Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) t256 válasza BOBAKILL (#150) üzenetére


t256
őstag

Én a Demon's Souls wikidotot szoktam olvasgatni. Ott azt írják, hogy ha megölted a vörös sárkányt és a Tower Knight-ot, akkor Pure White World Tendency lesz Boletarian Palace-ban. A pálya elején ki lesz nyitva a rács.
Én kétszer vittem végig a játékot és mindkétszer sikerült. Mire eljutottam Boletaria 1-4-ig addigra nyitva volt.

Én megöltem a kék sárkányt is, lehet ennek is köze volt hozzá. Megmentettem Biorrt is.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#152) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#150) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha jól tudom bossok leölésébel javulhat a world tendence,l. Meg persze ne halj meg ember alakban és npc-k se haljanak meg.
Amennyire tudom akár több végigjátszás is kellhet ehhez ha bizonyos szintig leesik a wt.
Tesómnak vqlahogy attól is esett valamiért mert online játszott de se nem coopolt se invader nem volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#153) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#152) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi, lehet offline módban kipróbálom.

(#154) BOBAKILL válasza t256 (#151) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Olvasgattam én is a wikit de egyelőre nincs nyitva a kapu. A tower knight után a ködkapun még nem tudok átmenni, ahhoz nem tudom mi kell még. Körbejárom majd az egész területet, tuti kihagytam valamit. Az nem lehet gond hogy a bossok lelkeit elroppantottam?
Tényleg, véletlenül Ostrava kapott egy backstabet, remélem nem lesz ellenséges. Elvileg nem támadt vissza..
A kék sárkányt nem láttam, a vöröset a hídon lenyilaztam.
Többi területet csinálgatom épp, a Shrine of storms nagyon tetszik. :)
Véletlen elkóboroltam és összefutottam Flamelurkerrel. Asszem későbbre kellene hagyni. :DDD

Baromira élvezem ezt a játékot, a darkok után is bőven van benne kihívás, annak ellenére hogy közel 10éves a játék.

(#155) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Ja és Ostrava nincs a Nexusban, pedig elvileg ott kellene lennie.. Megmentettem kétszer, a híd alól kiszabadult. Nem tzdom hol lehet, remélem nem halt meg.

(#156) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#154) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hogy haladsz? Anno olyasmit olvastam hogy úgy érdemes hogy körbemész a világokon. Először minden világban az első bossig aztán a másodikig és így tovább. A nehézség, ellenfelek erôsödése úgy van belőve hogy egyre erősebek shogy egyre beljebb mész az adott világban.
Meg sose legyél élő ha bemész egy világba, mert ha úgy meghalsz az instant rontja az adott világ wt-jét.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#157) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#156) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi jól haladok úgy érzem. Boletaria 2boss, Shrine of storms 1boss(ma jön a 2.), Stonefang 1boss. Többiben még nem jártam. Minden boss után öngyilok a Nexusban is megvan.
Csinálgatom, csak rájövök majd a dolgokra. A Flamelurker elég nehéznek tűnik úgyhogy azt későbbre hagyom. Eddig minden boss ment elsőre, kivéve ezt. Sztem a Shrine of storm 2.része után megyek a többi régióba.

Köszi a sok infót, és a többieknek is. :R

(#158) snake78


snake78
tag

Megvan nekem is Tower Knight
Meg szerencse, hogy volt szerencsém a bloodborne hoz hasonló volt mint a one reborn 😂
Csak hat a rapier nem a legjobb választás volt érte a küzdelemre 😂😂

(#159) Kvelstadt válasza snake78 (#158) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez a topikm sincs eléggé eldugva.. :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#160) BOBAKILL válasza snake78 (#158) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Kötőtűvel nekimenni... :DDD
Én Claymore-ral nyomulok. Lassú, de az egész játék az.

(#161) snake78 válasza BOBAKILL (#160) üzenetére


snake78
tag

Igen tudom kötőtű ;)
De a royal karakter induló fegyvere
És meg normális kardot nem találtam
De már nagyon várom elhiheted 👍😂

(#162) snake78 válasza Kvelstadt (#159) üzenetére


snake78
tag

Nagy örömömre szolgál, hogy nincsen, hiszen itt is tudsz segíteni 😂

[ Szerkesztve ]

(#163) BOBAKILL válasza snake78 (#161) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én erre hajtok: guillotine_axe
De a Dozer Axe is tetszik bár lassabb.

(#164) snake78 válasza BOBAKILL (#163) üzenetére


snake78
tag

Szép darab 😁
Én megelégednék egy Long Sword del is, de nekem az meg arrébb van
Jó ez a "kötőtű" csak semmire nem jó. Ez így nem igaz, mert bosszantani tökéletes 😂
Minden nem lehet tökéletes. Hozott anyagból dolgozunk 😂

(#165) BOBAKILL válasza snake78 (#164) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A Stonefangben jó lehet a bökő mert a bányászok a szúrást nem szeretik. :)

(#166) snake78 válasza BOBAKILL (#165) üzenetére


snake78
tag

Tudom észrevettem 😂
De az első részén már túl vagyok
Most megyek vissza az első pályára összeszedni a sárkanyoktól a cuccokat és remelem kinyílt az ajtó baloldalt lent, mert messziről láttam egy gyíkot is
(De ahol gyík van ott mások is várnak meg rám 😁)
Ps3 nal is lehet mentést pendrive ra menteni ? Vagy az csak ps4 en van
Igazándiból csak a ds1 és szert a jatekert vettem gépet

(#167) BOBAKILL válasza snake78 (#166) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Lehet menteni pendrivera. :K Csak az összefoglalóban írtak szerint kell előkészíteni a pendriveot.

Kinyílik a kapu ha pure white tendencyd lesz. Én valahol elrontottam mert Ostrava nem jelent meg Nexusban pedig kiszabadítottam. Talán megölték? Nem tudom.... Így nekem meg kellett ölnöm még egy bosst a tower knight után hogy pure white legyen és már megvannak a cuccok bal oldalról is. Majdnem minden.

(#168) snake78 válasza BOBAKILL (#167) üzenetére


snake78
tag

Nekem sincsen nyitva pedig nekem Ostrava megjelent a nexusban
Mindig öngyilkos vagyok mielőtt tovább megyek
Nem értem miért
Majd akkor később
Bementem a 4.1 be (shrine of storms) találtam egy crescent falchion +1 es kardot 😂
Meg egy uchit
Meg nem nekem való vidék 😂

(#169) BOBAKILL válasza snake78 (#168) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Akkor még bosst kell ölnöd Boletariaban. Javaslom szabadítsd ki Biorrt előbb. ;)
Meg egy Archdemont meg kell ölni hogy átmehess a tower knight után. Javaslom a Storm Kinget. De azért nem árt ha előbb elnézel a többi területre is fejlődés miatt.

(#170) snake78 válasza BOBAKILL (#169) üzenetére


snake78
tag

Ma délelőtt kezdtem el a 3.1 et de sajnos idő hiányában nem tudtam befejezni
Majd talán ha végzek a meloval lesz ra idom, ha nem akkor holnap délelőtt megyek tovább

(#171) snake78


snake78
tag

3-1 és a 4-1 kész
Megyek a 2-2 be
Tudom nem az az ut ahol tovább kellene menni de már nagyon kell a logsword 😂

(#172) BOBAKILL válasza snake78 (#171) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én sem a "rendes" úton haladtam, de már befejeztem. Latriában már kicsit op voltam. Bár a 2.boss megszívatott kétszer. :)
Jó az a longsword a 2.2 ben bár én elvoltam a claymore-ral. Sajnos kimaxolni nem tudtam mert lusta voltam farmolni.
Sebaj majd ng+ban. :D

(#173) snake78 válasza BOBAKILL (#172) üzenetére


snake78
tag

A farmolas nekem sem a kedvencem (most már )
Ami kicsit engem zavar azok a gyíkok
10bol 7 szer elmennek és kevés az idő arra, hogy elkapja az ember őket 😂

(#174) BOBAKILL válasza snake78 (#173) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen, ráadásul vagy erős ellenfélbe csalnak vagy szakadékba. :D Lásd: Latria

Bátran mondhatom hogy ez a közel 10 éves játék is nagy élményt tud nyújtani a sok-sok ds után is. És van kedvem ng+hoz is, nem csak végigvittem "oszt jó van". Kiválóan van egyensúlyozva a játékmenet, a pályák is. Nem túl nehezek a bossok, bár van 1-2 amelyik nem egyszerű. Rutinos soulsosnak mondjuk nem vészes annyira. Itt igazából a bossig vezető út nem egyszerű, meg ugye a tendencyk. A karakter mozgása kicsit esetlennek tűnik bár a ds2-ben sem túl jó. (azt is most kezdtem újra)

[ Szerkesztve ]

(#175) snake78 válasza BOBAKILL (#174) üzenetére


snake78
tag

Igen az ut az nem egyszerű, főleg a "bonfire" csak egy van az elején és a Boss után a következő
Én párhuzamosan játszom ezzel és a ds 2 vel ( van két Boss aki kifogott rajtam
A dupla szisza a 3.dlc Ben és Darklurker 😂)

(#176) BOBAKILL válasza snake78 (#175) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én azokat meg sem öltem eddig, mert kezdőként játszottam a ds2-vel és fogalmam sem volt ezen bossok létezéséről. :D De most majd mindegyikkel elbánok remélhetőleg. Csak furcsa a karkater mozgása ds3, bb után. Olyan darabos. Meg az estus ivás...

Demonban eljutottál már a Flamelurkerig? Az az egyik "nehéz" boss, meg a Maneater és ugye az utolsó boss. A későbbi soulsokban jóval nehezebbek a bossok. Tervezem amúgy hogy az első DS részt most már lehetőleg fullosan megcsinálom. Mert eddig csak félig vittem végig. Jobban adja a hangulata mint a 2.résznek.

(#177) snake78 válasza BOBAKILL (#176) üzenetére


snake78
tag

Meg egyenlőre sajnos nem járok ott
1-1, 1-2, 2-1, 3-1, 4-1 van kész
Idő hiányában nagyon lassan tudok haladni (komótosan, öregesen nyomom 😂)
De egyszer végig viszem az tuti
Aztán jöhet a ds1 😂

(#178) BOBAKILL válasza snake78 (#177) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem 38 óra volt a játék de sokat tököltem meg végigcsináltam a pure white world tendency eventet és a Pure black character tendencyt.
Sajnos nekem az elején bebugolt a játék mert hiába mentettem meg Ostravát másodszor, nem jelent meg a nexusban és ezért nem sikerült a pure white character tendencyt összehoznom.
Most belenéztem ng+ban és most már elvittem addig hogy megmentettem Ostravát és meg is jelent nexusban. Csak most meg vissza kell tornáznom a charcter tendencyt a blackről. :D De most félreteszem a demont és a ds1-el folytatom majd sztem. Az jóval hoszabb lesz úgy érzem. :K

(#179) snake78 válasza BOBAKILL (#178) üzenetére


snake78
tag

Szerintem mire végzel a ds1 el én is befejezem ezt a játékot 😂
December 22 tol szabin vagyok és sem idom sem gép nem lesz nálam
Sok sikert a következő játékhoz 👍

(#180) BOBAKILL válasza snake78 (#179) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi, neked is! Aztán szakíts időt a játékra is az ünnepek alatt. :)

(#181) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Nos úgy tűnik, hogy későn érkeztem a buliba :) Szeretnék segítséget kérni tőletek, főleg coop téren.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#182) sp8787 válasza Adam_Shepard (#181) üzenetére


sp8787
addikt

Ez ennyivel nehezebb lenne mint a tobbi ,hogy egyedul nem lehet megcsinalni? :U
Abszolut nem ertem.

(#183) Adam_Shepard válasza sp8787 (#182) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen az. Sajnos sokkal nehezebb. Mivel nincs már úgy isten igazán coop sem így meg főleg. A szintlépés egy rémálom.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#184) sp8787 válasza Adam_Shepard (#183) üzenetére


sp8787
addikt

Hat en olvasgattam errol eleg sokat es olyat en senkitol nem olvastam ,hogy sokkal nehezebb lenne. A tobbseg inkabb azt irja ,hogy a DS a DLC-kel cca ugyanaz a nehezseg.

Persze aki coophoz szokott annak biztos "sokkal" nehezebb.

Most oszinten te soloban vegigjatszottad egyaltalan barmelyiket a DS-eket, meg a BB-t?
Mert ha nem akkor tenyleg elhiszem ,hogy nehezebb.

(#185) Adam_Shepard válasza sp8787 (#184) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Tényleg nagyon nehéz... Már van, hogy az elején a video környékén az áriázás köuben meghalok : S Igen

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#186) sp8787 válasza Adam_Shepard (#185) üzenetére


sp8787
addikt

En direkt offline szoktam szenvedni most a DS2 van soron. Ma delutan ez atment tenyleges "szenvedes"-be.
Benny Hill-es kergetozes :) vegelathatatlanul Havel-el es kispajtasaival.

Utana seperc alatt meg egy boss. Utana mit ad isten itt is van egy kb*ott sarkany aki meg megzabalja a durability-t is. Ezt sikerult/segitett tobbszor letesztelni. :D Majd ossze-oda-visza ,hogy osszekaparjak egy masik fegyverre valot vhogy es ujra tesztelni a kis dragon-t tobbszor. Szoval ez ilyen, vagy valasztod a konnyebb utat.

(#187) t256 válasza Adam_Shepard (#185) üzenetére


t256
őstag

Van még egyáltalán coop?
Úgy tudom az online részt már lelőtték.

Én kétszer vittem végig ezt a részt. Messze ez a legkönnyebb. Elsőre elkezdeni nagyon nehéz.
Hol tartasz? Phalanx demon gondolom meg volt. Utána lehet csak szintet lépni.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#188) Adam_Shepard válasza t256 (#187) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

lol, persze, hogy haladok. Csak van amikor már a DS- játékok kicsit összefolynak és jól esik a coop. Van imitált szerver hozzá, a működése jobb is mint a gyári volt. Most megyek be nemsokára az Adjudicatorhoz. 2-2 feladtam, mert a rendes szintezés hiánya miatt még kevés vagyoka Lava/flame/nemtommi lurkerhez. ha van kedved, akkor becsatlakozhatnál hozzám. Ja és itt nincs lvl szabályozás.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#189) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok!
Rydell cella kulcsához minek kell teljesülnie,hogy el tudjam érni?
Az van hogy tudom hol a kulcsa,de hiányzik a keskeny palló hogy át lehessen menni hozzá,az ott imádkozókat levágtam,a lánc elszakadt,de utána nincs út tovább,elvileg lenne ,videót már néztem,de nekem nincsen palló ott,gondolom valami nincsen meg.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#190) BOBAKILL válasza robogo81 (#189) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Pure white world tendency szükséges hozzá. Az archstone-ok szinét lehet látni a menüben. link

(#191) robogo81 válasza BOBAKILL (#190) üzenetére


robogo81
aktív tag

Köszönöm!
Akkor még dolgozni kell rajta. :DDD
Még csak 3-2 kezdőpont közelében vagyok,gondoltam "elszaladok" a gyűrűért,de majd visszanézek később.
Egy olyasmi hibrid royality karit terelgetek,sikerült megszerezni a 4-1ből a katanát,az isteni talizmánt,meg a csigás íjat,meg valami jó pajzsot is ami tölti a hp-t vissza,mint a hp gyűrü,igaz nem 100%-os a fizikai védelme,de a vörös szemű lovag(1-1) dobott egy lila pajzsot ,az is jó.
Kicsit fejlesztve lett a mágiája,még vettem tűz támadást is a léleknyílhoz,a 2-1-ben lettek fejlesztve a fegyverek is,a katana mellé még van egy lándzsa ,szűk helyekre jól adja,igaz ott a katana szúrótámadása is jó,csak az lassú lehet.
Sikerült megcsinálni elsőre halál nélkül a 1-2-őt a phalanx kezdéstől a Bossig,ott végigrohantam körbe az ijászok ellen,utána a lépcsőfordulóban kikandikálva,ami megfogta a lovag nagy mágikus támadásait, léleknyíllal dobálva leöltem elsőre.A vörös sárkányt meg lenyilaztam,felmentem az első toronyba,ahová nem köp tüzet, jópár kellett bele,mire lement a ph-ja 30-40 sebzéssekkel. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#192) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Az Ostrava side az bukó, ha fantomként megöltem ?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#193) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

A végén ölted meg a föboss előtt? Elvileg az a story vége nála. Ha jól tudom.

(#194) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#193) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

az old előtt. viszont a kulcs az nincs meg

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#195) BOBAKILL válasza Adam_Shepard (#194) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Azt én is elrontottam amúgy, pedig megmérkőztem volna old king dorannal.

(#196) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Mikor tudom megölni ostravát leghamarabb ugy hogy a kulcsot is dobja?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#197) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez az Old King Doran harc nagyon állat volt. Semmit nem sebzel rajta, viszont nagyon jó a movesetje. Tovább tartott, mint egy rendes boss a játékban :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#198) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

köszönöm a figyelmet

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#199) BOBAKILL válasza Adam_Shepard (#197) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Gratula.:)

Ostrava csak a végén dobja a kulcsot vagy korábban is el lehet "venni" tőle?

(#200) sp8787 válasza Adam_Shepard (#198) üzenetére


sp8787
addikt

Ki dobta el hozza a Pure Bladestone-t? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.