Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Sziasztok!

Van itt aktív PS4-es klán, ahol van annyi ember, hogy lehessen heti szinten raid-elni, meg egyebek?
Akikkel eddig játszottam, azok már nem nagyon tolják, sajnos. :(

(#3702) ldave válasza Hzoltan969 (#3701) üzenetére


ldave
félisten

Ide jöhetsz, most biztos leszünk újra jópáran.

A Slime draws near! Command?

(#3703) l.skywalker válasza saen (#3700) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valószínűleg bugos, mert a prestige raid is 300

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3704) saen válasza l.skywalker (#3703) üzenetére


saen
veterán

A strike nem bugos, szándékosan emelték meg, anno olvastam, csak sok értelme nincs szerintem.

(#3705) l.skywalker válasza saen (#3704) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja biztos nem bugos hogy a normál és a prestige Raid is 300-300.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3706) saen válasza l.skywalker (#3705) üzenetére


saen
veterán

Ja, az lehet akkor mégis. Azt nem néztem :D

(#3707) saen


saen
veterán

Rat King-et meg letiltották, kicsit bugos, volt valami exploit amivel túl lehetett tölteni a tárakat, állítólag voltak ilyen 5-6 rakétát tartalmazó tárak. Lényeg a lényeg, most egy darabig nem lehet használni a Rat Kinget, csak ha javítják.

Szerk: emelett a heroic strike-okkal is van valami bug, van akinek nem számolja se a milestone-ba, se az 5 strike-os küldibe.

[ Szerkesztve ]

(#3708) l.skywalker válasza saen (#3707) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jelenleg hét bug van amiről tudnak. A Raid bug még nem jutott el hozzájuk...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3709) pulffy


pulffy
őstag

Tegnap én is elindítottam 1-2 hónap után, de csak 1 pvpre volt időm, finoman fogalmazva nem ment túl fényessen :) milyen fegyverekkel, fegyvertípusokkal érdemes nyomulni?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#3710) VirDan válasza pulffy (#3709) üzenetére


VirDan
aktív tag

A patch előtti meta a Vigilance Wing "volt". 3-4 kört mentem PVP-t, használták minden körben legalább 3-an. Szóval kb még most is az lehet a prím fegyó. 2. helyen a Hand Cannon-ok vannak. 3. helyre pedig a Positive Outlock/Uriel's Gift kerül.
A kardos, max. mobilitys Hunterek kevesebben vannak ahogy észrevettem.
----------------
Viszont a mostani patch után biztos lesznek más olyan fegyverek is , amik PVP-re nagyon jók lesznek.

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3711) saen


saen
veterán

Vannak már 370+-os karakterek. Eléggé vicces, hogy egy prestige raid többet ér fejlődésben, mint az összes milestone a héten.

(#3712) bozsik84 válasza pulffy (#3709) üzenetére


bozsik84
tag

Vigilance Wing és Graviton Lance talán a 2 legerősebb most.

psn id: zsonom

(#3713) VirDan válasza saen (#3711) üzenetére


VirDan
aktív tag

Durván ~50 percet tudtam gamelni a Warmind megjelenése óta. Most 28/341 vagyok. Csak a Nessuson garázdálkodok még mindig. A fejlődés mégiscsak nem olyan lassúra sikeredett.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3714) bunfi válasza l.skywalker (#3705) üzenetére


bunfi
őstag

Az nem bug, hanem "elfeledkeztek" róla, mikor megemelték a level req-t a CoO érkezésekor, ezzel kvázi kizárva a DLC-t nem megvásárolókat a prestige raidből (mert -30 levelel elég húzós lett volna). Emiatt visszarakták 300-ra, viszont a simát nem tették vissza 270-re.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3715) saen válasza VirDan (#3713) üzenetére


saen
veterán

Lassú a fejlődés, mert 340-345 után megáll az élet. Raiddel lehet sokat tolni rajta, minden más csiga jelenleg.

(#3716) VirDan válasza saen (#3715) üzenetére


VirDan
aktív tag

Puding próbája az evés, ma/szombat ráfekszek a témára. Mindent (kivéve raid) megcsinálva meglátjuk hogy állunk majd power ügyileg.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3717) oriic válasza VirDan (#3716) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En 349-en ragadtam eppen, de tegnap a bugos Heroic Strike-ot meg nem csinaltam meg. Majd ma.

Live-Die-Respawn

(#3718) saen válasza VirDan (#3716) üzenetére


saen
veterán

Én ma reggel letoltam a leviathan raid-et gyorsan, potyogott a cucc szépen, ha úgy öltözök fel fel tudok menni 352-re és nincs minden cuccomban legend mod, szóval lehet tudnék feljebb is menni. A hétre még egy powerful engram van hátra, a strike-ok.

(#3719) VirDan válasza oriic (#3717) üzenetére


VirDan
aktív tag

Huhú rám még sok minden vár. Kb minden.. :DDD
---------
Nessuson az Exodus Black-nél szoktam köröket róni token vadászat miatt. Eddig 3-4 körönként jött a Fallen boss a spawnolási pont környékére. Most, viszont körönként jön. Kicsit ide is belenyúltak bungiék. Ami természetesen nem baj, lehet nyomatni a tokeneket.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3720) VirDan válasza saen (#3718) üzenetére


VirDan
aktív tag

A raid-ben adott valami újat?

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3721) saen válasza VirDan (#3720) üzenetére


saen
veterán

Régi cuccokból kaptam, semmi újdonság. Aminek nagyon örültem viszont, hogy meg lehetett venni Tokenből a Midnight Coup-ot, ez nekem már nagyon hiányzott. Le is csaptam rá :D

(#3722) ldave válasza saen (#3721) üzenetére


ldave
félisten

Micsoda?! Azt eddig csak Calus dobhatta! #régenmindenjobbvolt :) Egyik kedvenc kis hand cannon fegyverem, aki teheti, vegye meg akkor a héten, ha még nincs meg neki.

A Slime draws near! Command?

(#3723) saen válasza ldave (#3722) üzenetére


saen
veterán

Calus raidet mentem, dobhatta volna :P (ja és tudtommal nem először vehető meg)

[ Szerkesztve ]

(#3724) VirDan válasza saen (#3721) üzenetére


VirDan
aktív tag

Emlékszem azt a cannont a 2. raidemben adta be. Használtam fél órát. Mert véletlen betörtem :DDD

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3725) saen válasza VirDan (#3724) üzenetére


saen
veterán

Ne aggódj, én anno betörtem az összes trials-os fegyvert amit a klán engramokból kaptam, mert hülyén néztek ki... Azóta se bocsátottam meg magamnak, mostmár tudom mit tettem :O

(#3726) bozsik84


bozsik84
tag

Valakinek megvan már a Polaris Lance? Az honnan jöhet? Random esik, vagy quest van hozzá?

psn id: zsonom

(#3727) VirDan válasza saen (#3725) üzenetére


VirDan
aktív tag

Átérzrem :D
The Last Breath-et 1x jó lenne begyűjteni.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3728) oriic válasza bozsik84 (#3726) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Quest kell hozzá.

Live-Die-Respawn

(#3729) ldave


ldave
félisten

Mielőtt nagyon belemennék a rejtett exotic küldetésekbe, mindenki használja légyszi a spoiler gombot, ha ilyenről ír, még legalább pár hétig. Ne vegyük el a felfedezés örömét mástól.

A Slime draws near! Command?

(#3730) saen válasza VirDan (#3727) üzenetére


saen
veterán

Ha sok időd van akkor simán trials-t menve ki lehet farmolni elég tokent. Amikor sokan cheese-elnek akkor lesznek akik kilépnek. Emellett a cheese még mindig ott van...

(#3731) VirDan válasza saen (#3730) üzenetére


VirDan
aktív tag

Egyenlőre csak a főszál és a főbb milestone-okat csinálom meg. Ha tudom..
Utána farm

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3732) Peace


Peace
nagyúr

Tegnap a story végére értem alapjátékkal. Nem is haboztam sokat, az előbb megvettem a season pass-t is, 26 fontért nem volt sok. Teljesen jópofa kikapcsolódás eddig. Inquisitor: Martyr megjelenésig elleszek szerintem. ;)

(#3733) VirDan válasza Peace (#3732) üzenetére


VirDan
aktív tag

Jól tetted :K
Anno kicsit tartottam tőle, filóztam hogy megvegyem-e vagy nem. De jól döntöttem. Egyedi hangulat, kidolgozás, minden megvan. Csak néha a bejelentett "nagy" tartalom foghíjas.. :DDD

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3734) Hzoltan969 válasza Hzoltan969 (#3701) üzenetére


Hzoltan969
tag

Kérdeztem korábban, hogy van-e aktív PS4-es klán, most ugyanezt megkérdezném PC-re is.
Gondolkodom rajta, hogy átnyergelek PC-re, de társak nélkül nem az igazi a Destiny...

(#3735) Helmoras


Helmoras
őstag

Sziasztok!

Megvásároltam a játékot (hozza a posta előbb utóbb) és hozzá season passt ( az első részt imádtam, bár többnyire egyedül játszottam :) )

Azt szeretném kérdezni, a normál játékot ha végigjátszottam, ráérek utána aktiválni a season passt, avagy ad plusz tartalmat már az alap játékhoz is? Nem verem a fogamhoz a garast, de ha esetleg annyira nem jönne be a játék lehet hogy a season passal együtt túl tudnék adni rajta, bár kétlem mivel az elsőt is szerettem hiába szidták sokan....

Köszi a választ előre is!

Üdv,

Zsolt

(#3736) KozyP válasza Helmoras (#3735) üzenetére


KozyP
csendes tag

Szia,

Ha az első rész bejött, akkor szerintem inkább el se kezdd a második részt.. :)

Hagyd meg magadnak a jó emléket a sorozatról.

üdv,

P.

Steam: KoZ ; PSN: KozyP ; Origin: KozyP_Origin

(#3737) Pedro78 válasza Hzoltan969 (#3734) üzenetére


Pedro78
senior tag

Szívesen látunk ha jössz pc-re. Most az új kieg miatt elég aktív a társaság és a humblebundle havi akciója miatt van új ember is.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3738) VirDan


VirDan
aktív tag

Hi Dave!
Tegnap este esett valami új? Heroic strike; NF; Raid; voltatok valamelyiken?

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3739) ldave válasza VirDan (#3738) üzenetére


ldave
félisten

Ez nekem szól? :) Tegnap csak befejeztük az Adventure küldetéseket majd mentünk egy heroic Adventure-t. Az egész jó volt. Raid ma este lesz talán, meglátjuk ki lesz este online. Új exotic még csak egy van nekem, ami a sztori végén jött.

A Slime draws near! Command?

(#3740) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nekem tetszik az új tartalom. Feszt elvagyunk raid nélkül is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3741) saen válasza l.skywalker (#3740) üzenetére


saen
veterán

Az a probléma, hogy raid nélkül csigalassú a fejlődés... Én már azon gondolkozom, hogy a prestige-nek is neki kéne állni. Persze az új raid is érdekes lehet, csak így ismeretlenül gondolom nem könnyű...

(#3742) VirDan válasza ldave (#3739) üzenetére


VirDan
aktív tag

Yes :K
Láttam hogy írtál PS messenger csoportba, azt gondoltam lesz majd este valami nagy banzáj. (amiről lemaradok majd mert csak 18:ig voltam gép elé "engedve" :D )
Szombat délelőtt és este jó lenne ha lenne sok aktív HAF tag. Egy raid-be én is becsatlakoznék. Vagy akármibe.
A titánommal még nincs meg a Raid :Y

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3743) VirDan válasza saen (#3741) üzenetére


VirDan
aktív tag

Külföldi fórumokon könnyebbnek vélik az új Raidet egy fokkal. Na de majd kiderül.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3744) saen válasza VirDan (#3743) üzenetére


saen
veterán

Még ki se jött az új raid, honnan tudják? :F

(#3745) VirDan válasza saen (#3744) üzenetére


VirDan
aktív tag

Tesztelőktől szaladhatott az infó szerintem. Csaknem a régiről volt szó. :DDD
"Spire of Stars" nevet láttam, akkor csak újról volt szó

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#3746) pulffy


pulffy
őstag

Ishtar Commander használ valaki, es működik ? Mert nekem nem megy... Van más hasonlo program ?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#3747) l.skywalker válasza pulffy (#3746) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az alap app is sokat tud, de a destinyitemmanager.com mobil oldala is jó

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3748) pulffy válasza pulffy (#3746) üzenetére


pulffy
őstag

Már működik, csak be kellett jelentkezni mind 3 karakteremmel

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#3749) oriic válasza l.skywalker (#3747) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már jó asztalin is jó.

Live-Die-Respawn

(#3750) laceszgamer válasza ldave (#3739) üzenetére


laceszgamer
addikt

Klánban vagytok? Jelenleg én si benn vagyok egy magyar klánban de sajna elég kihalt, nem igazán van lehetőségem raidekre, viszont ha úgy van hétvégenként vagy hétköznap esténként én is benn volnék szívesen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.