Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) F-ECT$ válasza Woodslave (#950) üzenetére


F-ECT$
titán

Sok souls like játék után már persze, hogy egyszerű, sőt igazából már második végigjátszásra is sokkal könnyebben megy minden.

Dive ever, work never.

(#952) Kvelstadt válasza F-ECT$ (#949) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hát még ha a világok is pb lennének mellé. Ott azért már ténylwg nem könnyű a játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#953) Scholes9 válasza F-ECT$ (#948) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem van egy dexes meg egy mage karakterem is, mindkettőt nagyon szeretem, ha megunom az egyiket, nyomom a másikkal :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#954) F-ECT$


F-ECT$
titán

Próbáltam pár helyen letenni a blue stonet a coop trophyhoz, de valószínűleg túl magas szintű vagyok, így nem hívtak be. Kell esetleg valakinek valahol egy kis segítség?

Dive ever, work never.

(#955) highness válasza F-ECT$ (#954) üzenetére


highness
tag

Ha van kedved, a Maneater-t lenyomhatjuk együtt. Ng+ most pont ott járok a boss köd előtt. Sajnos csak este tudok játszani 8 után. Ha neked is jó, majd behívlak partyba, mert még nem próbáltam mással játszani a játékban.

(#956) F-ECT$ válasza highness (#955) üzenetére


F-ECT$
titán

Ok. Azt a bosst még nem vertem le NG+ -ban (azt nem tudom, hogy ez feltétel-e, de gondolom igen). Mondjuk estig van időm még :)
Illetve az időpont necces, szerintem én csak 21:15 után fogok ráérni.

Dive ever, work never.

(#957) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#956) üzenetére


F-ECT$
titán

Na megvolt a boss, összesen 4 lövés volt :DDD

Este akkor keressük egymást ingame vagy itt.

Dive ever, work never.

(#958) Kvelstadt válasza F-ECT$ (#956) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jelszóval semmi sem feltérel. Se ng+ se soul level semmi.
De így volt ez már a bloodborneba is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#959) highness válasza F-ECT$ (#957) üzenetére


highness
tag

Okés. Akkor jól ki van pattintva a karaktered, ha pár ütés volt. :) Tegnap este nekem bebugolt. A második szörny miután megjelent, az első lelépett, és nem is jött vissza miután a másik kinyiffant. Együtt azért biztosan jobb lesz.

(#960) Kvelstadt válasza highness (#959) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Asszem inkább tűz a gyengéjük de egy jó builddel egy homing soulmass is nagyon odacsap nekik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#961) highness válasza Kvelstadt (#958) üzenetére


highness
tag

A Bloodborne is jó játék lehet. Felbuzdulva azon, hogy Demon's Souls mennyire terszik, ma megrendeltem. Kemény 2 900Ft-ért. ;) Ezzel a Black Friday nekem le is lett tudva. :D

(#962) highness válasza Kvelstadt (#960) üzenetére


highness
tag

A karakter fejlesztés nem volt az erősségem. Nem tudtam kitalálni, hogy merre is menjek, így szinte mindenre raktam a szerencse, és a faith-en kívül. A jobb varázslatokat még nem unlockoltam, mert spórolok a boss lelkekkel, hogy egyszerre mind meglegyen. Annyi felé kell az a pár demon soul, hogy inkább vártam vele. Lassan meglesz az összes magicre való.

[ Szerkesztve ]

(#963) Kvelstadt válasza highness (#962) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A mindenre fejlesztés az nem a legjobb új karakternél. Ugye mindre adsz akkor egyik sem lesz kiemelkedő, viszont a játék is nehezedik.
Elején érdemes kigondolni hogy mivel akarsz menni, nehezebb fegyverrel, akkor str az irány, vagy könnyebb gyorsabbal. Vagy ugye varázsolhatsz akkor meg intre magicre kell menni. És ha varázsló vagy akkor valszeg kis fegyvered lesz ha ütni kell, mert int magic mellett azt használod amit alap stattal elbír.
De amúgy lőj már egy képet statokról, kiváncsi vagyok.
Vagy ha leírod az is elég.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#964) highness válasza Kvelstadt (#963) üzenetére


highness
tag

Igazad van! Az NG+ viszont így sem volt túl nehéz eddig. A Black fantom npc-k azért még hátra vannak. Azok elég kemények. A taktikám eddig távolról gyengíteni íjjal, vagy magiccel, aztán közel rohanva lekaszabolás. A pályákat már ismerem, így könnyebb.
Statom

[ Szerkesztve ]

(#965) Kvelstadt válasza highness (#964) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valahogy így képzeltem. Igazából a softcap 40 vagy nagyon max 50. A fölött már nem nagyon érdemes adni semmire. Mondjuk a manát lehez húzni amíg tetszik.
Egyébként nem rosz ez
Egy normál kari ami legyen mondjuk strenght build, az úgy néz ki engamrw hogy str vit, end 40es, és ami marad pont abból még lehet adni másra ami jól jöhet.
Pl az én melee karakterwim tidják az anti magic fieldet amihez kell vagy faith vagy int. Viszont ott megállt a szellemi és spirituális képzésük. :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#966) F-ECT$


F-ECT$
titán

Bugos a Sage's Trophy-m :( Megvan minden spell, de megállt 21/22-nél a számláló. Igen, a Soulsucker is megvan, és minden más is Yuriától és Sagetől is.

Dive ever, work never.

(#967) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#966) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja hogy egyszerre kell meglennie az összes spellnek, nem működik a másolgatós trükk.

Dive ever, work never.

(#968) Kvelstadt válasza F-ECT$ (#967) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen egyszerre. Ahogy mondtam én több kör alatt csináltam meg mert úgy sem lehet mindent egy körből kiszedni, akkor meg mind3gy ha akkor megszerzem.
Más játékban, mikor kizárólag az ending változott. Na ott én is csináltam ilyen mentés kiszedést.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#969) F-ECT$ válasza Kvelstadt (#968) üzenetére


F-ECT$
titán

Így is 2 kör elég, ha tudod hogy mit kell az elsőben megszerezni.

Dive ever, work never.

(#970) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#969) üzenetére


F-ECT$
titán

No meg is van a platina, 5 hétig tartott, mondjuk csak napi 1-2 órát játszottam vele átlagosan. Azt hiszem, most jön egy kis pihi a GoT DC személyében, utána még Kena van idénre tervezve, aztán szerintem vége is az évnek. Meglátom utána hogy visszatérek-e ide, vagy előveszek egy másik soulslike játékot :)

Dive ever, work never.

(#971) highness válasza F-ECT$ (#970) üzenetére


highness
tag

Gratulálok! Nekem még a fekete gyűrű kell, ami ma-holnap talán meglesz. ( Én is keveset tudok játszani) Utána még valakit be kéne támadnom. A fekete követ hiába raktam le tegnap, nem volt eredménye. Ebben tudna valaki segíteni? Van mód arra, hogy fix embert "invédeljek", akivel fixen megdumáljuk, hogy lecsapom? Persze utána szívesen engedem én is, hogy lecsapjon, hogy a tendencia javuljon. :) Előre is köszönöm! :R

(#972) F-ECT$ válasza highness (#971) üzenetére


F-ECT$
titán

A Monk bossnál ha lerakod a kék követ (a lépcső alján kell, ami felvezet a ködhöz), akkor szinte mindig black phantom-ként hív be. De ha nem megy, akkor összehozhatjuk valamikor mi is.

Dive ever, work never.

(#973) Kvelstadt válasza highness (#971) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A piros kő megvan? Mert azzal lehet olyat hogy leraksz jelet, behívlak és lecsapsz.

F-ECT$ gratula a platihoz még akkor is ha hátbaszúrtál. :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#974) highness válasza Kvelstadt (#973) üzenetére


highness
tag

Nincs meg a piros kő. Az első végigjátszásnál a másik befejezést választottam. Ha másképp nem megy, akkor az NG+ -t úgy fejezem be, hogy megszerezzem. :) Közel járok a végéhez.

(#975) Kvelstadt válasza highness (#974) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a biztos mert úgy fix hogy hozzám kerülsz be ha majd megbeszéljük hol és mikor.
Így járzunk el F-ECTS kollegával is, csak ott karaktert fehérítettünk így én invadeltem őt de a lémyeg ugyan az.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#976) kisfiu87


kisfiu87
tag

Még mindig azt mondom, hogy nekem a BB egy kakukktojás lehet, az az egyetlen játékuk ami annyira nem húz be mint a Souls játékok.

PSN ID: xnandor

(#977) Kvelstadt válasza kisfiu87 (#976) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nincs ezzel gond. Nekem se tetszett eleinte a világa mert inkább fantasy kedvelő vagyok, és azért vettem meg mert ez is From játék és souls like, szóval rosz nem lehet. De a BB megmutatta hogy lehet ezt stilust jól csinálni más környezetben is.
Viszont én nem várok 2.részt. Szerintemaz első elég jól kimaxolta ezt a világot, plusz nekem jobban tetszik hogy ez egy egyedi játék és nem csak valaminek az egyik része.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#978) kisfiu87 válasza Kvelstadt (#977) üzenetére


kisfiu87
tag

Adok még majd neki esélyt, 4-en elég sokat droppolt és azért sem erőltettem annyira. Most ahogy néztem, tartja a stabil 30 fps-t, csak már nem tudom merre vagyok :D

PSN ID: xnandor

(#979) onkelz


onkelz
aktív tag

Boletaria elején balra a lépcső alján van egy kis ajtó, ez csak PWWT-vel nyílik ki?
Más módszerrel nem lehet átjutni rajta?

(#980) Scholes9 válasza onkelz (#979) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha jól tudom, akkor csak így nyílik :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#981) onkelz válasza Scholes9 (#980) üzenetére


onkelz
aktív tag

és a Stone of Ephemeral Eyes használatával automatikus változik a WT? Vagy ez hogyan működik?

(#982) Scholes9 válasza onkelz (#981) üzenetére


Scholes9
nagyúr

[link]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#983) F-ECT$ válasza onkelz (#981) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem. Ettől csak emberré válsz. Viszont ha így meghalsz, akkor feketedik a világ.

Dive ever, work never.

(#984) kisfiu87 válasza F-ECT$ (#983) üzenetére


kisfiu87
tag

Így Phalanx legyőzése után azt mondom, hogy nehézségben nem vészes a Demons Souls. Bonfire az nincs, szóval nagyon figyelni kell végig új területeken. 1 órát mászkáltam halál nélkül mire kinyitottam az utcsó shortcutot a bosshoz. Jó játék lett ez, örülök hogy remakelték és ki tudom játszani ezt is :D

Nem válasznak ment volna, törölni meg nem tudom :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: xnandor

(#985) F-ECT$ válasza kisfiu87 (#984) üzenetére


F-ECT$
titán

A bossok után van checkpoint, meg nexus van. 1-1 pályarész néhány 10 perc alatt letudható még akkor is ha nem tudod hogy merre kell menni (persze vannak amiknek kicsit bonyolultabb az alaprajza), és nem halsz sokat.

Dive ever, work never.

(#986) onkelz válasza Scholes9 (#982) üzenetére


onkelz
aktív tag

Köszi, olvasgatom vadul, de még sok a tisztázatlan dolog.

Tegnap vettem plust, most már tudok online is játszani, így talán könnyebb lesz a PWWT-t megcsinálni.

Maneater előtt vagyok éppen, leraktam a Blue Eye Stonet, erre beinvade-elt valaki Old Monk lett belőlem vagy micsoda, hárman rám rohantak és össze vissza kardoztak :D

Azt hitttem, ez úgy működikk, hogy leteszem a követ, arra jár valaki nagyjából velem egyszintű és akkor ketten lecsapjuk a gonoszokat.Erre ilyen nagy partvisfejű izé lett belőlem :DDD

(#987) F-ECT$ válasza onkelz (#986) üzenetére


F-ECT$
titán

Fehér kővel ki tudsz jönni onnan.

Dive ever, work never.

(#988) onkelz válasza F-ECT$ (#987) üzenetére


onkelz
aktív tag

Koszi

Azt hiszem végigcsinàltam Ostrava guestjét, de miutàn a kék sàrkànyt megöltem a 1-4nél, itt kéne ücsörögnie a lépcsön, de nem làtom.

Biztosan kocsmàzik a nyavalyàs :DDD

(#989) Kvelstadt válasza kisfiu87 (#984) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért a phalanx nem körvonalazza hogymennyire lesz nehéz.
Tényleg nem olyan nehezek a bossok mint soulsokban de a phalanx az kb nem csinál semmit, a többi azért majd többet küzd ellened.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#990) zola79


zola79
csendes tag

Sziasztok,

Túl vagyok az 5-ik végigjátszáson, de nincs meg az achievmentekhez az összes gyűrű és a papi varázslat. Végigmentem már PWWT és PBWT-ben is minden szakaszon. Megnézni neten nem akarom, mert magam akarom felfedezni. Annyi lenne a kérdés, hogy offline ezek megszerezhetők, vagy kell hozzá más megtámadása/behívása/segítségnyújtás? Esetleg karakter tendency függő-e? Ha egyedül esélytelen, akkor nem "szenvednék" vele.
Platinához kell az még az invade és a segítségnyújtás achievment is, ahhoz valakitől kérnék segítséget.

(#991) Kvelstadt válasza zola79 (#990) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Miracle-k pedig mwgszerezhetők egy végigjátszás alatt. Az egyik. Egy Gyűrűt trade ad, egy másik meg pbwt-nél esik le 3-2 alsó részén.
Van amit npc ad és van amit egész questline.
De asouls játékok pont nem azok a játékok amikben mindenre rá fogsz jönni magadtól.
Van olyan amit így olvasunk neten és közbe azon gondolkodunk hogy erre hogy jön rá bárki?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#992) zola79 válasza Kvelstadt (#991) üzenetére


zola79
csendes tag

Még jó, hogy belefutottam fractured world-s spoilerbe. Csak beleolvastam, hogy kell-e a platinához, de hála égnek nem. Ha nem futok bele, még mindig az 1-3 pálya illúziófal utáni ajtajának a kulcsát keresném. :)
Trade-ket megnézem, de ami gyűrűk voltak náluk azt máshol is megtaláltam, bár lehet átsiklottam valamin. 3-2-nél lévő gyűrű az megvan, nélküle nem is tudom hogy csináltam volna meg PBWT-ben az 5-2 pályát. Old King gyűrűje is megvan.
A főpapnál új varázslatot nem tudok már tanulni.

(#993) F-ECT$ válasza zola79 (#990) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha leírod hogy mid van (varázslat, gyűrű), akkor tudunk segíteni hogy mi kellhet még spoiler nélkül. Egyébként offline minden megszerezhető a 2 említett achi kivételével.

Dive ever, work never.

(#994) Kvelstadt válasza zola79 (#992) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én be se mentem a fractured worldbe. Se trofit nem ad se nwm kell az w cucc és jó sok meló szinte semmiért.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#995) zola79 válasza F-ECT$ (#993) üzenetére


zola79
csendes tag

cat ring
clever rat ring
cling ring
dull rat ring
eternal warrior
flame resistance
fragrant
gash resistance
graverobber
master
plague resistance
poison resistance
providental ring
regenerator ring
ring of avarice
ring of devour prayer
ring of great strenght
ring of herculean strenght
ring of magical dullnes
ring of magical nature
ring of magical sharpness
ring of sincere prayer
ring of uneven scales
ring of the accursed
ronin ring
sodden ring
thief ring

-------

anti magic field
antidote
banish
cure
evacuate
god's wrath
heal
hidden soul
regeneration
ressurection
second chance

(#996) sp8787 válasza zola79 (#995) üzenetére


sp8787
addikt

(#997) F-ECT$ válasza sp8787 (#996) üzenetére


F-ECT$
titán

Írta zola79, hogy: "Megnézni neten nem akarom, mert magam akarom felfedezni." ;)

Dive ever, work never.

(#998) Scholes9 válasza Kvelstadt (#994) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én azért csinálgatom, fele már meg van az érméknek, plusz egy elfoglaltság szeretett játékomban :D :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#999) F-ECT$ válasza zola79 (#995) üzenetére


F-ECT$
titán

Miracle 12 van, Neked eddig 11 gyűlt össze a Recovery hiányzik, amihez 3 Colorless Demon Soul kell. Ezt több helyről is össze lehet szedni, akár a varjútól, akár a PBWT-ben megjelenő Primeval Demonoktól (világonként 1). Ja és a Mephistopheles quest line is ad kettőt. De szerintem ennek a Miracle-nek látszania kellene a megvehető Miracle-ök között Saint Urban-nál, akit tuti megmentettél különben nem lenne meg a maradék 11.

Gyűrűből 3 hiányzik:
Ally's Ring
Foe's Ring
Ring of Longevity
Ebből 2 a pure black és pure white character tendency-hez köthető, spoiler nélkül nehéz lenne leírni, hogy pontosan mit kell tenned, de ha csak ennyi hiányzik a trófeához, akkor érdemes utána olvasni, mert magadtól nem biztos, hogy rájössz. A harmadik gyűrű is egyszerű, egy varjú trade kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1000) highness válasza F-ECT$ (#999) üzenetére


highness
tag

Nekem a magic spellek megszerzése lett volna elképzelhetetlen spoiler youtube segítség nélkül. A Sage trophy. Gondolok itt a hozzá tartozó elengedhetetlen npc-re. Magamtól biztosan nem találtam volna meg. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.