Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt



és ezzel megvan a 3x Demons Platina. Imádom ezt a játékot.

meghagytam endgameben a karimat, ha kell vkinek segítség akkor bárhova tudok menni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#352) Bencus88 válasza Adam_Shepard (#351) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Gratula!!!

(#353) zenwalk válasza Jackie_Chan (#350) üzenetére


zenwalk
senior tag

Szia!

Mondjuk ez a wiki angol, de szinte mindent megtalálsz a játékról benne. Már amennyi rálátásom van így 2 hét után :))

Adam_Shepard grat, hány óra volt?

[ Szerkesztve ]

(#354) Adam_Shepard válasza zenwalk (#353) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

70 valamennyi. Ebből egy tizes lejön, amit csak szüttyögtem ilyen pvp-invéddel.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#355) Jackie_Chan válasza zenwalk (#353) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Köszönöm.Kár,hogy magyarul nincs semmi leirás.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#356) robogo81 válasza Jackie_Chan (#355) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ha ráereszted a fordítót,még talán elég értelmest ad vissza.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#357) zenwalk


zenwalk
senior tag

Valaki 1-2 óra múlva egy kis coop? 2. Világgal végeztem ( köszi Adam_Shepard :D) első világ 3. pályánál tartok / bármelyik másik világ.

(#358) Bencus88 válasza zenwalk (#357) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Valaki egy kis game?

Adam_Shepard: azt hiszem sikerült felvegyelek

(#359) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

dehát dobjatok üzit psen, megkapom mobilon.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#360) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#359) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

na, vkinek valahol segítség?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#361) Bencus88 válasza Adam_Shepard (#360) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én ma már pihenek max egy kis lou később, de fejbe tartom majd írok telon ha kell help ;)

(#362) KKaresz45


KKaresz45
senior tag

Sziasztok! Szeretnék beleugrani ebbe a Demon's Soulsba (PS5-ön) mint Vágási Feri az internetbe. Xanaxot meg zsepit már készítettem, csak dilemmában vagyok hogy a Digital Deluxe-ot vegyem vagy elég-e a sima. (Digital gépem van szóval mindenképpen a store-ból veszem.) Azt írják mindenhol hogy a Digital Deluxe-ban kisebb boostok vannak amik a játék elején segítenek, de nekem igazából pont ezek jól jönnének mert nem vagyok túl tapasztalt ebben a Soulsborne stílusban. Lehet hogy egy fél dobozzal kevesebb nyugtató kellene. Mit gondoltok, segítenek valamit a Digital Deluxe tartalmak vagy hagyjam, fölöslegesek és elég az alap?

(#363) Bencus88 válasza KKaresz45 (#362) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szvsz teljesen felesleges :) ha első bosson túl vagy utána már lehet ketten is a bossokat ölni szólj segítek benne majd :)

Bencus88

(#364) KKaresz45 válasza Bencus88 (#363) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Szuper, köszi szépen! :R

(#365) dinostaRR


dinostaRR
tag

Hétvégén én is elértem a 100%-ot. Remélem idővel majd meglepnek minket a 6.archstone-nal egy dlc formájában. :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#366) Aciduzzu válasza dinostaRR (#365) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Na, az ami nem lesz. Mert azt a Fromnak kéne csinálnia, és ezt már rég elengedték.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#367) CptAdamica válasza Adam_Shepard (#333) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kicsit eltévedtem. Megöltem most a Dragon God-ot, viszont nem tudom felvenni a kardot, mert a tendenciám talán neutrál, vagy egyel jobb. Miután megöltem a fő boss-t, azután is lehet rajta javítani?

Megyen!

(#368) melega


melega
őstag

1; Tudom sokan azért ragaszkodtok a soulsborne játékokhoz, és a facebookos Magyar Dark Souls közösségből is sokan gondolok itt Bátky Attila BMEt végzett webpogramozóra, mert a legtöbb mai játékban beleértve a legtöbb mai akciójátékot hard fokozaton sincs nagyon kihívás.
Néhány túlélő horrortól eltekintve például Resident Evil 0,1 remastered azokat easy fokozaton játszottam végig csalás nélkül.

A 2000-es 1990-es évek végi játéákokhoz képest kihívás szinten le lettek butítva a játékok.
Például Quake 1 medium fokozaton nehezebb mint a legtöbb mai fps hard fokozaton.

Általános iskola 4. osztályos voltam mikor kiadták azt a játékot.

2; A leírtak ellenére számítógépszervizekbe itt Hódmezővásárhelyen, számítástechnkia tanárok, internetszolgáltatók azon problémáznak hogy nem bűnhődünk soulsborne játékokért hogy kiskorúak agresszívek lettek meg bántották osztálytársaikat, meg segghülyék szellemi fogyatékosok összekavarták a valósággal.
Meg büszkélkednek ők szabaidejükben is inkább dolgoznak mint ilyenekkel játszanak.

Pedig játszani se tudnának soulsborne játékokkal.

A másik meg az hogy a Copd 1,2 multi amivel 21 évesen kiröhögtek a főiskolán, azért se szégyelljük magunka magam meg a közösség a leírtak miatt.

Ezekkel nem tárgyalok játékokról, inkább veletek, meg facebookos gamer közösséggel.

3; A szokásos amerikai lövöldözés, a gyereken meglátnak egy Silent hilles pólot és már egyből a játékot hibáztatják, megint olyan amivel kiröhögtek. Véletlenül se családi nevelés hiánya,maffiás nevelés, rossz közösség, filmek stb.

Sőt ha már azt okolják az a bajuk hogy 18 évesen nem szégyelltük magunka silent hill és Dark souls játékokért, és nem süllyedtünk el a föld alá.

Mi a véleményetek az első, második, és haramdik pontomról?

Írjátok meg azét merem feltenni a kérdést mert a demon soulsra is így reagálnak emberek akik könnyebb mászkálós játékokkal sem tudnak játszani.

Az a baj hogy amit leírok mind igaz.

[ Szerkesztve ]

(#369) Adam_Shepard válasza melega (#368) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jó, de mi a kérdés? Amúgy most ezt a csoportot is tele fogod hányni, ezzel a nonszensz dumával?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#370) Aciduzzu válasza melega (#368) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Meleg a pite.

Nekem az átlagnál messze jobbak a nyelvi képességeim, de ha agyonütsz se értem azt, amit leírtál. :(

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#371) melega


melega
őstag

Nem hányom tele a csoportot ezzel a nonszesz dumával. N3m illik. Amúgy érdekel a Demon souls remake.

(#372) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Megkaptam a penetrating sword-ot, viszont nem találom a tárgyaim között, ilyen mi van?

Megyen!

(#373) Adam_Shepard válasza CptAdamica (#372) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nem küldted haza? Lehet a Thomasnál van. Asszem 2x is meg lehet szerezni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#374) CptAdamica válasza Adam_Shepard (#373) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem találom nála sem, de például kinyitottam a mauzóleumot és amikor felakartam venni az old knight kardot, kiírta, hogy tele vagyok, csináltam helyet és feltudtam venni, de a penetrating kardnál nem írta, csak egy kis popup volt oldalt, ebből gondoltam, hogy hazaküldte, viszont a másik black phantom pajzsát sem kaptam meg, de a nyilas nyilát pedig igen.

Megyen!

(#375) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, megtaláltam, én bambultam be. Viszont soul level drain kurva frusztráló, hogyan lehet leghatásosabban elkerülni? Néha nagyon igyekezek, de akkor is elkap az old knight.

Megyen!

(#376) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Jól meghalt megint ez a topik, hála a Sony jól elbarmolt logosztikázásának.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#377) CptAdamica válasza Adam_Shepard (#376) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én szívesen kérdek még, csak láttam, hogy nincs nagy mozgás. :D

Szóval:
1, Boletarian hogy tudok pure white world tendency-t csinálni, ha már megöltem az összes boss-t, a red dragont és Miralda black phantom-ot is? Olvasgattam a wikit ez pontosan mit jelent: "Revive Phantom Player +30%" Hogyan tudom feltámasztani?

2, A blue dragont hogyan tudom megölni a szikla szírten? Már csak ott tudom elérni, de ha kevés lesz az élete, akkor elrepül. Szóval arra gondoltam, hogy vagy nagyon gyorsnak kell lenni, amikor repülni akar, vagy nagyobbat kéne sebezni vele, de a nyílvesszők csak keveset sebeznek.

3, Stonefangen megint csak az kéne, hogy pure white-ra tudjam tenni a világot, de Scirvir már halott, szóval felkéne támasztanom?

Amúgy annyi mindenre jötttem rá így első végigjátszásnál, a következő karakternél már biztosan könnyebb lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#378) Adam_Shepard válasza CptAdamica (#377) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

az összes tendency témájú kérdésedre cxsak annyit tudok mondani, hogy kérj meg egy havert hogy invadeljen be öld meg és az a fehér felé fogja billenteni (annyiszor ismételd, amíg nem ragyog, ugye)

A Blue Dragont ott nem, hanem a Boletaria utolsó helyszínen fogod tudni megölni, de készülj, mert egy raklap lövedék kell hozzá. viszont itt nincs trophyhoz kötve, úgyhogy. meh

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#379) CptAdamica válasza Adam_Shepard (#378) üzenetére


CptAdamica
veterán

Már nagyon nem akar visszarepülni oda, miután megöltem az utolsó boss-t. Nagy reményekkel mentem a szika szírthez, belelőttem 200 nyilat, aztán amikor 1% élete volt, akkor elrepült, há mondom fasza... :D Sajnos nincs barátom, aki játszana vele, vagyis lenne, csak nem jutott nekik PS5. De akkor majd próbálkozok random emberekkel, köszi! :)

Megyen!

(#380) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kipróbáltam a PvP-t de inkább kevesebb, mint több sikerrel. Sokszor szétkapcsol, illetve nagyon sokszor úgy megyek be, hogy co-op-ban tolják és esélyem sincs 2v1-ben, ritkább esetben kapok magam mellé társat és úgy már jobb a helyzet. Az ilyen 2v1-re van valamilyen megoldás, vagy olyankor jobb elhagyni a világot?

Megyen!

(#381) Adam_Shepard válasza CptAdamica (#380) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez tok random. Mivel mas a netcode es van password is így nem vagom a mostani szintezest. Meg mi most a meta? Par honapja amikor toltam akkor a blueblood sword+gold coin miatt ilyen 6000 sebzesek voltak. Olyan llennfelesleges is volt menni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#382) CptAdamica válasza Adam_Shepard (#381) üzenetére


CptAdamica
veterán

Általában erős játékosok mellé dobott be, amikor kifogytam a staminából, akkor elég hamar legyőztek. Pontosan mi a meta, erről tudnál mesélni kicsit? Redditen azt írják, hogy 120.

Megyen!

(#383) Aciduzzu válasza Adam_Shepard (#376) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Szerintem meg a játék miatt. Sajnos ennyi van benne. Végigtolod egyszer, és utána nem fogsz visszatérni negyedik ötödik végigjátszásra, mint a BB vagy a DaS-ok esetében. De még második-harmadikra se nagyon.

Ráadásul, maga a játék is rém könnyű, még csak az olyan kérdések sem gyűlnek, hogy hogy kell megölni ezt vagy azt a boss-t.

Az egyetlen kérdés, ami a játékkal kapcsolatos, és érdekel valakit az a tendency, meg ha platinázni akar.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#384) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, végig toltam, az utolsó boss miért lett ilyen hurka gyurka? Valamilyen epic csatát vártam.

Megyen!

(#385) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Saint Urbain-nél hogyan tudok varázslatokat tanulni? Csak mormolja a kis imáit a fal mellett, de nem tudok semmi mást elérni vele. Előző karakteremmel tudtam, de fogalmam sincs, hogy mit csináltam hozzá.

Megyen!

(#386) Adam_Shepard válasza CptAdamica (#385) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mindegyikhez boss osul kell vagy storybeli továbbhaladás.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#387) CptAdamica válasza Adam_Shepard (#386) üzenetére


CptAdamica
veterán

A Boss soul-ok megvannak, most nem váltottam be őket, hanem eltettem, viszont ha odamegyek hozzá, akkor elmond 1 mondatot és umbasa. Nem jön fel az ablak, még arra gondoltam, hogy lehet fejleszteni kell a faith-et, Magican-al most 6-os, előző karakterem volt a templomos lovag és annak 13-as alapból.

Megyen!

(#388) robogo81 válasza CptAdamica (#387) üzenetére


robogo81
aktív tag

Látatlanban az nem egy nő aki umbasazik?
Csak mert csávótól lehet tanulni azon az oldalon(persze ha jól emlékszek).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#389) CptAdamica válasza robogo81 (#388) üzenetére


CptAdamica
veterán

Csókára gondolok, akit megkellett menteni a veremből. De közben rájöttem, hogy a Miracle memory-m 0 volt, szóval kicsit lootoltam soult és felhúztam 1-re, így már hajlandó tanítani. :D

Megyen!

(#390) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

Fractured módot próbálta valaki? Nagyon jópofa.

Megnézném a sok speedrunnert itt hogy teljesít. :)

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#391) CptAdamica válasza Aciduzzu (#390) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én még nem, de lehet abba is bele lehet jönni. :D

Megyen!

(#392) Aciduzzu válasza CptAdamica (#391) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Persze, rááll az ember agya szerintem kis gyakorlás után. Ami érdekes, hogy nálam az volt, hogy az "odafelé vezető" úton tudtam menni hibátlanul, de a "visszafelé vezető úton" már bénáztam, összekavarodott a tájékozódási képességem. :)

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#393) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

Már csak én játszom ezzel a játékkal? Épp az ötödik végigjátszásomat tolom, jelenleg épp NG2+ban. Vicces, hogy akár egy mob is one hitel, ha nem figyelek oda. :)

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#394) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

A Pure White World Tendency-nek mi a jele? Nekem egyik sem hófehér, mindegyikben van legalább kis szürkeség.

'szért nem írja oda alá, hogy az épp most white vagy pure white, honnan a tökömből tudjam egy plecsni alapján? :W

Tehát, a kérdés az, honnan tudom beton biztosan, hogy pure white a tendenciám?

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#395) CptAdamica válasza Aciduzzu (#394) üzenetére


CptAdamica
veterán

Itt megtudod nézni őket, a pure white-on van még keresztbe egy fényesség.

Megyen!

(#396) Aciduzzu válasza CptAdamica (#395) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Köszi!

Pedig ezen a wikin szoktam garázdálkodni. Időközben a Pure Black-re rájöttem, most küzdök az utolsó két gyűrűért.

Sajna beszívtam, nem jött össze a Pure White Character, pedig minden black phantomot levágtam. Most várom, hogy invadeljenek, és imádkozom, hogy én nyerjek. :-D

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#397) CptAdamica válasza Aciduzzu (#396) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úgy vettem észre, hogy akkor is sokat nő a Character tendency, ha kék invade-et nyomsz és segítesz másoknak boss-t ölni.

Megyen!

(#398) Aciduzzu válasza CptAdamica (#397) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Lvl 120+ nem sokan hívnak segítséget. :-D

Amúgy megvan a ring, kölcsönösen invadeltünk.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#399) belan válasza Mister_X (#4) üzenetére


belan
addikt

Tényleg egy geci játék esküszöm. Nagyon ritkák a mentési pontok ez miatt nagyon szop@tos. Pedig esküszöm darksouls 3-ba 300 400 órám van, dlc 1,2, plus platina is . Nioh 1,2 is platina, nioh 2-be 800 órám van majdnem. De itt 60 fps-be is lassúnak érzem magam. ;] Grafika tényleg brutális.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#400) Aciduzzu válasza belan (#399) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Konkrétan nincs mentési pont. Bonfire, aztán találkozol a boss-szal. Szerintem a legkönnyebb az összes from-játék közül.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.