Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Peace


Peace
nagyúr

Huhh....megnéztem most fegyver upgrade tanácsok videót, de eléggé zavaros. Van valami tipp a kis templar knightomnak? Ez a scimitar nekem szimpatikus, elkezdeném majd pluszolni. De milyen specializáció irányába vigyem el? Karakter is oké, hogy kap endurance-ra meg vitality-re pontokat, de vajon mennyi az elég? És STR-re sem ártana gondolom pakolni, hogy azért sebezzen is........

(#802) Kvelstadt válasza Peace (#800) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A knight alaból túl van terhelve. Le kell ölt{ztetni és lesz ott fürge dodge.
Phalanxnál még szerintem soha senki nem halt meg.
De itt a legtöbb bos ilyen lesz, egy két kivétellel akik combosabbak, de azok sem fognak túl sokáig feltartani.
Mondjuk itt olyan boss is lesz ahol mindegy milyen karid van mert ésszel kell legyőzni nem erővel.

Az az páncélos leparryzett. Van ilyen. Backtabeld, azt nem tudja parryzni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#803) Peace válasza Kvelstadt (#802) üzenetére


Peace
nagyúr

"Phalanxnál még szerintem soha senki nem halt meg." De! Tegnap akit néztem beginners guide videóban, az igen. :DDD

"Backtabeld, azt nem tudja parryzni." Huhh, az miaz???

(#804) Drp81 válasza Peace (#803) üzenetére


Drp81
aktív tag

Backstab: kerülj mögé, és nyomj R1-gyet. Mint a Dark Soulsokban.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#805) Kvelstadt válasza Peace (#803) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jó oké azok a spearek sebezne de ki nem bújik el hpt tölteni vagy nem mozog annyit hogy eltalálják? :)

Backstabet leírták, annyit még hozzá hogy light attackot nyomj vagyis R1 és úgy hogy nem nyomsz semmi mást mikor mögötte vagy és beadod. Még irányt sem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#806) Peace válasza Drp81 (#804) üzenetére


Peace
nagyúr

Azt vágom. Azt hittem valami egészen új kifejezés, amit nem ismerek. :)

(#807) Peace


Peace
nagyúr

Tegnap cimborámmal összeszedtük nekem a kilij-et meg a compound long bow-t, így azért már egy kicsit jobb a helyzet. Meg szétosztottam végre a soul-okat és levittem 50% alá a felszerelés terhelését. Jó lesz ez!

(#808) Kvelstadt válasza Peace (#807) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nemtom mennyit adtam arra könnyebb legyek de max annyit hogy ipyen könnyű szettekbe jól guruljak.
Ilyen fémpáncélt csqk gyűrűvel tudnék hordani, aza gyűrű slott meg kell hasznosabb dolgokra.
A compound l9ng bow a legjobb íj a játékban.
Ha dexes leszel akkor azt slider shardokkal húzd ki sticky irányba. A kilijt meg sharp irányba bladestoneokkal.
Tessék és tessék.
Nem akarom megmondani mit csinálj de ez a legjobb út ha dexes vagy.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#809) Peace válasza Kvelstadt (#808) üzenetére


Peace
nagyúr

Én betettem azt a STR-es gyűrűt. :) Dex-et javasolták nekem is, hogy jó lesz az nekem.

(#810) Kvelstadt válasza Peace (#809) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A kilij mwg a bow inkább dex buildhez illik.
De csináltam én claymoreból is dexest már. :)
Meg ez benne a jó, hogy azt csinálsz amit akarsz.
Nem volt max potenciálon a claymore de nekem úgy is nagyon megfelelt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#811) Peace válasza Kvelstadt (#810) üzenetére


Peace
nagyúr

Vitality, Endurance (csak 2-3 pont) és Dex....ezeket tolom. Csak most olvasom, hogy a Kilij-et hiába húztam fel 3-asra, mert elvileg 0-sat lehet sharp-ra csinálni. :P És az íj is mintha fel lett volna húzva 4-esre, abból meg 3-as kel la sticky-hez. Na mind1, majd downgrade-elgetem őket. Meg van valami meltstone is, ami egyből leviszi 0-ra a kardot. Elleszek én vele asszem......

szerk.: Most nézem, hogy lehet Tearing Kilij-et akart velem csináltatni azért mondta, hogy húzzam fel nyugodtan +3-ra?

[ Szerkesztve ]

(#812) Kvelstadt válasza Peace (#811) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez úgy van hogy különböző szinten más irányokba tudod elvinni.
Stonefang tunelbe figsz találni meltstonet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#813) Peace válasza Kvelstadt (#812) üzenetére


Peace
nagyúr

Jaja, most már látom a táblázatban. Mind1, ez volt a tanulópénz. Majd kitapasztalom......

(#814) Peace


Peace
nagyúr

Na tegnap sikerült összehozni a sharp kilij +2-t és a sticky compund long bow +1-et, viszont most nincs matim. Próbáltam Bladestone Shard-ot és Chunk-ot farmolni Island's Edge-en, de nem sok sikerrel. 5-6 darab shard kiesett, de chunk egy sem.........ráadásul Kilij mellett a winged spear-t is szeretném specializálni DEX--esre, a második világban jól jönne nagyon!

[ Szerkesztve ]

(#815) BOBAKILL válasza Peace (#814) üzenetére


BOBAKILL
őstag

bladestone-t farmolni nem egyszerű. Vagyis az, csak kitartás kell. Én kb 200x öltem meg 1 db fekete csontit a ritual path pályarészen mire kidobott annyi chunkot ami kellett. Meg 1 pure bladestonet is sikerült. Szóval nem lehetetlen csak türelem kell. Sok. :)

(#816) Peace válasza BOBAKILL (#815) üzenetére


Peace
nagyúr

Tök szuper lenne a +5-ös sharp kilij!!!!! :P

(#817) Kvelstadt válasza Peace (#814) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Black world tendencynél jobb a drop rate viszont sokkal nehezebb a játék.
Én is pure whiteon fatmoltam. Beraktam mellé egy podcastet és róttam a köröket a két fekete csontin. Nekem is chunk kellett, és mire kiesett 3 chunk, kidobott 4 pure bladestonet, ami a játék legritkább iteme.
Amúgy a stonefang tunelbe van egy gyík aki spder stonet dobál, és ugye bissonként megölheted egyszer.
Keress videót h spider stone farm és be fogja dobni melyik gyík az.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#818) Peace válasza Kvelstadt (#817) üzenetére


Peace
nagyúr

" róttam a köröket a két fekete csontin" Azok mik és merre?

(#819) Kvelstadt válasza Peace (#818) üzenetére


Kvelstadt
veterán

4.es világ. Ha megvan az első boss odamész a második tűzhöz, asdzem ritual path a neve. Felmész a bosstetembe a lépcsőn és lesz ott egy fekete csonti háttal. Backstab vagy ami jól esik.
Ha ez megvan vissza lemész (leugorhatsz nem fáj) aztán elindulsz amerre menni kéne. Abba a terembe ahol kaszás van leugrasz és balra lesz egy bejárat, egy fordulót fentebb mész és megütöd a falat a lépcsőfordulóban, kimész az alagűton és ott a másik csonti. Ha ez is megvan akkor itt kint végigmész a sziklapárkányon és visszajutsz a bonfire-hoz ami itt ugye arcstone de én dark soulson nevelkedtem, így minden játékben bonfire a save point. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#820) Peace válasza Kvelstadt (#819) üzenetére


Peace
nagyúr

Na ott még nem ment le a boss. De majd a 7végén!!! Ma összehoztam a +3-as kilij-et.....haladok.

(#821) Kvelstadt válasza Peace (#820) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Amúgy ha már szúró fegyver akkor estoc.
Jó a spear, van olyan karim is ami csak speares de az estoc is szúró fegyver és jobb sztem.
Amibe viszont jó a spear hogy neked mindenkiénél hoszabb lesz. :D
Kurvapoén hogy mindenkit hamarabb megbök mint ahogy azok elérnek. Látod hogy csapnak és pöc idaszúrsz.
De az estic is jó. Első pályán ahogy rád ugrik a hollow odaszúrsz és még a levegőbe meghal. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#822) Peace válasza Kvelstadt (#821) üzenetére


Peace
nagyúr

Winged spear esett, szóval olyanom van éppen. Azért gondoltam annak a specializálására.

(#823) Kvelstadt válasza Peace (#822) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem sok spear van a játékba és az az egyik legjobb. Phalqnx lekéből is lehet egyet csinálni ami jó az elején, de a winged erősebb lesz.
Meg van egy amihez pure white kell, de az már ilyen speckó hogy kell hozzá int v faith vagy valami.
Én a sima fém sebzést szeretem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#824) centrino válasza Kvelstadt (#823) üzenetére


centrino
aktív tag

Köszönöm a szíves invitálást :D

Jelenlegi akcióban behúztam a Demon Soulst, egy kis kutatómunka után nekikezdtem, leírom jelenleg hol tartok. (Nagyon amatőrként, első Souls játékom, szóval előre bocs a hülyeségekért)

Royalty kezdő kaszt, megvan az Phalanx boss (elsőre), Soul Arrow, Flame Toss, Intelligence 14 (hogy kettő varázslat lehessen nálam), Magic 31 (farmolás után), jelenleg a Crescent Falchion-t próbálom megszerezni, de nem bírtam a csontikkal. Elfelejtettem a Thief Ring-et felvenni, most azzal próbálkozva jelentősen könnyebbnek tűnik.

Tudom "elvész a varázs" ha tutorialokat néz az ember, vagy segítséget kér, de így is fantasztikus eddig, látom már lesz ebben pár végigjátszás és jöhet a többi...

(#825) Peace válasza Kvelstadt (#823) üzenetére


Peace
nagyúr

Meglett ma a +5-ös sharp Kilij végre! Sticky compound long bow is +5-ös. Így már azért kicsit komfortosabban érzem magam. DEX is majdnem 50. Jó lesz ez. 2-es és 4-es világ archdémonok halottak.

(#826) Kvelstadt válasza centrino (#824) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Üdv a világomban! :D
Ha nem is elsőre de ajánlok majd egy csak melee végigjátszádt is ahol max support varázslatokat használsz mint pl anti magic field.
Amúgy pont jól kezdted mert igazából ez az első souls játék. Még én is ds1el kezdtem és nem ezzel.
Na majd jösz úgyis hogy hol mi merre.
Cresent infuse egyébként tölti a manát bár nagyin lassan.
A moon meg ugyan úgy varázslós karakternek jó de az kap bónuszt str és dex statokra is.

Nekem jelenleg 4 karakterem van a játékban és persze mind más build. Platina az meg ugye alap hogy kész. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#827) centrino válasza Kvelstadt (#826) üzenetére


centrino
aktív tag

Nyugisan, ráérősen haladok, első 20-30 halál csak az volt mire az első pár ellenféltípus parry időzítést gyakoroltam. 4-1 en a csontikkal is szívtam rendesen, játék megmutatta egyből, hogy nem, nincs igazad, nem tudsz még magabiztosan parryzni :D
(Thief Ring fantasztikus, vele másodikra meglett a Crescent Falchion. 31 Magic el elég szép számok röpködnek vele)

Ha nem szaladok bele nagyon masszív falba ebben a játékban minimum 5-6 végigjátszást látok. Nagyon tetszik.
Tudom varázslóval nem ezt kéne erőltetni, de a parry mechanika jön be legjobban.

(#828) Kvelstadt válasza centrino (#827) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A parry az olyan hogy minden ellenfélnél más az időzítés. Ellenfél fegyverének sebességétől függ. Nagyobb lassab fegyvereket könnyebb mert több időd van reagálni.
De ha te valami parry guru leszel akkor tudsz valamit amit én nem, mert bár szoktam parryizni de még ugyanazt az ellenfélt sem perryzem le mindig.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#829) Peace válasza Kvelstadt (#828) üzenetére


Peace
nagyúr

Én bedarálok mindent a fa**ra, nem parry-zek. :DDD :DDD :DDD Nekem nagyon adja ez a DEX build, főleg ezzel a fegyverrel! ;]

[ Szerkesztve ]

(#830) centrino válasza Kvelstadt (#828) üzenetére


centrino
aktív tag

Kezdek leszokni a parry ről, túl jó a "garázslás" meg a Crescent Falchion kombó. (bal kézben varázslás jobb kézben Falchion)

Tower Knight meglett, bár többször haltam meg a boss run-ban mint ahányszor a boss ölt meg. A bossrun végén a két kék szemű lovag párszor megszivatott. Boss úgy lett meg, hogy az íjászokat békén hagytam, ütöttem a bokáját majd a fejét. Persze kisebb agyérgörcsöt kaptam, mikor meglett a boss és azonnal meghaltam én is, azt hittem kezdhetem előröl... :D

Jelenleg Soul level 26, Vitality 8, Int 18, Magic 32 - jól látom, hogy ezeken túl sok mindent nem kell húznom, ha maradok ezen a varázslós, néha szúrka piszka vonalon? Melyiket meddig húzzam, hogyan szintezzem őket?

Tower Knight Soult nem bántottam, elvileg majd valahol valaki ad érte "Warding" 70% os defense varázslatot.

(#831) Kvelstadt válasza Peace (#829) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Úgy úgy! :D

Centrino
Vitalitit tolhatsz had legyrn hp, int meg magic mehet 50ig első körben.
Ha nem vagy neh~z cuccban akkor neked stamina meg teherbírás nem annyira kell.
Amúgy olyan varázslót lehet csinálni h lehet el is felejted majd a kardozást. Mondjuk van aki resistes rá és olyankor jól jön.

Aműgy haa tower knightot úgy ölöd meg hogy nem bántod az íjászokat az trofit ad.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#832) centrino válasza Kvelstadt (#831) üzenetére


centrino
aktív tag

Save slot rendszer hogyan működik? Nyugodtan csinalhatok egy new game et (mondjuk pajzsos kardos knight) es load game nel ki tudom valasztani melyik karakterrel akarom nyomni?

Nagyon tetszett az elso 2-3 boss/palya, es ezeket le akarom nyomni teljesen mas modszerrel is.

(#833) Kvelstadt válasza centrino (#832) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen. New game és magától m@sik slottot kezd. De nem is tudod felülírni ezyiket a másikkal merthogy nem is te mentesz.

Az hogy melyik pálya hanyadik az itt nem fix. A phalanxit le kell győznöd, aztán az a sorrend ami tetszik. Mehetsz egyből az 5ösbe is.
Nekem attól függ hogy megyek hogy milyen build. Ami viszont szinte mindig fix hogy a 3asba csak a 4es vége után megyek. Az utolsó boss lelkéből lehet csinálni egy ooyan support spellt ami meggátolja a varázslást a környezetedben. A 3.pálya első részén pedig ez aranyat ér de még többet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#834) Peace válasza Kvelstadt (#833) üzenetére


Peace
nagyúr

Én valószínűleg túltápoltam magam kicsit, mert rohadt egyszerű volt az egész 5-ös világ és most a 3-as is vicc. Mondjuk 50-es DEX van és maxos Kilij, de elég nevetséges volt minden ellenfél és boss-ok is.

(#835) Kvelstadt válasza Peace (#834) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én max köveket farmoltam de szintezni nem sokat szonteztem. 4-5szintet a rályáknál mert eleinte túl jól adják a soult hogy ne használjam ki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#836) Peace válasza Kvelstadt (#835) üzenetére


Peace
nagyúr

Én sem csináltam semmi ilyesmit, csak bladestone chunk-nál jöhetett némi plusz soul......az azért volt egy kis idő.....

(#837) centrino válasza Kvelstadt (#833) üzenetére


centrino
aktív tag

Végülis nem nyitottam új mentés slotot, hanem akcióban behúztam a DS Remastered és a DS3 Deluxe verziót :D Elden Ring-ig elleszek az biztos...

Téged, mint nagy szakértőt kérdezlek, hogy a Souls és a Souls-Like játékok közül melyik az, ami "kötelező"és grafikában is "vállalható". (The Surge, Sekiro, Ashen stb ilyesmikre gondolok)

Ezek között van valamilyen nehézségi sorrend?

(Demon Souls eddig is nagyon tetszett, de ma hirtelen felindulásból behúztam egy LG48C1 OLED-et, nem várok a lehetséges 42"es modellekre, és hát mit mondjak... agyeldobós mit mutat a játék, és persze a Snowrunner is állat :D )

(#838) Peace válasza centrino (#837) üzenetére


Peace
nagyúr

Nioh 1-2, ha bejön a szamurájos téma! ;) Mondjuk jóval nehezebb a Demons's Souls-nál.

(#839) centrino válasza Peace (#838) üzenetére


centrino
aktív tag

Ha lehet türelemmel "tápolni" magad, akkor nem gond. Demon Souls-ban is szeretek többször végigmenni egy pályán, mindent is összeszedni, felfedezni, upgrade cuccokat/soult farmolni, ha éppen kell valamire...

Nioh-t nagyon is néztem, kijött belőle egy "Nioh Collection" PS5 -re "felújítva", ha lesz akciós akkor azt is behúzom mindenképp.

(#840) Drp81 válasza centrino (#839) üzenetére


Drp81
aktív tag

A Bloodborne-t se hagyd ki :) szerintem a legjobb From cím a DS3 mellett és a grafikája/hangulata is odab..., pedig már 6 éves. A pályadesign is az első számomra az összes cím közül.

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#841) Kvelstadt válasza centrino (#837) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én sorba ajánlanám a ds-eket, ds1 remaster aztán ds2 scholar of the first sin, ds3, bloodborne, aztán sekiro. Sekirot azért rakom utoljára mert az is from játék de sz nem egészen souls. Ott nincs stamina meg build, viszont remek játék az is. Ezek után a surge is nagyon jó szerintem. Mondjuk nekem az első jobban tetszett.
Első részben a pályatervezés az olyan hogy nálam köröket vert a ds1re pedig ott is baromi jó a honnan hova jutsz ki meg vissza.

Niohkat én nem játszom. Nekem az túl gyors. Ott nincs arra idő hogy meglátom hogy csap és dodgeoljak mert olyan gyors a mozdulat hogy ha vág akkor el is fog találni az tuti. Ott másshogy kell harcolni és az nekem nem adta. Biztos jó játék de nekem nem tetszett, ott is hagytam kb a felénél. Addig se élveztem és ez nem a nehézség miatt volt.

Ashent azt kihagytam. Értem én hogy minimalista grafika de az konkrétan úgy néz ki mint más játék mielőtt megkapja a skineket textúrákat. Konkréran nincs arca a karaktereknek. Meg így annyira steril mű az egész világ hogy se/i hangulata nincs.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#842) Aciduzzu válasza Drp81 (#840) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Erről vitát nem is kell nyitni, a Bloodborne a créme de la créme, azaz, a krémek krémje.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#843) centrino válasza Kvelstadt (#841) üzenetére


centrino
aktív tag

Demons Souls pörög most a legjobban, most lett meg Leechmonger, Flamelurker és Dragon God, most jön 1-3 Inner Ward...
Nagyon bejött a Royalty, varázsolós/kardozós setup. Jelenleg VIT20 (ezt kell most tolnom 30-ig, mert kevéske), INT20 (ezt is, hogy Firestorm elférjen) MAG 50
Kris Blade/Wooden Catalysts - Másik setup Kite Shield+7 és Crescent Kilij+4 vagy Crescent Estoc+4 (Thief Ring, Ring of Magical Sharpness)

Kilij/Estoc páros nagyon bejön, 50 magic mellett baromi nagyot sebeznek, Estoc pedig szuper, ha kevés a hely vagy pajzs mögül kell

Következőre biztosan egy DEX/BOW végigjátszás lesz, a STR build nekem annyira nem szimpatikus, hatalmas két kezes kardok sosem jöttek be. Valószínű marad a Kilij/Estoc páros max még mellé valami extra gyors Dagger

Aciduzzu:
Bluepoint remélem titokban éppen a Bloodborne remake-et heggeszti, fantasztikus amit a Demon Souls-ból is kihoztak...

[ Szerkesztve ]

(#844) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Végeztem a játékkal, továbbá a másik 3 ds résszel is. Meg van már a bb is. Továbbá tegnap végig vittem a gow ot is. Mi legyen a következő ami ajánlott? A sekiro ami mozgatja a fantáziám, tudtok esetleg jobb alternatívát vagy az jó játéknak számít. ? Bejöttek nagyon a souls gémek,nem is játszom mással bár a gow az talán nem az,de az is tetszett :) Köszönöm:R

[ Szerkesztve ]

(#845) centrino válasza lajosx (#844) üzenetére


centrino
aktív tag

gow valkűr harcok adták meg nekem is a kedvet a souls játékokhoz... :)
Még nagyon az elején járok, de a kipróbált "The Surge" is nagyon bejön, a második rész sokak szerint még jobb mint az első.

(#846) lajosx válasza centrino (#845) üzenetére


lajosx
őstag

Utána nézek az milyen játék,nem ismerem :) :Ra gow valkür nekem nincs meg mind lehet felkeresem majd őket :)

[ Szerkesztve ]

(#847) centrino


centrino
aktív tag

Tegnap megtapasztaltam a souls jellegű játékok egyik fantasztikus sajátosságát: elsősorban nem csak a karaktered fejlődik, hanem te is egyre ügyesebbé és magabiztosabbá válsz.

Huszon pár órás karakteremmel elkövettem pár (számomra) zavaró hibát (6-8 felesleges skill pont, véletlenül "elpattintott" colorless demon soul, elfelejtett human form halála adott világban...) ezért indítottam egy új karaktert (női royalty), és kb 4 óra alatt ugyanoda jutottam ahol az előző tartott 5x annyi idő alatt, kvázi halál nélkül... Hihetetlenül élveztem, csöppet sem vált unalmassá.

(#848) Drp81 válasza lajosx (#844) üzenetére


Drp81
aktív tag

Hi :)
Sekiro: én nagyon élveztem minden percét…. a játék kb. 70%-áig… Utána unfair-nek éreztem, borzasztó kínlódás volt az egész… Csak peldaként, nekem DS3-ban a Midir nincs még meg, a többi többször is megvolt már, de mégis újra probalkozom, mert latom, hogy mit rontok el (persze mindig ugyanugy elb…om azota is, de legalább latom, hogy hogyan kellene 😊). A Sekironál viszont teljesen más, már idegesített az egész, abba is hagytam a francba. Később többször ujra elovettem, de az sem segitett… (BB-nél vagy DS3-nal segített, a cursed Amygdala jo par honap volt, a DS3-ban a Lothric meg 4 honap volt 😆).
A DS1, ami most várja, hogy megcsináljam, de itt sem kinlódast érzek, hanem azt, hogy én vagyok a “hibás”. A Sekiro vege fele ezt nem ereztem… Egy szo mint szaz, azt akartam mondani, hogy a Sekiro szerintem teljesen mas, mint a soulsok, még soulslike-nak sem nevezném. De egy probat tegyel vele szerintem ha teheted, mert a jatek elso 2/3-a tényleg nagyon jó.

Aciduzzu: +++++1 :K

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#849) Kvelstadt válasza Drp81 (#848) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Sekiro az nem souls.
Ott nem te is hanem te fejlődsz csak. Ott nincs build nincs szint farmolás, ami erősebbé tesz azt a boss adja szal nem tudsz rá farmolni. Esetleg nagyobb hpt szerzel de az se menr meg ha nem fejlődsz.
De nem csak ezért nem souls. Ott nincs stamina menedzsment, stamina sincs, ami egy souls szerves része.
Szóval az egy más világ, és bár rohadjon meg a corrupted monk de az is egy remek játék.
De én mindenkinek a soulsok után ajánlanám és nem csak nehézség miatt, hanem mert át kell szokni arra az irányításra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#850) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

Igen, a Sekiro teljesen más műfaj. Én platináztam, de sokszor vért szartam közben. Mindenki elfeküdt benne, a főboss-szal a menetem azt hiszem 24 percig tartott, azt a taktikát választottam, hogy körbe körbe rohangáltam a pálya szélén, és csak egy-egy ütést vittem be neki.

Nem volt szép harc, de eredményes.

Többet ne is lássam azt a játékot!

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.