Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Nagy valtozasok...varjuk szetetettel. Clan chat, tower chat, 6v6 jatek mod.

[link]

(#3152) TTomax


TTomax
nagyúr

De jó lenne egy csapatot összehozni raidre,még sosem jártam ott.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3153) bunfi válasza Jack Oneill (#3151) üzenetére


bunfi
őstag

Egyelőre csak (üres?) ígéretek.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3154) Jack Oneill válasza TTomax (#3152) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Szombat este a Hungarian Tier 1-ben jo lenne egy raid. Meg en sem voltam ott.

(#3155) Zoltn válasza Jack Oneill (#3151) üzenetére


Zoltn
senior tag

"Többé nem lehet majd megkapni közvetlen egymás után ugyanazt az Exotic tárgyat"

:O

"Music is your only friend. Until the end!"

(#3156) ldave


ldave
félisten

Éljen a Future War Cult!

Szerencsére még a Season 1-ben meglett a teljes set, most elég volt csak az orament-eket kifarmolni, ami nem volt túl nehéz, FWC-nél az van, hogy strike-ok alatt gránáttal kell ölni, a heti NF pedig pont a gránátos, szóval két NF alatt megvolt :)

A Slime draws near! Command?

(#3157) Jack Oneill válasza Zoltn (#3155) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Pedig volt elonye. Most is 3x kaptam ki es mindig magasabb volt a vedelme.

(#3158) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!

A Trials Of the Nine küldit miért nem lehet csinálni? Soha nem engedi elindítani, mert azt írja, nincs elég játékos, közben high activity. Akkor ezt soha nem lehet megcsinálni?

(#3159) oriic válasza Jack Oneill (#3158) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott nincs matchmaking, össze kell szedned ismerősöket, akik veled tudnak játszani.

Live-Die-Respawn

(#3160) Pedro78 válasza Jack Oneill (#3158) üzenetére


Pedro78
senior tag

Negyes fireteam kell hozza, de elsore olyan lesz hog masodszorra nem akarsz majd bemenni. :(

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3161) Jack Oneill válasza Pedro78 (#3160) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ekkora baromsagot. Eloszor is miert nem lehet mathmakinget oda is kesziteni? Nem ertem a keszitoket. Raadasul igy elesunk a franko cuccoktol is. Raidnel is miert nem tudnak meccskeresest. Van meg mit fejleszteni itt.

[ Szerkesztve ]

(#3162) TTomax válasza Jack Oneill (#3161) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azért mert raidre bizony nagyon meg kell beszélni,hogy éppen ki mit csinál,és ahhoz nem árt a közös nyelv.Szóval azt elég nehéz randomgézával mikrofon nélkül.Bár szerintem ez a raid egy kicsit tul van tolva,voltam már más játékoban olyan raiden is ahol 15-20voltunk a fele még sosem járt ott mégis megcsináltuk mikrofon nélkül,persze volt esés kelés,de ettöl jó a játék.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3163) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Lesznek új (és régi) exotic-ok: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3164) bunfi válasza l.skywalker (#3163) üzenetére


bunfi
őstag

Nagyszerű. De előtte legyenek olyan kedvesek a duplikátumok és a 3-of-coins javítását implementálni. Máskülönben megint magukat égetik és gerjesztik a népharagot az ilyen kijelentésekkel.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3165) oriic válasza bunfi (#3164) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Soon. :D

Live-Die-Respawn

(#3166) bunfi válasza oriic (#3165) üzenetére


bunfi
őstag

Halogathatják. Előbb-utóbb le fogja szarni mindenki, néhányan már azt pedzegetik, hogy lehet, hogy így akarnak szabadulni az Activision karmaiból, hogy mindent elkefélnek. Szóval nagy a gond...

Amúgy Barrett nagyúr bejelentette, hogy blog posztban fognak beszélni arról, hogy mi gátolja a fejlesztést. Bennem felmerült, hogy berúgva twitterezik, mert semennyire se fogja érdekelni az embereket, hogy miért hoztak rossz tervezési döntéseket, csak az, hogy szar és nem lesz egyhamar javítva.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3167) l.skywalker válasza bunfi (#3164) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Áh, ebben biztos lehetsz, hogy ezt még a javítás előtt bevezetik. És amikor kijöttek az új exoticok kidobja 4x egymás után a Fighting Lion-t :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3168) l.skywalker válasza bunfi (#3166) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én azt a pletykát hallottam, hogy a Destiny 2-től akarnak szabadulni és inkább a hármat fejlesztik a kettőt meg a süllyesztőbe le.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3169) C4mp3r válasza bunfi (#3164) üzenetére


C4mp3r
addikt

en mar semmit nem hiszek el ezeknek csak amit a sajat szememmel latok ingame. szegyen, hogy mit muveltek a jatekkal/ip-vel. arra azert kivancsi leszek, hogy a 3. reszt ki a halal fogja megvenni/elorendelni mert szerintem az emberekben egy fikarcnyi goodwill sem maradt mar veluk szemben

(#3170) saen válasza l.skywalker (#3168) üzenetére


saen
veterán

És ha ez igaz ki fogja megvenni a hármat? Én tuti nem...

(#3171) l.skywalker válasza saen (#3170) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én tuti :D De egyébként még mindig azt mondom, hogy jó példa a Division. Az hogyan nézett ki 1 éve és most hogy néz ki mennyien vannak benne. De a BF1 is ilyen volt nálam. Fél éve hétköznap nem jött össze egy rohadt Deathmatch, most pedig Operation-ből Operation-be megyek 60v60-ban is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3172) bunfi válasza l.skywalker (#3171) üzenetére


bunfi
őstag

Jó? Ahogy vesszük, tekintve, hogy a -23. emeletről eljutottunk a földszintre. De engem kiégettek, és elég sokan vannak ezzel így. Aki kicsit is benne van a játék mit-hogyanjában és nem vakítja meg saját magát, az látja.

A legutóbbi vicces húzásuk az az volt, hogy a leggyorsabb classified gar farmolási metódust szépen csendben megnerfelték. Mert természetesen a nerf az elmúlt updatek során bejött. De ettől függetlenül az UI még mindig fos, nincs API, folytatódik tovább, hogy patchről-patchre teljesen más a meta és még mindig nincs anticheat. Ezt én nem nevezném sikernek, csak ha felületes ismereteim vannak a játékról.

De továbbvíve a fejlesztők pro és kontra kiszólásait redditen, nemrég épp magasztalták őket, hogy mennyit foglalkoztak a D1-el. Igen, egyrészt volt is mit, másrészt a megígért 10 év támogatást valami más tartotta is. 640 frissítéssel az évek során. Persze onnan is tudnék mesélni érdekes dolgokat, de sajnos azt nem csak az idő szépítette meg, hanem az ilyen nagyívű csalódások, mint a D2 vagy épp a Demizson.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3173) l.skywalker válasza bunfi (#3172) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. De én ettől függetlenül tuti megveszem a következőt is :D Hacsak az Anthem tényleg nem Destiny ellenfélnek készül és sikerül is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3174) ldave


ldave
félisten

Én még mindig úgy látom, hogy a gameplay alapok rendben vannak (fegyverek, skillek, strike-ok, raid-ek), ami teljesen érthetetlen, az az ezeket összefogó megoldások.

A Slime draws near! Command?

(#3175) bunfi válasza l.skywalker (#3173) üzenetére


bunfi
őstag

Majd kiderül, de annyi szent, hogy eléggé ez az EA utolsó dobása, ha nem akarja a rajongóit elveszteni. Én kivárok és olvasom majd a játék redditjét, ha lesz neki olyan.

(#3174) ldave
Az alap fps mechanika kiváló. Érzésre nagyon jó, nem golyótemető egyik ellenfél sem, csak ha kell. Viszont az nagyon fáj, hogy rengeteg QoL dolog nem került át a D2-be, sok dolgot pedig szánt szándékkal rontottak el (inventory, mod és shader inventory, fegyver ornamentek, eververse loot pool). Viszont az API miatt rengeteg olyan dolog van, ami nagyon hiányozna (DIM, D2SETS,ISHTAR)...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3176) ldave válasza bunfi (#3175) üzenetére


ldave
félisten

Én már csak arra tudok gondolni, hogy a játék motorja lehet valami iszonyat szar módon megoldva, megírva, ami miatt képtelenek megváltoztatni, implementálni bizonyos dolgokat. Miért kell hónapokat várni arra, hogy a fireteam csapattársak látszódjanak a térképen? Shader törlés? Vault mérete? Stb.

A Slime draws near! Command?

(#3177) Zoltn válasza ldave (#3176) üzenetére


Zoltn
senior tag

Majd a Destiny3, a megvalto! Minden hibat "kijavitanak", osszeb@sznak egy 2 oras sztorit majd eladjak 20k ert!

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#3178) saen válasza Zoltn (#3177) üzenetére


saen
veterán

Most is fogadtkoztak nagyon a D2 előtt, nálam leírták magukat. Nekem nem lesz újabb játék tőlük, max idővel amikor már mindenki megunta és utánadobják az embernek.

(#3179) Zoltn válasza saen (#3178) üzenetére


Zoltn
senior tag

Detto!

Nagyon vártam már a Destiny2-t, előrendeltem stb... A játék fergeteges lenne, ahogy azt itt már sokan leírták. Csak a kapzsiság kinyírta. Ha lesz harmadik rész, tuti várok vele, nem veszem meg egyből, ha nehéz is lesz kibírni. :DDD

"Music is your only friend. Until the end!"

(#3180) Thorkos


Thorkos
tag

hali!
Kicsit visszaolvastam a topikot, vesztettem is a lelkesedésből...
Karácsonyra kapram meg ps-re a standard változatot és van pár dolog amiben tanácstalan vagyok. Bocsi, ha láma kérdések :B pl a Nightfall Strikes/Raid nem dob mellém embereket, de semmi chet vagy hasonló így honnan szedjek magam mellé társakat? Nincs ismerősöm aki tolná a gamot... Láttam fentebb javasolták a Fallen fanatics-ot de ott is csak 1 ember sokott fent lenni. van esetleg aktívabb klán?
alapjában szórakoztató a game, de vannak részek amiker igy nem tudok kipróbálni ami azért dühítő :) emiatt nem vettem egyenlőre season passt

[ Szerkesztve ]

(#3181) l.skywalker válasza Thorkos (#3180) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A bungie.net-en lehet még keresni Fireteam-et: [link]

Én a Raidet itt csináltam meg először és azután minden héten 3x szintén csak itt. Klán tagokkal, magyarokkal 1x sem sikerült.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3182) Jack Oneill válasza Thorkos (#3180) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Lesz nem sokara a jatekban clan chat es tower chat.

(#3183) Thorkos válasza l.skywalker (#3181) üzenetére


Thorkos
tag

Köszönöm a válaszokat
Ps-nél hogy működik az a bunginetes jelentkezés? Jelölöm, hogy mennék jelöl barátnak psn-en utana tud hívni fireteamba játékon keresztül? :F vagy ezt már túlgondoltam?

[ Szerkesztve ]

(#3184) l.skywalker válasza Thorkos (#3183) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, macerás kicsit. Nincs közvetlen kapcsolat a bungie és a platformok között. Ott jelölöd, majd ráírsz PSN-en és stb. stb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3185) ldave


ldave
félisten

Ez a vendor engram power level miként is van? Minap pont azt néztem, hogy Banshee 330-as fegyvereket adott beváltás után. Tegnap meg visszament a szokásos 325 körüli értékre.

A Slime draws near! Command?

(#3186) l.skywalker válasza ldave (#3185) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van valami ciklus ami alapján mindig másik bolygón másik vendor ad éppen maxosat (-5 a mod hiánya miatt)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3187) ldave válasza l.skywalker (#3186) üzenetére


ldave
félisten

Na erről még nem is hallottam, találtam is egy oldalt, ami mutatja most épp hol érdemes.
szerk: közben látom ezt nem automata, a játékosoknak kell jelezni, hogy épp mi a jó.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3188) bunfi válasza ldave (#3187) üzenetére


bunfi
őstag

A kimenet egyszerűen fogyasztható formában: @VendorEngrams.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3189) l.skywalker válasza ldave (#3187) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, azt elfelejtettem. De amikor én "hajtottam" mindig korrekt volt az info.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3190) bunfi válasza l.skywalker (#3189) üzenetére


bunfi
őstag

Volt, csak valamiért összeb@szták. Ezt is. Egyébként régen a szavazós oldalak is jobbak voltak. Volt elég ember aki szavazzon.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3191) l.skywalker válasza bunfi (#3190) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A D1-ben a Public Event trackerek is rohadt jók voltak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3192) bunfi


bunfi
őstag

A New Monarchy nyerte a Faction Rallyt.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3193) Madoc válasza bunfi (#3192) üzenetére


Madoc
veterán

:W 4 karakterből egyel se voksoltam rájuk.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3194) bunfi válasza Madoc (#3193) üzenetére


bunfi
őstag

Várható volt. A legutóbb a kard miatt (bár elég raty, de akinek nincs meg a raidből, annak elhiszem, hogy vonzó volt), most pedig a Halfdan-D reskin miatt.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3195) sting2


sting2
addikt

Tegnap óta nem enged be a Játék.

" You have lost connection to the destiny servers.
Your permissions to access online multiplayer gameplay may have changed or your profile may have been signed in elsewhere"

Az online Status - online, de még is piros X van a Nickem mellett..

Történt már ilyen valakivel?

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#3196) l.skywalker válasza sting2 (#3195) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

ps vagy pc?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3197) sting2 válasza l.skywalker (#3196) üzenetére


sting2
addikt

PS

Tegnap a sima verziómat , elcseréltem egy azonos régiójú Limitedre, gondolom ez a móka nem zavart be...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#3198) Zoltn válasza sting2 (#3197) üzenetére


Zoltn
senior tag

Tegnap elcseréltem .... -> tegnap óta nem enged be. Csak én látok összefüggést a kettő közt? :U

"Music is your only friend. Until the end!"

(#3199) l.skywalker válasza sting2 (#3197) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tegnap egész nap búgott a telefonom a Bungie Help Twittere miatt: [link]

Itt írtak utoljára dedikált PS hibáról: [link]

(#3198) Zoltn: pont tegnap volt probléma a Destiny és a PSN között. Véletlen, hogy éppen aznap cserélt.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3200) sting2 válasza Zoltn (#3198) üzenetére


sting2
addikt

A három harcosomig beenged, amint választok egyet, bumm, semmi..

Idave

Persze, 2-es Régió, Angol - Eu kiadvány, pont mint az elődje.
Így, fillérekből feldobhattam az Első rész Limitede mellé a Második Részt is.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.