Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) pzstm válasza prokxy (#2800) üzenetére


pzstm
titán

akkor te 6-7 óránál tuti többet játszottál már DLC-vel...én csak 330-ig jutottam :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2802) l.skywalker válasza prokxy (#2800) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Irigyellek bakker... :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2803) fuvi válasza pzstm (#2796) üzenetére


fuvi
senior tag

vmi bug miatt dobott max szintűt, amúgy "csak" powerfull engram szintűt kéne adjon a raides heti milestone

(#2804) pzstm válasza fuvi (#2803) üzenetére


pzstm
titán

sejtettem, hogy powerful engram kellene legyen....első ajtónyitásnál az volt, végén dobta maxosat, most már nem fogja :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2805) Bencus88 válasza pzstm (#2801) üzenetére


Bencus88
nagyúr

naponta? :DDD

(#2806) pzstm válasza Bencus88 (#2805) üzenetére


pzstm
titán

:DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2807) Hunner


Hunner
senior tag

Engem beengedett, szerintem mennek a szerverek! :C

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#2808) Zoltn


Zoltn
senior tag

A Glimmert mire költitek?

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2809) Zoltn


Zoltn
senior tag

Meg az normális, hogy DLC óta, exotic engramból, csak a kib@szott AeosSwift-et nyitom? Az összesből az esett. :(((

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2810) Prof01 válasza Zoltn (#2809) üzenetére


Prof01
veterán

Ne aggódj, péntek jön Xür, megszerezhetsz minden hiányzó exoticot tőle! Éljen a Fated Engram! :D

:W

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2811) oriic válasza Prof01 (#2810) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az most péntektől lesz már? Hell yeah, vége nem anyázok Orpheus miatt majd. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2812) bunfi válasza oriic (#2811) üzenetére


bunfi
őstag

Én úgy tudom, hogy 1 db/hét és az új itemek is benne vannak. Szóval...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2813) oriic válasza bunfi (#2812) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindenem megvan hunterhez mar, az uj cuccok is. Csak az hianyzik.

Live-Die-Respawn

(#2814) ldave


ldave
félisten

Az elsőt még pénteken vettem Xur-tól. A másik kettő tegnap esett, az egyik engram-ból, a másik egy heti milestone-ból pár perc különbséggel.

A Slime draws near! Command?

(#2815) l.skywalker válasza ldave (#2814) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ahogy látom akkor nem kapott teljes butítást, hanem nerfelték (debugg...) annak rendje és módja szerint

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2816) ldave válasza l.skywalker (#2815) üzenetére


ldave
félisten

Hja, de ha már jelezték, hogy januárig szar lesz, legalább vették volna ki a loot pool-ból, hogy nem ezt kapja már az ember, ha amúgy se tudja használni még hetekig.

A Slime draws near! Command?

(#2817) Zoltn válasza Prof01 (#2810) üzenetére


Zoltn
senior tag

Azóta kaptam még két kezest. :D :O

Van valami report rendszer, vagy ticket vagy valami ahol lehet reklamálni? Vagy bosszúsan konstatáljam,hogy erre kárhozatott a karakterem, és töröljem a játékot? :D

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2818) ldave


ldave
félisten

Ez a Masterwork multikull fegyver dolog nagyon jó lett, ha már legalább 2 embernek van a fireteam-ben, csak úgy potyognak az orb-ok egy strike alatt. Ráadásul a sajátod is fel tudod szedni, nem csak a többiek által generáltad. Ezért most jár egy pirospont a Bungie-nak.

A Slime draws near! Command?

(#2819) bozsik84 válasza ldave (#2818) üzenetére


bozsik84
tag

Pvp szempontból is jó lehet ez, így egy meccs alatt meglehet 2 szuper töltés is, ami szerintem tök jó :C

psn id: zsonom

(#2820) ldave válasza bozsik84 (#2819) üzenetére


ldave
félisten

Ott azért valamivel ritkább a multikill, de ja, ha épp összejön, akkor lesz egy kis szuper töltő jutalom :)

A Slime draws near! Command?

(#2821) l.skywalker válasza ldave (#2820) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én először a Nameless Midnight-ba raktam bele. Vanguard Mastercraft-ot. Azóta super az élet :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2822) ldave válasza l.skywalker (#2821) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, sokan panaszkodtak, hogy az első részhez képest gyengébbnek érezni a karaktert a lassabban visszatöltődő képességek miatt. Hát ezt most ezzel megoldották :)

A Slime draws near! Command?

(#2823) prokxy válasza l.skywalker (#2821) üzenetére


prokxy
veterán

Honnan lett? Nekem esett eddig 4 fegyó, mindet szétkaptam, lett 4 alapanyag, de mire a 10 összejön....

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2824) l.skywalker válasza prokxy (#2823) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

2700 fegyver alkatrész volt a tarisznyámban...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2825) prokxy válasza l.skywalker (#2824) üzenetére


prokxy
veterán

Jaa, hogy a Banshee vendor is adhat? Nekem kb a fele van, de akkor párat beváltok nála :)

szerk: a NM-ba nem mertem volna beletenni, a multikill-t hogyan számolja? Úgy értem, mégis csak puttyogtatós fegyver és nem pont 1x-re kell ölni vele, hanem, akár pár mp-es különbséggel?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2826) l.skywalker válasza prokxy (#2825) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gyors egymás után minden második kill ad egy pici Orb-ot

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2827) sting2


sting2
addikt

Pro tulajok.
Kapcsolható a HDR móka (brightness-en belül), kinek hogy tetszik? :)

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2828) prokxy válasza l.skywalker (#2826) üzenetére


prokxy
veterán

Van 2 Hunterem, de a második karival hiába csináltam meg 334-esként a milestone-okat, csak 324-es lila engramokat kaptam, ez most vmi vicc???? :W :W :W

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2829) Hunner válasza prokxy (#2828) üzenetére


Hunner
senior tag

Ezt már írtam neked, hogy konkrétan az én második hunterem is csak porfogó. Felszintezni, kiszedni pár exoticot. Pont arra volt jó. Nameg +1 fej a faction eventre. Ezen kívül másra nem jó. A devek nem akarták hogy 3(vagy több) hunterrel kelljen grindelned a geart és hajszolnod a power-t. Így oldották meg. Azért is írtam, hogy tervezem lecserélni, de valahogy nem visz rá a lélek a sztorira negyedszer :U

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#2830) oriic válasza prokxy (#2828) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez az elso nap ota igy van. Nem tudod huzni magad egy masodik/sokadik ugyanolyan karakterrel.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2831) i@lex válasza prokxy (#2828) üzenetére


i@lex
őstag

Ne a milestone-okat csináld, menj neki a dlc storynak, és 7 330-as legendaryt fogsz összesen a story alatt kapni, illetve a végén amikor a három adventure-t is megcsinálod, brother vance teljes szettjéből választhatsz egy darabot, ami szintén 330-as, itt nyilván azt választod ahol nincs meg még a 335. Ezek természetesen mod nélküli 330-as cuccok, tehát 335-ösek. :)

Most indítom a harmadik hunterem és szedem ki ezt a finom 8 maxos 330-as geart.

(Warlocokot, Titánt örökre kukáztam, egyszerűen nem játszom velük)

Hajrá. :)

[ Szerkesztve ]

(#2832) bozsik84


bozsik84
tag

Tegnap este 2 milestone jutalom engramot nyitottam, kétszer MK44-et kaptam, ami már korábban megvolt (infuse-oltam)

Akkor most, hogy van ez az exotic duplikáció elleni dolog? A karakternél kell legyenek az exoticok? Nem elég, ha a collection-ben már megvan?

Kíváncsi leszek, hogy Xur-nál jól működik-e majd a fated engram.

psn id: zsonom

(#2833) szallasi007 válasza bozsik84 (#2832) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem már három van, egy volt nálam másik kettő egy nap eltéréssel esett.

(#2834) prokxy válasza i@lex (#2831) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi mindenkinek a választ. :C :R

A másodikkal is már kész a sztori (alap+dlc), szóval akkor ez bukó. :/
Viszont nekem is van egy Titan-om a 2 Hunter mellett, de nem igazán játszom vele, sőt, lehet, h letörlöm a fenébe. Vault-ba elrakom a cuccait, ami most 305, aztán ha mégis majd kell, akkor csak fel kell rá aggatni. :)

(A Titan-nal arra nincs kedvem, hogy a 3 Illuminated Engram-ot kiszedjem)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2835) bozsik84


bozsik84
tag

Az király :DDD

Akkor még nem tökéletes a rendszer ;]

psn id: zsonom

(#2836) bunfi válasza bozsik84 (#2832) üzenetére


bunfi
őstag

Ez a feature csak januárban kerül majd beépítésre a játékba.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2837) DummyBoy válasza bunfi (#2836) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ez a Feature már az 1-ben is benne volt, úgy hívták, hogy smart loot system.

Nagyjából úgy működött ott is mint itt, amikor exotic Engramot nyitsz akkor van egy százalékos esély (kb. 90 és 100 között) hogy ugyanolyat kapj mint ami már megvan. Minden egyes esetben amikor kapsz egy duplikáltat, akkor ez az esély kb. fél-1%-al csökken... ;]

Life is shor...

(#2838) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én megcsináltam mindhárom herioc adventure-t de semmit nem kaptam csak tokent... :U

321 vagyok nem tudom mit kéne csinálnom, hogy feljebb menjek. Várhatok megint egy hetet, hogy bejöjjenek a millstone-ok, aztán megint ugyan azt a kezest emgkapjam 4-szer... vicc

(#2839) bozsik84 válasza bunfi (#2836) üzenetére


bozsik84
tag

Azt hittem már a dec 12-es frissítéssel jön, hát jó, akkor még biztos sok mk44-et fogok kapni :))

psn id: zsonom

(#2840) Pedro78 válasza i@lex (#2831) üzenetére


Pedro78
senior tag

330-as cuccokat ad a story dlc? Ezek mindenképpen ilyen szintuek?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2841) saen válasza Pedro78 (#2840) üzenetére


saen
veterán

Nem, nekem alacsonyabb volt.

(#2842) prokxy válasza Pedro78 (#2840) üzenetére


prokxy
veterán

Engem hozott fel példának, mert 334-en vagyok, emiatt ad 330-ast.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2843) Pedro78


Pedro78
senior tag

Na jó de 334-en mar kijátszottad a storyt, mégegyszer hogyan adna?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2844) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

Kipróbáltam én is a próbaverziót és a szerkeszthető női karakterek csúnyaságán kívül minden nagyon tetszett (az első részhez képest ilyen téren visszafejlődött, ott sokkal szebbek voltak :/ ).

Várható ebből egy teljes kiadás valamikor? Mert úgy biztos megvenném később, most sajnos semmiképp.

Már megválaszoltam magamnak :) 2 év és 11 nap telt el az első rész esetében az alap és teljes kiadás közt, akkor talán a 2. résznél is valami hasonló lesz (ha nem terveznek több DLC-t).

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#2845) prokxy válasza Pedro78 (#2843) üzenetére


prokxy
veterán

Még egy karakterrel! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2846) Hunbeast87 válasza zegi_norbi (#2844) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Akkor kb. 2 év és 11 nap múlva találkozunk. ;]

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#2847) zegi_norbi válasza Hunbeast87 (#2846) üzenetére


zegi_norbi
tag

Ez kicsit gonosz volt :( ;] Akkor addig is viszlát! :D

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#2848) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön a The Dawning (Havas/téli esemény)

Live-Die-Respawn

(#2849) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Hamarosan indul a hivatalos Destiny képregény

Az első szám a bungie.net-en lesz elérhető

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2850) Dlite


Dlite
tag

Sziasztok!
Egy hete vettem meg a játékot - meg a DLC-t - lelkesen olvasom itt a fórumot vissza (ahogy időm engedi itt a melóhelyen...khm..psszt...) de egy gyorstalpaló jólesne. :)
lvl 10-es a lockom. Már világos a talentfa, a mozgás, mi a fő küldi meg ilyenek. de pl. sokszor látom itt a "minestone" küldik meg ilyenek. Azok mik? Meg pár hasznos ötletet is szívesen fogadok. Hogy esik legendary shard, mire érdemes gyúrni stb. Köszi! :?)

RTX2060 I5-9500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.