Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) Zoltn


Zoltn
senior tag

Az első részt nem akarják kiadni PC-re? Nem akarok konzolt venni, de nagyon kíváncsi lennék rá. Gondolom elég pici az esélye a PC-s releas-nek.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#3052) saen válasza Zoltn (#3051) üzenetére


saen
veterán

Az esélye ennek kerek nulla szerintem.

(#3053) konyi79 válasza saen (#3052) üzenetére


konyi79
addikt

Az is osztva valami magas kitevős hatvánnyal.

(#3054) Zoltn válasza saen (#3052) üzenetére


Zoltn
senior tag

Igen valami hasonlóra gonoltam én is.

Akkor hátha a harmadik rész jó(tartalmas) lesz. :(

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#3055) l.skywalker válasza Zoltn (#3054) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kérj kölcsön valakitől egy konzolt addig.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3056) oriic válasza konyi79 (#3050) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne is mondd, Ice Breaker simán helyet kaphatott volna itt is.

Live-Die-Respawn

(#3057) ldave


ldave
félisten

Polygon írt egy nagyon jó cikket lootbox témában. Az Overwatch-hoz hasonlítják az Eververse rendszert, pár érdekesség:

- D2-ben, $50-ért 36 bright engramot vehetünk, OW esetében 40$-ért 50-et, tehát majdnem másfélszer drágább egy D2 lootbox

- mindkét játék 4 tárgyat ad a dobozban, a D2-nél, ebből igazából csak 1 ami lényeges (+1 shader, +2 mod), OW-nál mind a 4 lehet bármi

- OW esetében van duplicate protection, tehát nem kaphatod meg kétszer ugyanazt a skin-t, amíg nincs meg az összes

- ingyenes módok: D2-nél a heti első 3 bright engram pár óra játékkal kiszedhető, de utána nagyon belassul az xp szerzés, OW másfél óránként ad egy lootbox-ot és nincs semmi gátja a folytonos farmolásnak

- és meg az, hogy event alatt, OW esetében az event-hez kapcsolódó lootbox esik, D2-nél nem

A Slime draws near! Command?

(#3058) saen válasza ldave (#3057) üzenetére


saen
veterán

Megmondom őszintén itt a "lootbox" rendszer iszonyat el lett rontva. OW-ban imádom ezt, de itt akkor se érdekelne ha ingyen lenne az összes kozmetika.

(#3059) bunfi válasza ldave (#3057) üzenetére


bunfi
őstag

+1 OWban csak kozmetikai dolgokról beszélünk, míg D2-ben a shellek és motor perkjei gyakorlati haszonnal is bírnak.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3060) ldave válasza ldave (#3057) üzenetére


ldave
félisten

Ja, és ugye az OW esetében az új pályák és hősök eddig mind ingyenesek voltak.

A Slime draws near! Command?

(#3061) Hunner válasza ldave (#3060) üzenetére


Hunner
senior tag

És lesznek is

"So it’s not just going to be heroes, it’s going to be game modes, and as we do it we’ll release them in the same way that we've released them previously, they’ll be free to players." source - utolso kerdes

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3062) bunfi


bunfi
őstag

"We're listening" - mondá a Bungie és megcsinálták a Dawning eventet valentin napra. Gyaníthatóan módosítások nélkül. [link]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3063) pzstm válasza bunfi (#3062) üzenetére


pzstm
titán

:DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3064) oriic válasza bunfi (#3062) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre már nem is tudom mit mondjak. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3065) ldave válasza oriic (#3064) üzenetére


ldave
félisten

Love is in the air!

A Slime draws near! Command?

(#3066) oriic válasza ldave (#3065) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is, most is vannak karácsonyi hangok/hanghatások/zenei részletek a Towerben, biztos lesz itt is valami love music.

Live-Die-Respawn

(#3067) bunfi


bunfi
őstag

Bennem az is felmerült, hogy őszintén hány ezreléke - a szorgos munkával elidegenített - játékosbázisnak az, akik a tematikához passzolóan, asszonnyal/barátnővel tudják ezt az eventet tolni?

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3068) bunfi


bunfi
őstag

Az új Faction Rally/Iron Banner fegyverek listája. Szerintem nem sok érdekes darab van, viszont aki eddig nem tudta rátenni a kezét a Halfdan-D-re, mert Fortuna istenasszony nem hagyta jóvá, annak érdemes majd a Loquitor IV-et megszereznie.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3069) oriic válasza bunfi (#3068) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Istenem, legalabb nehany uj fegyver dizajn lenne. The Colony granatveto meglepetes volt, de ezek semmiben nem kulonboznek kinezetre az eddigi fegyverektol. (Ok mas a szinuk meg a perk rajtuk)

Live-Die-Respawn

(#3070) bunfi válasza oriic (#3069) üzenetére


bunfi
őstag

Ilyenkor már hallom az ignoráns (vagy inkább ütnivaló ostoba paraszt?) játékosok kántálását: deháááát ezeddigis íííígy volt!!!!!44444. Én nem látok reményt ebben a tekintetben a változásra márciusig. Akkor is maximum addig erőltetik meg magukat, mint a merkúros fegyverszettnél. Abból is csak egy volt jó...

Egyébként volt a Colony-nak más meglepetése is :D :D :D

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3071) oriic válasza bunfi (#3070) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Forge-os fegyverek legalabb nagyon picit masak kinezetre.

De amugy meg dolgozniuk sem kellene, Destiny 1-ben a vegere voltak mar egyedi fegyverek. Eleg lenne atemelni oket. (Vex Mythoclast,Bad Juju, Thorn, Malice, Nechrochasm stb)

Colony bug az komoly?:DD OMG.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3072) bunfi válasza oriic (#3071) üzenetére


bunfi
őstag

Én nem nagyon vágom a D1 fegyvereit (mert ugye a PC-s parasztok nem érdemelték ki), viszont tényleg szeretnél látni egy szétnerfelt, kiherélt változatot a Gjallarhornból? A Jade Rabbit is milyen jó lett...

Újabb infók - az új festések:
New Monarchy Succession
Dead Orbit Resurrection
War Cult Endgame (nem lesz benne lila!!!!!!)

Ironwood (Iron Banner)

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3073) oriic válasza bunfi (#3072) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem azt mondom hogy egy az egyben hozzák át azokat a fegyvereket a meglévő perkekkel. Hanem a dizájnt mondom. Azok legalább egyediek voltak kicsit kinézetre, nem úgy mint most, hogy minden 2. scout, meg assault rifle, rakétavető ugyanúgy néz ki.

Live-Die-Respawn

(#3074) bunfi válasza oriic (#3073) üzenetére


bunfi
őstag

Át lehetne, de akkor egyrészt ha szar, akkor az lenne a baj, ha nem akkor meg az, hogy ennyi energiátok van a 80$+Eververse mellett? És azért lássuk be, mindkét esetben csak adnának a szarnak egy pofont.

A hajókból, sparrowkból és ghost shellekből is van 4-5-6 fajta és csók. A többi alterálás csak maximum a festés. Nagyon megerőltették magukat. Talán nem kellene rebootolni a projekteket 1-1,5 évvel a megjelenés előtt és akkor nem lenne hiszti, nem csorbulna a franchise neve és nem kéne kicsinálni a nagynevű, nagymúltú fejlesztőstúdiókat. Bár ebben még mindig az EA a nagy király.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3075) bunfi


bunfi
őstag

18:28-kor posztolták redditre, hogy egy bug miatt a harmadik, Ikoránál beválható "quasimodo" Dawning engramet végtelenszer be lehet váltani, csak spamelni kell a gombot. Meg is jelent róla egy "oktató" közvetítés Youtubeon.

18:53-kor már arról számolnak be, hogy leményeteltek (error code: weasel) a szerverekről mindenkit. Persze volt még pávián és százlábú is.

Szóval ha valami szar, bugos, félredizájnolt vagy idegesítő az ráért az elmúlt 4 hónapban. Ha valakik orvul hozzájuthatnak pár festéshez, motorhoz vagy shellhez, azt 40 perc alatt megoldjuk.

De persze ezt is csak a mi érdekünkben tették :DD ;] :U

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3076) C4mp3r válasza bunfi (#3075) üzenetére


C4mp3r
addikt

szerintem ezen senki nem fog meglepodni ha a zsebukrol van szo percek alatt cselekszenek. egyebkent meg megcsak nem is volt annyira kiraly a glitch mert a napi gift lootpolbol adott dolgokat, tehat exotic vagy bright dust nem johetett belole csak csomo shard meg glimmer.

(#3077) l.skywalker válasza bunfi (#3075) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

I am Weasel

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3078) sting2 válasza bunfi (#3072) üzenetére


sting2
addikt

Monte Carlo, montecarlo, amint azt megkaptam az első részben, csak azzal.
300 órát biztos volt használva...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#3079) ldave válasza bunfi (#3072) üzenetére


ldave
félisten

Nekem tetszik a Jade Rabbit, kettőt a testere, egyet a fejbe fegyver :)

A Slime draws near! Command?

(#3080) kiezTe90 válasza bunfi (#3075) üzenetére


kiezTe90
senior tag

De azt a szar fegyvert ami bugos volt odabírták adni xur-nál mindenkinek, ahelyett hogy tettek volna valamit. Inkább azt mondták ez hosszabb idő kijavítani. Hagyjuk már a süket dumát. Amennyire szerettem a játékot már 3 hete be se lépek. Undorító szar dlc-t kiadtak 6000Ft-ért, utána az a szuper fegyveres mizéria... Barmok.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#3081) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Lehet masoknak irogatni a jatekban? Ilyen chatre gondolok, ha pl a towerban meg akarok szolitani valakit vagy meccs kozben. Mint pl overwatch-ban.

[ Szerkesztve ]

(#3082) C4mp3r válasza Jack Oneill (#3081) üzenetére


C4mp3r
addikt

csak fireteam chat van, ha valakire ra akarsz irni akkor whispelni tudsz. szerintem tobben mar feladtuk, hogy valaha ertelmes chat lesz a jatekban, ami egy pc-s multiplayernel vicc

(#3083) bozsik84


bozsik84
tag

Tudja valaki,hogy mikor lesz ma a This week at Bungie?

psn id: zsonom

(#3084) bunfi válasza bozsik84 (#3083) üzenetére


bunfi
őstag

Valamikor a mai nap. Nagy remények, nagy pofáraesés lesz a program valószínűleg.

(#3082) C4mp3r
Mindig kiírja, hogy a whisper idegenekkel kikapcsolva. Mert ez logikus.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3085) bozsik84 válasza bunfi (#3084) üzenetére


bozsik84
tag

Azért még reménykedem :DDD

Most sem katasztrófa nekem a játék, heti 5x tuti belépek, mindig találok valami újabb motivációt, de minden pozitív változás, tartakom bővülés jöhet

psn id: zsonom

(#3086) ldave válasza bozsik84 (#3085) üzenetére


ldave
félisten

Ha most is jön majd valami masterworks-szerű újdonság, akkor boldog leszek.

A Slime draws near! Command?

(#3087) prokxy válasza ldave (#3086) üzenetére


prokxy
veterán

Részemről teljesen letettem a játékot, 1-2 régi cimborával együtt.
DLC-re - ha lesz gépem -, akkor visszanézek, de a mostani alapján nem várok sokat főleg úgy, h kb a sztori volt meg az a kb haszontalan Ghost shell és ennyi a plusz pénzért, mert a sírás az kell, aki meg kiadta a zsetont a DLC-re, Season pass-ra, az kapja be, az a pénz meg már náluk van, örülnek, én meg nem, hát gg bungie... :(((

Pro, ha már volt kontra: viszont sok új és jó srácot ismertem meg innen is, köszönet nektek :C :R , a játék is adott nem kevés pluszt az estékbe, a raid-től kezdve a sok ökörködésig, farmolásig, szóval összességében a 300 óra jól telt, csak van egy kis homokszem a gépezetben, de hát hol nincs. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3088) l.skywalker válasza prokxy (#3087) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van igen, de nekem is egyedüli pozitív élmény a társaság volt akikkel nem csak Xboxon sodort össze a kaland.

És nekem maga a játék tetszik. Olyan mint egy jó bicikli az óceán közepén.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3089) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

En ezt a sok negativumot nem nagyon ertem. Nekem bejon a jatek. Oke vannak idegesito dolgok, de osszessegeben haverral nagyon jot jatszunk. Ismetlodesek? Ugyanazok a cuccok? Nem esik nagyobb cucc? Es akkor mi van? Szerintem tesznek meg bele tartalmat, csak nehogy tevedjek :D

(#3090) prokxy válasza Jack Oneill (#3089) üzenetére


prokxy
veterán

A játék összességében jó, ezért is tolják sokan, ezért is van benne nekem is ennyi időm, de amikor már kimaxolod, de tényleg kimaxolod és nem csak annyi, h 335 vagy, akkor vége, keresni kell mást, ennyi.

Persze, van akit motivál egy ghost shell, mert 10%-kal több xp-t kap és ezért bazi sokat grindel, köszi, én nem. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3091) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még több gyűjthető cucc jön:

[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#3092) C4mp3r válasza l.skywalker (#3088) üzenetére


C4mp3r
addikt

az event alatt csak mayhemet toltam most, hogy kivettek visszatertem a milestonok miatt a sima quickplayhez, hat baszki ezek utan mennyire egy keserves kinszenvedes oda visszaterni. :( stacked team shooting egyfolytaban, a csokkeno jatekosszam miatt 4 fos klanokba meg trials allstarokba botlik az ember minden masodik meccsen, fegyvereknel mindeki visszatert a mida/uriels metara, katasztrofa. nevetseges TTK, ellenfel csapatban antarktiszrol jatszo playerek, lovom de nem serul cserebe sidearmal a palya masik felerol kiszed...

azt meg mar meg sem emlitem, hogy redditen is konyorogtek az emberek, hogy ne vegyek ki a mayhemet mint egyetlen fun jatekmodot es fullra leszarva persze kivettek. de "we're listening".trials mar egy hete felejtos, de ha nem tesznek semmit a crucible is kiurul, szomoru :( csak tudnam, hogy ha senki nem jatsszik a jatekkal majd akkor ki fogja a nyomorult lootboxokat megvenni? a balnak nem vasarolnak ha nincs kineki villogni.

(#3093) oriic válasza C4mp3r (#3092) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kivették, ahelyett hogy javítanák a Warlcok glitch-et. Így egyszerűbb. :O

Live-Die-Respawn

(#3094) ldave


ldave
félisten

Trials fő gondja számomra, hogy nincs ranked matchmaking. Szívesen játszanék hasonló bénákkal, mint én, de amikor olyan terminátor csapatok jönnek szembe, hogy 0 killt tud összehozni az épp csak összeállt csapatunk, az minden, csak nem élvezet.

A Slime draws near! Command?

(#3095) bunfi válasza oriic (#3093) üzenetére


bunfi
őstag

Eredetileg sem akarták bennhagyni, mint ahogy a Crimson day 2v2 sem fog bennemaradni, csak az event alatt lesz aktív. A halott shellekre kíváncsi leszek, mert a jelenlegi felhozatal egy fos.

(#3090) prokxy
Annak a shellnek legalább van gyakorlati haszna, nem csak bling-bling. De ez ilyen, kinek a pap, kinek a paplan.

(#3092) C4mp3r
Amit még kiemelnék, hogy a normál quickplay nem kap napi feladatokat, mert ugye a Bungie senkit nem kényszerít arra, hogy megvegye a DLC-t és játszon azokon a (többihez hasonlóan) szar pályákon amelyeket az Osiris DLC hozott.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3096) prokxy válasza bunfi (#3095) üzenetére


prokxy
veterán

Persze, van haszna, ezt nem vitatom, sőt, de azt Te is úgy látod a TS-en való beszélgetésünk alapján, hogy aki tegnap regelt be, felhúzta 20-ra a kariját, megkapta a bright-eket és kiesik neki, én még 300 óra után is ugyanolyan eséllyel vágok neki a csodás festéseknek, hát akkor nem látom már értelmét farmolni ezeket, amikor már csak ez maradt. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3097) bozsik84 válasza ldave (#3086) üzenetére


bozsik84
tag

Kerüljön a játékba ranked pvp, X szintenként kioldódó jutalommal; meg az eververse mögött lévő tartalom fele (vagy legalább harmada) kerüljön ki új questekhez és én elégedett leszek :) Bár sejtem, hogy a második dolog nem fog megtörténni...

psn id: zsonom

(#3098) bunfi válasza bozsik84 (#3097) üzenetére


bunfi
őstag

Aki nem akar pvpzni, azt nem szabad kényszeríteni a pvp-re. Rossz vért szül.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3099) bozsik84 válasza bunfi (#3098) üzenetére


bozsik84
tag

Ez csak a saját kívánságlistám :K

Remélem, hogy a pve tartalom is bővül hosszú távú feladatokkal és hozzá értékelhető jutalmakkal.

[ Szerkesztve ]

psn id: zsonom

(#3100) ldave válasza bunfi (#3098) üzenetére


ldave
félisten

Ezért nem is csináltam a Dawning küldetéseket, mert azzal kezdett hogy előbb 5 Mayhem, aztán 5 Strike. Ha fordítva lett volna, legalább az egyik felét megcsináltam volna heti szinten, de így hogy a PVP-vel indítottak, hagytam a fenébe.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.