Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) .LnB válasza ldave (#2050) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja erős, de most mit csináljak ha betörtem a fenébe? :D Max dobja még egyszer és akkor figyelek. Nem tudom milyen sűrűn adja be. Egyébként én egészen eddig egy Galliard-42-vel nyomtam a PvP-t. És nem panaszkodtam.

Az én bajom csak annyi, hogy alig van resilience-em. Most azon vagyok, arra akarok rágyúrni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2052) ldave válasza bozsik84 (#2049) üzenetére


ldave
félisten

PVP mondjuk nem az én világom, a Call to Arms-t megcsinálom hetente, aztán kb annyi.

Kinetic: egy ideje a Ghost Primus (auto) a fő fegyverem, nekem nagyon kézre áll, ha scout kell valamiért, akkor pedig a Nameless.
Energy: itt azért gyakrabban váltogatom, Inaugural Address (pulse) és Conspirator (scout) van általában, raid-re Coldheart, PVP-re pedig Uriel vagy a Last Hope.
Power: itt szintén helyzet váltogatja, de leginkább a Sins of the Past (rakéta) vagy a Merciless (fusion). Meg van még pár kard és shotgun, ha valami egyedi kell :)

A Slime draws near! Command?

(#2053) bozsik84 válasza ldave (#2052) üzenetére


bozsik84
tag

Igen, pve-ben azért több választás van szerencsére:)

Legnagyobb kedvencem pve-re (főleg strike-ra) a Sweet Business, nagyon fun játszani vele, de a Riskrunner is jó móka mikor aktiválódik az arc-os perkje :D

psn id: zsonom

(#2054) ldave válasza bozsik84 (#2053) üzenetére


ldave
félisten

Csak a Sweet Business miatt csináltam egy titánt miután kiesett, annyira adja hogy az egy titán fegyver, legalábbis nekem :)

A Slime draws near! Command?

(#2055) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Van egy hely a HT1 klánban ha valakit érdekel. Aki pedig kikerült és 10 nap után most feltűnik neki és még ráadásul zavarja is az eltávozás, az szóljon és megfelelő ígéretek ellenében visszaveszem :D

Jelentkezés: [ITT]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2056) bozsik84 válasza ldave (#2054) üzenetére


bozsik84
tag

Úgy-úgy, hozzá a titán exotic chest, ami mindig tölt a fegyverbe municiíót, na az dara :DDD

psn id: zsonom

(#2057) DeadEcho_


DeadEcho_
csendes tag

Sziasztok!

Klánt keresnék (#2055, sajnos a tiétek már betelt).

Elég aktív vagyok, Hunter 295 ill van egy Warlock, de az még csak 14-es.

Raid már megvolt. A korábbi klánomban inaktívak lettek a tagok.

Steam: zs0lt1 - Blizz id: deadecho69#2422 - Discord: deadecho_

(#2058) Pedro78 válasza DeadEcho_ (#2057) üzenetére


Pedro78
senior tag

Írj rá ratyigerora, nálunk tuti van hely.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2059) ricshard444


ricshard444
veterán

280 fölé hogyan lehetne menni 2 játékossal? Azért nem tudjuk többen játszani, mert elég meredek időkben érünk rá, ha egyáltalán tudjuk játszani. :(

Vannak dolgok...

(#2060) ldave válasza ricshard444 (#2059) üzenetére


ldave
félisten

Heti powerfull reward-os küldetések a legjobb forrás, ebből a Flashpoint, a Clan XP és a Call to Arms sima ügy ketten is, a Nightfall-ra már kell keresnetek egy 3. embert.

A Slime draws near! Command?

(#2061) ricshard444 válasza ldave (#2060) üzenetére


ricshard444
veterán

Nightfall-t észrevettük, hogy akárhogy is próbáljuk elfogy az idő. :( Köszi a tanácsot, így fogunk tenni. :R

Vannak dolgok...

(#2062) Lecsovirsli


Lecsovirsli
csendes tag

Sziasztok!

Mivel a HAF és a HT1 klánok gyak.megteltek, ezért némi toborzásra vetemednék:

PS4-en; Disznosajt néven futunk, egyelőre mérsékelt létszámmal, úgyanakkor dübögő lelkesedéssel (már amennyire az a fránya munkás lét engedi)

Welcome ;´]

(#2063) ldave


ldave
félisten

Azt hittem csinálnak már végre valami a duplikált nyitásokkal, tegnap este 4 frakció engramot nyitottam, ebből 3-ban ugyanaz a sidearm fegyver volt :(

A Slime draws near! Command?

(#2064) Madoc válasza ldave (#2063) üzenetére


Madoc
veterán

Ne is mond 6 engramból 3-ban ugyanaz volt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2065) prokxy


prokxy
veterán

Vannak itt olyanok, akik PC-n letolták RAID-et és csatlakoznának hozzánk egy estére? Legalább 2 ember kellene.

Többet nem kérdezem meg, kezd már ciki lenni. :O

szerk:
(#2064) Madoc: amikor a tokeneket váltottad be, arra gondolsz?
Egyébként van a frakcióknál egy fegyver, ami 50e glimmerbe kerül és akkor kapjuk meg, ha nyer. De hol van a verseny, hol tart, mit kell csinálni, h segítsem a folyamatot?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2066) fuvi válasza prokxy (#2065) üzenetére


fuvi
senior tag

amelyik frakcióra adják le a a legtöbb tokent, az nyer
egy hetes a rally, utána lehet megvenni a fegyvert
ha Te a nyertes frakcióhoz adogattad le a tokeneket, akkor csak 1000 glimmert fizetsz

(#2067) prokxy válasza fuvi (#2066) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt lehet vhol követni?

A RAID-es résznél úgy értettem, hogy veletek már számoltam, azt remélem tudod! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2068) l.skywalker válasza prokxy (#2065) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem ciki. Kérdezd ameddig nem lesztek meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2069) prokxy válasza l.skywalker (#2068) üzenetére


prokxy
veterán

Elvileg 6-an meg lennénk, de néha ez, néha az nem ér rá, így pedig nem jön össze. Le lehet hozni 5-en is a raid-et (ezt múltkor megkaptam priviben, h még 4-en és hogy kb mit bénázunk, hogy a raid milyen könnyű a D2-ben, na mind1, lényegtelen), de inkább 6-an mennénk neki.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2070) .LnB válasza prokxy (#2069) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Könnyű is, ne csipogjál. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2071) ldave válasza Madoc (#2064) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy most először érzem, hogy nagyon rossz ez a rendszer. Múltkori rally során még csak a warlock-om volt, azzal gyűjtöttem a tokenekent és a kesztyű kivételével meglett az összes többi ruha. Azóta már van másik két karakterem is. Gondoltam akkor most majd a warlock-kal kiszedem a kesztyűt és utána mondjuk a titánnak kezdem farmolni a faction szettet. És hát tegnap tudatosult benne, hogy farmolhatom én most a warclock-kal a tokeneket egész héten, semmi nem garantálja, hogy meglesz a kesztyű.

A Slime draws near! Command?

(#2072) bozsik84 válasza prokxy (#2069) üzenetére


bozsik84
tag

Nekem nem jött be a raid, egyszer letoltam de elég volt. Nem egyszer így volt a forgatókönyv: 9-re megbeszéljük a kezdést, akkor talán fél10-re meglettek az emberek, 10-re eljutottunk az első terembe, átbeszéltük, hogy kinek mi a dolga, fél óra múlva valaki benyögte, hogy bocs mennie kell, akkor megint embert kellett keresni, megint át kellett beszélni a feladatokat..."jól" szórakoztam, nekem nem való a raid :DDD

psn id: zsonom

(#2073) fuvi válasza prokxy (#2067) üzenetére


fuvi
senior tag

nemtudok róla sajna h lenne bármilyen tracker erre

raid: egyelőre nagyon változó mikor tudok lenni (meló), de battlenetem van telefonon, ott is látok minden üzenetet. általában este 6-9-ig játszok (8 óra meló után ennyit bír a szemem gép elött), ha lenne raid, kitolom 10-ig. ill jólenne legaább 1 nappal előre tudni, mikor tervezzük a raidet :D
sztem megtudjuk oldani magunkközt is, nemmuszály olyan ember aki voltmár (ofc nembaj ha van)

[ Szerkesztve ]

(#2074) bozsik84 válasza ldave (#2071) üzenetére


bozsik84
tag

Sokan írták, hogy már kinyitották mind a 30 engramot, mégsem kapták meg a vágyot fegyvert/páncélt...én 23-at nyitottam eddig, de még mindig nem adta ki azt az egy kesztyűt ami hiányzik, ez ilyen :W

psn id: zsonom

(#2075) ldave válasza bozsik84 (#2074) üzenetére


ldave
félisten

Megoldás lehetne pl hogy 20 tokenért kapsz egy random ccucot, ahogy most is, 50/60/100-ért pedig választhatsz egyet a listáról, vagy valami ilyesmi, de ez így tényleg gáz.

A Slime draws near! Command?

(#2076) bozsik84 válasza ldave (#2075) üzenetére


bozsik84
tag

Jó lenne, sokszor érzem, hogy "fizetnék" irreálisan sok tokent egy-egy tárgyért, mint, hogy random dobáljon mindent ami nem kell.

Kíváncsi vagyok, hogy milyen változásokat hoz a decemberi dlc, jó lenne ha bevezetnék a szintlépést a vendoroknál meghatározott jutalmakért. Várom, hogy legyen heroic strike és valamilyen aréna jellegű feladat is (bár a prsion nem jön vissza úgy hallottam).

psn id: zsonom

(#2077) prokxy válasza ldave (#2075) üzenetére


prokxy
veterán

Főleg úgy, h glitchelnek a népek a tokenekkel! :D

Ez a 30 engram a frakcióknál vmi max szint lenne?

A hunteremnek nem akar kiesni az Orpheus Rig, pedig már közelítek a 300-as szinthez... :/ Addig maradok Arc-os! :D

Közben elindult a 3. karim, a Warlock, ennek melyik subclass-a OP? (PvE)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2078) fuvi válasza prokxy (#2077) üzenetére


fuvi
senior tag

30 engram után is tudsz újat venni, de abban már csak shaderek lesznek

(#2079) l.skywalker válasza prokxy (#2069) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudom ki mondta neked, hogy 5-en meg lehet csinálni, de nem lehet. Ha lényegében nem is lehetetlenség, de annak aki még teljes fireteam-ben sem csinálta meg és nincs kellő gyakoralta annak a castellum-ban a kapuk kinyitása sem fog 5 emberrel menni, nemhogy a kutyás részen 2 kutyát kiszedni egy embernek vagy a Gauntlet-ben egyedül lőni 3 oldal háromszögeit. Nonszensz. Ne engedj az ilyen véleményeknek, akárki is mondta. Majd ha megcsináltad 40x és már olyan kemény vagy mint a vaslábas, akkor majd lehet emelni a tétet, hogy 5-en csináljátok meg :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2080) .LnB válasza l.skywalker (#2079) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] 4-en.

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2081) ldave válasza .LnB (#2080) üzenetére


ldave
félisten

Miért nem azt linkeled, hogy le lehet tolni 25 perc alatt az egészet, felesleges hosszú órákra tervezni.

A Slime draws near! Command?

(#2082) prokxy válasza l.skywalker (#2079) üzenetére


prokxy
veterán

Sztem kiderült... :U :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2083) bozsik84 válasza prokxy (#2077) üzenetére


bozsik84
tag

Szerintem a stormcaller a legerősebb warlock pve-re, ha jó exoticod van hozzá, de én mégis a voidwalkerrel élvezem jobban a játékot :))

psn id: zsonom

(#2084) fuvi válasza l.skywalker (#2079) üzenetére


fuvi
senior tag

kezdésnek 5en kinyitottuk a kaput Proxyékkal, kb fél óra alatt

Proxy:
Voiddal legegyszerűbb ultizni, elnyomod és már lövöldözhetsz is tovább, ill málé ütése healel csúnyán. ezt használom ált PvEre
Arcos meg ad egy plussz buffot a riftnek, egy kék gömb lövöldözi a mobokat, ha beleállsz, ill még pár secig ha kiszaladsz belőle (raid minden tagja megkapja. ha beleállnak), prók ezt használlják raiden legtöbb bosson
trash csapatokat gyaláznak meg vele rengeteg orbot generálva ezzel a többieknek

Tüzeset nemszeretem :D

[ Szerkesztve ]

(#2085) l.skywalker válasza .LnB (#2080) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jogos. Le lehet tolni 4-en is.

Jövőre téli olimpia. Elhatároztam, hogy tagja leszek a Magyar Jégkorong válogatottnak és kijutunk az oilimpiára addig. Ha Kanadának mindig sikerül, nekünk is fog és hát Kanadában is emberek játszanak, én is az vagyok - ennyi...

(#2084) fuvi az jó. Akkor a mondandóm súlyából visszaveszek és mondhatjátok nekem, hogy ez a Raid semmi a D1-hez képest :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2086) prokxy válasza bozsik84 (#2083) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, kipróbálom majd! :R

(#2084) fuvi: az is csak amiatt volt fél óra, mert mi a rövidített úton próbáltuk, csak akkor nem adott loot-ot, majd mentünk a rendes irányba és nem utolsó sorban azért nem ártott tudni, h ki az az "én" a TS-en, most hallottuk egymás hangját először, de a tiédet én már talán a Division-ben párszor! :D

szerk: ok, akkor tüzes modokat szétkapom mind (azt láttam, nekem sem gyere be), már nincs is nagyon hely az inventory-ban, akkor amelyikhez kiesik a megfelelő exotic, az dönt elsőre! :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2087) .LnB válasza l.skywalker (#2085) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja értem, csak az lehetséges, amit te is meg tudsz csinálni. Logikus.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2088) fuvi válasza prokxy (#2086) üzenetére


fuvi
senior tag

minden specre:
kesztyű ami healel ütésenként + képességeid gyorsabban töltődnek ütésenként

voidosra van kesztyű
az egyik buffolja kegyetlenűl a málé sebzést (5x stackel, utána 2 ütés egy pajzsos elit)
vagy egy fejes amitől képességeid gyorsabban töltődnek void killkor (ez talán más specre is jó, nemcsak voidra)

arcosra cipő, amitől auto reloadolsz ha beleállsz a riftbe (másra is hat, raiden remek)

tüzesre ráadásul mondanak egy mellvértet h hasznlljuk amitól kb lebegünk célzás közben a levegőben, netuddmeg mennyire szeretik a mobok a lbegőket targetelni, instant halál volt nekem mindig (még jó h az a legnagyobb powerlevelű armorom...)

[ Szerkesztve ]

(#2089) Snike


Snike
aktív tag

van egy jó kinetic pisztolyom, valamilyen devils.
ebbe tudok valahogy szintet adó mod-ot belerakni?
mert van benne egy alap, de nem engedi azt se kicserélni... :(

PS5, mert az jó! :)

(#2090) l.skywalker válasza .LnB (#2087) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hey. Poénra próbáltam venni, nekem be ne feszülj :)

Arra akartam rávilágítani, hogy az én tapasztalatom szerint ahhoz, hogy 4 olyan ember össze tudjon állni, aki képes a Raid-et letolni nagyon sok óra és nagyon sok gyakorlás kell. Vannak ilyenek, de én pl. személyesen sem találkoztam még a játékban ilyenekkel, pedig már 300 óra körül járok.

És visszatérve a poénra, nem lőttem be a halmazt megfelelően: arra akartam vele rávilágítani, hogy Kanadában él mondjuk 35millió ember, de ebből csak 35 az aki válogatott szinten tud jégkorongozni. A maradék 34 999 965 ember ennek okán nem úgy éli az életét, hogy válogatott jégkorongos lesz, csak mert másik 35-nek sikerül.

(#2089) Snike: a Gunsmith-nél tudsz direkt lila Kinetic Mod-ot fegyverbe venni 2 féle módon. Vagy addig veszed a kék modokat, amíg nem dob ki egy lila Kinetic-et vagy betörsz sok-sok lila modot az Inventory-dban és azoknak az alkatrészéből csinálsz a gunsmith-nél direkt FEGYVER mod-ot addig amíg nem lesz Kinetic. Ez utóbbi a célravezetőbb történet.

Amúgy ezt kell keresned (jobb oldali lila kis kockák, just for sure):

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2091) bozsik84 válasza Snike (#2089) üzenetére


bozsik84
tag

better devils, tényleg jó:)

először modokat kell gyártanod (lilát), majd szétbontani őket és utána a gunsmith-nél tudsz ebből az alapanyagból random fegyver modot gyártani - abból eshet lila kinetic mod

psn id: zsonom

(#2092) Snike válasza bozsik84 (#2091) üzenetére


Snike
aktív tag

ettől féltem!

Hát akkor ezt fogom tenni, köszönöm!

PS5, mert az jó! :)

(#2093) Snike válasza l.skywalker (#2090) üzenetére


Snike
aktív tag

Köszönöm!

Már törtem be lila modokat, de eddig nem dobott semmi! :(
Akkor ma este újra probálom! :)

Köszönöm mindenknek a helpet! :)

PS5, mert az jó! :)

(#2094) Madoc válasza Snike (#2093) üzenetére


Madoc
veterán

Az csak 280 után fog adni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2095) .LnB válasza l.skywalker (#2090) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A felvetés az volt, hogy meglehet csinálni. Ennyi. Van aki 4fővel csinálja. Máshol meg képtelenség összeszedni 6 embert. Ez egy vicc. Nevetséges, hogy a játékban a guild opció kb csak dísznek van. A bónuszokon kívül semmi haszna, értelme.

Szeretném megkérdezni, hogy WoW-ozott itt közületek valaki? Esetleg HC raider?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2096) l.skywalker válasza .LnB (#2095) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. Ha szűk értelemben véve ezt be kell vallanom, igen, meg lehet csinálni. Majd kérlek keress fel, ha megcsináltátok négyen! ;)

Btw. PC-n még mindig nem műküdik a Rooster vagy akkor sem használható semmire? Én konzolon lelkesen hívom be az embereket onnan.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2097) D4M13N válasza prokxy (#2069) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Ma ráérek. 280 körül vagyok. Hunter class. Discordon vagyok, de ts is játszik ha úgy van. Ht1 klánban is benne vagyok. Ha gondoljátok segítek, csak írjatok egy időpontot.

(#2098) Snike válasza Madoc (#2094) üzenetére


Snike
aktív tag

305-ös vagyok már egy ideje. (de eddig még nem adott, lottoznom kéne)

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#2099) Madoc válasza Snike (#2098) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem 6bol 4x is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2100) fuvi válasza .LnB (#2095) üzenetére


fuvi
senior tag

én kb 10 évet wowoztam, semi-HC raiderként tankoltam. Thunder mai napig tolja

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.