Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) zola79 válasza F-ECT$ (#999) üzenetére


zola79
csendes tag

Akkor annyi már kiderült, hogy st. urbannal van az utolsó megtanulható miracle is. Nálam nem ad már fel tanulható miracle-t. Vagy character tendency, vagy valami cselekedet kell hozzá (megmenteni/megölni valakit), nem nézek be minden npc-s küldetés után a paphoz, vagy black phantomos npc-k leölése után sem.
A spoiler tag-ekért a fáradtságod köszönöm, de azt hiszem elmegy ez a hsz, és rábökök. :)
Épp eléggé szopatom amgam a barbár ruha, fél élet, egy száll kilij kombóval. Warding és cursed weapon spellek azért ott vannak a tarsolyba.

(#1002) zola79 válasza highness (#1000) üzenetére


zola79
csendes tag

Annál annyit engedélyeztem magamnak, hogy átraktam online-ra, és ami üzeneteket írtak azt elolvastam. Úgy megfejthető volt már.

(#1003) zola79 válasza F-ECT$ (#999) üzenetére


zola79
csendes tag

Akkor látszik ha mind a 3 nálad van. Vicces, hogy kettő van nálam, a visszasebző katana az +5-ös, szóval hetet begyűjtöttem már, de az nem elég, hanem egyszerre kell legyen 3.
Varjúval tradeltem már, gondolom az a gold coin-os madár, de mást dobott... lehet a letett coinok számától is függ. Én azt hiszem kettőt adtam neki.
PBCT elérése offline még oké, de a PWCT azt nem tudom hogy lehet coop nélkül elérni. Egy invadert sikerült leölnöm, akkor változott... a táposabb black phantom npc-k leölésénél viszont nem.
Jó hogy megnéztem, mert nem egy rejtettebb pályarész, illúzióajtó... stb a kulcs, hanem tényleg olyanok, hogy magadtól nem jössz rá.
Azt hiszem ideje segítséget kérnem coop módra valakitől, aki ráér és még nyüstöli ezt a játékot.

(#1004) F-ECT$ válasza zola79 (#1003) üzenetére


F-ECT$
titán

Colorless Demon Soul végigjátszásonként 10 gyűjthető, de persze magadtól nem találsz rá ennyire. A character tendency-s 2 gyűrűből először az Ally kell, és utána a nem fontos NPC-k megölésével simán meglesz a PBCT (érdemes megnézni a Mephistopheles questet, hogy ne ölj meg olyan NPC-t előre, amit ő kérni fog, mert akkor nem ad érte jutalmat). A varjú meg csomó dolgot ad, azt is érdemes végignézni valamilyen wiki oldalon.

Dive ever, work never.

(#1005) kisfiu87


kisfiu87
tag

Végre egy játék a Dark Souls széria "után" ami leköt, olyan hangulata van ezzel a grafikával sok helyen, hogy beszarás.

PSN ID: xnandor

(#1006) Scholes9 válasza kisfiu87 (#1005) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1007) onkelz


onkelz
aktív tag

Azóta sem találom Ostravát.Ha nem ül a lépcsőn, akkor már nem is tudom megszerezni a Mausoleum kulcsát?

(#1008) highness válasza onkelz (#1007) üzenetére


highness
tag

Ha kicsit tovább mész a piros változat sincs ott a hosszú hídon? Nekem második végigjátszáskor csak az volt ott. Akkor akartak betámadni, és szerintem az invéder leüthette a lépcsőn Ostravát, mert nem volt ott. A kulcs emlékeim szerint a piros vtozatnál volt miután lecsaptam.

(#1009) onkelz válasza highness (#1008) üzenetére


onkelz
aktív tag

A kék sárkány után a hosszú hídon egy pirosat levadásztam, de Ő sem adott kulcsot.

(#1010) zola79 válasza onkelz (#1007) üzenetére


zola79
csendes tag

Ha az 1-1 pályán a legelső találkozáskor leölöd, akkor megkapod.
Ha megmented háromszor, akkor ott kell üljön a lépcsőn. Azt nem tudom, hogy a 3. megmentésnél a vörös lovagok ki tudják-e nyírni, nagyon fogyott az életereje és én inkább lecsaptam a lovagokat. Kapott a suhintásból ő is, arra kicsit megorrolt, de arébb sétálva megbékélt és megköszönte. Lépcsőn ott kell üljön, beszélsz vele, öngyi lesz és odaadja a kulcsot.
3. végigjátszásban ott ült a lépcsőn, nem beszéltem vele, hátha akkor nem lesz öngyi. Ahogy elmész mellette öngyi lesz, de a kulcsot úgy is eldobja. A BP módjával midnenképp kell küzdeni King Allan előtt.

(#1011) onkelz válasza zola79 (#1010) üzenetére


onkelz
aktív tag

Megmentettem mind a háromszor.Végigmegyek megint azon a részen, de egyik lépcsőn sem találom.A három vörös lovag mellett kéne ülnie a videók szerint.

(#1012) zola79 válasza kisfiu87 (#1005) üzenetére


zola79
csendes tag

A grafika és a 60 fps menti meg a játékot. Nah meg pár bossfight élevezete a kiismerés után. Az eredetivel nem játszottam, azt nem tudom nehezebb volt-e, de ez tényleg messze a legkönnyebb souls játék. Bár én nem mondanám nehéznek a többi souls játékot sem. Nem kell kimagasló reflex és ügyesség hozzájuk, vasfegyelemmel tudod kárpótolni ezek hiányát. De a dexteritys karakterekkel igazán élvezetes nekem.
A DS bossfightok már nincsenek meg konkrétan, csak az emlék, hogy ott dodge, dodge, dodge... nem üthetek, nem üthetek, nem üthetek... dodge, dodge, doge... egyet üthetek... hülye barom mondtam hogy egyet üthetek, de nem bírsz ellenállni, hogy kettőt üss... most kezdhetem előről. Ott küszködés volt.
Demond Soulsban meg ha megvan a moveset, a ritmus akkor bátran beleállhatsz. Itt harcolsz.
Sekiro-ban meg táncoltál és vívtál. Sekiro számomra a best harcrendszer.

(#1013) zola79 válasza onkelz (#1011) üzenetére


zola79
csendes tag

Nem. A három vörös lovag a shortcut kapunál van, ott mented meg harmadjára.
A kék sárkányon túljutva a lépcső alján ücsörög egyedül, akkor adja a kulcsot.

(#1014) highness válasza zola79 (#1013) üzenetére


highness
tag

A harmadik megmentés után én azt hittem, hogy kinyiffant valahol Ostrava, mert eltűnt. Pedig csak a sikátorba bújt el, amíg a 3 vörös szemű lovaggal harcoltam. A kapu után a lépcsőn fel és balra nézd meg. Ahogy Zola79 is mondja.

[ Szerkesztve ]

(#1015) onkelz


onkelz
aktív tag

Ott is talàlkoztam màr vele.Penetratortól végig mentem egészen a kék sàrkànyig, de sehol sincs.Ahogy olvasgatom a fórumokat, elképzelhetö, hogy az lesz a hiba, hogy még a sàrkàny kinyiffantàsa elött kellett volna odaszaladni hozzá.

(#1016) kisfiu87 válasza zola79 (#1012) üzenetére


kisfiu87
tag

Én sem játszottam a régivel, könnyebbnek könnyebb mint a Dark Souls részek, de azért van kihívás benne. Elden Ringig elleszek vele. Nekem az atmoszféra ami bejön ezekben, amúgy nem szenvednék velük :D

PSN ID: xnandor

(#1017) zola79 válasza onkelz (#1015) üzenetére


zola79
csendes tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1018) Kvelstadt válasza onkelz (#1015) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha ostravára gondolsz akkor őt utoljára a lépcsőn ülve látod és ott meghal és odaadja a kulcsot.
Ha Mephistopheles questlinet csinálod akkor ez wz utolsó esély megölni, de akkor nem szabad beszélni vele hanem le kell csapbi szó nélkül. Ha hozzászólsz magától hal meg és bukod foe ringes questlinet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1019) S e t h


S e t h
nagyúr

Sziasztok!
Hatalmas élmény a játék, vmi eszméletlenül szép. Sosem kedveltem a souls stílust, most meg felváltva nyomom a Bloodbornenal.
Előzetesen egy kérdésem lenne.
A tower knight előtt van lehetőségem megszerezni a falchiont, vagy csak utána?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1020) Kvelstadt válasza S e t h (#1019) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Sosem késő rájönni hogy ezek jó játékok. :)
Nem is kell arra menned ha nem akarsz. 4.világban pl van egy asszem cresent flachion, ami egéaz jó early game fegyver.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1021) F-ECT$ válasza S e t h (#1019) üzenetére


F-ECT$
titán

1-1 után kinyílik a maradék 4 világ, azokon belül viszont már csak sorban tudsz haladni. 4-1-ben egyébként sok fegyver van, köztük a Falchion is.

Dive ever, work never.

(#1022) S e t h válasza F-ECT$ (#1021) üzenetére


S e t h
nagyúr

Úgy értve, hogy a Phalanx első boss után tudom megválasztani, hogy merre tovább, vagy utána még csak egy irány van?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1023) F-ECT$ válasza S e t h (#1022) üzenetére


F-ECT$
titán

5 világ van, a Phalanx az 1-es világ első bossa. Ha az meghalt, akkor kinyílt a 2, 3, 4 és 5-ös világ, bármelyikbe mehetsz. Viszont az egyes világokon belül csak sorban lehet menni, tehát le kell győzni pl a 4-es világ első bossát, hogy a 4-es világ 2-es bossához eljuss.
Ajánlott sorrend az elején egyébként az, hogy minden világból érdemes megcsinálni az első bosst és csak utána tovább menni a világokban.

Dive ever, work never.

(#1024) S e t h válasza F-ECT$ (#1023) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszönöm!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1025) Kvelstadt válasza S e t h (#1022) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Phalanx az kötelező első boss mert utána tudsz csak szintet lépni. Viszont ezután mehetsz bármerre és egyáltalán nem is sürgős ott tovább menni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1026) kisfiu87 válasza F-ECT$ (#1023) üzenetére


kisfiu87
tag

Akkor ezt én nagyon benéztem, én az 1.-es világban legyőztem az óriást, mert nem tudtam, hogy a többi is nyitva már :D

PSN ID: xnandor

(#1027) F-ECT$ válasza kisfiu87 (#1026) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha kemény vagy, akkor nem kötelező ragaszkodni az ajánlott sorrendhez :)

Dive ever, work never.

(#1028) Kvelstadt válasza kisfiu87 (#1026) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igazából az is hasznos mert az utána lévő részen lehet legjobb füveket farmolni. Mondjuk nehwzebb is, de pár kör után mikor már tudod ki hol merre, egész jól lehet haladni és füvet aratni.
Én a legelső végigjátszásnál mentem arra aztán többet sose, mert nem volt ott semmi ami kellett a buildekhez.
Ha meg később mész oda, akkor annyira felül szinteződhetsz hogy mikor először elesik már nem kell fel. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1029) kisfiu87 válasza Kvelstadt (#1028) üzenetére


kisfiu87
tag

Jaja, a füveket nagyon dobálják ott :D

PSN ID: xnandor

(#1030) Aciduzzu válasza S e t h (#1019) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nahát, ezért cserébe akkorát fog rád verni majd Logarius Martyr, hogy csak nyekkensz. :-D

Amúgy én nem váltogatnám a két játékot. Egyre kell voksolni, és azt végigcsinálni. Teljesen más mechnanika a kettő, ráadásul az egyik csak 30 fps meg - 6 év, kár a két játékélményt nem a maga teljességében elfogyasztani.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#1031) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem találom a menüben az offline lehetőséget.
Tényleg csak úgy működik, hogy kilövöm a netet, vagy kilépek psn fiókból?

Aciduzzu:
Már én sem váltogatom, maradtam itt, BB befejezés majd utána vmikor. :)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1032) F-ECT$ válasza S e t h (#1031) üzenetére


F-ECT$
titán

A játéka lépés előtt nézd, a főmenü Network résznél. (Bár most nem vagyok gép előtt, így csak tipp.)

Dive ever, work never.

(#1033) S e t h válasza F-ECT$ (#1032) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ott volt, köszi!
Eddig megzavart, hogy ott jelszavas beállítással kezdődik a menü, gondolom a coop miatt, és nem néztem lejjebb, ahol viszont állítható az offline/online státusz.

Egyébként a játék tökéletes, egy buggal sem találkoztam eddig, viszont online játék esetében a szívbajt hozzák rám más játékosok, ahogyan beesnek mindenhonnan. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1034) F-ECT$ válasza S e t h (#1033) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem soul formban szoktál menni?

Dive ever, work never.

(#1035) S e t h válasza F-ECT$ (#1034) üzenetére


S e t h
nagyúr

De igen, viszont tele van a játék soul form játékosokkal.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1036) F-ECT$ válasza S e t h (#1035) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, nem invader játékosokra gondolsz, hanem a fehér szellem formában megjelenő játékosokra? (Azoktól én is mindig megijedtem, amikor ismeretlen helyen mentem.)

Dive ever, work never.

(#1037) S e t h válasza F-ECT$ (#1036) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, arra gondoltam.
Megyek celláról cellára, ugrálnak rám a rabok a sötétből, erre még a szellem játékosok miatt is ütök-vágok mindent. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1038) Scholes9 válasza S e t h (#1035) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én kifejezetten szeretem ezt a játékban, számomra kicsit “élettel telibb” emiatt :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1039) S e t h válasza Scholes9 (#1038) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az biztos, a pulzusom szerint is több élet van olyankor bennem. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1040) Scholes9 válasza S e t h (#1039) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1041) Aciduzzu válasza S e t h (#1031) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

:-D

(gyáva)

:-D

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#1042) Aciduzzu válasza S e t h (#1037) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Azt meg fogod szokni majd 4-5 From játék után. Eleinte zavaró, később meg élvezetet lelsz benne, hogy nézed, milyen jó cuccaik vannak.

Ha végeztél ezzel, és a BB-nal is, a következő a DS Remastered legyen..

[ Szerkesztve ]

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#1043) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ha van plusszotok a Mortal Shellt huzzátok be.
Nem from játék de souls like és bár kicsit más a formula de jól működik.
Én mondjuk megvettem méhg anno de csak most játszottam vele, és döcögősen indult de végül úgy megszerettem hogy rámentem a platinára is.
Persze ha előtte az összes from féle souls játékot pótoljátok be azt megengedem.
De én mint senki különleges aki sokat látott már souls játékokban, ajánlom figyelmetekbe a Mortal Shellt.
Nem mozdulok rá mindenre ami souls like de ez egy olyan cím ami simán odatehető a jóféle souls like játékok közé.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1044) Snike


Snike
aktív tag

Ugye tudjátok, hogy van egy papi varázslat ami "+1 életet" ad?
Igazából úgy működik, hogyha halálos csapást kapsz akkor lemegy az életed a felére.

Viszont amíg hat bizonyos tárgyakat és varázslatot nem tudsz használni...
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Second+Chance

PS5, mert az jó! :)

(#1045) F-ECT$ válasza Snike (#1044) üzenetére


F-ECT$
titán

Tudjuk, engem párszor megmentett. Csak kellene neki egy nagyobb effekt, mert néha nem vettem észre, amikor leesett.
Milyen tárgyakat nem tudsz mellette használni?

Dive ever, work never.

(#1046) Snike válasza F-ECT$ (#1045) üzenetére


Snike
aktív tag

Rosszul tudtam!
Ezeket a varázslatokat nem tudod használni amíg tart:
Anti-Magic Field, Cloak, Hidden Soul, Protection, Regeneration, Soul Thirst, Warding, Water Veil

PS5, mert az jó! :)

(#1047) Kvelstadt válasza Snike (#1046) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Úgy látom ezek buff és debuff varázslatok. Gondolom azért nem engedi mert egyszerre csak egy lehet ezekből elkasztolva.
Csak tipp de szerintem ha bármelyik másikat castolod ezekből akkor ugyan úgy nem engedi a többit míg az tart.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1048) F-ECT$ válasza Kvelstadt (#1043) üzenetére


F-ECT$
titán

30 fps, nem 4k :(

Dive ever, work never.

(#1049) Kvelstadt válasza F-ECT$ (#1048) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ahogy az összes souls sem az kivéve ezt a mostanit.
Nekem ezek nem kizáró tényezők.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1050) zola79 válasza Kvelstadt (#1049) üzenetére


zola79
csendes tag

Sajna a korral a kényelemfaktor is nő. Nálam 4K és 60 fps mára kritérium lett ilyen játékoknál. DS3-t annó alsó középkategóriás pc-n toltam végig. Nagyon szerettem, de már csak akkor venném elő, ha 4k 60 fps-sel tudnám játszani. Ha lenne egy remastered belőle tuti vétel lenne, ha a bluepoint csinálná, akkor lehet pre-order is. (De csak akkor, ha nem fix a controller kiosztás... a nyomvatartott karika futás az egyenlő az idegbajjal, pláne úgy, hogy az L3-hoz nincs semmi funkció hozzáadva. Bossrunoknál már úgy futottam, hogy fogást váltottam a controlleren, mutatóujj nyomvatart karika, hüvelykujj meg kamerakezelés)

Demon Souls meg nem lesz kiplatinázva, nem visz rá a lélek a black caracter tendencyre. Még hetedjére végigtolom hogy pwwt és pwct állapotban hagyjam magam mögött Boletaria-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.