Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) l.skywalker válasza oriic (#2299) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Épp ez jött le nálam is. Hányszor kell Calus-t kinyírni, hogy eltakarodjon a Nessus egéről? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2302) Snike válasza ldave (#2297) üzenetére


Snike
aktív tag

Ha jól tudom jutalompálya volt az osiris-ben jól teljesítő játékosoknak.

Ez a triáls of nine nagyon szemét!
-panaszkodik-panaszkodik-rosszabb mint az egyben lévő osiris pvp-

lényeg: van valami tipp oda? mivel kell emnni, mire kell figyelni?

PS5, mert az jó! :)

(#2303) bunfi válasza oriic (#2299) üzenetére


bunfi
őstag

Mivel még mindig csak próbálkozom nem külföldi, nem full random másik 5 embert találni, hogy az eredeti szobákat is megnézhessem (akár többször, akár rendszeresen is), így még nem tudom átérezni a problémát. De legalább már a Nightfall lemegy LFG-vel.

De ettől eltekintve kicsit spór megoldásnak érzem én is. A többség már borítékolja, hogy tavasszal sem fog bővülni a repertoár, marad a Leviathan, másik szobában, másik boss ellen. A rosszmájúak már a szokásos plate mechanikát is vizionálják.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2304) fuvi válasza bunfi (#2275) üzenetére


fuvi
senior tag

köszi szépen, 10k helyett csak 8k lett így az expansion pack :R

[ Szerkesztve ]

(#2305) fuvi válasza prokxy (#2294) üzenetére


fuvi
senior tag

most nézek egy celestial nighthawkos golden gunos videót, calusba 250k.....
így már értem hogy miért volt akkora dps-e tegnap Thundernek

[ Szerkesztve ]

(#2306) prokxy válasza fuvi (#2305) üzenetére


prokxy
veterán

Én is meg voltam zuhanva agyilag, mint EMS, 1x nem toltam el a bossra a Golden Gunt, annyi felé kellett figyelni, hogy elfelejtettem! :D

Ma akkor pihi, de ha én leszek mégis, akkor is Warlock-zom, még csak lvl3! :D

Rat King: 3 patrol, 2 pvp és egy 5 percet hagyó NF, de hiába csinálom a titan-on a patrolt, már vagy 10-et, akkor is 0/3 completed...van ennek vmi sorrendje vagy hogy?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2307) .LnB válasza prokxy (#2306) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"...partner up with another player and complete three patrols"

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2308) l.skywalker válasza prokxy (#2306) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Fireteam-ben kell ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2309) oriic válasza fuvi (#2305) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lőttem én anno 600+ ezret is Calusba Celestiallal, attól függ az egész mennyi koponyát lőnek ki a többiek a másik dimenzióban. Plusz ugye az alsó skill fát kell használni ilyenkor.

Live-Die-Respawn

(#2310) prokxy válasza .LnB (#2307) üzenetére


prokxy
veterán

Abban voltam, Zero-val és nem adta be...na mind1, nekifutok még1x! :)

Lazul!
Raid téma: amúgy itt 67-ig mennek el, utána egy körben le is gyűrik a bosst..

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2311) prokxy válasza oriic (#2309) üzenetére


prokxy
veterán

Nem rémlik most mi az alsó skillfa, miért azt kell használni?

szerk: Közben meglett. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2312) ldave válasza oriic (#2299) üzenetére


ldave
félisten

Kérdés, hogy mennyire lesz más, mint a palota rész. Ha ugyanazok az asset-ek lesznek végig, akkor ja, jár a pofon. De ha tök más lesz, mint a felső rész, akkor én nem látok annyira nagy problémát.

A Slime draws near! Command?

(#2313) ldave válasza Snike (#2302) üzenetére


ldave
félisten

Az a legnagyobb baj a Trials-szal szerintem, hogy nincs egy rohadt ranking rendszer ebben a játékban. Totál kezdőként megkapunk olyan ellenfeleket, akik 6-0-ra vernek minket percek alatt. Rohadt sok kedve van ez embernek két-három ilyen kör után mégegyszer nekimenni :W

A Slime draws near! Command?

(#2314) oriic válasza prokxy (#2311) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amikor 1 lövést kapsz, de az erősebb.

szerk: Látom közben meglett.

Live-Die-Respawn

(#2315) prokxy válasza ldave (#2313) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem a PVP vhogy nem adja, a héten "kellett" az engram miatt, 6 körből lett meg, mert 5x kikaptunk. De olyan szinten vertek el, és ez a sima quickplay, hogy csak kamilláztam. Aztán volt nekünk egy alázós kör, elég is megint 1 hétre. Totál máshogy kell gearelődni, más skillfa kell, más fegyver, kontrollert be kell dugni, sorolhatnám, makró a mida-ra, de én inkább csak PVE. :) :B
Pedig nem a bénák közé sorolom magam, a végén az efficiency nem 1x volt már 5-8 körül, legtöbb kill és társai, de nem érezem, h ez nekem tetszene.

(#2314) oriic: azt a sapi adja, nem a skillfa, vagy vmit benézek akkor? A skillfa azért az alsó kell, mert több orbot generál és gyorsabb a reload a többieknek, ill. távolságira a melee kés is sebez. Ha jól emlékszem...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2316) bunfi válasza prokxy (#2310) üzenetére


bunfi
őstag

Én úgy tudom, hogy csak akkor működik, ha mindenki épp azt csinálja vagy már megvan neki a Rat King és be van equipelve. Én tegnap csináltam meg a előzmény questeket, ha gondolod megcsinálhatjuk (feltéve, hogy PC EU vagy).

Plusz ezen a héten az utolsó feladat, az 5 perces nightfall is elég egyszerűen összehozható. (Ha máshogy nem, egy kis sajtreszeléssel.)

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2317) ldave válasza prokxy (#2315) üzenetére


ldave
félisten

Nekem is annyi a pvp, hogy a Call to Arms-t megcsinálom 1-2 karakterrel. Csak jött az ötlet a hétvégén, hogy nézzük meg a trials-t. Hát sírás lett a vége :)

A Slime draws near! Command?

(#2318) oriic válasza prokxy (#2315) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben kicsit megkeveredtem, na a lényeg:

A Way of the Sharpshooter-nél módosul a Golden Gun, erősebb lesz és tovább tart (cserébe csak 3 lövést kapsz), több sebzést tudsz vele leadni. Na ezt tuningolja meg a Celestial Nighthawk, csak ugye azzal a módosítással hogy csak egyet lőhetsz vele. Vagyis ha a legtöbb sebzést akarod boss-nál egy lövésből összeszedni, akkor a Celestial-t az alsó skillfával kell használni. (Na csak sikerült elmondanom. :D )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2319) .LnB válasza prokxy (#2315) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Más skillfa? Más gear? Mi a fasz?! B+ bemész PvP-re és ölsz, ennyi. Se meta, se csodagear, semmi varázslat nem kell. Semmi. Uriel's Gift-em sose volt, Mida(k)-at sose használtam. És egyszer se éreztem, hogy rekteltek volna.

Túl van ez a a gondolatmenet tolva kicsit nem? Tán ezen kellene gondolkodni: "Pedig nem a bénák közé sorolom magam" :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2320) ldave válasza .LnB (#2319) üzenetére


ldave
félisten

Ennyi, mi?

A Slime draws near! Command?

(#2321) prokxy válasza .LnB (#2319) üzenetére


prokxy
veterán

"Más skillfa? Más gear? Mi a fasz?! B+ bemész PvP-re és ölsz, ennyi." => mész oszt lősz, hidd el, nem ennyi, leegyszerűsíted nagyon ;) Persze a quickplay-nél ez van, de egy komolyabb meccsen teljesen máshogy néz ki a dolog. Ennyi erővel a NF, RAID is ennyi, nem kell oda semmi. :)

Erre "Pedig nem a bénák közé sorolom magam" pedig annyi: nem azért nem tetszik a PVP, mert esek-kelek és nem tudok érvényesülni, hanem egyszerűen a BF után nem jön be. :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2322) .LnB válasza ldave (#2320) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jöhetsz nekem ezzel, nem érdekel. Nem vagyok pro, nem is hiszem azt magamról. (Persze a határokat meg kell húzni. )
De borzasztóan túlmisztifikáljátok ezt a játékot néha. A raid kiviételével láttam azt hiszem mindent. És egyszer sem éreztem azt, hogy ennek a játéknak lenne olyan mélysége mint amiről ti itt beszéltek.

És akkor most hozzátok fel légyszi a Trials Of The Nine-ot, hogy az a PVP csúcsa és ott aztán tényleg olyan a skillcap, hogy a bokámatösszefosom. Elhiszem, persze.
Egyedül toltam a Comp-ot és a QP-t is. Ugyan úgy játszottam ott is stackek ellen. Nem igazán szenvedtem sose.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2323) fuvi válasza prokxy (#2311) üzenetére


fuvi
senior tag

mert csak akkor tudsz precision hitet lőni golden gunnal
Crowd-Pleaser: Enables precision damage with Golden Gun. Precision hits with Golden Gun generate Orbs of Light.

(#2324) prokxy válasza .LnB (#2322) üzenetére


prokxy
veterán

Mert Te PRO vagy, ennyi. :K :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2325) bunfi válasza .LnB (#2322) üzenetére


bunfi
őstag

Azért arról se feledkezz meg, hogy nem mindenkinek van többéves múltja, többezer órája komolyabb játékokkal (pl. CS, Q3, WOW stb.). Nekik más a nullavonal, így kevéssé talál célba a mondandód a stílus miatt.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2326) .LnB válasza bunfi (#2325) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahhoz nem kell tapasztalat, hogy ezt a PVP-t átlásd.

-Minden pálya kicsi.
-Mindig stackekben kell mozogni.
-Minden pályán van olyan hely, amit annyira be lehet védeni, hogy csak Superrel lehet csak kipucolni.
-Szinte minden játékmódban csak a frag számít. Ezért sehova se menj egyedül. Ne halj feleslegesen.
-Fegyver recoil nuku. (elenyésző)
-Ne pazarold el a gránátot.

Mit hagytam ki?

(#2324) prokxy cáfolatot várok, nem majomkodást.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2327) bunfi válasza .LnB (#2326) üzenetére


bunfi
őstag

Akkor megfogalmazom másképp, nekem világos. De azzal, hogy "magasöptűen" elmagyarázod a plebnek, hogy mekkora szarok, mert nem értik (mert életükben nem játszottak olyan játékot, amiben alap dolgokat kellett több tucat órán keresztül gyakorolni vagy nem toltak mythicet, ahol 24 másik emberrel kell koordináltan mozogni, vagy wipe), hogy ebben mi a retek a nehéz, azzal maximum azt éred el, hogy beraknak a nagyképű paraszt fiókba. De persze csak akkor, ha bármennyire is érdekel, hogy mit gondolnak.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2328) .LnB válasza bunfi (#2327) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaaa, hogy erre gondolsz.
prokxy-val több mint egy éve ismerjük egymást. És az ő felvetésére reagáltam ugyebár.
ldave-et csak innen ismerem. De azt már korábban leírtam, hogy mivel ő konzolos, amiket írok az nem neki szól. Nincs tapasztalatom a konzolos scene-ről. Gondolom azt ldave is értette, hogy nem neki szól. Sőt egyetlen konzolosnak se!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2329) prokxy válasza .LnB (#2326) üzenetére


prokxy
veterán

Nem majomkodtam, ügyesen játszol, ez tény.
Viszont: quickmatch-ezni bemész a raides cuccodban, aztán elvagy, na most egy komolyabb körben én a hunterem átraknám a void-os láthatatlanságra, fegyvert váltanék, átpakolnám mobility-ről a titánomon (ha azzal megyek) a cuccos res-re, beszélnék a többiekkel, h ki hová megy, mit véd, stb, gránát típust váltanék, van még mit ezen átbeszélni...

Nem nagyon akarok ebbe belemenni, mert így is több időt szántam a PVP-re, meg ennek leírására, mint szerettem volna.
Viszont én sajnálom, h nem 4 fős a Fireteam, ill., hogy kiszorultál a 3-asból. Meg azt is, hogy nem tudtunk együtt játszani, ezt elb@sztuk. Viszont helyre lehetne tenni szvsz... :R

De ez már nagyon OFF, térjünk vissza a topichoz. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2330) .LnB válasza prokxy (#2329) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem azért írom neked ezt. OW-nál így megírtam neked, ha félreértelmeztél valamit. Most is.

Még saját bevallásod szerint se PVP-zel szinte semennyit. Akkor mi alapján írtad ezeket? Ki mit védjen, hova menjen? Ez max. a bombásnál van. De ott is a valóság az, hogy a támadó csapat 4-es stackben berushol valahova, ahol alapból az enerfölény miatt hozza is a kört. Én ezt tapasztaltam. A kommunikáció, meg nem a PVP-t mélyíti, az egy multiplayer játék esetében alap. Itt a 4fős rush, vagy camp a kifizetődő. Pontosabban rush a megfelelő camp helyre. A super képességek jelentősége elég minimális, mivel lassan töltődnek, és maximum 4frag szerezhető a legjobb esetben. A hangsúly ezért a gunfight-on van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2331) bunfi válasza prokxy (#2329) üzenetére


bunfi
őstag

ON: érdekel, amit a #2316-ban írtam?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2332) l.skywalker válasza ldave (#2312) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És a következő DLC Raid is a Leviathan-ban lesz

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2333) prokxy válasza bunfi (#2331) üzenetére


prokxy
veterán

Igen :R , ma-holnap este sztem megnézhetjük. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2334) prokxy válasza .LnB (#2330) üzenetére


prokxy
veterán

Részemről ezt a témát lezártam, nem fogok itt Neked leírni kisregényt, könyveld el, h hülye vagyok, mindkettőnknek könnyebb. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2335) ldave válasza prokxy (#2334) üzenetére


ldave
félisten

Nyugi, én veled vagyok, teljesen értem és átérzem a helyzetet.

A Slime draws near! Command?

(#2336) Snike


Snike
aktív tag

Üdv!

Valakik tolják még itt ps4-en a raid-et?

PS5, mert az jó! :)

(#2337) ldave válasza Snike (#2336) üzenetére


ldave
félisten

Én most hétvégén szeretném majd valamikor, múlt héten sajna nem tudtam befejzni.

A Slime draws near! Command?

(#2338) Snike


Snike
aktív tag

PS4-es klánunkba keresünk embereket közös játékra, raidre.

PS5, mert az jó! :)

(#2339) prokxy


prokxy
veterán

Warlock kasztot ki és miért szereti? Most azon agyalok hogy a 3. helyen lévő WL-om meghagyjam-e vagy sem. Ti mind3 class-t viszitek vagy csak egy fajtát?

Pl.: nekem a Hunter a Raiden Flux-szal nagyon bejön, tetszik ahogy aprít.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2340) ldave válasza prokxy (#2339) üzenetére


ldave
félisten

Hasznos a warlock, a rift-jei sokat segítenek több helyzetben is. Warlock-ban van 118 órám, a titánban 12, a hunterben 21. Ha olyan a helyzet, hogy takarítani kell, akkor az arc vagy a solar a nyerő, ha egyben kell nagy sebzés, akkor meg a void.

A Slime draws near! Command?

(#2341) l.skywalker válasza prokxy (#2339) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van amikor használjuk. Pl. Raid-ben Calus ellen jó ha van 2 wl is...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2342) bozsik84 válasza prokxy (#2339) üzenetére


bozsik84
tag

Szeretem a wl-ot, leginkább void-ban használom, főleg devour-ral :)

psn id: zsonom

(#2343) prokxy válasza bozsik84 (#2342) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz Srácok, kipróbálom. Amit láttam eddig az a solar ès a void, utóbbi elég nagyot sebez, meg tölti a class abilityket.
Az arc nekem nem tetszik, olyan star wars jelenetes mikor villámokat szór, az nem gyere be.
Bár ha belegondolok a Hunter arc is Sith-es :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2344) Prof01 válasza prokxy (#2339) üzenetére


Prof01
veterán

D2-ben a Warlock lett a legjobb class. PVE és PVP-ben is leginkább a healing/empowering rift miatt.
Mondom ezt úgy, hogy mindig is Titan main voltam, de sokkal könnyebben játszok Warlock-kal Raidben és a Flawless Trials is vele lett meg. :)
Szóval NAGYON AJÁNLOM!

ui.: A Warlock ugrással meg szokott gyűlni a bajuk a kezdő játékosoknak, de miután ráérzel, semmivel nem rosszabb, mint a többi class-é.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2345) tiv83us


tiv83us
veterán

Nalatok is offline mar egy joideje a szerver? :((

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2346) fuvi válasza tiv83us (#2345) üzenetére


fuvi
senior tag

nekem most offline

(#2347) fuvi


fuvi
senior tag

Destiny 1 & 2 services will be brought offline for maintenance on Thursday, November 16, 2017. During this maintenance, Destiny 2 players will be prompted to accept Hotfix 1.0.7 on all platforms, and Hotfix 1.0.7.1 on PC.

8:00 AM Pacific
Destiny 1 & 2 server maintenance is schedule to begin
Players will no longer be able to log in to Destiny 1 & 2

9:00 AM Pacific
Players still in activities will be returned to the title screen

12:00 PM Pacific
Destiny server maintenance is scheduled to end
Destiny 2 Hotfix 1.0.7 is expected to be available to download and install on all platforms
Destiny 2 Hotfix 1.0.7.1 is expected to be available to download and install on PC
Players may need to manually check for updates to begin the download

(#2348) tiv83us válasza fuvi (#2346) üzenetére


tiv83us
veterán

Mar lassan egy oraja azt irja, hogy dolgoznak rajta, az Xbox.com-on is piros a dolog. Azert ez egy kicsit tulzas, mindjart mennem kell dolgozni :O

ps: Bahhh!!!
Koszi. :R

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2349) prokxy válasza Prof01 (#2344) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz szépen, már a farm-on vagyok vele, ma tervezem elérni a tizenx szintet! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2350) Jani18


Jani18
aktív tag

‘Curse of Osiris’ Opening Cinematic

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.