Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Aciduzzu válasza lajosx (#595) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Már sokszor leírtam itt, de akkor ismét:

Ha meghalsz a bossnál, rögtön lépj ki a játékból (azelőtt, hogy a you died animáció lemegy), és amikor visszalépsz, közvetlen a boss előtt leszel. Nem kell végigmenned az egész pályán.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#602) wolf13 válasza lajosx (#599) üzenetére


wolf13
őstag

Igen, egy bossnál biztosan van, mivel az ad egy trophyt. Méghozzá a Penetrator-nál.

(#603) Snike válasza wolf13 (#602) üzenetére


Snike
aktív tag

+ a kék sárkányt is feltartja! Vagyis őt sebzi, ha sikerül megmenteni a penetratornál!

PS5, mert az jó! :)

(#604) lajosx válasza Aciduzzu (#601) üzenetére


lajosx
őstag

Na ezt kipróbálom,köszönöm szépen :R

Wolf13 neked is köszönöm :R

(#605) Kvelstadt válasza lajosx (#599) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez nem az a játék ahol figyelmen kívül lehet hagyni wz ellenfeleket, majdnem mindeni le tud úgy sebezni hogy majdnem meghalj ha nem veszed komolyan.
Itt olyan van hogy kimentesz egy fickót és wz magától bemegy segíteni egy harcba. De egyébként csak coop van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#606) lajosx válasza Kvelstadt (#605) üzenetére


lajosx
őstag

A ds 1.2.3 vagy bb sem lehett figyelmen kivül hagyni semmit sem, és ott is bárki egy pillanat alatt kivégzett szóval ez nem ujdonság nekem :) egyszerűen csak kíváncsi voltam ,van e lehetöség nps hívni,mert a többi játékban néha hívtam. De ha nem az sem gond,remélhetőleg sikerül idővel itt is a végére érnem :) :R

(#607) Kvelstadt válasza lajosx (#606) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez úgymond az ős souls, itt még nem voltak ilyen ötletek.
Nem olyan nagy dolog de pl itt még ládák sincsenek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#608) lajosx válasza Kvelstadt (#607) üzenetére


lajosx
őstag

A ládákat nem bánom,az párszor meg szívatott😁 Jó ez a játék tetszik eddig,bár még nem vagyok nagyon benne,most voltam egy boszorkányos bossnál,aki sokszorozodott,az nem volt egy vészes ellenfél elsőre meglett. Viszont elötte a piros hunter az megszivatott :DDD Na meg a boss run ami nem igazán fekszik bár itt nem a boss miatt mentem :DDD :R

(#609) Kvelstadt válasza lajosx (#608) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ebben a játékban a pályák a bossok, és cserébe a bossok nem túl nehezek. De pl a boszihoz inkább csak hosszú az út de nem olyan gáz. Viszint majd a 4-2es bosshoz lefutni, na az szetintem a legszemetebb boss run a játékban.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#610) lajosx válasza Kvelstadt (#609) üzenetére


lajosx
őstag

Hu már előre félek :F :DDD a run tesz idegileg tönkre,de majd próbálok kilépni vagy mit kell tenni🤷😁 :R

(#611) lajosx


lajosx
őstag

Eljutottam a flamelurker bosshoz. Azt hiszem ez az első boss ami annak is nevezhető :Y azt hiszem időbe telik mire ez meg lesz🤷😁 gyenge vagyok hozzá sajna,alig sebzem még. Na de próbálkozom.

(#612) Aciduzzu válasza lajosx (#610) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Mindenkit levágni, szépen sorban.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#613) Aciduzzu válasza lajosx (#611) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Cuki. Az amúgy egy korrekt, fair boss. 6-8 próba után még átlagos képességekkel is levágható az első végigjátszásban, de akkor első másodikra is.

Nekem kellett a 6-8, utána már könnyebb volt.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#614) Kvelstadt válasza lajosx (#611) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ő egy rendes boss abban az értelben amit egy ds bosstól elvárnánk.
Viszont én megküzdöttem a régivel és ahoz képpest annyival szebb lett hogy nem érdekelt hogy megöl e. Meg is ölt párszor, de a hang és a képi világ öszhatása annál a bossnál volt a legjobb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#615) wolf13 válasza Kvelstadt (#614) üzenetére


wolf13
őstag

Én is pont így gondolom, annyira látványos volt az egész harc, a Boss, a zene, hogy utolsó Bossnak valami ilyesminek kellett volna lenni.
Hétvégén én is végeztem a játékkal. Nem siettem, nagyon tetszett az egész játék, így 40 órámba tellett.
De NG+ egyelőre hanyagolom.

[ Szerkesztve ]

(#616) lajosx válasza Kvelstadt (#614) üzenetére


lajosx
őstag

Ebben egyet értünk,tényleg nagyon hangulatos,és az első igazi boss😊 de azért igyekszem megölni valahogy😁

(#617) Aciduzzu válasza wolf13 (#615) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Én is így kezdtem, aztán még végigvittem 3-szor :-D

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#618) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv Srácok!

Most ismerkedem a game-el. Eljutottam a flamelurker-ig én is. Haverral szeretnénk ketten nyomni. Hogyan lehet itt behívni másik karaktert?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#619) Aciduzzu válasza Jackie_Chan (#618) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Így

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#620) Jackie_Chan válasza Aciduzzu (#619) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

:R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#621) lajosx


lajosx
őstag

Meg is lett második nekifutásra a flamelurker boss persze tegnap is volt egy pár :DD ez volt az első boss ami tetszett,remélem lesz még hasonló :R

(#622) lajosx


lajosx
őstag

Most nézem hogy VR Visti feladta a játékot ennél a bossnál :DDD Viszont ez nekem annyiba szívás hogy őt követtem melyik pálya a következő amire menni kell. Van esetleg valami leírás mi a helyes sorrend? Csak hogy ne szívassam magam agyonra :DDD Köszönöm :R

(#623) Jackie_Chan válasza lajosx (#622) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

[link]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#624) lajosx válasza Jackie_Chan (#623) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm.szépen :R

(#625) Jackie_Chan válasza lajosx (#622) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Én is elkövettem azt a hibát,hogy őt néztem,de csak az után miután megcsináltam egy részt,hogy kihagytam e valamit?!
Nem gondoltam volna,hogy feladja,bár a Sekiroval is ezt tette.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#626) lajosx válasza Jackie_Chan (#625) üzenetére


lajosx
őstag

Igen én is azért néztem,mert ugye az angol tudásom 0,és a játékról sincs annyi infóm. Pl mit kell megcsinálni egy fegyverért,mi az amit nem szabad csinálni stb..Pl azt sem tudtam volna hogy a nexusba kell boss után meghalni. Szóval jó volt követni,kár hogy félbe hagyta. Bár már annó is volt egy game ott is ezt tette,de akkor a sekironal is. Jó tudni mert az lesz a következő játék,és akkor inkább mást követek. Ha magyar felírat lenne akkor könyebb lenne,de hát ez van🤷Pedig annyira nem volt vészes,csak gondolom neki nem tetszett a játék. Kicsit elszállt már,miota megy a szekér, :DDD

(#627) Jackie_Chan válasza lajosx (#626) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Igen néha úgy viselkedik mint egy óvodás hülye gyerek.
Én azóta ezt nézem. Ő ki platinázta és végig magyaráz mindent.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#628) Aciduzzu válasza Jackie_Chan (#625) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Annak csak a pofája nagy, és abból is tonnaszám dől ki a szar. Érthetetlen, hogy bárki is erre kíváncsi.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#629) Aciduzzu válasza lajosx (#626) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Mondjuk angol tudás nélkül még ezt a játékot is kifejezetten nehéz lehet értelmesen játszani. Az item leírásokat sem érted akkor, melyik, mire való, párbeszédek, stb.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#630) lajosx válasza Jackie_Chan (#627) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm szépen :R akkor nem is kell keresgélnem este az lett volna a cél találni valakit :)

Aciduzzu

Igen,igy van pontosan ezért kellett. A tárgyakat még csak leforditom forditóval,de a párbeszéd stb az már necces :R

(#631) Kvelstadt válasza lajosx (#626) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ő pont az aki képpes úgy átmeni egy területen hogy max felületesen néz csak szét. Mit fikázta a last of ust is hogy nem ad lőszert oszt közbe szét se nézett kicsit se csak célirányosan ment előre.
Egyébként amennyitt tudok a játékról akár én is tolhattam volna egy ilyen mindent elmondós végigjátszást.
Nem fikázni akarom de inkább kérdeztetek vagy nemtom de pisti elég messze van a részletekbe menő végigjátszástól.

622 lajosx
Pisti olyan hogy kigondol valamit és szentül hiszi hogy az úgy van, még akkor is ha egy játékmechanicka se támasztja alá. Mint mikor nakedbe katanával akaeta staggerelni a black knightot, holott az egy kisseb poise hegy pisti meg egy pihe könnyü karakterrel akarta megakadztani hogy az meglenditse az ultragreat swordot.

616 wolf13
4db ng++os karakterem lett mire azt mindtam hogy jó ezzel most jól laktam egy időre. Ja és a plati már az elsőnél megvolt. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#632) lajosx válasza Kvelstadt (#631) üzenetére


lajosx
őstag

Hát igen Pisti megy a feje után,még is szerettem nézni a játékát,egy az valamit azért tanultam is belőle,vicces is néha. Továbbá az sem utolsó szempont ,hogy nem igazán jobb játékos mint én :DDD hasonló karakterren ment mint én is,így ami neki fontos volt az nekem is jól jött. Na de nem gond hogy már nincs csak tudjam az utvonalat merre is tovább :R

(#633) Kvelstadt válasza lajosx (#632) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ő inkább nézni való műsort csinál mint alapos végigjátszást, de nincs ezzel gond, csak majden teljesen kár ott keresni az infót.
Mond hogy mi van kész és elmondom hova miért érdemes menni vagy várni vele.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#634) lajosx válasza Kvelstadt (#633) üzenetére


lajosx
őstag

Most voltam a good gragon ha jól irom a nevét bossnál. Próbálom követni a wikiben lévő runt. Elvileg most az upper latria 3-2 vagyok. Ha jól értelmeztem az a következő amire menni kell. Amugy a sárkányos bossnál miutan megöltem emberi formában véletlen leestem hogy járkáltam :DDD annak van jelentösége? :R Az a baj amennyi jatszast nézek mindenki másképp halad tovább,minta mindegy is lenne🤷

(#635) Kvelstadt válasza lajosx (#634) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dragon god egy o-betüvel és nem kötekedek de így teljesen mást jelent.
Szóval olyan nincs hogy merre kell menni.
Azt is lehet hogy minden világ első bossáig elmész és így minden világba belekóstolsz.
A játék meg úgy erősödik hogy minden világban a második szakasz erősebb mint az első, szóval ha már ajánlott útvonal akkor ez is jó lenne egynek.
De pl a játékban ez egyetlen jó grass farmoló hely az az 1.3.
Ott már full moon grassokat dob kb mindenki de még jobbakat is. De hogy oda bejuss, legalább egy világban meg kell ölni az utolsó bosst.
Ez is lehet egy irány hogy mihamarabb elérd ezt a területet és legyen hol füvet farmolnod ha kell.

De én pl úgy alakítottam ki magamnak az útvonalat vagy két pont van ami nem szokott változni.
Az egyik hogy 1.1 után 2.1ben elmegyek a pókig, ezt csak azért hogy szerezzek némi követ ilyesmit. Majd átmegyek 4.2re ahol elvergődök az utolsó bossig, mert az ő lelkéből lehet megcsinálni az Anti magic field-et ami meggátolja latriában a polip fejüeket hogy bármit varázsoljanak. Na így végigmenni 3.1en az nagyon jó érzés. ;]
Ezután még annyit csinálok meg hogy 3.2be annyiszor megölöm magam ember formában hogy lemenjen a word tendency pure black-be, mert akkor alul a kulában gázolós részen a gömb alaku csupakéz ellenfélnél felvehető a sodden ring ami azt tudja hogy tudsz gurulni a sűrű mocsárban is. Ez majd az 5.2 világban lesz baromi hasznos.
Ha ezek megvannak akkor a többi tetület már tetszés szerint.
De ha az anti magicet nem is de a sodden ringet mindig felveszem mert anélkül a mocsár egy kinlódás és köszönöm de abban volt elég részem még a ps3 verzióban.

Szóval igen van. Ha meghallsz egy világban akkor romlik egyet a world tendency vagyis dióhéjban nehezedik az adott világ.
Úgy javíthatod ha bosst ölsz.
Ezt úgy képzeld el hogy alapból nullás a világ mikor kezded a játékot de ez lemehet -3ig ami a pure black, vagy ha 3 bosst megölsz úgy hogy sosem halsz meg ember formában akkor +3ig felmegy ami a pure white.
Szóval azt javaslom bossok után menj haza a nexusba és öld meg magad és csak az után menj vissza tovább haladni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#636) lajosx válasza Kvelstadt (#635) üzenetére


lajosx
őstag

Bocsánat igazad van, nagyon szépen köszönöm a részletes inf ót :R Még azert értelmeznem kell :DDD de ha valami nem lesz világos jelzem :R

(#637) Jackie_Chan válasza lajosx (#636) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Én még mindig azt mondom,hogy nézd meg a linken található videót és folytatásait és abban minden benne van még az is ami a platinázásához kell.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#638) lajosx válasza Jackie_Chan (#637) üzenetére


lajosx
őstag

Nézem azt is :R Igazából a wikit is meg néztem, a videot is, továbbá Kvelstadt hozzászólását is nézem. Így már majd őssze áll egy helyes írány😊 :R

(#639) #28047104


#28047104
törölt tag

Sziasztok!

Abszolút Souls kezdőként mennyire ajánlanátok a játékot? A látványa és a világa nagyon tetszik, de tartok attól, hogy sokáig nem jutnék benne.

Köszönöm szépen

(#640) Aciduzzu válasza #28047104 (#639) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Dehogynem! Mivel a legkönnyebb játék az összes közül, tessék elkezdeni! Nem verseny, nem az a lényeg, gyorsan haladj, hanem, hogy élvezd, és önmagadat győzd le. Itt mindenki úgy kezdte, hogy azt hitte, és hogy nem sikerül neki.

Nekem a BB volt az első, a legelső mob levágott vagy hússzor, az első sarokig nem tudtam eljutni benne. Aztán mégis végigtoltam 14-szer, természetesen platináztam, utána pedig letoltam az összes From-cuccot.

Olyan játékélményben lesz részed, amit kevés játék tud csak nyújtani.

Utána szépen letolhatod a DaS sorozatot, Bloodborne-t, aztán jöhet a Sekiro is. :)

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#641) Jackie_Chan válasza Aciduzzu (#640) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Teljesen egyetértek. Nekem is a Bloodborne volt az első. Megvettem mikor megjelent aztán 2 nap múlva gyorsan el is adtam,gondoltam ki akarja magát egy ilyen sz...al idegesíteni?! Aztán 1 év múlva megint megvettem,mert csak izgatott és tetszett az atmoszférája.Úgy megszerettem,hogy végigtoltam és álltam is neki a Dark Souls szériának.

Bestwick :Életed egyik legjobb játékélményétől fosztod meg magad ha nem mersz belevágni.
A lényeg,hogy nem szabad feladni.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#642) #28047104 válasza Aciduzzu (#640) üzenetére


#28047104
törölt tag

Ok, eldöntöttem és belevágok.

A héten meg is veszem, mellé jöhet könnyed szórakozásnak a Ratchet.

Nagyon köszönöm a biztatást.

Jackie_Chan: Köszi nagyon neked is.

(#643) Kvelstadt válasza #28047104 (#639) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Itt nem olyan nehezek a bossok vagy mondhatom úgy hogy itt van a legkevesebb nehéz boss.
Én is azt mondom hogy hajrá.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#644) lajosx válasza Aciduzzu (#640) üzenetére


lajosx
őstag

Nekem is a BB volt az első,ingyenes volt letöltöttem,meg haltam az elején 20x kb 50 méteren,így félre raktam kb fél évig :DD Utána egyszer unatkoztam és neki ültem mert maga a játék kinézete tetszett. És egyszer csak elkapott a gépszíj,kezdtem rá érezni. Végül platina lett. Utána annyira hiányzott,utána olvastam mi ami hasonló,és jött a ds sorozat egymás utan vittem végig mind a 3 részt. Most pedig ezzel próbálkozom. Ha ennek vége akkor neki esek a sekironak bár az annyira videók alapján nem tetszett. Túl színes talán,de azért teszek egy próbált. Vagy lehet nem is a sekiro lesz hanem a nioh még ebben majd kérem a segítsegeteket melyik legyen😊😁

(#645) Jackie_Chan válasza lajosx (#644) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Én a Sekirot nagyon imádtam. Véleményem szerint jobb mint a NIOH! (Bár sokan ezt nem osztják)

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#646) Kvelstadt válasza Jackie_Chan (#645) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak azért mert mindkettóben szuráj éw ninja téma van meg mindkettő nehéz, szerintem nem egy kategória a két játék.
Egyébként neem is a sekiro tetszik jobban.

Lajosx
Lényeges kölönbség a sekiro és az összes többi között hogy amíg a soulsokba és niohkba tudsz fejlődni boss előtt ha nehéznek éreznéd, a sekiroba nem.
Ott neked kell fejlődnöd nem a karqterednek. Nincs jobb páncél, jobb kard stb. Valamennyi hp növelő bigyőt tudsz szerezni, de ez is elég limizes adott területen amit boss legyőzése nélkül fel tudsz deríteni.
Vannak skillek amikhez farmolhatsz másik bigyót de erősebb attól sem leszel.
Szerintem remek játék. Úgy mert eltérni a jól bevált souls formulától hogy ugyan jobb nem lett de rosszabb sem, csak másabb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#647) lajosx válasza Jackie_Chan (#645) üzenetére


lajosx
őstag

Értem,hát nézem majd pár gameplayt és meglátom melyikkel kezdjek :DDD de elsőnek még itt a ds meg talán ez után a Gow nézem meg ugyis megkaptam ingyen,sokat azt is jónak tartják.

(#648) Kvelstadt válasza lajosx (#647) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Gamwplayekbe az a jó hogy ha olyat nézel aki tud játszani akkor könnsűnek tűnhet.
Haverom így vett ps4et bb miatt. Nézett egy jutubert és tetszett neki a játék. Csak aztán tudta meg hogy neki nem megy úgy mint a videósnak. :D

Gow az kötelező darab ps4en.
Tehát azt nem jónak tartják, hanem van aki látja hogy az jó játék, meg van aki hülye. ;]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#649) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
Na, mivel lassan kiBloodborneozom magam, elkezdtem a DeS-t, PS3-on. (Nem röhög). A kérdésem, hogy a Soul Arrow nevű kezdő varázslat (Royality cast) mire skálázódik?
Intelligence, faith, stb.
Pakolnék rá párat.
Daggerrel leverni a piros szemű lovagot Bolethariaban minden volt, csak rövid meg könnyű nem. Komolyabb hentesszerszámhoz még combosodni kell, de előbb érdekelne ez a spell-dolog.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#650) chris0000


chris0000
őstag

hi. jól látom, h összesen 4 helyszín van minden világban? 20%-ot ír nkem ami kész, meg 13/37 a bossokra. ez az alap játékra vonatkozik, vagy benne van az ng+ is? még van 6 helyszín thx. üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.