Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Aciduzzu válasza #28047104 (#697) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Néha egy kis hiszti kell. :-D

Szerencse, hogy nem folytattad. :-D

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#702) Weareus


Weareus
addikt

Tudom, őskövület vagyok, de ez a játéķ ps3-on is teljesen jól néz ki. Még ahhoz képest is. Amúgy meg pazar az egész. Nagyjából végeztem minden világ első bossával + a Tower Knight-tal.
Esélyesen belevágok a platinába...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#703) Kvelstadt válasza Weareus (#702) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem annyira régen platiztam visdzamenőleg ps3 on mindkét verziót a ds1 ből és ds2ből is, mindezek elótt a ps3as demonst. Ezek után a dead space szériát ps3on.
Ebből kiindulva akor is platiztam volna a ps3 verzát ha hamarabb hozzáférek a ps5 verzióhoz is.
Az utóbbi időben lehet több platit húztam be ps3onmint ps4en vagy 5ön.
Ettől függetlenül az vagy, de nem azér mer ps3on játszol. ;] :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#704) Weareus válasza Kvelstadt (#703) üzenetére


Weareus
addikt

Köszike. :)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#705) Aciduzzu válasza Weareus (#702) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Akkor velem van a baj.

A PS3-as olyan vállalatatlanul ratyadék, hogy elképesztő. :(

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#706) Kvelstadt válasza Aciduzzu (#705) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen veled.
Én mikor nekimentem eleinte én is így voltam. Fájt minden gurulás minden mozzanat. Mire a végére értem már teljesen kényelmes volt és otthon éreztem magam.
Persze aláírom, nem, nem kényelmes. Csak annxira megszoktam hogy már az volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#707) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok!
Ez az első souls játékom (Remake) és nagyon tetszik, imádom !
De most nem tudom most mi lett? 🤔
Lényeg az elején véletlenül megöltem a varázslót (akitől vettem cuccokat, meg beállítod mi kell majd stb..) de mákomra ott volt az akit kiszabadítottam a börtönben volt, így attól vettem utána a dolgokat!
Na de most megöltem a Flamerlurkert és vissza mentem a nexusba, de eltűnt a varázsló és maradt a cuccai a lelke, és ott néztem is mi történt? Ohh..
Így a most akkor megszivtam?
Nem tudok majd más varázslatot barakni, se újakat venni mivel nincs kitől? 🙁
Neten nézegettem rá a választ, de szerintem ezt ha jól sejtem elszurtam?
Köszönöm előre is ha tudtok segíteni!
Meg majd még lenne még sok minden amit még nem tudok, aki segítene és zavarhatnám esténként (mert akkor játszom) csak pár kérdésem lenne ! Köszi előre is!
De itt is jó ha vagytok esténként!
(Csak nem akarom tele szemetelni a topikot a hülye kérdéseimmel!)
Szép estét mindenkinek!

(#708) robogo81 válasza Szoke1982 (#707) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szia.
Csak tippre de nincsen egy Yurt nevű fekete páncélos forma a nexusban véletlenül?
valahol a 2 felsző szinten tanyázik.
Annak szokása a varázshasználókat ölni ha főnököket ölsz.(és az sajnos NG+ ig véglegesen halottak maradnak,vagy uj karakter indításáig)

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#709) Szoke1982 válasza robogo81 (#708) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Hú tényleg a francba.. igen azt nemrég öltem meg mert nekem támadt a fenébe.. na és a felhő mentésem meg már újra felülírtam!
Na akkor már értem !
Köszi szépen!
Hát ott nála már megvettem mindent!
De max fejlesztem a varázspálcám, olvastam valami golden demon soul kell még a insanity catalysthez! Most akkor marad végleg akkor a soul ray -em :( ennél lett volna jobb cuccok is még? :(

(#710) Kvelstadt válasza robogo81 (#708) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez eszembe se jutott, de én ismerem a yurtot és soha nem engedem a nexusba menni. Valszef ez volt. Viszont akkor ő most nem áll meg itt.

Szoke1982
Igen úgy néz ki hogy buktad a varázslat cserélést.
Amúgy a golden soulból lehet megcsinálni a homing souls masst is ami olyan erős hogy kötelező megszerezni.
Persze meg kell tanuoni hogy mikor kell elsütni de ng+os flame lurker volt vagy 4 lövés vele.
De várj.
Ha kimented yuria witchet 1-3ban akkor nála is tudof cserélni a varázslatokat.
Amúgy a souls az a játék ahol ölhetsz npct de tuti lesz következménye.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#711) Szoke1982 válasza Kvelstadt (#710) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Nem semmi..
Jah a yurtot én direkt nem bántottam csak kiengedtem hátha majd segit vagy mit tudom én...
Láttam ott van a nexusban fenn csak nem csinál semmit erre meg ez lett! Újra meg nem kezdem mert 54 óram van benne már és azért szívtam néha! :D
Amúgy pont most vagyok ott 1-3 -ba ha minden igaz inner ward? És ott csak cserélni tudok majd? Vagy venni is?

Na akkor örülök él ez a topic, lesz mit kérdeznem úgyis itt még nem vágom a világ tendenciát most kb majdnem korom fekete de hogyan lehet vissza menni a fehér felé?
Nem semmi egy játék teljesen beszippantott ezt már nagyon rég éreztem egy játéknál , itt van a új ratchet is de mégis ez pörög újra!
(Azt majd asszonyal hétvégén! )
Még valami van aza felajánlás egy szobor a nexusban valami 25 ezer lélek vagy mit kér cserébe ott mit lehet csinálni? Nem mertem megnyitni..
(Valami újra csinálhatom cserébe a karakter kinézetét? Vagy mit találtam neten erre..)
Amúgy köszönöm nektek , a segítséget!
Ezer hála! :)

(#712) Szoke1982 válasza Szoke1982 (#711) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Jah még ezt elfelejtettem kérdezni tőletek a fejemen lévő sisak vagy páncél stb.. nem látható, egy szem áthúzva ikon jelzi is!
Ezt hogy lehet visszaállítani?
Én állítottam el?
Már megnyomtam mident kb, de csak a fejem látszik játék közben a sisak nem!

(#713) Szoke1982 válasza Kvelstadt (#710) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Na sikerült kimenteni yuriát, csak most azt nézem az új Firestormért a a Dragon démon lelkét kéri cserébe, de akkor meg a kovácsnak meg nem tudok mit adni majd!
Itt nem lehet lelkekért venni? (Vagy azért mert látja ,hogy van a dragon démon lélek nálam?) 🤔
Mert akkor nem tudom fejleszteni majd a insanity catalystre a kovácsnál ha ezt itt yuriánál a dragonnal fizetek.
Most melyik lenne a jobb? 🤔
Na holnap azaz ma este folyt köv.. eddig nagyon tetszik , már nem merem bekapcsolni a gépet mert nem tudom letenni ! 🙂

(#714) Kvelstadt válasza Szoke1982 (#711) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem emlékszem de talán még mond is valamit azzal kaocsolatban hogy mivel foglalkozik.. :)
Már ne kezd újra, de okosabb leszel legközelebb.
Venni is tudsz majd a boszitól, de ahhoz hogy bejuss hozzá kell a full ifgicer set meg két kulcs is.

A világ tendencia akkor romlik ha ember alakban meghallsz az adott világban vagy ha npc-t ölsz. És akkor javul ha invadert ölsz vagy bosst.
Szóval a legtöbb játékos azt szokta(én is) hogy meghal a nexusba és soul formában járja a világot, mert ha úgy hallsz meg az nem ront a tendencin.

Az a szobor neked nem érdekes,
Újra lehet variálni a kinézeted meg ilyesmi.
Esetleg ha megcsapsz valakit és ellenségesé válik, akkor ott vehetsz bűnbocsánatot.

Valahol a játék beállít@sokban van egy olyan hogy show helmet vagy hasonló, és azt rakd on-ra és akkor látszani is fog.
De egyébként így is ott van a fejeden.

Ez a varázslat kiváltós ez ilyen, sokszor két dolog kiváltható és mindkettó kell.
Mint ahogy a korábban írt golden soulból. A catalyst és a sorcery is kötelező varázsló cucc.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#715) Szoke1982 válasza Kvelstadt (#714) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Azóta szét olvastam az agyam! 😀📖
Mert már érdekelt a dolog mit hogyan, kellene de jó ,hogy van ez a demons s. wikipedia a neten!
Az angol fordító meg elég szépen lefordítja magyarra így azért már képben vagyok!
Kb fenn van minden kérdésemre a válasz! 🙂
De köszönöm szépen a válaszod! 🙂
A boszoi már a nexusban van vagy mire érted? "Bejutsz hozzá"
Amúgy most kapcsolok a nexusba kb mindenki eltűnt hátulról ! Gondolom megölte őket olvastam, őt akkor kellett volna megölni miután kiengedtem a kalitkából" vagy a lépcsőn lesz azaz volt valami hullái ha már a nexusban van utána megölni!
Mert aztán folytatja a gyilkolást!
De ez a boszorka is hamar bemérgesedik olvastam.. de még olvasok..

(#716) Kvelstadt válasza Szoke1982 (#715) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ki sem szoktam engedni a ketrecből yurit.
A nexusban lévő npc-ket meg nem bántjuk, hacsak nem azt a bizonyos gyűrűt akarjuk megszerezni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#717) Szoke1982 válasza Kvelstadt (#716) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Melyik bizonyos gyűrű? 💍 🤔
Most meg már nem tudom mit vegyek, azaz hol használjam fel a sárkány 🐉 lelkét ?
Mert a kovácsnak alapból csak azzal nyitja meg a választható upgradeket, a boszorkány nő meg azt kéri szintén a firestormhoz..

(#718) Weareus


Weareus
addikt

A robotos-terminátor (T 800-as modell :DDD ) pályát végigvittem, pure white lett. Ott termett egy npc. Beszéltem vele, valami kardot akar, hogy segítsek megszerezni. Én barátságosan (véletlenül) hasba szúrtam. Ellenséges lett. Mit tegyek? Szerintem nem kéne most arra mennem, mert akkor ki kellene nyírnom. Nem akarom lerontani a w. twndency-t. ( Egyenlőre...).

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#719) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Én meg találkoztam az Old King-el, te atya úr Isten! 😲
Ide még nagyon kevés vagyok.. 🙁
De az oda út se volt piskóta!
Amúgy az első boss a kapuba meg nagyon könnyű volt néztem is ez gyors volt , de amúgy segített az arany páncélos akit kiszabaditottam!
Én meg addig lőttem !
De utána is jött volna segíteni csak nem tud átjönni a sárkány tűz miatt, igy ott rekedt én meg egyedül mentem fel a lifttel az old kinghez!
Gondolom ha megölöm a kék sárkányt akkor feljönne ő is?
(Ha egyáltalán lehet?)

(#720) Kvelstadt válasza Szoke1982 (#717) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Régen foe ring volt. Invadereknek hasznos.
Meg kell csinálni hozzá egy questlinet amihez pure black katakter tendencia kell.
Ha jó varázslót akarsz, ahhoz kell az ng+, szóval most az egyiket legközelebb meg a másikat.
De ha engem kérdezel akkor kovács. A catalyst jobb mint a firestorm mert azt mindenkire használod a stormot meg nem.

Weareus
Így beszélgessen veled az ember, hogy véletlen hasbaszúrod.
Am nem fogja elfelejteni.

Szoke
Az a poén hogy ha a sárkány megöli a tagot az ugyanúgy npc {lés mintha te tetted volna és romlani fog a world tendency.
Amúgy nem megy veled a bosshoz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#721) Weareus válasza Kvelstadt (#720) üzenetére


Weareus
addikt

Pedig te tényleg. Exhaustolni akartam a dialógot, de közben meg matattam a könyvtárba, hogy van-e nálam olyan kard, amit a tag akar. Erre valahogy megnyomtam a jobb alsó ravaszt. Mire a képernyőre néztem a karakterem már chargeolta a katanát és kb 20 cm-re álltam a tagtól. Szóval esèlyem sem volt már visszacsinálni. Szerencsére ő mindenképp ellenséges lett volna előbb-utóbb, sz'al nem nagy veszteség.
Mondjuk farmolnom ott már nem kell, pedig jó kis soul-grinding hely volt... :)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#722) Szoke1982 válasza Weareus (#721) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Na nálam is ez volt pont ahogy írod, csak nekem a nexusban a varázsló kereskedőnél !
Én csak az ágyra tettem le és benyomodott az R2 és oda is csapott!
De amúgy nálam mindegy ,mert Yurt mindenkit úgyis megölte volna! 🙁

(#723) Kvelstadt válasza Szoke1982 (#722) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De miért nem ölted meg yurt a nexusba? Akkor nincs több npc halál.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#724) Szoke1982 válasza Kvelstadt (#723) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Megöltem de akkor már mindekivel végzett sajnos!
Nem gondoltam ezt csinálja majd! Most ,hogy is van ez? Most néztem az otherworld ds végigjátszásnál ha jól láttam (csak pörgettem, nem akartam spoilert ) az első pálya azaz a Old kIng lenne a vége? Tehát ha azzal végzek jön a vége ? Csak mert nekem még vannak bossok..

[ Szerkesztve ]

(#725) Kvelstadt válasza Szoke1982 (#724) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Úgy van hogy minden bosst meg kell ölnöd. Te döntöd el kit hagysz utoljára. Story szerint ő lenne az utolsó, de változtathatsz a sorrenden.
Ezt egyébként én is csak nemrég tudom. Azóta a 3as 4es vagy 5ös világ bossszát szoktam, mert azokhoz nem hosszú az út a tűztől.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#726) Weareus


Weareus
addikt

A Tower Knight utáni boss maradt meg utolsónak. Ha őt kinyiffantom, akkor átdob ng+-ba?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#727) Kvelstadt válasza Weareus (#726) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A tower knight urán még 2 boss van. A penetrator és aztán a fals king.
Ha őt megölöd és nincs más boss, akkor jön az endgame, és nem tudsz zöbbet szintet lépni. Szóval ha úgy van akkor amit még akarsz, intézd el a boss előtt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#728) Weareus válasza Kvelstadt (#727) üzenetére


Weareus
addikt

Köszi. Közben kész lettem. Ng+-ban vagyok. K b minden statra adtam, ezért mindet 20-25-ig húztam csak. Nem is nagyon kellett több.
Majd pure blackban... :))

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#729) Weareus válasza Kvelstadt (#727) üzenetére


Weareus
addikt

Kiszabadítottam Rydellt, adott egy gyűrűt. A Monumental is ad, asszem valami pw karakter tendencynél. Az kérdés, hogy azt hogy érem el?
Valami black phantomokat vagy kiket kell öldösni?
Azok kik, hol?
Világok mind pw már.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#730) Kvelstadt válasza Weareus (#729) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor rövidítek én is, űgyis érted. Szóval pb-nél megjelennek npc black phantomok minden világban, akiket ha megölsz, nem csak a világ de a karakter tendency is fehéredni fog.
Most hogy pw minden világ, gondolom ez jó hír.
De ugye van egymásik gyűrű is amihez meg pont a pb karakter kell meg azután egy questline ami közben minedkit odagyüjtesz a nexusba, majd a kért sorrendben megölöd őket.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#731) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

A barát Gyűrű (Ally's Ring?) az csak a delux kiadásban van? Vagy megszerezhető?

(#732) Kvelstadt válasza Szoke1982 (#731) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Megszerezhető. M@sképp nekem sem lenne meg a platina.
Annyi a lényeg hogy pure white karakter tendenciánál beszélj a monumentrel.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#733) Szoke1982 válasza Kvelstadt (#732) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Na az jó hír , ok köszi az infót , viszont nekem elejétől fogva kb pure black (ha jól írom?) mikor már ilyen pirosas valami is látható a karatkernél!
Gondolom ezért is volt néha ilyen nehéz ?
Valami olyasmit olvastam róla!
Amúgy ez a első souls játékom, és erről akartak lebeszélni , közben hatalmas nagy rajongás lett nekem meg!
És nem vagyok egy profi egyáltalán, néha szívtam de megérte utána! 🙂
Igy már alig várom az Elden ringet, januárra ha minden jól alakul a fejlesztőknél.. 🤔

Amúgy most tartok a jobbról az utalso pályánál (boss után) és érdekes beraktam mind a két gyűrűt fertőzés ellen, de egy darabig jó csak aztán már fertőzött leszek! 🤔
Ha jól vettem észre a kék és a piros virág az ellenszere?
Jah még valami aki úgy járt mint én ,hogy az elején szépen kinyirta a nexusba a többieket yuri vagy ki? Akkor még ott a pap is most felkerült a nexusba ha megmentsük , így már tudok cserélni meg venni is nála!

[ Szerkesztve ]

(#734) Kvelstadt válasza Szoke1982 (#733) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Öltél noc-t? Mert az rontja akaraktert. De mondjuk nem tudm azt hovva számolja el a játék ha yuri öl. Mert ha pl meghal egy npc valahol, leesik vagy megöli valaki akkor azt a játék a te számládra írjahaa közelben vagy akkor.
Azt hogy ha yuri öl mikor nem vagy a nexusba az a te sarad e azt nem tudom, de nem leone meg. Elvégre te engedted ki. Amúgy Yurt a neve, utána néztem mert nem vokt ismerős ez a yuri.

Amíg az elden ringre vársz addig itt van mondjuk az összes többi dark souls is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#735) Szoke1982 válasza Kvelstadt (#734) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Jah az a én saram, tanultam belőle!
A k. anyját én csak segíteni akartam neki , gondoltam majd segít, vagy majd lehet venni később tőle valamit, erre nem gondoltam ,hogy sunyiba öli a nexusba a népet! 😀
(Amúgy Yuri becézve)🙄😀
Fejből nem vágtam hirtelen, és ez ugrott be! (Bocsi) 🤭

Amúgy köszönöm az eddigi segítségedet! 🙂

De kár.. lassan vége a játéknak, habár most az new game+ ba lehet neki esek újra, vagy folytatom a Returnalt.. (mert a returnalt bátorodva próbáltam meg a demons s. -is!
Hátha megy ez is. 🤔
És nem csalódtam benne, ilyen játékot kihagyni áá.. vétek lett volna! (Elején nehéz volt, de bele lehet jönni!)
Régen játszottam már ilyen jót, meg ami így lekötött na az régen volt már! Talán Horizon Zero Dawn (320óra)

Ha jól tudom ez a legkönnyebb souls játék most?
Már csak a kövekkel nem tudom mit ,hogy van egy rahedli ami azt sem tudom mire jó kb..
Tudom sok kő a kovácsnak kell, de tobbit meg nem értem mi mire jók? (De majd utána nézek) 🤔
Csak angol nem tudás végett fordítgatnom kell , így meg elég nehézkes nekem.
Ennek nem ártott volna egy magyar felirat.
De gondolom megvolt az oka, ez elég réteg játék.
Ezért inkább a tutira mennek pl : Ratchet Clank rift apart stb ami megéri lefordítani idehaza.. (Gondolom)
Jah nem öltem npc-t csak az elején véletlen a varázslót !

[ Szerkesztve ]

(#736) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Lenne olyan jó valaki aki megszerezte már a kerámia érméket és azok által a páncél szettet elmagyarázná nekem,hogyan is üzemel ez?

[link]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#737) Kvelstadt válasza Szoke1982 (#735) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyébként majdnem minden soulsban van egy ilyen tag, akit ha kiengedsz akkor megöl valakit, de még a bloodborneba is.
De igazából ez volt az első játék, szóval itt tanított meg a játék hogy van aki azért van bezárva mert jobb is úgy.

Az hogy legkönnyebb az nem ilyen egyszerű. Igen itt abosdok nagy része nem olyan nehéz viszont a játék igen. Soulsokba meg a pályák könnyebbek (na nem félre érteni mert nem könnyűek csak talán könnyebbek) viszont a bossok keményebbek.

Minden kő ami shard, chunk vagy pure az fejlesztéshez kell, de ha neked nem kell olyan fegyver akkor nem is érdekes.
Én használtam a sticky-t mert jó nyílhoz, a bladestonet mert jó dexes fegyverhez, a hardstonet ami jó strenghtes fegyverhez, moon és darkmoon jó magices fegyverhez ami intre skáláz, a faintstone pedig szintén magices fegyverhez kell de wz faithre skáláz.

Ezen kivül van még sok, mérgez, tüzes lesza fegyó stb de azokat nem használtam.

Jackie_Chan
Én nem csináltammegde kb tudom hogy kell.
A nexusba a szobornálbe kell fizetni hogy tükrözze a világot, és úgy lehet kidroppolni területenkén néhányat. De tuti van róla videó hogy hol kiket érdemes ütni érte.
Én mondjuk fel se tudtamvenni nehéz páncélokat így nem is mozgatott.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#738) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Ha a világ tendenciát vissza szeretném állitani pure white-ra és már megöltem minden Boss-t a pályán akkor csak úgy tudom megtenni ha segitek másoknak Bosst ölni az adott világban?
Ehhez a Blue eye stone-t kell használnom ha jól tudom. Csak a jelet leteszem a Boss elé és kész?Vagy vissza kell állnom ember formába is?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#739) Kvelstadt válasza Jackie_Chan (#738) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja várj, mert most jut eszembe hogy ezekhez a coinokhoz tendecia se mindegy, van ami blacknél esik van ami whitenál. Vagy pont ezért kérded? Mert akkor nemszóltam.
Úgy is állíthatod a világ tendenciát hogy invadwrt ölsz.
Mi úgy csináltuk haverokkal hogy leraktuk a piros jelet, behívtuk egymást és az invader hagyta hogy megölje a másik.
Vagy igen, az a másik hogy lerakod a kék jeled és vársz, de ne legyél ember alakban mert úgy nem működik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#740) Jackie_Chan válasza Kvelstadt (#739) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Letettem a kéket a Boos arénák elé, ,nem voltam ember alakban,de senki nem hívott be eddig SOHA!

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#741) Snike válasza Jackie_Chan (#740) üzenetére


Snike
aktív tag

Nem mindegy a szinted se!
+/- 10% eltérést enged ha jól emlékszem. A többiekét nem látod és nem látnak.
lassan lvl. 112 vagyok -> én sem látok már jelet és engem se hívnak be...
ellenben a Monk-nál (amikor egy játékos az ellenfeled)!
na ott nagyon sok rohadék van, azok bezzeg mindig ott vannak :)

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#742) Jackie_Chan válasza Snike (#741) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

157es vagyok a első végigjátszásból.Farmoltam egy keveset. :)
Köszi a MONK tippet.

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#743) Jackie_Chan válasza Snike (#741) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Egyébként a Monkossal az a problémám,hogy én nem azt a világot szeretném pure whiteba tenni,hanem a legelsőt.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#744) Kvelstadt válasza Jackie_Chan (#743) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha te vagy a monk akkor nem is fogod.
Te ott invader vagy és ha győzöl akkor feketébb lesz a karakter, de a világ se lesz fehérebb attól hogy egy élő játékost megölsz.
Ezért nem is ajánlott ott coopra várni. Hiába rakod le a KÉK jelet ha nem hívnak be időben coopraakkor a játék ugyanúgy bedob monk bossnak invaderként.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#745) Jackie_Chan válasza Kvelstadt (#744) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Értem. Akkor mi a legegyszerübb módja,hogy Pure White legyen a világ az én szintemen? Gondolom másik 150es karakter nem fog behivni a lovag ellen.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#746) Kvelstadt válasza Jackie_Chan (#745) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ahogy mondtam, pvp egy haverral. Csináltok jelszót, majd lerakja apiros jelét, te behívod, hagyja hogy megöld és javul a világ.
Vagy kérsz itt segítséget ez ügyben ha nincs ilyen haver.
Kel vagy 7 ilyen kör, de mi többet szoktink menni, biztos ami tuti, 10-15perc sz egész és még lehez sokat mondok.
Ennél gyorsabb módszer nincs is szerintem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#747) Drp81


Drp81
aktív tag

Sziasztok, kérdésem, hogy mindegy hogy milyen sorrendben viszem a területeket? Most a 2-2-nél vagyok, de ultrabrutálnehéz, totál kiidegelt már :D Sokkal könnyebb nekem pl. a 4-1, és mennék inkább oda, hogy feljődjek még. Thx

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#748) Snike válasza Drp81 (#747) üzenetére


Snike
aktív tag

Mindegy a sorrend.

PS5, mert az jó! :)

(#749) Kvelstadt válasza Drp81 (#747) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tepjesen mindegy.
De pontosan mi idegelt ki annyira 2-2ben?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#750) Snike válasza Kvelstadt (#749) üzenetére


Snike
aktív tag

Gondolom a lovagig nehéz eljutni, úgy hogy a sárkány folyamatosan tűzzel fújja a hidat.
Illetve a kék lovag a kastély bejáratánál is elég erős.
Így mire lejut a bossig alig van életereje...

PS5, mert az jó! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.