Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) ldave válasza saen (#3800) üzenetére


ldave
félisten

Remélem 2-3 héten belül már menni fog egy random csapatnak is, eddig csak a második wave-ig jutottam mindig, de nem is igazán kerestem még direkt erre csapatot.

A Slime draws near! Command?

(#3802) saen válasza ldave (#3801) üzenetére


saen
veterán

Én már jártam a 6-os végén is, úgy hogy kb 2mp hiányzott, hogy átmenjünk a hetesbe. Igaz viszont, hogy 360 alatt nem érdemes próbálkozni, mert az utolsó bosst állítólag nem tudod megsebezni sem ha nem vagy legalább ennyi.
Szerintem nehezebb 9 embert összehozni egy játéktérbe, ugyanis 10 a limit, játszani kell vele + időnként várni, hogy valaki random elmenjen...

(#3803) ldave válasza saen (#3802) üzenetére


ldave
félisten

352 lett nekem az első hét vége (347 + 5), a héten talán meglesz a 360, bár ahhoz kéne a két régi raid is.

A Slime draws near! Command?

(#3804) saen válasza ldave (#3803) üzenetére


saen
veterán

Nekem most 352-es kékek esnek és még sokminden hátra van a héten. A 360-nak simán meg kell lennie, csak most pont kevés az időm a héten, sok a meló. Talán ma este belefér egy EOW raid, de nagyon bizonytalan még.

(#3805) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Sziasztok!

Ha minden igaz holnap érkezik meg a játék. :) (Xboxon játszom majd, ha ez számít)

Lenne pár kérdésem, ha nem probléma. Jó lenne tudni ezeket, mielőtt megcsinálom az első karakterem.

- A classok minden jellegű fegyvert tudnak használni? Pl. videók alapján nagyon tetszik hogy lehet kardozni, de úgy láttam hogy többnyire a Rogue class használja, nekem pedig a Titan tetszik. Vannak korlátozások? Egyenlő szinten akarok használni közelharci, és távoli fegyvereket.
- Ha egyedül játszom a játékot, menet közben össze lehet futni más játékosokkal? Akár valami mapon, vagy kampány közben? Úgy értem, mint pl. a Guild Warsban. Csinálod a saját dolgod, de a játékosok szaladgálnak körülötted, és ők is küldetéseket vállalnak, illetve lehet velük kommunikálni.
- Milyen az endgame? Egyedül lépek be minden alkalommal.
- El lehet rontani egy karaktert? Ha pl. rossz dologra fejlesztek vagy ilyesmi, nem tetszik, később korrigálható?

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#3806) dinostaRR válasza kazuma921 (#3805) üzenetére


dinostaRR
tag

Minden hasznalhat mindent, semmit sem tudsz elrontani es igen fogsz talalkozni jatekosokkal. Az egesz fejlodesi rendszer olyan szimpla mint egy faek.

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#3807) kazuma921 válasza dinostaRR (#3806) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Fú köszi, nagyon jól hangzik. :DD Akkor simán mehetek Titánként kardozni, késelni, botozni, fasza hogy nem korlátoz!

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#3808) saen válasza kazuma921 (#3805) üzenetére


saen
veterán

Az egyetlen fegyver korlátozás amiről tudok az a klassz specifikus kardok. Minden más fegyvert használhat mindenki.

Többiekkel akkor fogsz tudni összefutni ha eljutsz a kampányban a Farm nevű helyig, onnantól találkozhatsz más játékosokkal és játszhatsz együtt másokkal. Egy térben egyébként 10 játékos fér el, menet közben egyszerre több nem fog jönni, de persze ahogy haladsz területről területre ezek cserélődnek/eltűnnek.

Endgame a raid PVE-ben, előre definiált hat fős csapatban lehet menni. PVP-ben meg a trials a csúcs, ott meg 4 fős premade csapattal lehet menni.

(#3809) kazuma921 válasza saen (#3808) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Ez azt jelenti, hogy solo játékosként nem lesz lehetőségem raidelni? Vagy bármi mást csinálni a játék befejezése után?

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#3810) l.skywalker válasza kazuma921 (#3809) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Raid, Nightfall kuka. Ezeken nincs matchmaking. De van "Looking for Fireteam" lehetőség az appban ill. ha belépsz egy aktív klánba ott is, így akár ezek is meglehetnek. Én Raidet csak külföldiekkel csináltam eddig

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3811) kazuma921 válasza l.skywalker (#3810) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Köszönöm! Majd bepróbálkozok ezzel, de úgyis odébb van. Lehet nem sokan értékelnék hogy konzolra nincs mikrofonom. :(

Még egy kérdés, bocsánat érte: A PVP-ben van valamilyen előrehaladási rendszer? Fejlődés, kapok e a meccsekért valamit, amit fel tudok használni? Szeretem a PVP-t, de mindig hamar kifullad, ha úgymond "nincs miért játszani."

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#3812) saen válasza kazuma921 (#3811) üzenetére


saen
veterán

PVP-ben több lehetőség is van. Először is vannak PVP-hez köthető cuccok amiket csak így lehet kifarmolni. Van quick play és competitive is ebben a szezonban, mindkettőnek saját jutalmi rendszere van, érdekes cuccokkal. Emellett időnként van Iron Banner is ami spéci szabályok mellett, szintén külön jutalmi rendszere van. A csúcs pvp-ben pedig a Trials of the Nine, ez csak péntektől-keddig megy minden héten, csak premade 4 fős csapatokkal és nagyon extra jutalmakkal. Persze ez übernehéz, mert a vesztes nem kap semmit és a profik itt is tolják. Miután a vesztes nem kap semmit, ezért nem is játszanak a bénák ebben a módban, mindenki tryhard.

(#3813) l.skywalker válasza kazuma921 (#3811) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudom PS-en hogy van, de Xboxon elég egy mobilos headset. Ha neked PS van nézz utána azon is valszeg elég

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3814) saen


saen
veterán

Van már 385-ös karakter, 8 napig tartott a grind. :C

(#3815) VirDan válasza saen (#3814) üzenetére


VirDan
aktív tag

Az szép. Gondolom valami streamer nem?

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3816) laceszgamer válasza saen (#3814) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azt hogy hozta össze? Oké én is láttam 370-est, de mondjuk én a heti dolgok, kivéve a raidek letolásával 350 fölött vagyok csak kicsivel.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3817) oriic válasza laceszgamer (#3816) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Heti milestone+harom raid+raid prestige raid.

Mindezt harom karakterrel. Csak ido kell hozza.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3818) saen válasza VirDan (#3815) üzenetére


saen
veterán

Redditen láttam és a prestige raid a kulcs. Kell hozzá szerencse is persze.

(#3819) saen


saen
veterán

(#3820) Peace válasza saen (#3812) üzenetére


Peace
nagyúr

És értelme van? Mert én megcsinálom mindig a heti legendary engram miatt a kötelező PVP-t, de a kiszedhető cuccok max 340-esek ,ahogy néztem. Az meg nekem elég sovány. PVP meccs végén kapott cuccok is 340-342-esek. Az is kevéske nekem.

(#3821) saen válasza Peace (#3820) üzenetére


saen
veterán

Light levelt nem fogsz így növelni, bár a trials az egyetlen kivétel, ott kaphatsz egyet (powerful engram) hetente.

[ Szerkesztve ]

(#3822) Peace válasza saen (#3821) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahol nyerni kell mindenképp, ugye. ;) Light level növelés lenne a cél, de arra max marad a Raid szerintem így 346-on...

[ Szerkesztve ]

(#3823) oriic válasza Peace (#3822) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy a plusz két karakter.

Live-Die-Respawn

(#3824) saen válasza Peace (#3822) üzenetére


saen
veterán

Light level növelésre egyértelműen a raid a legjobb. Már most lehet 4-et tolni hetente, rengeteg powerful engrammal, igaz az újat 346-on nem fogod tudni befejezni.

Ami a lényeg, minden powerful engram után kis szünet, vissza kell menni a travelerre kibontani és a következő még nagyobb lesz. Ez messze a leggyorsabb fejlődési mód light level ügyileg.

(#3825) Peace válasza oriic (#3823) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezt kifejted nekem kérlek?

(#3826) saen válasza Peace (#3825) üzenetére


saen
veterán

Annyi az egész, hogy az első karakterrel megcsinálsz mindent a héten. Utána a legmagasabb szintű fegyvereket átteszed a második karakterre, így gyorsabban fog tudni fejldőni. Ezzel is megcsinálsz mindent a héten, majd a fegyvereket átteszed a harmadik karakterre és vele is megcsinálsz mindent a héten. A harmadik karakter így magasabb szinten lesz reset előtt, mintha csak egy karakterrel játszanál és megcsinálnál mindent.
Ez mondjuk azért elég sok időbefektetés, de így maxolják ki a karektereket leggyorsabban. Ez pl a héten 12 raidet jelent és a többiről ne is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

(#3827) oriic válasza saen (#3826) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tökéletesen leírtad. Kicsit időigényes, de garantált fejlődés. :R

Live-Die-Respawn

(#3828) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

347-es power levelnél reset után a powerful engramokból 340-es fegyvereket és armorokat kapok. :(((
Valaki találkozott már hasonlóval?

Látom redditen is többen írják, hogy ugyanez a problémájuk. Ennyit a magasabb power levelről. :(((

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#3829) ldave válasza oriic (#3827) üzenetére


ldave
félisten

Nekem 360 lett a vége, de még a NF hátra van a héten, kis szerencsével még +1-2 pont kijöhet.

Tegnap este meglett a Sleeper Simulant, ki is próbáltam utána Calus raid-en, nagyon jó fegyver lett, addok ellen is bevált, boss-ok ellen is hatásos. Kár hogy fix 345-ön adja a játék, nem veszi figyelembe a karakter szintjét.

A Slime draws near! Command?

(#3830) oriic válasza ldave (#3829) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Azt és a Darci-t váltogatom.

Live-Die-Respawn

(#3831) ldave válasza oriic (#3830) üzenetére


ldave
félisten

Ami nagyon tetszett nekem az Argos raid-en warlock-kal az új fejes, amit Energy fegyó kill esetén visszatölti a gránátot + az új Graviton Lance. Szinte folyton megvolt a gránátom vele, ilyen könnyen még sosem takarítottam az oltárok környékét.

A Slime draws near! Command?

(#3832) saen válasza Hunbeast87 (#3828) üzenetére


saen
veterán

A klán engram az biztosan bugos, azt nem érdemes beváltani, ezt bungie is elismerte. Ettől függetlenül lehet még más bug is...

(#3833) Peace válasza saen (#3826) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahhh....na ennyi időm nincs.

(#3834) l.skywalker válasza Peace (#3833) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor picivel több hét lesz, de az sem vészes. Csak így a 2 reset között nem lesz mit csinálni. A Raid kell, hogy elsődleges legyen - az adja a játék lényegét.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3835) Peace válasza l.skywalker (#3834) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem lesz mit csinálni? Ott a Pillars of Eternity II meg a Tower of Time! :P

(#3836) l.skywalker válasza Peace (#3835) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A játékban :U

Ez tipikusan nem az a játék, amit ilyen casual szinten érdemes tolni, hogy minden héten a milestone-ok közül letoljuk azt, amit egyedül is lehet. Tényleg csak a játék lényegi részével nem játszik így az aki így csinálja

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3837) Pedro78


Pedro78
senior tag

Tegnap nekimentunk prestige raidnek. A sima kb 10x lement olyan másfél óra alatt általában. Na azért prestigeben vakrodtunk, ker óra ment el gauntlettel és a gardennel. Gauntlet tiszta de a kutyaknal van valami stopperoras rendszer vagy honnan kellene tudni, hogy mikor hol kezdünk meg ilyesmik?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3838) saen válasza Pedro78 (#3837) üzenetére


saen
veterán

Kutyáknál? Az a pleasure garden, nem teljesen értem a kérdést.

(#3839) Phausto válasza Pedro78 (#3837) üzenetére


Phausto
tag

"A sima kb 10x lement olyan másfél óra alatt általában."

Akkor nektek ezek szerint 9 perc alatt lemegy egy raid. Na azt megnézném! :U :Y :DDD

(#3840) Pedro78 válasza Phausto (#3839) üzenetére


Pedro78
senior tag

Értelmezed amit írtam mielőtt mást látsz bele.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3841) Hunbeast87 válasza Pedro78 (#3840) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Akkor írd le úgy, ahogy szeretnéd is, hogy értsük. Pontosan ugyanazt látom, mint a kollega, nehezen lehet mást kihozni abból, amit írtál.

(#3842) Pedro78: Matekóra: másfél óra az 90 perc, ha nektek tízszer lement másfél óra alatt, akkor egy az 9 perc alatt ment le. Még valami? :DDD
Ha pedig arra gondolsz, hogy egy teljes raid ment le tízszer egymás után kb. másfél órás időkkel. akkor írd le úgy légy szíves, hogy azt mi is értsük és ne azt várd, hogy kitaláljuk azt, amire gondolsz. ;)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#3842) Pedro78 válasza Hunbeast87 (#3841) üzenetére


Pedro78
senior tag

10x lement olyan másfél óra alatt általában. Ebből hogy jön nektek a kilenc perc, mesélj kérlek.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3843) Pedro78 válasza Hunbeast87 (#3841) üzenetére


Pedro78
senior tag

Úgy írtam, másfél óra alatt ment le általában(/darab, bár nem gondoltam hogy ezt ki kellene emelni, logikus hogy senki nem tolja le 9 perc alatt) Ha ezen szarragoskodtok és direkt nem értitek az nem az én szegénységem haver. Mondjuk a kérdés nem ez volt,hanem teljesen más, ezt csak azért írtam mert nem először láttuk a raidet, csak megint előjött a jó magyar szokás. Gz.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3844) Hunbeast87 válasza Pedro78 (#3843) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Személyeskedni nem itt kell, mi kérünk elnézést, hogy nem pontosan írtad le azt, amit akartál. A kollega csak viccesnek találta (pár hangulatjelet is odatett a biztonság kedvéért) és nem belekötött, mi azzal a baj?
Nekünk is logikus, hogy nem megy le annyi idő alatt. Haverok nem vagyunk, hiszen nem is ismersz. Teljesen korrekten írtam neked, tőled is elvárnám ugyanezt, ha megoldható. ;)
Most már tudjuk legalább azt, hogy nem vagy vevő semmilyen poénra, legközelebb már tisztában leszünk ezzel.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#3845) Phausto válasza Pedro78 (#3843) üzenetére


Phausto
tag

Első két olvasásra valóban nem volt világos, harmadikra már rájöttem hogy valószínűleg a /darab-ra értetted, lecsaptam rá egy kis trollkodással (ha én nem, akkor más megtette volna szerintem ;] ), mindenesetre ez tényleg az én szegénységem, bevallom.
Az viszont már nem az én szegénységem hogy nem tudok normálisan írni és egyértelműen fogalmazni. Aztán ha persze senki nem érti mit hadoválsz akkor jön a puffogás hogy miért nem segítünk inkább trollkodás helyett. (A jó magyar szokások ugye).
"Gauntlet tiszta de a kutyaknal van valami stopperoras rendszer vagy honnan kellene tudni, hogy mikor hol kezdünk meg ilyesmik?"
Meg ilyesmik, haver. Mit értesz az ilyesmik alatt? Ha meg már nem először voltál raid-en, akkor nem is értem hogy tehetted fel a kérdést, mivel feltételezem az alap mechanikát ismeritek. :U

(#3846) Pedro78 válasza Hunbeast87 (#3844) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ja mert a matekoras levezetésed is csak egy poén és semmi más...mekkora humor zsákok vagytok...kérdéshez nem kompetens, csak “hunorizal” Jaja...hagyjuk mar...

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3847) ldave válasza Pedro78 (#3837) üzenetére


ldave
félisten

Inkább az eredeti kérdésről beszéljünk: két lehetséges kezdés van, bal 1 - jobb 2 vagy bal 2 - jobb 1.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3848) Phausto válasza ldave (#3847) üzenetére


Phausto
tag

Ha jól tudom prestige-ben az a nehezítés hogy +2 kutya van. A mechanika amúgy ugyanaz mint a normal-on. Mi azt szoktuk csinálni hogy első körben mindenki lesebzi a saját kutyáját, épp csak annyi maradjon hogy következő körben egy legyintés kelljen neki és meghal. Aztán a következőben a maradék két kutyit meg kinyírjuk közösen. ehhez persze nem árt mindkét körben minimum 40-es szorzó. Ha véletlen valaki megöl egy kutyát az első körben, vagy többet, akkor annál kevesebb idő marad a következőben.

(#3849) ldave válasza Phausto (#3848) üzenetére


ldave
félisten

Én azt hittem az virágokra gondol, hogy kezdéskor melyik kettő villan fel.

A Slime draws near! Command?

(#3850) Phausto válasza ldave (#3849) üzenetére


Phausto
tag

Fogalmam nincs mire gondolt, én csak leírtam amit tudok. A fenti "viráglövős" poszton még nem voltam sajnos, arról nem tudok érdemben nyilatkozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.