Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Bad Pritt válasza Weareus (#1250) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na akkor úgy készülök, köszi. :D Úgyis háromféle buildet szerettem volna, úgyhogy nem is baj.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1252) Weareus válasza Bad Pritt (#1251) üzenetére


Weareus
addikt

"Úgyis háromféle buildet szerettem volna"
link

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1253) Bad Pritt válasza Weareus (#1252) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt olvastam, nem probléma. Van már egy varázsló, akivel meglesz az összes magic spell meg a Northern Regalia, egy másik, amivel az összes miracle és valszeg az összes gyűrű, a harmadik meg csak fun. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1254) Weareus


Weareus
addikt

Btw értem a kérdést. Tehát mondjuk egy runban ha megcsinálsz mindent, de pl. nem veszel fel egy unique weapont és ez az egy trophy hiányzik, akkor az a kérdés, hogy ha új karaktert indítasz és azzal felveszed a szóban forgó fegyót, akkor "összeadja" e a trophykat..., tehát lehet-e így platinázni.
Szerintem amúgy nem... :R

De várj meg mást is, én mindig egy runban platináztam...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1255) Bad Pritt válasza Weareus (#1254) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Konkrétan a gyűrűknél érdekelne, hogy egy karakternél kell-e ott legyen az összes vagy kombináltan ha bármikor bármelyik karakternél inventory-ba kerül akkor elszámolja-e. De igazából nemsokára megtudom, mert a második karival PBWT a cél és megyek a Sodden Ringért, azt az elsővel nem szereztem meg.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1256) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na, egy karakternél kell meglegyen az összes gyűrű, hogy elszámolja. Most végülis összegyűjtögettem egy kivételével mindet, meg pár démon lelkes spell hiányzik, viszont a N. Regaliát simán ki lehet szedni egy végigjátszásból, lenyomod Dorant, lenyomod a játék végén Allantot, evacuate és irány Ed.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1257) Weareus válasza Bad Pritt (#1256) üzenetére


Weareus
addikt

Ez így van. :K

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1258) Weareus válasza Weareus (#1257) üzenetére


Weareus
addikt

Ha rápihentem a BB-re, akkor jöhet a 3. platina. A japán verziós lemezen nincs angol felirat vagy nyelv, szóval az első nehézség az lesz, hogy a japán verzióban valamiért alapból fordított kamerakezelést visszaállítsam normálisra... :DDD

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1259) Weareus


Weareus
addikt

Közeleg a 3. platina.
Pure Bladestone dolgoztat meg megint...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1260) Weareus


Weareus
addikt

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1261) nanamii_o


nanamii_o
tag

Sziasztok,

Nemrég kezdtem a gamet. Fejleszthetem a kardomat addig még nem szerzem meg a katana-t? Most járok az Armor Spider-nél és úgy érzem már kellene egy kis weapon upgrade. Csak nem szeretném, hogy az legyen miután megszereztem a katana-t, hogy ahhoz meg nem lesz cuccom fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#1262) Weareus válasza nanamii_o (#1261) üzenetére


Weareus
addikt

Rengeteg fajta fejlesztő kő van.
Farmolni is lehet, kivéve a pure-okat, azokból meghatározott db/run elérhető.
Demon souls "biblia":
[link]
Attól is nagyban függ a helyzet, hogy az Uchigatanát milyen irányba akarod elvinni.
Mondanám, hogy sharp felé érdemes, de a pure bladestone-t kifarmolni, eh...
Lehet még: Basic, (sharp), tearing, Quality, mercury, Moon, Crescent irányba elvinni, más más kövekkel és ezek az upgrade path-ok más más levelről indulnak (vagyis a legtöbbhöz először basic upgrade kell +3-ig, +6-ig, attól függ és onnan viheted tovább)
Mindegyik path más-más tulajdonságokat ad a fegyvernek.
Szóval ja, nem egyszerű, de a válasz az, hogy párat fejleszthetsz a kardon, mert azokat a köveket, amiket így (az elején) elhasználsz meg is lehet venni.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1263) Weareus


Weareus
addikt

Szerk: ja, gondolom ps5-ön tolod, ott lehet, hogy a pure bladestone drop rate-je megváltozott, de ha nem, akkor... xopó.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1264) nanamii_o válasza Weareus (#1262) üzenetére


nanamii_o
tag

Köszi a választ, csak egy kicsit katyvasz volt nekem így az elején a játék a dark souls-okhoz képest. Már megvan az Uchi és +3-ra felhúztam. Progress Route szerint haladok és most járok a Shrine of
Storms-nál (4 - 1) :) A Ds1 következett volna, de jó áron hozzá tudtam jutni a játékhoz és annyira jól néz ki, hogy nem bírtam ki.

(#1265) Weareus válasza nanamii_o (#1264) üzenetére


Weareus
addikt

Nekem is hamarosan lesz ps5, DeS és E. Ring lesz az első két game, az tuti.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1266) nanamii_o


nanamii_o
tag

Valaki tud nekem segíteni a pure white tendency-ben? 4-1 Shrine of Storms.

(#1267) nanamii_o válasza nanamii_o (#1266) üzenetére


nanamii_o
tag

(#1268) Brenor


Brenor
aktív tag

Segítség kellene. Nem rég vettem ps5-t és játszottam az összes souls játékkal van bennük tapasztalatom, de van egy problémám. Faith buildel nyomom és kissé megbántam, hogy ezzel a buildel kezdtem, mert nem tudtam, hogy lesz olyan hely, mint a depraved chasm és a swamp of sorrows. Fejleszteném a blessed mace-t, de széjjel ölnek azok az ellenfelek amik ott vannak és nem tudom upgradelni a fegyómat azok miatt a nagydarab rohadékok miatt akiknek két ütes vagyok. Tudtok ajánlani egy másik fegyvert? Jelenleg 23 vitalytm, 23 endurancem és 23 faithem van. Tudom ott van moonlight sword, de azt se tudom megszerezni, mert kemény számomra ez a hely. A másik kérdésem az lenne, hogy hol tudok miracleket venni? Megköszönném, ha tudnátok segíteni, mert ki idegel ez a játék.

(#1269) nanamii_o válasza Brenor (#1268) üzenetére


nanamii_o
tag

+6 ig kell húznod a fegyvered és utána tudsz menni faith irányba asszem Blacksmith Ed-nél(2-1). Ezek a fegyverek tolhatóak el abba az irányba: Bastard Sword, Battle Axe, Claymore, Crescent Axe, Great Axe,
Great Sword , Guillotine Axe, Halberd, Iron Knuckles, Knight Sword, Long Sword, Масе, Mirdan Hammer, Morning Star, Short Sword. "A másik kérdésem az lenne, hogy hol tudok miracleket venni?" Mentsd meg őt: Saint Urbain (4-2). Ezt érdemes lenne megnézned, mert mondtad, hogy elakadtál:

Így kellene haladnod a játékban. Jó játékot! :)

(#1270) nanamii_o válasza Brenor (#1268) üzenetére


nanamii_o
tag

Saint Urbain-t itt találod: [link] Umbasa! :D

[ Szerkesztve ]

(#1271) Brenor válasza nanamii_o (#1269) üzenetére


Brenor
aktív tag

Köszönöm már sikerült tovább jutnom. :) Blessed mace-t húztam fel +5-ig viszont amit szeretnék felhúzni az a moonlight greatsword vagy az istarelle. Ez a world tendency mechanika hát elég érdekes és nem nagyon tudok kiigazodni rajta. Ahhoz, hogy feltudjam húzni a tendencyt colorless demon soulsok kellenének amihez pure black tendency kell. Egy sima ng-ben meglehet szerezni a colorless demon 5 soulokat? A level 5-t nagy nehezen, de végigvittem és pure lightos a tendencym van most. Azt tudom, hogy úgy lehet rontani a tendencyt, hogy body formban halok viszont nem tudom, hogy lesz e elég Stone of Ephemeral Eyes-om. Egyébként a mirdan hammert is tervezem felhúzni, mert sokan írják, hogy ez egy tök jó weapon és úgy látom black tendencyn chunkok is droppolnak.

(#1272) Brenor


Brenor
aktív tag

Viszont az a fura, hogy a Selen Vinland és az a black phantom az 5-3-nál nem jelent meg. Állítólag az istarellehez PWT kell, de akkor az az npc és az a black phantom miért nincs ott? :F Az a gyűrű amit adna az a quest lehet, hogy kéne.

(#1273) nanamii_o


nanamii_o
tag

"Ahhoz, hogy feltudjam húzni a tendencyt colorless demon soulsok kellenének". Így tudod növelni: Bossokat ölsz, más játékosnak segítesz bosst ölni, black phantom-okat ölsz, primeval demons-t ölsz. "Azt tudom, hogy úgy lehet rontani a tendencyt, hogy body formban halok". Van karakter tendency is a játékban. Ha barátságos npc-t ölsz pl rontod. A másik két tag nem tudom miért nem jelent meg neked. Valszeg nem pure white ba vagy akkor. Itt egy kép,hogy melyik milyen:

(#1274) nanamii_o válasza Brenor (#1272) üzenetére


nanamii_o
tag

Tipp: ne csatangolj body form-ban. Öld meg magad a nexusban. Ugorj le a lépcsőről. Használd ezt a gyűrűt: Cling Ring. Umbasa! :))

(#1275) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ez a prison of hope valami rém nyomasztó hely. A neve meg külön LOL. :))

Go Gunners!

(#1276) nanamii_o válasza Phoen|x (#1275) üzenetére


nanamii_o
tag

Az tényleg elég beteg egy hely, de nekem tetszik. :D

(#1277) Phoen|x válasza nanamii_o (#1276) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hátbaszúrni a mocskos polipfejű lényeket.... priceless. :DD

Go Gunners!

(#1278) nanamii_o válasza Phoen|x (#1277) üzenetére


nanamii_o
tag

Cuki ahogy csilingelnek. Kis bolondok. :D

(#1279) Phoen|x


Phoen|x
őstag

A red phantom csaj 3x elpicsázott. Rá kell mennem a backstabre.

Go Gunners!

(#1280) nanamii_o válasza Phoen|x (#1279) üzenetére


nanamii_o
tag

Melyik csaj? Aki ott van a lépcsőnél a boss előtt prison of hope-ba?

(#1281) Phoen|x válasza nanamii_o (#1280) üzenetére


Phoen|x
őstag

Aha. Szarrá nyilaz messziről/szét szurkál közelről. A claymore meg alig sebez rá. A 4. után meguntam, majd holnap. Lehet csak balfax vok ma :DDD

Go Gunners!

(#1282) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ezek a fromosok mindig is perverzek voltak. A csontis részen, azon a szűk peremen harcolni a hyper armoros csontikkal, hogy közben szarrá lövik a segged a repülő ráják (vagy mi a szarok).... :DD

Go Gunners!

(#1283) nanamii_o válasza Phoen|x (#1282) üzenetére


nanamii_o
tag

Mondjuk azokat le kellett volna lőnöd íjjal. :D Fent van egy íj a boltíves résznél direkt ezért és más miatt is, de majd arra rájössz magadtól. A boss-t szeretni fogod. :)

[ Szerkesztve ]

(#1284) Phoen|x válasza nanamii_o (#1283) üzenetére


Phoen|x
őstag

Persze, sima ügy. Csak szeretem is valahol ezt a fromos kihívást. :))
Lehet én is perverz vok nem csak a fron :DDD

Go Gunners!

(#1285) Phoen|x


Phoen|x
őstag

A hülyeséget félretéve az 5. zóna ebben se tetszik. Blighttownt is utáltam, ezt is.

Go Gunners!

(#1286) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ez a Biorr eddig a kedvenc npc.

Go Gunners!

(#1287) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Hát ez a swamp of sorrow gondoltam, hogy szar lesz. Ezt hagytam a legvégére, de ez még blightownt is bőven lepipálja. :))

Go Gunners!

(#1288) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ez is lepörgött. Umbasa.

Go Gunners!

(#1289) ImACeltic válasza Phoen|x (#1288) üzenetére


ImACeltic
őstag

Umbasa. Nekem az első souls játékom volt anno, kb 2 éve és úgy érzem elég jót sikerült választani indulásként.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1290) Phoen|x válasza ImACeltic (#1289) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nekem is bejött, neki is estem a ng+nak. Bár lehet egy varázslót kellene kipróbálnom a str helyett.

Go Gunners!

(#1291) ImACeltic válasza Phoen|x (#1290) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én is varázslót csináltam másodszorra. Elég OP egy idő után. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.