Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) oriic válasza ldave (#2444) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én összeszedem a DLC megjelenéséig a max engram mennyiséget amit el tudok tenni, aztán egyben majd kinyitom őket, hátha kapok valami meglepetést. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2452) ldave válasza oriic (#2451) üzenetére


ldave
félisten

Aztán majd első percben kiesik minden új exotic, majd mehet a sírás, hogy nincs tartalom :DDD

A Slime draws near! Command?

(#2453) oriic válasza ldave (#2452) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs is!!44négy :DDD

Live-Die-Respawn

(#2454) ldave válasza prokxy (#2450) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy a Prestige raid érzésre mennyivel nehezebb, mint az alap?

A Slime draws near! Command?

(#2455) bunfi válasza ldave (#2452) üzenetére


bunfi
őstag

De lehet, hogy csak a token :))

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2456) bunfi


bunfi
őstag

Destiny 2 free trial @ PS4 - 2017. november 28-tól visszavonásig.

Kérdezhetném, hogy mi van srácok, kétszer nem tudjátok ugyanazt eladni?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2457) fuvi válasza ldave (#2454) üzenetére


fuvi
senior tag

minden bossnal van meg egy extra mechanika:
kutyaknal +2 kutya/ mas utvonalon jarnak
futopalyan aki egyszer futott az megegyszer nem tud csak a kozos futasnal, ill ha kiutod a mobot a bubiol akkor is megjelenik egy masik amit le kell loni
furdoben a lancbol kijovo nagymob ha meghal pink tocsat ereget magabol, ami leszedi a vedelmed gyorsabban (nem halhat meg a platformon amin allni kell)
Calusnal aki kiuti a bubibol az adott mobot az helyet cserel a koponyazos csoport egy tagjaval

trash: kicsivel tobb a mobok HPja, viszont sokkal nagyobbat sebeznek, emiatt a castellumot erdemes kihagyni es alagsorbol bemenni (mi csak egy estet basztunk el ott)

ill csak 3 elesztes van bossonkent (akit felszednek az se tud mar felszedni)

[ Szerkesztve ]

(#2458) kovsol válasza bunfi (#2456) üzenetére


kovsol
titán

"Kérdezhetném, hogy mi van srácok, kétszer nem tudjátok ugyanazt eladni?"
Miért ennyire ugyan az mint az első rész volt? Én pont most tervezem megvenni a játékot majd használtan lemezesen PS4 -re.

May the Force be with you!

(#2459) bunfi válasza kovsol (#2458) üzenetére


bunfi
őstag

Én csak azt olvasom mindenhol a D1 veteránoktól, hogy vagy ugyanolyan, vagy rosszabb, mint a D1. Ha nagy D1 fan voltál, akkor nem biztos. De itt a trial, ki lehet próbálni, hogy milyen és ha tetszik, akkor érdemes.

(#2457) fuvi
A Gauntlethez most csináltak egy elég jónak kinéző stratégiát: [link]

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2460) fuvi válasza bunfi (#2459) üzenetére


fuvi
senior tag

azt elfelejtettem előzőhöz írni h csak 3 bogyesz van a végén

(#2461) l.skywalker válasza kovsol (#2458) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én a D2 hatására kezdtem el a D1-et és valóban sokminden hasonló, de azért látszik rajta egy erős grafikai pimp és sok apró fejlesztés is. De tény, hogy a D1 hangulata jobban magával ragadó, de én a D2-nek is nagy rajongója vagyok. Tetszik és kész. Embere válogatja, de szerintem minden hibája ellenére nagyszerű játék.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2462) sting2 válasza kovsol (#2458) üzenetére


sting2
addikt

Mind a két rész fullos.
Legalább 20- 30 óra után lehet egyáltalán a felszínt véleményezni.
Nem is értem a kérdést...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2463) kovsol válasza sting2 (#2462) üzenetére


kovsol
titán

bunfi sugallta azt, hogy kétszer akarják eladni ugyan azt. Ebből nekem az jön le, hogy a második rész nem előrelépés.
Én csak az elsővel játszottam, de abba több mint 100 órát beletoltam.

May the Force be with you!

(#2464) sting2 válasza kovsol (#2463) üzenetére


sting2
addikt

450 óra az első részben, 133 óra a másodikban eddig.
(Leírva szerintem hátborzongató , hogy ennyit ülünk a tévé előtt és lövöldözünk egy címmel.)
Látom én is itt, ott, hogy lehetne fejlettebb, tovább gondoltabb, egy picit szerteágazóbb, összetettebb de nem fanyalgok és tűkön ülve várom az Osirist na meg vele együtt a 4K peccset...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2465) prokxy


prokxy
veterán

Aki megválna a PC-s Destiny 2 dobozától, írjon rám pls privit! Játék megvan, csak a doboz kellene. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2466) Victoorius válasza sting2 (#2464) üzenetére


Victoorius
junior tag

Az mondjuk 21-22 nap az életedből egyfolytában.

Igen, ez kicsit creepy. :F

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#2467) prokxy válasza Victoorius (#2466) üzenetére


prokxy
veterán

Ez semmi, én le sem merem írni, h hány órám van a Battlefield sorozatban... :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2468) bunfi válasza Victoorius (#2466) üzenetére


bunfi
őstag

Felesleges, értelmetlen vagy kifejezetten rossz dolgokra ennek többszörösét vagy kénytelen elpazarolni. Megint mások pedig olyasmit csinálnak, amit mondjuk én tartok teljesen értelmetlennek. Nincs ebben semmi creepy.

(#2467) prokxy
4 számjegyű szám?

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2469) tiv83us válasza Victoorius (#2466) üzenetére


tiv83us
veterán

Nekem 2200 oram van a Mass Effect MP-ben....

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2470) ldave


ldave
félisten

Mekkora köcsögség már, hogy múlt héten bemondták a stream alatt, hogy a mostani exotic emote-ok csak Season 1 alatt lesznek megszerezhetőek, erre a héten egyiket se lehet megvenni bright dust-ért :W

A Slime draws near! Command?

(#2471) Prof01 válasza sting2 (#2464) üzenetére


Prof01
veterán

Ugyan, mi az? Nekem 3481 óra Destiny 1-ben és 235 óra Destiny 2-ben. Összesen 154 nap. Na ez a hátborzongató! [link] :DDD
D2-ben fele annyi időm se lesz, mint D1-ben, amennyivel sz@rabb lett. Ennek részben örülök! :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2472) ldave válasza Prof01 (#2471) üzenetére


ldave
félisten

Az a szörnyű az egészben, hogy tényleg csak pár változtatás kéne ahhoz, hogy a D2 egy nagyságrenddel élvezhetőbb játék legyen. Talán ma este kiderül, hogy mit gondol erről a Bungie.

@bunfi: nekem is csak a Salty hiányzik.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2473) bunfi válasza ldave (#2470) üzenetére


bunfi
őstag

Az, de a mostanában zajló össznépi sírás, vádaskodás és fenyegetőzés ellenére is meg mernek húzni ilyen nem túl kedves húzásokat. Mondjuk ironikus, hogy a sózós emotera fentem a fogam (főleg mert passzol is, mert szórom a sót), erre a sixshotot sikerült valamikor kifogni. Kár, hogy nincs hunterem és pvpben különösen rühellem a revolvereket :D

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2474) Prof01 válasza ldave (#2470) üzenetére


Prof01
veterán

Nem értelek. Eddig is így volt, nem? A Bright Dust-ért csak néhány random volt megvehető minden héten. Arra számítottál, hogy most mindet felkínálják? Ugyan. Microtransaction here I come! :D
A megszerezhető XP-t is a felére csökkentették, hogy nehezebb legyen loot box-ot (bright engram) szerezni. Szánalmas amit a kiadók művelnek. Rákényszerítik a fejlesztőket, hogy tönkre vágják a saját játékukat. Nem volt elég a Battlefront 2, akkor most ez! :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2475) bunfi válasza Prof01 (#2474) üzenetére


bunfi
őstag

Arra értette, hogy ha már megemlítették, akkor berakják a Rament. De túl sokat vártunk tőlük hiszen mostansága játékipar csak fejőstehénként tekint a kedves vásárlókra.

(#2472) ldave
Az meg csak mellékesem jegyzem meg annak kapcsán, hogy nekem csak az az egy van, hogy a PC-sekkel kicsit sem tolnak ki, mert volt 5 hét ez a szezon és volt 1 IB és 1 FR. Nevetséges. De én már elengedtem, nem találtam már értelmes megoldás, amitől nem kapok agyvérzést a pofátlanságokat olvasva. Ha elszúrják, akkor egyszerűen életbelép az Uborkaszoft protokol (Szorgoskodtak eleget, hogy ezt elérjék a Demizsonnal.). Annyira sem fog érdekelni egyetlen Bungie játék sem, hogy a trailert megnézzem, nemhogy megvegyem vagy játsszak tovább.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2476) prokxy válasza bunfi (#2475) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem ez az első Destiny játékom, a közel 170 óra alatt 1x voltam "meguntam" szituban, de ahogy nézem még egy ideig nem jutok el ebbe a státuszba, mindig találok vmit, amit meg akarok szerezni, stb. Vagy váltok subclasst, karit és máris más egy rakás dolog.

Eddig szinte csak PvP-ztem játékokban, Destiny 2 óta szinte csak a PvE, meló, Család után nekem ez a legjobb, tetszik, élvezem, közben fejlődik a karakterem (mind3), Hunterrel már minden megvan, pár kattintás és bármelyik subclass kész abban a gearben, azzal az addokkal, amik kellenek, stb.
Szóval jó ez, persze lehetne minden jobb, mindig van mit finomítani, de egy EA AAA kategóriás BF után hidd el, ennek nincs semmi baja! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2477) sting2 válasza Prof01 (#2471) üzenetére


sting2
addikt

"Nehéz" a klánvezérek élete... :D

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2478) ldave


ldave
félisten

Holnap esti stream törölve:

A Slime draws near! Command?

(#2479) prokxy


prokxy
veterán

HT1! (Prestige) NF pipa, Raid pipa, a Trials-t nem a mi 6-osunk hozta le, de lehet menni a lootért. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2480) Madoc


Madoc
veterán

Tegnap 10 public eventből 6-ban megint csak egyedül voltam. Jól megcsinálták. Viszont a napihoz 5 servitort sehol se találtam. Egyre szarabb. A titánomhoz 3 hete csak csizmát ad, a hunteremhez meg maszkot, semmi mást. :(((

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2481) bunfi válasza ldave (#2478) üzenetére


bunfi
őstag

Az "energiát" egy blogposztba fogják átmenteni, amiben ígéretek és dátumok lesznek. Videóban a fegyvereket/geart amit ma akartak bemutatni a Youtuberek fogják prezentálni.

Ezen felül holnap karbantartás: [link] 17:00 - 23:00 CET

És hogy-hogynem megjelent a Ramen és a Salty emote Eververse kínálatában. Kár, hogy nincs rá 3250 dustom :(

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2482) l.skywalker válasza prokxy (#2479) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szép munka :D Irigylem a lelkesedéseteket és hogy van kivel együtt játszani. Konzolon egyébként sem volt állandó Raid csapat, de most már végképp nem sokminden van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2483) sting2 válasza bunfi (#2481) üzenetére


sting2
addikt

Ezeket annyira felesleges megnézni - konkrétan a " minek" kategória.
Megvettem a DLC-t, majd élvezem teljes pompájában.
Nekem ne adjon a számba semmilyen sztrímer véleményt, nem akarom lelőni előre a történéseket.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2484) ldave válasza Madoc (#2480) üzenetére


ldave
félisten

Fura, amióta volt erre valami patch, szerintem sose voltam egyedül public event során. Előtte persze igen, de már hetek óta nem volt ilyen gondom.

A Slime draws near! Command?

(#2485) sting2 válasza ldave (#2484) üzenetére


sting2
addikt

Szegény Madoc-ot elátkozták, olyan jelenségek szövik át a Destiny élményt nála ami minimum Poltergeist hatásnak hívnának az RTL Klub csatornáján... ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2486) ldave válasza bunfi (#2481) üzenetére


ldave
félisten

Na, csak sírnom kellett és betették :) Mit oldjak még meg, srácok? :DDD

@sting2: :) amúgy valami olyan tippet kaptam még erre a gondra, hogy ilyenkor ki kell menni orbit-ra és majd visszamenni azonnal és akkor olyan szerverre tesz, ahol már vannak.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2487) Madoc válasza sting2 (#2485) üzenetére


Madoc
veterán

Igy is lehoztam heroic-on a pókos public-ot! 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2488) bunfi válasza ldave (#2486) üzenetére


bunfi
őstag

Akkor mondom: Better Devils, Sin of the Past, Curtain Call, It Stared Back, Actium War Rig... JA! Antiope-D és Manannan SR4! Najó, tudom, hogy ez nem így működik... :U

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2489) sting2 válasza Madoc (#2487) üzenetére


sting2
addikt

Az derék, szép munka! :R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2490) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Fuuu de utálom már ezt. Próbálom kilootolni az io-ról a páncél szetett a Titanomnak, de eddig1 rohadt karvédőt adott. Cserébe 57489-szer kidobta azt a szar fegyvert. Komolyan már unom az io tokeneket farmolni.
Nincs valami io token farmolási módszer?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#2491) Altair77


Altair77
tag

Üdv!

Klánt keresek szeretnék belépni!
Approve-oltam.
Platform: PC
Hunter main
Battletag: Coros#2824

[ Szerkesztve ]

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#2493) oriic válasza norti (#2492) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fated Engram Xur-nél. Na valami érdekes.

Live-Die-Respawn

(#2494) bunfi


bunfi
őstag

Dec. 5. On the balance, Reputation required per Reward Engram will increase for Destination Factions (+37%) and Gunsmith (+50%)
Dec. 12. Faction Armor and Weapons will be unlocked for purchase for Legendary Shards and Faction Tokens on most Faction Vendor. You will get credit for engrams you may have already claimed since launch

Ezt a két dolgot kiemelném, mivel dec. 12-től megjelennek fixen az armorok és egy fegyver heti rotációban az adott vendornál. Viszont, hogy meg lehessen vásárolni egy fix token+shard áron, ahhoz el kell érni egy bizonyos reputációs szintet az adott vendornál (per karakter!). Ennek a szükséges token mennyiségét fogják emelni 40-ről 60-ra a Gunsmithnél és 55-re mindenki másnál. Így aki eddig nem váltogatta be a tokeneket, mindenképp érdemes pár szintet beletolni, mielőtt másfélszer annyi tokenbe kerül.

A tokenek drop ratejét is igazították, így nincs negatív hatása az emelésnek.

szerk. ha megjelenik a Better Devils Shaxxnél, az elszabadítja majd a poklot PVP-ben. Talán még azt is megéljük, hogy egy kicsit azt is rendbeteszik.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2495) prokxy válasza oriic (#2493) üzenetére


prokxy
veterán

Jól értem, h azt adja majd, ami tutira nincs meg?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2496) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

The Destiny 2 server maintenance planned for tomorrow has been delayed. Destiny 2 will now be brought offline to undergo maintenance on Friday (12/1) starting at 8 AM PST. Expected duration is 6 hours:

[link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2497) Edem05 válasza kiezTe90 (#2490) üzenetére


Edem05
őstag

Ugyan ezt csináltam az EDZ tokenekkel, de még mindig nincs meg az egész szett, hiányzik a kesztyű. :DDD És már rohadtul meguntam az a helyzet. :F

(#2498) prokxy válasza l.skywalker (#2496) üzenetére


prokxy
veterán

Du 4-től este 10-ig PÉNTEKEN? Vagy az órát elrontottam? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2499) pzstm válasza prokxy (#2498) üzenetére


pzstm
titán

17-23ig ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2500) l.skywalker válasza prokxy (#2498) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

17:00 - 23:00-ig! Ki van ez találva. PÉNTEKEN!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.