main gearjébe amennyiben az csak Off Gearként kellene raidernek. Az Off Gear elvihető a tárgy legmagasabb GP értékének megfelelő goldért, vagy a GP érték 10%-ért. Off Gear akkor vihető el, ha az adott item-slotba ugyanolyan, vagy magasabb item-levellel rendelkező tárgyat a tag birtokol és ezt a raid csatornán belinkeli. Fegyver és trinket esetén mindkettőt.

Lootrendszer EPGP/Loot Council:
EP pontok osztása: 40EP/6perc
Decay: 15%/hét
Minimum GP: 1000GP

Szintlépések:

Friend->Recruit: Jelentkezés írásával és Officerrel való megbeszélés után lehetséges.
Recruit->Raider: 10000EP szint felett, ez 1000 GP jóvá írásával is együtt jár
AFK->Raider: 10000EP szint felett, ez 1000 GP jóvá írásával is együtt jár
Officer: GM által kijelölve önkéntes jelentkezés vagy felkérést követően.
Magyarázat EPGP-hez

EP=Effort Points azaz az a pont érték amit a raideken kapsz a jelenléted alapján, illetve a guildbankba leadott dolgok után
GP=Gear Points azaz az a pont érték amit a raideken fizetsz a lootolt gear és fegyverek után
PR=Priority azaz a prioritásod mutatja meg a lootlistán. A lootot mindég a legmagasabb priorral rendelkező jelentkező viheti raideken.
PR számítása: EP/GP=PR

Magyarázat a Loot Council-hoz:
Loot Council esetén több különböző szempont alapján osztja ki a Raid Leader / Master Looter a lootokat, de a legfontosabb, hogy DPS > Tank > Healer (Azonban nem mindenáron, tehát nagyon minimális upgrade esetén a Tank/Healer-ek és azok akik több különböző talenten is hajlandóak és képesek játszani, előnyt élvezhetnek)

A továbbiak a teljesség igénye nélkül:
-Részvétel a raideken (EP osztás megmarad lévén az remekül tükrözi a részvételt)
-Teljesítmény a raideken (DPS/HPS , boss mechanikák lekezelése)
-Kinek mekkora upgrade az adott item
-Set itemeknél, hogy kinek milyen setbonusa lenne meg és az a setbonus mennyire hasznos, illetve hogy olyan slot-e az adott classnak/embernek, ami fix (Lásd nem Legendaryt hord a helyén, illetve az adott setitem statelosztása)

Amennyiben nincs egyértelmű döntés 2+ ember közt, akkor roll az adott emberek közt.

Guild bank:
A bankba leadható flaskok, potionok, ételek, stb. listája és az értük kapható EP pont érték itt77 megtalálható.

Raider re-roll:
Lehetőség van main karakter váltására. A váltás feltétele, hogy az Officerek (a jelenlegi és az új) elfogadják. A váltás ára 2000GP. Ha GM kérésére történik akkor ingyen van.

AFK és távollét jelzése:
Minden tagnak jeleznie kell a guild irányába, hogy ha nem tud tartósan megjelenni valamilyen oknál fogva. Amennyiben ezt megteszi akkor semmilyen hátrányban nem részesül. Viszont ha ezt elmulasztja és 3 hétig semmiféle visszajelzést nem kapunk tőle akkor automatikusan AFK státuszt kap. EP/GP decay természetesen hatni fog rá. Aki előre jelezte a távollétét, és legalább két hétig nem jelent meg a raideken, vagy 8000 EP alá került az státusza szerint Friend vagy Recruit rangra kerül vissza.

Jelentkezés

Az apply-k beadása előtt ajánlott felkeresni in-game officer-t vagy átböngészni a korábbi, sikeres apply-kat, hogy azt minél jobban sikerüljön megírni/összerakni és beadni. Apply írását fel lehet váltani TeamSpeak 3 által megtörtént beszélgetéssel (Ilyen esetben az officer in-game történő felkeresésnél meg lehet kérni, hogy az apply helyett elbeszélgetés legyen). Minden apply-ra igyekszünk minél hamarabb reagálni. Nem szalonképes apply-k(trágárkodás, trollkodás, stb.) azonnali törlésre kerülnek.

Kommunikációs kódex

Minden klántagtól elvárt a megfelelő kommunikáció mind klánon belül, mind azon kívül. A nézeteltéréseket, visszajelzéseket mindenki megfelelő hangnemben köteles kezelni. A nem megfelelő kommunikáció - vulgáris megfogalmazás, támadó viselkedés, személyes támadás nem tolerált és azonnali eltávolítást vonhat maga után.

Számomra ez a guild. Természetesen erről nem te/ti tehettek, hogy ebben a játékban ez van. De talán most már érted, hogy miért nézek furcsa szemmel arra a kommentedre.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2272) bunfi válasza C4mp3r (#2270) üzenetére


bunfi
őstag

Bocsánat, de túl sok hasonló eszmefuttatást olvastam mostanában redditen, így maró gyúnnyal annyit jegyeznék meg, hogy "mivan nem tetszik, hogy nem alázhatod meg a lowgeares láma szarokat?"

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2273) C4mp3r válasza bunfi (#2272) üzenetére


C4mp3r
addikt

engem nem erdekel, nem vagyok egy pvp huszar, wowban sem voltam az, de igy a gear teljesen elveszti az ertelmet, nincs miert kuzdeni, raadasul a random loot miatt a szerencses mulik, mikor kapsz milyen fegyvert. kiveszed a 2 midat es lehet csapatni. ha meg csak szimplan lovoldozni akarok, atmegyek bf-re vagy codra arra az sokkal jobb. engem sosem zavart, ha bent voltam bg-n es jott egy full pvp geares warrior es szetbaszott 2 utesbol, mert tudtam, hogy o ebbe olte az idejet en meg a pve raidelesbe.

[ Szerkesztve ]

(#2274) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A klán szintezésében most is részt vesz mindenki aki megcsinálja hetente az 5000xp hozzájárulást, mert egészen level 6-ig az számított bele és semmi más. Azt meg mindenki megcsinálta hiszen adott egy powerfull engramot.

De ne görcsöljetek rá erre ennyire, se a PvP részére, mert csak arról van szó, hogy van akinek ez a játék tetszik, van akinek meg tetszik de b.ssza a csőrét, hogy van benne egy csomó elcseszett dolog. Én kifejezetten szeretem a PvP-t, pedig sz.r vagyok benne, de nagyon.

Szeretem benne a minimális endgame tartalmat is, szeretek grindelni a semmiért és alig várom a DLC-t.

De 2-3 napja 2 hónap után először mentem 2 kört BF1-en és rájöttem, hogy még jobban tetszik a Destiny 2 ha mellette játszok mást is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2275) bunfi válasza C4mp3r (#2273) üzenetére


bunfi
őstag

Attól, hogy nem érted/nem tetszik még lehet mögötte logika, lehet oka. Ebben az esetben azt a kaotikus nyomort akarták ezzel felszámolni, hogy d1-ben, effektíve nem szólt másról a dolog, mint kifarmoltad az extra ranges shotit vagy a testlövésre is ölő snipert és mehettek fel a klippek youtubera, hogy te mekkora nagy király vagy. (Egyébként sírnak is a youtuber semmirekellők, hogy nem az igazi, mert ez már nem működik. Persze, hogy nem szeretik, mert nem jön az ad revenue).

Azért nem működött az a rendszer sem, mert egyszerűen az emberi gyarlóság szintjén lehetetlen megbecsülni. A jelenlegi rendszerben egyébként egy megfelelően összerakott kari, a megfelelő fegyverekkel továbbra is komoly előnyökkel indul a többiekhez képest. Ezért lövik az összes kill 15-20% 2, nem quest reward fegyverrel (Uriel's Gift, Better Devils).

Más: Greenmangamingen jelenleg új accounttal, a NEW15 kód felhasználásával 22,94 fontért (~8400 HUF) meg lehet venni az expansion pass-t. Csak olyan gmg accounttal működik, amivel még nem vettek semmit; checkuoutnál kell megadni a kódot. Nem számít ha olyan kártyával/paypallal fizetsz, amit más accon már használtál (nekem gond nélkül működött, megjelent a játék. Pontosabban a battlenet shopból nem engedte még egyszer megvenni).

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2276) ldave válasza C4mp3r (#2270) üzenetére


ldave
félisten

Na itt a hiba, a Destiny 2 nem RPG, nem attól lesz kifejezetten erősebb a karakter, hogy jobb a cucca, persze az is számít, hanem a gyakorlástól lesz ügyesebb maga a játékos. Az játék kezdetén ha volt már 1 kill-em egy pvp meccsen, örültem. Most már 10 körül vagyok, jobb pillanatokban voltam már 20 felett is. Ez se sok, de haladás. És nem azért, mert jobbak a cuccaim.

A Slime draws near! Command?

(#2277) .LnB válasza ldave (#2276) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már majdnem írtam, hogy ne csináld már. Aztán eszembe jutott, hogy te rezegős szappantartóval a kezedben tolod. :D Írtam is múltkor, hogy 3x egymás után volt 24 fragem. (mentettem is róluk képet, a három meccsből egy lett jó kép, mert a NV shadowplay alt+f1-re ment képet, f1-re meg bejön az armory :D) Tényleg akartam is kérdezni, hogy ha WoW-ozol, akkor ezt mé' nem pc-n tolod? Nem elég erős hozzá?

Képek:

[link]
[link]
[link] <- segítek, ez a jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2278) l.skywalker válasza .LnB (#2277) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

WOW még az én gépemen is elfut szerintem pedig az elég ótvar. 😜

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2279) ldave válasza .LnB (#2277) üzenetére


ldave
félisten

Eladtam a PC-m pár éve, a laptopom meg nem túl erős, WoW low beállításokkal még eldöcög. Amúgy meg nem a szappantartó a lényeg, van aki 30+ killt csinál vele, hanem hogy nem szoktam fps játékokkal játszani.

A Slime draws near! Command?

(#2280) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mai Bungie Twitch [link]

Később írok összefoglalót...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2281) bozsik84 válasza l.skywalker (#2280) üzenetére


bozsik84
tag

Új raid content: "you gonna die a lot" :DDD

psn id: zsonom

(#2282) bunfi válasza l.skywalker (#2280) üzenetére


bunfi
őstag

:R

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2283) Zoltn


Zoltn
senior tag

Van egy olyan problámám, hogy ritkán de kidobál a játék hibaüzenettel, hogy nem tud kommunikálni a szerverekkel. Elég kellemetlen tud lenni. Nem csinálja sűrűn, csak érdekelne másnál is van e hasonló. Vagy az új internetemmel vannak bajok, és amiatt dobál le?

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2284) ldave válasza l.skywalker (#2280) üzenetére


ldave
félisten

Tetszetős. Ha minden igaz akkor a dlc sztori része kb 4 óra hosszú lesz.

A Slime draws near! Command?

(#2285) prokxy válasza Zoltn (#2283) üzenetére


prokxy
veterán

Délután engem is kivágott 3x, de most este jó. Néha van ilyen, nekem a megoldás: kilépsz teljesen, bezárod a D2-t és a battle appot, feladatkezelőből pedig még kilövök a battle net updatert és indíthatod újra a játékot. Vagy gép restart. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2286) Jani18


Jani18
aktív tag

Nvidia tulajoknak ajánlott. Get up to a 53% performance boost in Destiny 2 with our latest #GameReady driver.
link

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#2287) D4M13N válasza prokxy (#2285) üzenetére


D4M13N
aktív tag

ma kidobta harmadszorra a csizmát... ha lehetne guild láda eskü bepakoltam volna rég. Én csak egy nameless midnightot kérnék max. Nagy mákom volt mert kb ami most meta az mind kiesett,de én nem érzem jónak ezt a cipőt annyira. ja és bocs az előző raid kimaradásért.behívtak dolgozni.

(#2288) l.skywalker válasza ldave (#2284) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tekintve ezt, azt hiszem a klános tele vagyunk, legyen HT2 klán körkérdést rövidre is zárhatjuk, hiszen akik most inaktívak esetleg +4 óra kedvéért fognak újra becsatlakozni.

Most látom, hogy január elején jó, ha ennyien leszünk aktívak a klánban, mint most :D

LnB - töröltelek akkor téged is. Ha jössz vissza, csak szólj!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2289) prokxy válasza D4M13N (#2287) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz szépen azért! Én a nameless midnight-ot adnék Neked! :D Meg Uriel's Giftet, Origin Storyt, nekem ezeket dobálja zsákszámra...
Na de sebaj, majd kiesik, viszont kezdem megszeretni ezt a golden gun-t! :)

Egyébként a meta-ról, jut eszembe, mi a mostani?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2290) ldave


ldave
félisten

Curse of Osiris infók:

- 20-ról 25-re nő a maximális karakter szint
- 300-ról 330-ra nő az elérhető power level, mod-okkal továbbra is +5
- visszajön a heroic strike playlist, de még nem tudni hogy miben lesz más, mint a sima
- új területek: Merkúr (zóna), Lighthouse (social place), új public event
- Infinte Forrest (zóna): a Vex által létrehozott folyton változó terület a Merkúr belsejében, ahol egyszerre történik a múlt, a jelen és a jövő
- új raid tartalom: a Leviathan egy új része nyílik meg, ahol új feladatok és egy új raid boss vár ránk

Egyelőre ennyi. Az új játékmódokról és fegyverekről majd a következő héten jön infó.

A Slime draws near! Command?

(#2291) bozsik84 válasza prokxy (#2289) üzenetére


bozsik84
tag

Szerintem nem változott, mida és uriel's. Gondolom majd a dlc-vel jönnek nerfek, buffok, meg új fegyverek amik metává válnak.

Kíváncsi leszek az új forge lehetőségre, hogy milyen módosításokat lehet a fegyverekben csinálni, meg végre újra lesz heroic strike :)

psn id: zsonom

(#2292) oriic válasza ldave (#2290) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azert az ujra felhasznalt teruletek miatt jarna a peklapat pofon a Bungie-nak. Kulfoldi sajtosok vegigtolhattak a sztori reszet, elvileg max 2-3 ora az egesz.

Live-Die-Respawn

(#2293) ldave válasza oriic (#2292) üzenetére


ldave
félisten

Egyedül a Lighthouse ami nem új, nem? Vagy mire gondolsz?

A Slime draws near! Command?

(#2294) prokxy válasza bozsik84 (#2291) üzenetére


prokxy
veterán

Rosszul fogalmaztam, bocsi, nem a PVP érdekel! :D
Hunternél bossra látom, h elég op a Golden gun, tömegre pedig a Raiden fluxos chest armorra az arc-os és a másik a voidwalker + gránát.
A VOID-os azért jobb sztem, mert a láthatatlanságot okosan lehet használni, raid, strike, pvp-nél is.

Nem tudom, h kinek melyik kaszt a kedvence, de nekem pl. a Titan nagyon nem adja, az ugrás vmi borzalom vele, meg a skilljei sem tetszenek annyira. Emiatt is Hunterezem és közben húzom a WL-om. Viszont jó lenne még egy hely, hogy a loot miatt még egy Huntert felhúzzak, hátha azzal beadja a dolgokat.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2295) oriic válasza ldave (#2293) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az eddig latottak alapjan a Merkur kb ugyanaz lesz mint az elso reszben csak picit modositanak a palyak felepitesen.

Live-Die-Respawn

(#2296) ldave válasza prokxy (#2294) üzenetére


ldave
félisten

Warlock-kal kezdtem, utána hunter, végül titán. Ebből most a warlock és a titán pörög nálam, hunter-re nincs időm. A warlock-kal eddig arc-osként játszottam főleg, most a solar build-et próbálgatom, kiesett végre a kesztyű hozzá, így a gránátja elég erős lett (persze csak ha nem nagyon mozog az ellenfél).

A Slime draws near! Command?

(#2297) ldave válasza oriic (#2295) üzenetére


ldave
félisten

Sztem első részben én nem jártam a Merkúron, lehet ezért nem tűnt fel :)

A Slime draws near! Command?

(#2298) l.skywalker válasza ldave (#2297) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Első rész mint Destiny 1![link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2299) oriic válasza l.skywalker (#2298) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emlekeim szerint ldave azzal nem sokat jatszott.

Btw ez az uj raid masnak nem cseszi az agyat? Maradunk Leviathanon de masik szobaba megyunk csak masik boss ellen? o.O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2300) pzstm válasza oriic (#2299) üzenetére


pzstm
titán

Legolcsobb megoldas...cserebe tavasszal is csak ez lesz....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.