Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Weareus válasza BOBAKILL (#249) üzenetére


Weareus
addikt

Közben meglett.
.A dolog nehezebbik része pipa.
Már csak egy ps3-at kell levadásznom, meg némi nyugtatót beszerezni...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#252) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Már a 2. ember erősítette meg, hogy belistázták PS4-re is a játékot. Komolyan, nem tudom, hogy mit gondoljak.

Itt meg elő is rendelhető egyenesen: link

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#253) Bencus88 válasza Adam_Shepard (#252) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez miért baj?

(#254) BOBAKILL válasza Adam_Shepard (#252) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ez érdekes. Eddig úgy volt hogy ps5 only lesz. Nm értem. Mondjuk veszettül örülnék ha jönne ps4re is, mivel ps5 gépem maximum februárban lesz csak.

(#255) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#254) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen, ezen csodálkozok én is, mivel nem mindegy az hogy 180.000 FT + 28.990 Az, hogy toljam ezt a címet vagy csak mondjuk 28.990...

Közben máshonnan összeszedeett morzsák alapján lehet, hogy a felsorolt featureok lesznek azok, amik eladják majd a kövi genre is a játékot/kokat (gyors töltési idő, fények, felbontás) mert majdnem minden megjelenik PS4-re is, amit behirdettek.

Kicsit olyan érzésem van most, mintha az lenne a tényleges PS4 PRO :U

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#256) BOBAKILL válasza Adam_Shepard (#255) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én megvettem volna most a ps5-öt ha lehetne kapni. De ha jö a demon ps4re akkor ráér. :D Alap ps4em van, mondjuk nem tudom megbírkozik-e ezzel a grafikával. Bár a lust of us 2 ből kiindulva elképzelhető.

(#257) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#256) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most, hogy ki akarom platintani az US és a JP verziót is a PS5 megjeneés előtt visszanéztem, mert így, hogy benne vagyok a játékban, nem néz ki annyira gányul. Amugy lehet hogy csak placebo, de az US verzio stabilabbnak tűnik.

Viszont megnézve ezt a videot a hype megint az egekben, mennyire gyonyoru mar bakker! https://t.co/xKEuVOkg9V?amp=1

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#258) Bencus88 válasza Adam_Shepard (#257) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mi már meg is vettük a játékot, nagoyn várjuk már :C

(#259) Weareus válasza Adam_Shepard (#257) üzenetére


Weareus
addikt

És a régiókód meg az account meg minden passzol amúgy?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#260) Adam_Shepard válasza Weareus (#259) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mire gondolsz?

3x lehet a demonst kipaltinazni ps3-mon. Egy jp egy usa meg az eu valtozatokkal. Mindegyikhez mas regio alatt megy a szerver, szoval ha coopozni akarsz akkor a havernak is olyan jateklemeze kell legyen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#261) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

plaitnazta innen valaki az ázsiai verziót valaha? Mindjart befejezem az USA verzát és még a remake elott be akarom huzni az azsiait is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#262) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Amennyire halott most ez a topik, annyira várom, hogy az új megjelenésekor, majd lehessen ide jönni a "kék lángoló páncélos megölt az elején" meg "mi a taktika ezek ellen" bejegyzésekre. :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#263) sp8787 válasza Adam_Shepard (#262) üzenetére


sp8787
addikt

Vagy mar megnezte evekkel ezelott YT-on mivel nem volt hajlando csak ezert PS3-at venni.

En is megneztem mert miert ne. Sokkal konnyebb mint az ezutan jovok kb. ez az amire emlekszem. Meg mintha hosszabb lenne mint a DS1.

(#264) Weareus válasza Adam_Shepard (#260) üzenetére


Weareus
addikt

Áh semmi. Csak gondoltam, ha valaki kidobna neked egy itemet coopba, hogy könnyebb legyen a platina, akkor eseteg gáz van. De ezt írtad is már.
Figyu, én otttartokhogyvanazalángolókékpáncéloslovagazelejénéshogykellkinyírnimitcsináljak? ;]

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#265) Weareus


Weareus
addikt

Mellesleg én ezt a cikket olvastam a játékkról. Érdekes, hogy a szerző megemlíti Tinmant is, aki honi illetőségű és klassz kis végigjátszása van fent a Tecső nevű videómegosztó portálon. Én ugyan még nem néztem bele, mert nekem spoileres, a cikk viszont tanulságos, jól leírja, hogy miként nem szabad hozzáállni a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#266) Adam_Shepard válasza Weareus (#264) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Namost képzeld el, hogy míg nekünk ez ilyen alap, mondhatni hogy kidobjuk addig a "hivatalos" Discordján a játéknak kb. ilyen leprásnak néznek, hogy mi a szart képzelsz, hogy ilyet kérsz, holott egyszer már kitoltál egy másik régiósat

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#267) sp8787


sp8787
addikt

Elitista szemetek!

(#268) Bencus88


Bencus88
nagyúr

[link] Demons Souls Gameplay Trailer 2

Remélem már mindenki látta :B

(#269) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

:) látom benne vagy nagyon...majd jövök a pontelosztásokkal kapcsolatban :DDD
ps3-mon nem fejeztem be,mert kiköltöztem és másik gépem lett,újra meg nem álltam neki...de most befejezem

Life, Uh, Finds A Way

(#270) BOBAKILL válasza Bencus88 (#268) üzenetére


BOBAKILL
őstag

De rohadt jól néz ki. :Y A bossharcot nem néztem meg, mindent nem akarok azért látni. Kár hogy csak jövőre tudok majd vele játszani sajna. Jó lett volna ha jön ps4re is...

(#271) Bencus88 válasza BOBAKILL (#270) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pedig elég jó az is :P
Én úgy tudtam jön ps4re is. Kitartást én már ki is fizettem megjelenés napján töltöm is le

(#272) BOBAKILL válasza Bencus88 (#271) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sajnos én azt gondoltam naívan hogy majd ha kijön a ps5 akkor szépen bemegyek a boltba és megveszem. Fene gondolta volna hogy csak előrendelők és kiválasztottak kapják meg megjelenéskor. :(

(#273) Bencus88 válasza BOBAKILL (#272) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekünk ismerőssel szerencsénk volt kaptunk, plusz osztott account is van így csak 35 dollár volt a játék

(#274) BOBAKILL válasza Bencus88 (#273) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:C Irigy vagyok. :DDD :DDD

(#275) Bencus88 válasza BOBAKILL (#274) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Második körbe sem fértél bele?

(#276) BOBAKILL válasza Bencus88 (#275) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sajnos én úgy gondoltam naívan hogy majd megveszem ha megjelenik. Nem rendeltem sehol elő. Mindegy, csak kibírom februárig. :D

(#277) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#276) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát én a gépet ISMERŐSNÉL! 2019 Szeptemberben rendeltem elő és így féretem bele. a Második digital gép rendelésem már nem fért bele (Márciusi rendelés)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#278) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Most akartam épp írni hogy rendelem meg a ps5 meg a játékot,és hálisten van is topik a játéknak. Erre visszaolvasva nem is lehet venni csak februárban? :F Hát remélem nem kell addig várjunk. A másik hogy tényleg ez a rész a legnehezebb a ds sorozatból? Mind a 3 részt végig vittem nem igy egyszer, a blood borne platina is de ez a játék kimaradt nekem. Ezért is vártam nagyon ,hogy végre egy souls game :) Gondoltam becsattogok valahova és meg veszem erre nem is lehet kapni :F basszus de levagyok maradva..

(#279) Bencus88 válasza lajosx (#278) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha most rendeled meg se kapsz szerintem februárra. Ismerősöm aki nyáron rendelte is januárt mondtak neki :)

Mondjuk ha szánsz rá plusz 50-70kt akkor apron vannak.

[ Szerkesztve ]

(#280) chris0000 válasza Bencus88 (#279) üzenetére


chris0000
őstag

hi. holnap start... kiváncsi leszek kinek, h tetszik... üdv.

(#281) lajosx válasza Bencus88 (#279) üzenetére


lajosx
őstag

Az fasza 😏 na sebaj akkor majd nyáron játszom. :O :F

(#282) Bencus88 válasza chris0000 (#280) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Max japánban😂 sajna itt még 1 hét

Lajosx: szerintem rendeld elő mihamarabb :R

[ Szerkesztve ]

(#283) lajosx válasza Bencus88 (#282) üzenetére


lajosx
őstag

Megvárom a karácsonyi akciót :C

(#284) Bencus88 válasza lajosx (#283) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A jővő évit? Mert hogy idén nem lesz a ps5 akciózva az is biztso😂

(#285) Adam_Shepard válasza chris0000 (#280) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mire ezt leírtad, addigra a Twitchen már végig is tolták a játékot :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#286) chris0000 válasza Adam_Shepard (#285) üzenetére


chris0000
őstag

pont akartam tegnap, h ahogy írtad... már porosodni fog nekik a polcon... üdv. :)

(#287) Aciduzzu válasza chris0000 (#280) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Senki nem játszik vele rajtam kívül? Én odáig meg vissza vagyok tőle, olyan gyönyörű a játék. Performance módban játszom vele, még 4K-ban meg sem néztem, de ez a 60 fps elképesztő sokat hozzátesz.

Szépen komótosan hal(ok)adok, és csorog a nyálam az egész élménytől!

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#288) Bencus88 válasza Aciduzzu (#287) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én tegnap valami 6-7 óra játék után mondom elalvás elött csak ránézek pár percre, hát még két órára kekötött.😂 valami Eszméletlen szép ez a játék.Én se haladtam valami sokat de eddig pazar, tényleg szavakat nem találok.

Amúgy halál után itt nincs lehetőségem vissza szerezni a soulokat?

(#289) Aciduzzu válasza Bencus88 (#288) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Dehogynem. Ha vissza mész oda, ahol meghaltak, lesz egy világoskék folt a földön, ott tudod vissza szedni. de ha időközben megint meghalsz, akkor bukta, másodjára már nem lesz ott.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#290) chris0000 válasza Aciduzzu (#287) üzenetére


chris0000
őstag

én sajnos nem... :( a rendkívül jelentős országunkba nem jutott annyi gép... üdv.

(#291) Bencus88 válasza Aciduzzu (#289) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most már megvan :) Akkor korábban nem értem miért nem láttam. Megöltem azbelső bosst végre.

A soulokat el lehet valahol költeni, mert most is 5000 ment a levesbe nem találkoztam az árussal

(#292) Bencus88 válasza Bencus88 (#291) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na közben youtube segített

(#293) Aciduzzu válasza Bencus88 (#291) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

A soulokat leginkább szintlépésre és a fegyverek/cuccok fejlesztésére érdemes költeni. Ezeket a Nexusban tudod megtenni.

Árusok mozognak, nem mind van ugyanott és mindig.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#294) Bencus88 válasza Aciduzzu (#293) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen közben megtaláltam ami nyílt fent emelet ott kellett beszélgetnem majd vissza alulra és már lehet is. Szintlépésre használom persze :)

Viszont árust nem találok hogy a talált cuccaimat eladjam :F

(#295) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

bármi kérdésetek van akkor nyugodtan.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#296) Bencus88 válasza Adam_Shepard (#295) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hol tudok tárgyakat eladni? :B

(#297) Adam_Shepard válasza Bencus88 (#296) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

sehol.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#298) Bencus88 válasza Adam_Shepard (#297) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor discardolni kell őket gondolom

(#299) Brenor


Brenor
aktív tag

Nézem a thevr demon's souls végigjátszását, és nem értem azt, hogy boss fight után miért tanácsolják azt neki, hogy a nexusban haljon meg és soul formban legyen. Ez miért jó?

(#300) Adam_Shepard válasza Bencus88 (#298) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

el tudod külodeni a starttal a stockpilehoz tartiba.

299: Azért, mert a játékban van 2 féle tendency. Ha a Nxusuban hlsz meg, akkor nincs kihatással ezek váltiozására.

Ha sokat halsz meg ember formában, akkor a fekete felé megy a dolog és keményebb ellenfelek jelennek meg a fekete- tiszta fekete alatt.

Ha sdegítesz megölni piros fantomokat és bossokat ölsz akkor a fehér felé fog a világ billenni.

Ha megy az angol, vagy a Google translate, akkor ez a két írás, bár igaz hogy az eredetihet készült, de itt is abszolúte helytálló:

https://demonssouls.fandom.com/wiki/World_Tendency

https://demonssouls.fandom.com/wiki/Character_Tendency

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.