Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Ha valakinek nincs guildje és szeretne csatlakozni pc-n hozzánk akkor írjon itt privit nem vagyunk állandóan online de amennyit csak tudunk igen holnap 13-tól pl raidet szeretnénk szervezni írjon aki jönne priviben.

(#2152) Lecsovirsli


Lecsovirsli
csendes tag

Sziasztok!

Van esetleg tippetek, hogy van-e olyan ps-es magyar klán, ami kb. 4 ember befogadására képes?
Amikre rábukkantam, azok gyak.tele vannak.

Disznosajt néven létezik egy elérhető klánunk, de a raid-re nincs meg a létszám, ami nem esik jó :)

Kérlek írjatok itt/priviben, vagy megtaláltok ps-en, Lecsovirsli néven

Kellemes időtöltést ;]

(#2153) prokxy


prokxy
veterán

Kint vagyunk az udvaron, süt a nap, tök jó idő van, egyszer csak beborul, mondom az Asszonynak: indul a public event! :D Annyira nem értékelte, de én jót mosolyogtam! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2154) Bencus88 válasza prokxy (#2153) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:DDD :DDD :DDD
Az én párom is megszállott destinys, hát én átéltem most, jót nevettem köszönöm, majd elmesélem neki is :C

(#2155) .LnB válasza prokxy (#2153) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2156) tiv83us válasza prokxy (#2153) üzenetére


tiv83us
veterán

:)) :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2157) sting2 válasza prokxy (#2153) üzenetére


sting2
addikt

Ez jó! :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2158) kiezTe90 válasza prokxy (#2153) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Hát én most jót nevettem! :)

Más: Csak Nekem nem akar kiesni az a nagyon híres Uriel Gift fegyver? A héten már szétfarmoltam a játékot.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#2159) bunfi válasza kiezTe90 (#2158) üzenetére


bunfi
őstag

Minden megvan a Nessus szettből, de az nem akar sehogy sem kiesni. Szóval nem vagy egyedül.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2160) adamos87 válasza bunfi (#2159) üzenetére


adamos87
tag

Én az összes exoticra hajtok, és már csak 3 kellene.2 Hunter Exotic armor és a Raid exotic shotgun.Az armorok előb vagy utóbb esni fognak vagy Xur hozza.De hogy a shotgun tuti nem lesz meg.

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

(#2161) prokxy válasza adamos87 (#2160) üzenetére


prokxy
veterán

Közel 100 óra után sem akar kiesni a Orpheus Rig, pedig úgy kipróbálnám! :)
Meg egy olyan rakétavető, ami cluster bombázik, csak kék van belőle, de hogy az mennyire számít, h lila vagy sem, nem tudom...

szerk:
(#2158) Kölyök1990: én kb 3-at már bedaráltam (tudom, ez nem vigasztal), nekem annyira nem tetszik, persze aki sokat PVP-zik annak jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2162) oriic válasza prokxy (#2161) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Közel 100 óra után sem akar kiesni a Orpheus Rig, pedig úgy kipróbálnám! :)"'

100+ óra után én letettem már róla. :D Majd egyszer jön XUR kollegához, akkor majd beszerzem. :O

Live-Die-Respawn

(#2163) Ellia válasza oriic (#2162) üzenetére


Ellia
addikt

Nekem az első 5 exotic-ban benne volt ;]

(#2164) oriic válasza Ellia (#2163) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ismerősnek vagy 5x kidobta már. Szóval utállak titeket. :D

Live-Die-Respawn

(#2165) Madoc


Madoc
veterán

:B legeslegelső exoticom volt az orpheus. Ma egy skyburnert dobott meg jött 2 uriel is 5-7ig :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2166) prokxy válasza oriic (#2162) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor várok türelemmel, meg úgyis húzom 0-ról a Warlockom! :D Így lesz mind3 kasztból egy, aztán heti 3x lesz kimaxolnivaló milestone! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2167) bunfi


bunfi
őstag

Kiesett végre. Így 70+ drop engram és 400+ Nessus token beváltása után megvan az Uriel's Gift.

Viszont ezt már rohadtul ki lehetne patchelni, mert nem az első, hogy exotic engramből többször nyitom ugyanazt. Nem cipőt szeretnék (főleg nem a negyediket), ha lehet, mert a Coil, Hard Light vagy a Vigilance Wing is még a várólistán van... [kép]

Mondjuk az sem világos, hogyha nem pledgeltem egyik karakteremmel sem az FWC-hez, akkor hogy lehet Faction Rally exklúzív FWC fegyverem: [kép]

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2168) Madoc


Madoc
veterán

A második skyburner ma. Eddig a napig nem is volt. És mind2 csak 303. :O

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2169) kiezTe90 válasza bunfi (#2167) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Na Bunfi kollega akkor ma volt a szerencsénk napja, mert nekem is kiesett végre. :)
Bár én már feladtam ezt a nessus farmolást, és a haverokkal toltuk le a prestige nightfallt onnan esett. Annyi hogy csak 303-ra sikerült felhúznom....

Szerk.: Nem tudom a bungienak mennyire szokása a nerfelés, de ha lenerfelik december 5.-én akkor földhöz vágom a lemezt. :)

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#2170) D4v3 válasza kiezTe90 (#2169) üzenetére


D4v3
őstag

Nekem esett tegnap 3 is szerintem, de már megvolt előtte is :D Viszont kinetic legendaryt meg egy kezemen meg tudom számolni mennyit kaptam a 2 hét játék alatt PC-n..

(#2171) ldave


ldave
félisten

Nekem ez lett meg ma végre :) Hosszú menet volt:

A Slime draws near! Command?

(#2172) sting2 válasza ldave (#2171) üzenetére


sting2
addikt

Banyek, ez már súrolja a gránátvető kategóriát..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2173) ldave válasza sting2 (#2172) üzenetére


ldave
félisten

Nagyon durva, aki előtted van, 1, max 2 lövéstől meghal.

A Slime draws near! Command?

(#2174) kiezTe90 válasza ldave (#2171) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Uhh..
Grat hozzá! Azért ez nagyon durva fegyver.
Gondolom csak közvetlen közelre hatásos?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#2175) ldave válasza kiezTe90 (#2174) üzenetére


ldave
félisten

Aha, shotgun, szóval nem lövöd át vele a pályát, de sok helyen használható lesz szerintem. Tegnap próbáltam pvp-ben, folyosós pályán nagyon adja, simán lehet vele egyszerre 2 embert is leszedni, ha úgy jön ki a lépés.

A Slime draws near! Command?

(#2176) Zoltn


Zoltn
senior tag

Amúgy mi értelme van ennek a power lvl dolognak? Mert hogy ugyan annyi lövés kell 20as szinten a mobokba mint 1es szinten. :F

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2177) Ellia válasza Zoltn (#2176) üzenetére


Ellia
addikt

Ha nem lenne akkor még ennyi értelme se lenne a játéknak mint most ;] :)

(#2178) DummyBoy válasza oriic (#2164) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Haverom feladta az Orfeusz grindet, csinált mégegy huntert, annak pedig kapásból odaadta Zavala xD

----

@loot és exo rendszer...

Mondjuk D1 is elég tré volt a maga "smart" exotic rendszerével, ami csak annyira volt smart, hogy felidegesítse az embert ...

D2-ben az első 3!!! exo engramból mindből Vigilance Wing esett...

A másik a loot rendszer... Nem egy összeesküvés elméletünk volt arról, kinek mi esik, nekem pl: D1-ben nem volt FateBringerem, miközben mindenkinek hegyekben állt, ellenben minden ujjamra jutott egy Gjallarhorn és Ice Breaker...

Omnigul farm hasonló, haveroknak kb. a 10-ik Grasp esett, nekem semmi ... aztán esett egy godroll és kész.

Volt olyan ismerős, aki megunta hogy nem esik semmi neki, törölte a karakterét, csinált egy ugyanolyat és rászakadt minden földi jó ...

Haveroméknak kb. minden második eventen esik exotic engram ... nekem az egész hétvégén 1 esett ... több exotic engramot találtak mint én legendary-t ... Viszont 6 karakterrel farmolják a Curtain Call-t, én meg azóta bontogatom őket, mióta meglett 3 a különböző elementáloknak :)

Szóval érdekes dolog ez a loot rendszer.

Life is shor...

(#2179) oriic válasza DummyBoy (#2178) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Haverom feladta az Orfeusz grindet, csinált mégegy huntert, annak pedig kapásból odaadta Zavala xD"

Alapból két Hunterem volt nekem is, de egy harmadikra már nem volt türelmem, inkább hagytam a francba. :D Megvárom a DLC-t hátha utána kidobja, addig meg lesem Xur-t. :D

Live-Die-Respawn

(#2180) tiv83us


tiv83us
veterán

Nekem is az elsok kozott volt az Orpheus Rig, kb ahogy elkezdtem az elso karim, ami Hunter volt, az volt a masodik Exoticom :))
Az elso az a gagyi szar fegyver volt, ami kb egy nagyon lassu grenade launcherkent funkcional, csak epp Energy Weapon slotot vesz el.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2181) saen


saen
veterán

Meddig érdemes tartogatni az engramokat? Van már talán két exotic is nekem és rájöttem, hogy van saját szintjük. Emellett még van bright + legendary vagy milyen is...
Ja és a glimmer mire lesz jó? Kimaxoltam már...

(#2182) Madoc válasza saen (#2181) üzenetére


Madoc
veterán

Glimmer az kék modokat venni amiből 280 után majd lilákat lehet gyártani. Engramokat nyisd ki azonnal mindig.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2183) saen válasza Madoc (#2182) üzenetére


saen
veterán

Köszi!

(#2184) oriic válasza tiv83us (#2180) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor mostantól téged is utállak. :O ;]

Live-Die-Respawn

(#2185) Hunbeast87 válasza saen (#2181) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Pluszban még annyi, hogy glimmer kell a fegyverek, ruhák átszínezésére is. Ugyebár sosem nézhetsz ki elég menőn.. Plusz glimmer kell az infuse-hoz is.
Az engramok szintje nem fog növekedni, mármint azoké nem, amiket megkaptál már. Bright engram pedig skineket adhat, ritka színezéseket, hajó és "motor" skineket...

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#2186) bunfi válasza saen (#2181) üzenetére


bunfi
őstag

Ha megvagy 280+-os, akkor folyamatosan érdemes költeni a glimmert modokra. De csak akkor craftold össze a kék modokat, ha be is akarod rakni azonnal vagy széttörni, mert rulettezni támadt kedved. Mivel 39 fajta mod van, a kékek stackelnek (999-ig), így marad szabad helyed még a transmat effekteknek és ornamenteknek. Ha viszont összecraftolgatod, akkor megszivatod magad mint én és állandó lesz a helyhiány. De most felhúztam magam és az elemental effekteken kívül minden legendary modot bezúzok és kezdjük előlről :))

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2187) oriic válasza Hunbeast87 (#2185) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 nagyon fontos dolog, magához a modok berakásához is glimmer kell. Mocsok sok glimmer. Szóval ha valaki elérte a 280-at, akkor onnantól soha nem fogja kb azt mondani, hogy mire költse a pénzét. :D (Nyilván a 305-ös szint eléréséig)

Live-Die-Respawn

(#2188) saen válasza bunfi (#2186) üzenetére


saen
veterán

Mégcsak 217 vagyok, messze van a 280+. Cserébe viszont mindjárt kinyitom az engramokat, lesz két exotic cuccom :)

(#2189) l.skywalker válasza tiv83us (#2180) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Fighting Lion. Hármat lőttem vele. Azóta pihen...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2190) tiv83us válasza l.skywalker (#2189) üzenetére


tiv83us
veterán

Azaz, blooaaah, kukaba vele ;] :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2191) prokxy


prokxy
veterán

Ma kb. mikor reset-elődik XUR bácsi ill. az eventek?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2192) .LnB válasza prokxy (#2191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

11:00

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2193) fuvi válasza prokxy (#2191) üzenetére


fuvi
senior tag

Xur csak péntektől van
eventek 11kor

(#2194) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Skacok akkor ma nem 10-től frissül a milestone? :R

(#2195) Madoc válasza Bencus88 (#2194) üzenetére


Madoc
veterán

Szerintem de.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2196) prokxy válasza fuvi (#2193) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz szépen!
Akkor megint nem lesz Orpheus Rig-em egy ideig... :U :O Mondjuk nem tudom, h miért várom ezt annyira, az Arc staff és a Golden Gun is elég jó cucc, utóbbi a bossra különösen, előző pedig tömegre brutál :)

(#2192) .LnB: kösz Neked is! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2197) Madoc


Madoc
veterán

10től volt reset.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2199) prokxy válasza fuvi (#2198) üzenetére


prokxy
veterán

Mik ezek az új engramok?
Luminous Vanguard Engram a Nightfall-ért, Luminous Crucible Engram a PVP-ért, stb...ez ugyanúgy powerful vagy vmi extrád ad?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2200) .LnB válasza prokxy (#2199) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.