Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) prokxy válasza prokxy (#2498) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, elrontottam, a helyes: Péntek 17-23h közt lesz a karbantartás. PST to UTC converter

szerk: közben válaszoltatok, kösz! :R:)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2502) fuvi válasza prokxy (#2501) üzenetére


fuvi
senior tag

akkor vasárnap raidelünk?....

(#2503) ldave


ldave
félisten

December 5:

- Armor Ornaments: a tokenes NPC-nél lesznek elérhetőek, gondolom a náluk megszerezhető set kinézetén változtatnak, különféle módon lehet majd megnyitni ezek elérhetőségét
- Mods: Gunsmith változások, a rare modok szétszedése kis eséllyel adhat legendary komponenst
- Rahool: legendary engram-ot is árulni fog
- Tokens és Reputation: amit már fentebb is írtatok

December 12:

- Faction: shard és token áron megvehető lesz a teljes set, de nem azonnal, valami előfeltétele lesz
- Xur: Fated Engram olyan exitoc-ot ad, ami tuti nincs meg, Three of Coins pedig 4 órás exotic esélynövelő buff
- Masterworks: új fegyver szint a legendary és az exotic közé, az eddigi legendary fegyverek lesznek erre a szintre fejleszthetőek, különféle extra képesség (kill számláló, orb generáló, stb)

Később:

- emote UI, privát PVP meccsek, stb

A Slime draws near! Command?

(#2504) bunfi válasza ldave (#2503) üzenetére


bunfi
őstag

A számos pozitív változás ellenére továbbra is folyik a erős kritizálás redditen, a "nincs miért farmolnom heti 60-70 órát, mert túl könnyen megszerezhető minden" és "a nem alázom úgy a noobokat publikon" témakörében. Én csak remélni tudom, hogy nem járnak sikerrel... nem lenne jó egy Divisionhöz hasonló, jó gearem van, nem lehet megölni, de mindenkit lemészárolok szituációt, vagy egy Borderlandshoz hasonlót, hogy a megvan az exotic, de hulladék roll -> szemét. Kiveszi a lendületet az emberből, mikor nagy ritkán esik valami, de az is szar...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2505) ldave válasza bunfi (#2504) üzenetére


ldave
félisten

Sokat árul erről a hangos kisebbségről, hogy az IGN lehozott egy cikket, melyben az új Crucible pályákról jókat írt az író, erre persze kommentben nekimentek, hogy biztos megjött a Bungie csekkje, miközben maga a szerző korábban elég sokat írt a Destiny 2 problémáiról.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2506) prokxy válasza fuvi (#2502) üzenetére


prokxy
veterán

Vagy ma... :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2507) prokxy válasza ldave (#2503) üzenetére


prokxy
veterán

Arról nem nagyon láttam infót, hogy a szintnövelés hogyan lesz...vmi GIF-et néztem, hogy lvl21 és +1 skill point, de mire költöm el?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2508) ldave válasza prokxy (#2507) üzenetére


ldave
félisten

Skillpont nem tudom mire lesz jó, de 25-ös szint lesz az új maximum és 330+5 a power level.

A Slime draws near! Command?

(#2509) bunfi válasza ldave (#2508) üzenetére


bunfi
őstag

Nem elképzelhetetlen szerintem egy új subclass jövetele sem a jövőben. Bár óvatosan prognosztizálok, kizártnak tartottam, hogy új rarity jöjjön és hát félig-meddig mégis jött.

Érdekes: Amazon Alexa Ghost (IRL)
Hasznos:
Amount of Bright Dust gained from dismantling Bright Engram Items

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2510) fuvi válasza prokxy (#2506) üzenetére


fuvi
senior tag

mintha Thunder ma is wowozna

(#2511) prokxy válasza fuvi (#2510) üzenetére


prokxy
veterán

Rémlik vmi, akkor majd vasárnap. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2512) bunfi válasza prokxy (#2511) üzenetére


bunfi
őstag

Én ráérek 22:00-ig, ha csak Thunder hiányozna és mindenképpen letolnátok.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2513) prokxy válasza bunfi (#2512) üzenetére


prokxy
veterán

Közben kiderült, h másnak sem jó a mai nap, szóval sztornó. :O
lvl11 a 2. Hunterem, azt felhúzom maxra, publicozni ha gondolod én vevő vagyok rá. Úgy ütök, mint egy buzi, de lelkes vagyok! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2514) bunfi válasza prokxy (#2513) üzenetére


bunfi
őstag

Úgyis még megy a triplaxp, részemről mehet.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2515) fuvi válasza prokxy (#2513) üzenetére


fuvi
senior tag

ma mazohista napot tartok, és elmegyek PvPzni sztem :)

(#2516) bunfi válasza fuvi (#2515) üzenetére


bunfi
őstag

21 extra token lehet a mai extra jutalmad, ha megoldod a napikat.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2517) prokxy válasza fuvi (#2515) üzenetére


prokxy
veterán

Én élvezem a pvp-t, de csak pár körig. Múltkor a challenge miatt mentem fel és persze a milestone-ban volt még powerful gear, de ennyi, ez bőven elég. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2518) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Két új pvp pálya mutatkozik be:

Pacifica [link]
Wormhaven (PS4 Exkluzív) [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2519) bunfi


bunfi
őstag

Eddig elkerült, most egymás utáni két engramból:

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2520) D4M13N válasza bunfi (#2519) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Van valami lista mi amit érdemes megtartani? Mert olvasgatok redditen meg wikin de konkrét listát nem találtam. Nem akarom kiszórni a jobbakat.

(#2521) prokxy válasza bunfi (#2519) üzenetére


prokxy
veterán

Grat hozzá! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2522) Madoc


Madoc
veterán

Uriel is ma 3db jött!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2523) bunfi válasza prokxy (#2521) üzenetére


bunfi
őstag

:R Jött belőle egy harmadik is még... értetlenül állok, hogy eddig miért nem.

(#2520) D4M13N
Az nem nagyon van, de a teljesség igénye nélkül:
Antiope-D, Curtain Call, Nameless Midnight, Uriels Gift, Valakadyn, Origin Story, Better Devils, The Number, Hawthorne's Field-Forged Shotgun, Last Hope, Jiangshi AR4, Manannan SR4, Martyr's Make és bármelyik, amelyik a Leviathan-ból esik (fehér-arany színe van mindnek).

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2524) Madoc válasza D4M13N (#2520) üzenetére


Madoc
veterán

Rakd a vaultba. 200 fér! Nekem mindből van 1.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2525) l.skywalker válasza Madoc (#2524) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

200 a vault+karakterekként ami van üres hely+a postmaster. Nekem már az utóbbiba gyűlnek a dolgok...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2526) bunfi válasza l.skywalker (#2525) üzenetére


bunfi
őstag

20 hely van a postmasternél, ami utána van, az örökre elvész. [link]

Interaktív raid map

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2527) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Hát kellene nekem egy kis segítség.
Ezt az orbot hogy lehet generálni Titánnal? Már próbáltam minden baromaságot de nem jött össze. Vagy a Titánnak nincs olyan exotic cucca amivel lehet ezt? (Főleg Arc, vagy Sentinel vagyok)
Köszi előre is!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#2528) bozsik84


bozsik84
tag

Szerintem Xur ma elhozza a hunter csizmát, semmi infóm nincs, csak tipp :)

psn id: zsonom

(#2529) prokxy válasza kiezTe90 (#2527) üzenetére


prokxy
veterán

Arc-os super-je szépen generálja, EMS-sel így toljuk és van kis hógolyó a földön rendesen. :)
Nem egy Orheus Rig-es hunter, de nem rossz. ;)

#2528) bozsik84:
Neked mi kellene? Nekem a futós, már csak az hiányzik a készletből. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2530) fuvi válasza kiezTe90 (#2527) üzenetére


fuvi
senior tag

trasht öljél vele, ne bossra lődd el az ultit
Arcos talenten én ugrándozok öszevissza a mobokon és rettenet mennyiségű orbot lehet generálni
esetleg ez segíthet plusszba: Crest of Alpha Lupi (Generates an additional Orb of Light from Supers and a healing pulse when Barricade is activated.)

Te nem látod és nem tudod felszedni az általad generált orbokat!

[ Szerkesztve ]

(#2531) l.skywalker válasza bozsik84 (#2528) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem már csak ezek hiányoznak:

Hunter:
The Dragon's Shado Chest Armor

Warlock:
Crown of Tempests

Skull of Dire Ahamkara

Winter's Guile

Lunafaction Boots

Látszik, hogy a Warlock-al nem sokat működtem :D

És ezen túl már csak az Emote-ok, Speederbike-ok és hajók maradtak... na és persze Ornamentek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2532) bozsik84 válasza prokxy (#2529) üzenetére


bozsik84
tag

Hát az Orpheus Rig :DD

Hiányzik még 2 exotic a hunterből ezen kÍvül, de ezt szeretném, hogy igazi fun legyen a void-os hunter :C

psn id: zsonom

(#2533) oriic válasza l.skywalker (#2531) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Figyu nekem minden, de tényleg minden megvan már, szóval szívesen odaadok neked bármit, csak azt a rohadt orpheust add oda cserébe. :O

Live-Die-Respawn

(#2534) l.skywalker válasza oriic (#2533) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csináltál titánt is meg warlock-ot? :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2535) Madoc válasza l.skywalker (#2531) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem csak a skull of dire.... A többi megvan mindegyiktől. 😀

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2536) oriic válasza l.skywalker (#2534) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Titant nem, warlockot már réges rég.

Live-Die-Respawn

(#2537) ldave


ldave
félisten

Heti Xûr:

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2538) bunfi válasza ldave (#2537) üzenetére


bunfi
őstag

Location: EDZ, Winding Cove

Ezen a héten sem lesz meg az Actium War Rig. De december 5. után nem sokáig tud majd menekülni! Két hete van és csá maximum. :)

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2539) saen válasza ldave (#2537) üzenetére


saen
veterán

Ez mindenkinek ugyanaz egyébként?

(#2540) ldave válasza saen (#2539) üzenetére


ldave
félisten

Aha, ugyanazt látja mindenki.

Nekem a fegyverek közül csak a scout (Skyburner's Oath) hiányzik, a warlock set teljes, a másik két karakter az hiányos, de nem is játszottam sokat azokkal.

A Slime draws near! Command?

(#2541) saen válasza ldave (#2540) üzenetére


saen
veterán

Én mégcsak olyan 240 környékén járok, szóval szinte minden hiányzik. Cserébe viszont a Sweet Business pont megvan. Valamilyen hunter armorom is van, de annak a nevét nem tudom, szerintem akkor nem megyek el most hozzá. Más kaszttal meg nem játszom.

(#2542) D4M13N válasza bunfi (#2523) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Uhh hálás köszönet a listáért meg a fáradozásért.Van mindenből kettő lassan,pedig nem nyomom 0-24. De köszi hogy fáradoztál vele :) :R

(#2543) Madoc válasza saen (#2541) üzenetére


Madoc
veterán

link ebbe az androidos appba be tudod jelölni mik vannak és mi nincs.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2544) ldave


ldave
félisten

Most a Season 1 végével csak az exotic emote-ok, amik lecserélődnek újakra vagy minden Eververse cucc?

A Slime draws near! Command?

(#2545) bunfi válasza Madoc (#2543) üzenetére


bunfi
őstag

Van honlap megfelelője is, annyi különbséggel, hogy belépés után automatikusan megcsinálja. A Legendary itemek pedig attól függően pipálódnak, hogy a karakter(ek)nél vagy a vaultban megvannak-e. [link]

(#2544) ldave
Próbálgattam utána olvasni, de mindenki mást mond. Van aki azt mondja, hogy a shadereken kívül minden. Van aki azt mondja, hogy az Eriana's Vengeance - Dinas Emrys - Six Shooter hármas kerül ki a rotációból. Én kétlem, hogy mindent kukáznának, mert nincs annyi erőforrás, hogy újakat csináljanak. Meg annyi energia sincs egymástól tényleg különböző dolgokat kitalálni. Jövő héten kiderül...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2546) l.skywalker válasza ldave (#2544) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Supremacy helyett a téli szett lesz (RIP: nem lesz meg egyik karakteremnek sem a fullos szett)...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2547) l.skywalker válasza bunfi (#2545) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Baromi jó ez az oldal. Csak az a baj, hogy ami itt fel van sorolva az qvára nem fér be a Vault-ba, pedig pont így kezdtem el gyűjteni midnent.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2548) bunfi válasza l.skywalker (#2547) üzenetére


bunfi
őstag

A fegyverek is csak éppenhogy férnek be... Valamit majd ezzel is szeretnének kezdeni állítólag, mert sok rá a panasz.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2549) l.skywalker válasza bunfi (#2548) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De most komolyan az a +50MB/kopf a baj? Ezt nem értem miért kellett maximalizálni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2550) bunfi válasza l.skywalker (#2549) üzenetére


bunfi
őstag

Hát én tudnék mesélni a Demizson 30+10-es konfigurációjáról, amely játékban nem volt fixed roll. Beletellt 1,5 évbe, mire ki tudták bővíteni :))

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.