Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) belan válasza Aciduzzu (#400) üzenetére


belan
addikt

Ja csak szoknom kell még a sok nioh után.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#402) belan


belan
addikt

Lenne egy olyan kérdésem hogy pontokat lehet újra osztani? Mert katanát nem tudom normálisan használni van egy kis felkiáltójel mellette. Dexre kell rakni?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#403) Aciduzzu válasza belan (#402) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

A katana dexes fegyver, arra skálázódik. Pontokat újra elosztani nem lehet.

Ízlés kérdése, de szerintem a katana lassú: a falchion sokkal gyorsabb (kettőt ütsz vele míg a másikkal egyet) és fullra húzva talán csak 3 pont különbség van köztük. A katanának látványos a movesetje, viszont a hatékonyság látja kárát.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#404) belan válasza Aciduzzu (#403) üzenetére


belan
addikt

Hol lehet azt kardot meg szerezni falchion? Hát 33 szinten vagyok katana miatt újra nem fogom kezdeni ez van akkor! Azt hiszem tudom már holvan de sima kardom +6 most fel fejlesztem ha érdemes ezt a falchion.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#405) robogo81 válasza belan (#404) üzenetére


robogo81
aktív tag

Most csak megpróbálok emlékezni,meg "csak" az eredetivel játszottam de egy falchion van a 4-1 mappon,a kezdőpontnál felmenni a falig, ott felmenni majdnm a várfal tetejére,csak előtte elmenni balra és ott van valahol,egy 2 kardos csonti vigyáz rá,ez a hely a várhoz vezető lépcsősor aljára néz rá,ha ott megállsz ahol az első 2 csontváz jön legelőször,akkor van balra fent egy fensik szerűség,oda kell feljutni körbe. link

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#406) belan válasza robogo81 (#405) üzenetére


belan
addikt

Már meg néztem köszi infót már meg találtam. :R

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#407) Aciduzzu válasza robogo81 (#405) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Az a crescent falchion, amit te mondasz! Az kicsit más, magicre skálázódik. De az is tökéletesen megfelel. :B

Falchion

[ Szerkesztve ]

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#408) robogo81 válasza Aciduzzu (#407) üzenetére


robogo81
aktív tag

Igen mire elolvastam a választ ,addigra beugrott ez mágiára megy és azt hiszem A -s a szorzója.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#409) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok, valaki tudna nekem segíteni a maradék bossokban? Egyedül már kezd a türelmem elfogyni. Eddig talán 7-8 boss ment le. :R

(#410) CptAdamica válasza Aciduzzu (#407) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem most ez van a varázslómnál, nagyon adja.

Megyen!

(#411) belan


belan
addikt

Katanahoz hányás dex kell?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#412) Pocok9b válasza Bencus88 (#409) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Én segítek neked. ;]

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#413) Bencus88 válasza Pocok9b (#412) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pffff :( hord el magad :DDD

(#414) robogo81 válasza belan (#411) üzenetére


robogo81
aktív tag

13-s dex,és 18-as "erő" .
Én is ajánlom azt a oldalt amit fentebb linkeltek ott sok infó van mindenről,fegyver,páncél,pajzs(és az nem b#zis),a pályák,npc ,stb.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#415) belan válasza robogo81 (#414) üzenetére


belan
addikt

Okés :R

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#416) Aciduzzu válasza Bencus88 (#409) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Én segítenék, de vélhetően nem engedi a rendszer, lvl 140 vagyok, te meg akkor 50 alatt kell, hogy legyél...

Amúgy melyik boss-szal nem boldogulsz? Talán egyetlen egy van a játékban, akit nem biztos, hogy elsőre olyan egyszerű elfektetni, maximum másodikra.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#417) Bencus88 válasza Aciduzzu (#416) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Azt hiszem 56 vagyok :)
Igazábol nem sokat szenvedtem vele megöltem (ünk) párat, van a negyedik kő pl ott nem jutottam el az első bossig. Van kettő ilyen hidra ami lövöldöz és egy vékony szikla peremen kell átmennem, piros csontváz vár ott egy másikkal és 4-5 halál után feladtam. Börtönbe meg gyűjtögettem kulcsokat, de ott se mentem el első bossig. Többi mapon egy nagy sárkány boss van másikon meg ilyen mérgezett részen vagyok.

De ha meg tudjuk nézni felveszlek aztán megpróbálhatnánk :)

[ Szerkesztve ]

(#418) Aciduzzu válasza Bencus88 (#417) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

4-5 halál után? From-játékot még el sem indítom a konzolon, máris meghaltam 4-5-ször.

Én azt javaslom, játssz! Ne mással, egyedül. Ezek a játékok erre tanítanak, fegyelemre, türelemre, odafigyelésre. Ezekben a játékokban több 100-szor halsz meg, és a századik után is úgy kell felkelned, hogy na a kurva anyád, azért is megcsinálom!

Volt, hogy 50-szer kellett neki mennem bossnak (Midir, az anyád valagát!), és nem nyugodtam, amíg meg nem csináltam.

Ez nem ilyen, hogy kis nehézségbe ütközöm mert négyszer meghaltam, és akkor már nem is kell.

Ha feladod, akkor a játék győzött...

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#419) Bencus88 válasza Aciduzzu (#418) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Úgy értem hogy azon a részen de a mapot már vagy 50szer újra kezdtem. Ismerős az érzés pók bosst addig csináltam, taktikáztam míg végül meglett, hatalmas volt az öröm, most viszont már kezdem azt érezni, hogy jó lenne egy kis segítség mert egyedül már nem szivesen csinálom, de érdekelne a maradék tartalom

(#420) Aciduzzu válasza Bencus88 (#419) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Akkor tedd félre pár napra. Nem kell vele rohanni. Majd ha kedved lesz, ismét előveszed, ez ilyen. Ezeket a játékokat van, hogy évekre félretesszük, egyszer csak jön az ihlet, és belekezdünk. Én most vettem elő ismét a Dark Souls 3-at, miután több száz órát töltöttem vele, legutóbb vagy két éve.

Tele van a net guide-okkal, érdemes olvasgatni, kísérletezgetni fegyverekkel, fejlesztésekkel, tutorial videók a bossokról.

Ne feledd, csak egyetlen első végigjátszásod van, azt elpazarolni szerintem bűn arra, hogy mással oszd meg!

Bár ismét végig játszhatnám a Bloodborne-t első élményként!

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#421) Bencus88 válasza Aciduzzu (#420) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pont ezért veszett el kicsit a lelkesedés, mondta ismerős jön várjam meg vele, aztan mégsem, és kicsit eltűnt a vágy. Olyan mintha egy sorozatot nézel ami érdekel félre rakod hetekig utána már nem ugyanaz.

De lehet igazad van pihentetem picit aztán megjön a kedv újra :R

(#422) belan


belan
addikt

Vannak játékba ilyen jó brutális kardok hogy lehet őket meg szerezni? Talán a darksouls 3 ba is volt ilyen kard.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#423) CptAdamica válasza belan (#422) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezt a lápos pályán, sok csiga lóg az egyik részen a falon fa szerűen, le kell őket verni és megkapod a kardot.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#424) Aciduzzu válasza belan (#422) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Ezzel vigyázz, mert 24-es Faith kell hozzá minimum, és a fizikai sebzése kicsi. Én kipróbáltam, de nem szerettem bele (amúgy a Bloodborne-ban ez volt Ludwig kardja, ott bírtam), egyetlen előnye ha pvp-zni akarsz, hogy a pajzson is áthatol.

Néznek is sokan nagyot, hogy miért nem véd a batár nagy pajzsuk! :-D

Amúgy itt tudod megszerezni (spoiler!)

[ Szerkesztve ]

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#425) belan válasza Aciduzzu (#424) üzenetére


belan
addikt

Köszi srácok infókat anno sokat nyomtam a ds3, de most csak nioh 1,2 és el szoktam egy kicsit DS játékoktól. Amúgy erő 28 nálam dex12 mágia 10,faith11,stanima22,életerő 22. Tudtok ajánlani egy jó strength kardot? És nexus tetején vannak páncél szettek azokat meg is lehet szerezni? :R

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#426) Aciduzzu válasza belan (#425) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Azok nem páncélszettek, hanem valós játékosok által elért eredmények, és az ő cuccaik. :) Azokat nem tudod megszerezni.

Jó strength kard? Kinek mi a jó!? :) Kísérletezd ki, ráadásul, ha a DaSokat nyomtad, akkor ez lesz a legkönnyebb Souls-játékod, nem hiszem, hogy nagyon nagy segítségre fogsz szorulni.

Adok egy tippet: Bone smasher.

Én csak kipróbáltam, nem fejlesztettem, elég komoly.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#427) belan válasza Aciduzzu (#426) üzenetére


belan
addikt

Oké bone smasher hol kell meg szerezni?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#428) CptAdamica válasza belan (#427) üzenetére


CptAdamica
veterán

Stonefang Tunnel utolsó sárkány boss, viszont figyelj, hogy pure white legyen a world tendency, csak akkor kapod meg.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#429) belan válasza CptAdamica (#428) üzenetére


belan
addikt

Vr pisti néztem jól fel adta flamelurker-nél. Nem sokkal vagyok nagyobb szintű 10 szintel kB én elsőre meg csináltam, inkább fel adta. pure white legyen a world tendency, az amikor nexusba meg halok és úgy játszom?!!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#430) robogo81 válasza belan (#429) üzenetére


robogo81
aktív tag

Én még belenéztem valamelyik DeS élő stream-jébe,de ott feladtam amikor bőven szentségelt hogy a repülő ráják folyton őt b@sztatják(4-1 világ,a nagy monster mögött ahol az uchigatana található),a csetben már minden 2. hozzászólás azt kérte hogy legyen szíves vegye fel azt a nyomorék tolvaj gyűrűt,akkor ritkábban lövik ,de inkább addig próbálta ujjra ameddig bejutott az első boss-ig.Azt nem tudom hogy a végső Bosst hogy győzte le,de az is szép lehetett mire eljutott addig a végén.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#431) BOBAKILL válasza belan (#425) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem anno az eredetiben a Claymore jött be nagyon. Messzire elér és viszonylag korán megszerezhető, ha jól emlékszem egy árustól de elvileg a kékszemű lovagok is dobhatják.

(#432) belan válasza BOBAKILL (#431) üzenetére


belan
addikt

Van egy hely nagyon jól lehet farmolni benne 90-es szintű vagyok majdnem és még szerintem játek 60 70 százalékánál járok. Most dexre pakolok jó ez a katana második van már meg , erő 41, dex 22, életerő 32,stanima 31.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#433) belan


belan
addikt

Néztem videót harmadik katana csak úgy lehet meg szerezni ha nem szellem vagyok vagy mi😁? De az régió teljesen kész van de néztem videót ott ál az faszi aki adja a küldetést.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#434) Aciduzzu válasza robogo81 (#430) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Lol. Szerencsétlen hülye...A gurulás alapvető játékmechanika a From-játékokban. :C

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#435) belan


belan
addikt

Nem tudom ki hogy van vele de nagyon bejövős a jatek eddig nekem, ami nagyon nem jön be nem nehéz a játék talán tényleg legkönnyebb souls game. De viszont hogy nincs mentes mint nioh vagy ds3-ba az nagyon frusztráló és idegesítő ha pálya elejéről kell kezdeni újra, ez a nehéz csak benne jó nem könnyű játék azért!! Meg jó hogy fel töltöm a mentés bossnál vagy pálya közepén és le töltöm ha meg halok. ;] Ha nem lenne ez a megoldás én nem kínoznám magam ezzel a mentesi dologgal.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#436) Bencus88 válasza Aciduzzu (#420) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na képzeld, beléptem higgadtan nyugodtan szép lassan elsőre tovább mentem és lecsaptam a bosst is :P :C

(#437) Aciduzzu válasza Bencus88 (#436) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Ezt mondtam....

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#438) Aciduzzu válasza belan (#435) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Igen, nagyon könnyű, messze a legkönnyebb souls játék.

Most tolom ismét a DS3-at, és ég és föld a kettő.

A szaladgálás leküzdése egyszerű: amint meghalsz, kilépsz a játékból gyorsan, és ugyanonnan folytatod betöltés után.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#439) belan válasza Aciduzzu (#438) üzenetére


belan
addikt

Pontosan idegesítő nagyon ez a mentési dolog még jó hogy van rá gyógyszer. ;] Ds3-ba meddig jutottál? Én ng5-ig le toltam meg a dlc-2 elég erős már ng4,ng5.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#440) belan


belan
addikt

Meg van a magic katana lehet fejleszteni? Mert én nem tudom.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#441) belan válasza belan (#440) üzenetére


belan
addikt

Meg van nagyon bejön a cucc lehet rá gyúrok tudjam használni. Jelen állás élet 34,stanima32, erő 43,dex23, lehet fel farmolom mágus képesség is jó legyen.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#442) belan válasza belan (#441) üzenetére


belan
addikt

El írta erő 41, stanima 31, de faith 1 óra alatt 30 fel húztam. Ezt kardot ds3 otta ki akarom próbálni be jön kicsit lassú de nagy is de nagy kardok közül leggyorsabb.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#443) belan válasza belan (#441) üzenetére


belan
addikt

Viszont az lenne kérdésem ha jól tudom ezt a kardot +5 lehet fejleszteni de hol kell? Valaki tudja?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#444) belan válasza belan (#443) üzenetére


belan
addikt

Ha boss souls kell hozzá nagy szívás :W.Eddig mindet fel használtam, ds3-ba teljesen más volt ott bossok legyőzése után fegyverek pancelokat kaptad meg ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#445) belan válasza belan (#444) üzenetére


belan
addikt

Már rá jöttem mi kell hozzá Wikipédia nem hiába van. :Y

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#446) belan válasza belan (#445) üzenetére


belan
addikt

Van ilyenem és elméletileg ezzel lehet fejleszteni a harmadik katanát, meg a Large Sword is de oda megyek a kovacshoz és nem lehet fejleszteni de miért nem, valaki nem tudja??????

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#447) Aciduzzu válasza belan (#439) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

NG6+ban hagytam abba a két DLC-vel, Gael mai napig nem tér magához. :-D

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#448) Aciduzzu válasza belan (#446) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Melyik kovácshoz viszed?

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#449) CptAdamica válasza belan (#446) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kováccsal beszélni kell hozzá párszor, amikor feljön a kis menüje, akkor: "Talk", majd kér egy Flamelurker soul-t, oda kell neki adni és akkor lehet kovácsolni lelkekből.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#450) belan válasza CptAdamica (#449) üzenetére


belan
addikt

Flamelurker soul-t, oda kell neki adni, el használtam véletlen akkor lőttek a fejlesztésnek újra végig kell vinni Flamelurker souls-ért???. Más megoldás nincs?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.