Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) supercow válasza Elims (#50) üzenetére


supercow
őstag

Első rész a tutorial.
Nexus a központi hely, level up, stockpile thomas, fegyverjavítás...
Onnan nyílnak a pályák, amik 4 "világba" vannak rendezve, egyezményesen 1-1, 1-2 stb. jelölve
Ha túljutsz 1-1 pályán, a Nexusban a fiatal csaj mondja hogy beszélj a Monumental-lal, ő van a felső szinten a Nexusban, akkor megnyílik a többi pálya is.
A Nexusban lévőket nem célszerű megölni, mert nem jönnek vissza.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#52) Elims válasza supercow (#51) üzenetére


Elims
veterán

:-)
Köszi szépen!!
Szintet lépni tehát csak a nexusban tudok?Az összegyűjtött soul-ok után?
Az 1-1 pálya kb. milyen hosszú?Már belementem eléggé,de a végének híre hamva nem volt. :-/
Van ugye egy pont ahol az út 3 felé ágazik,
1. ha a lépcsőn felmenve hátrafelé indulok van két nyilas meg egy hosszú lándzsás kis pajzzsal,azután egy hosszú hídon van egy nagyon kemény hosszú lándzsás nagy pajzzsal,az ellen nem sok esélyem van. (Talán hosszú íjjal+bombával le tudnám szedni)
2. Vagy a lépcsőn felmenve előre megyek és nem foglalkozom a mögöttem lévő nyilazóssal akkor egy nagy pajzsossal találkozom.Mellette van egy ködös bejárat.
3. Ugyanígy előre,nagy pajzsos,ott is előre -nem a ködös bejárat- és hosszú lépcsősor lefelé.

Melyiken kellene tovább menni?

Csak remélem,hoy tudod mire gondolok.. Ha nem,hagyd figyelmen kivül. :-)

(#53) Elims válasza Elims (#50) üzenetére


Elims
veterán

Vki?

(#54) supercow válasza Elims (#52) üzenetére


supercow
őstag

1. A hosszúhíd végén a piros szemű lovagot egyelőre hagyd..
2 és 3 menj végig, ha valamit nem tudsz nézz youtube videót, keress rá pl "demons souls 1-1"

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#55) Elims válasza supercow (#54) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!!

Max. életerőt hogyan lehet visszavenni/szerezni?Mert ugye ott van,de a felére le van maximalizálva.

(#56) supercow válasza Elims (#55) üzenetére


supercow
őstag

Nézz utána a body form / soul form rendszernek.. Remélem tudsz angolul, érdemes a wikin megnézni ami nem tiszta.
http://demonssouls.wikidot.com

1-1-ben van a Cling ring, ami kb 75%-ra felviszi az 50 helyett, az egyik legfontosabb gyűrű a játékban :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#57) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Sziasztok! Játszik ezzel még valaki? Én pénteken szereztem be és nagy elánnal ültem neki:) előtte kicsit tájékozódtam, hogy mire számíthatok.. Hatalmas meglepetés volt! Nagyon beszippantott minden egyes mozzanata és szó szerint nem bírtam lerakni:) barbárral indultam aztán az óriás lovagnál kénytelen voltam az első mágiát megtanulni, fel a lépcsőre és az oszlop mögül aljasba 20-30 lövés:D flame lurker volt még egy jó nagy cucli őt részben soul arrow részben tüzes lándzsával tudtam megfektetni. Odadtam a kovácsnak amit nem értettem aztán rájöttem mire is jó:) tegnap estére jutottam el a végső bosshoz ott olvastam egy olyat, hogy mögé lehet settenkedni és meg lehet szórni gondoltam kipróbálom (úgyis szinte végig rajtam volt a thief ring ami szerintem a legjobb gyűrű) piroskákat sokat szivattam a méregfelhővel meg nem is volt más erős varázslatom így poénból megnézem mi lesz. 40 perc(!!) alatt belefulladt:DDD ma indul a következő menet! Mindenkinek csak ajánlani tudom mert kevés az ennyire lebilincselő és hangulatos játék!!

(#58) supercow válasza szarvasbogár (#57) üzenetére


supercow
őstag

én idő és ideghiány miatt abbahagytam de majd készülök újrapróbálni.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#59) Elims válasza szarvasbogár (#57) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Szerintem is nagyon jò jàték! Viszont elég nehéz. :-/
Nekem az vette el picit a kedvem,hogy ha meghalsz az elejéről kezded a pàlyàt.

(#60) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Akkor nem ha a halál után egyből középső gomb és kilépés a játékból majd betöltöd újra és onnan kezded ahol az utolsó itemet vagy lelket felvetted a pályán mert olyankor autosave -el ja és természetesen maradsz human formában :D én a második menet közepén vagyok mocskosul erős lett még az utolsó droid is :)

(#61) Elims válasza szarvasbogár (#60) üzenetére


Elims
veterán

Na ezt kipróbálom.
Ez hatalmas segítség lenne!! :-)

Köszi!

(#62) szarvasbogár válasza Elims (#61) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Jó kis trükk:) mielőtt bemész a bosshoz droppolsz valamit majd felveszed akkor egyből onnan tudod újra próbálni. Latria második boss a két rohadék vízköpőből az elsőt le lehet szedni nyíllal mielőtt bemennél hozzá:D a köd legszélénél be lehet lőni:D a másikra meg méregfelhő és bebújni a nagy kerek piedesztál (vagy mi az)mögé. Vicces nézni ahogy nem tud megütni csak örjöng ahogy marja méreg:D

(#63) Rezuhu válasza szarvasbogár (#60) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

A menet közbeni kilépésnél komoly kockázata van a corrupted save file-nak, én nem javaslom senkinek!

(#64) szarvasbogár válasza Rezuhu (#63) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Szerencsére sosem fordult még élő. De még a kockázatáról sem hallottam. Viszont ha valakinek akkor neked elhiszem:)

(#65) Rezuhu válasza szarvasbogár (#64) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Több helyen olvastam róla, hogy egyesek pórul jártak a módszer használatával!
Meg is makkantam volna, ha mondjuk elszáll a mentésem mondjuk 50 óra után a vége felé... :D

(#66) szarvasbogár válasza Rezuhu (#65) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Igen az meglehetősen kellemes érzés tud lenni..:D nekem egyszer betelt a ps2 memo kártya rákérdezett, hogy töröljük? Én meg reflexből leokéztam duplán:D ffx, silent hill2, dmc, resident evil stb... (silent hill vége felé jártam) gondolhatod..:DDD

(#67) Rezuhu válasza szarvasbogár (#66) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Lassan én is újra nekivágok a játéknak, és kinyírom Old King Allant-ot a lvl6-os katonámmal! :D
Kicsit macerás, mert nem tudok semmiféle varázslatot, vagy csodát használni, és komolyabb fegyvereket sem, mivel nem fejlesztettem semmit a karakteren (nem használtam el egyetlen összeszedett katona stb lelkét sem.
A Dark Souls-ba csak belekezdtem, mert az nem tetszett ennyire, bár tényleg csak a legelején tartok.
Majd azért azt is befejezem a 2. résszel egyetemben. :)

(#68) szarvasbogár válasza Rezuhu (#67) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Lv6?? Nem rossz:D tényleg van egy két vaddisznó aki level1 es karival végigszalad a játékon halál nélkül..nem tudom, hogy megüssem vagy megöleljem:D ds2-t nagyon ajánlom engem megvett kilóra:)

(#69) Rezuhu válasza szarvasbogár (#68) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Igen, lvl6, annyival indult a játék elején a karakter.
Aki lvl1-es, az már trükközve butította vissza a karakterét, mert egyik karakter sem lvl1-ről indul ha jól tudom.
Szépen sorba fogok menni a játékokon.
A Demon's Souls-t már egyszer végigvittem fejlesztgetve, most másodszorra fejlesztés nélkül akarom végigcsinálni, csak kicsit belefáradtam Old King Allant-ba, mert jó esetben 1 ütést még túlélek tőle, de a 2. már halálos --> hibázni nem lehet! :)
Aztán jön majd a Dark Souls, majd a DS2.
De ez még odébb lesz! Nem akartam a Ps3 beszerzése után nem sokkal az összes részt letudni, mert így tovább tart a móka! :D
A játék óta sok másikkal játszottam, de egyik sem fogott meg ennyire ps3-on.

(#70) szarvasbogár válasza Rezuhu (#69) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Az eleve durva, hogy fejlesztés nélkül elvitted odáig:) méregfelhővel sérülés nélkül ki lehet nyírni csak kell ugye egy slot a spellnek meg ha jól emlékszem a dirty colossus lelke. Thief ringel mögé séta és mehet a nyakába a cuccos:D ugyan ez flamelurkernél is műkszik. Tudom tudom így nem ér..:) level6 harcossal én tuti beleőszülnék.

(#71) ldave


ldave
félisten

Ma este nekiálltam a játéknak, első boss-ig jutottam, az nem volt nehéz, előtte többet szívtam. Royal kaszttal indultam, a varázslata sokat segített eddig.

A Slime draws near! Command?

(#72) szarvasbogár válasza ldave (#71) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

;) legelsőnek én is vele kezdtem, az a töltőgyűrű hasznos kis cucc:) 1-2 boss már kemény lesz de van rá egy jó trükk:D

(#73) ldave válasza szarvasbogár (#72) üzenetére


ldave
félisten

Elsőnek valami Wanderer vagy mivel indultam, azzal eljutottam a sárkányig a hídnál, de ott párszor meghaltam, aztán gondoltam kéne valami távolsági fegyver, ezért lett a második karakterem a Royal. Vele halál nélkül elmentem az első boss-ig és az is lement elsőre. Innen folytatom majd. Most már tudok szintet lépni, csak még fogalmam sincs mire tegyem a pontokat.

A Slime draws near! Command?

(#74) szarvasbogár válasza ldave (#73) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Mágussal nem mondom, hogy könnyű de szerintem egy fokkal könnyebb mint harcossal:) így piros csík, kék csík, magic power és nem árt néha rakni a miracle varázslatra is mert elég hasznos spellek vannak azon az ágon is és persze az adja a mágia védelmet:) persze kinek mi, nekem az volt a legszimpibb márcsak a varázslatok látványossága miatt miatt is.

(#75) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Hogy haladsz?:)

(#76) ldave válasza szarvasbogár (#75) üzenetére


ldave
félisten

Még sehogy, majd csak holnap tudom folytatni.

Amúgy ha már itt vagyunk, spoiler nélkül, van olyan valami a játékban, amit el lehet rontani? Pl kihagyni egy helyszínt, ahova később nem lehet visszamenni? Ilyesmi. Nem a konkrét dolog érdekel, hanem csak hogy vannak-e ilyesmi dolgok a játékban.

A Slime draws near! Command?

(#77) szarvasbogár válasza ldave (#76) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Elvileg helyszínt nem mert bármikor vissza lehet menni. Viszont ha megölsz egy árust vagy fontos személyt akkor a vele való kontakt örökre vagyis new game+-ig bukta:)

(#78) ldave válasza szarvasbogár (#77) üzenetére


ldave
félisten

Az első pályán volt egy lovag, akinek meg kellett ölni lent az ellenfeleket (a Thief's Ring mellett), hogy lejöjjön az emelvényről, utána találkoztam vele a Nexus-ban (legalábbis szerintem ő volt az) és véletlenül ráütöttem egyet, de nem támadott vissza, csak arrébbment.

A Slime draws near! Command?

(#79) szarvasbogár válasza ldave (#78) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Egy két ütést szerencsére még tolerálnak:)

(#80) supercow


supercow
őstag

szinte napra pontosan 2 éve hagytam abba, ma este indítottam egy új karaktert Royalty classból és elsőre meglett a Tower Knight igaz sniper trükközéssel. Örülök magamnak nagyok :))
Ezzel valóban könnyebnek tűnik de lehet azért volt mert már ismertem a pályákat.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#81) szarvasbogár válasza supercow (#80) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Aljasba az oszlop mögül:DDD ;)

(#82) supercow válasza szarvasbogár (#81) üzenetére


supercow
őstag

bizony :DDD ma megyek tovább :)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#83) supercow válasza szarvasbogár (#81) üzenetére


supercow
őstag

Armor Spider is megvan

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#84) szarvasbogár válasza supercow (#83) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Akkor jöhet is egyből flamelurker:D rá is van egy nagyon jó trükk:))

(#85) Rezuhu válasza szarvasbogár (#84) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Persze, hogy van!
Oda kell állni elé, rutinosan manőverezni, és karddal le kell vágni a nyavalyást! :D
Nem holmi varázslatokkal trükközni! :)
A lvl6-os soldier-nek 20 percnyi kemény meló volt levágni! :D

[ Szerkesztve ]

(#86) szarvasbogár válasza Rezuhu (#85) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

az is egy megoldás, de van egy kevésbé stresszes is:DDD Én is nyomtam már le face to face remegett is kezem lábam rendesen..:D

(#87) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Lv. 6 húsz perc! No comment!!! Őrült vagy:DDD abban az a legszebb, hogy egy maflás és K.O. azért ehhez maximál riszpekt:) nekem nem lenne türelmem

(#88) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Na akkor ide is, ha nincs másik DS topik :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#89) t256


t256
őstag

Sziasztok!

Nehezen, de sikerült beszereznem a játékot. Sajnos az üzletek polcain már nem található.

Kezdtem egy Knight-ot. Második próbálkozásra legyőztem a Phalanxot. Visszaolvasva plusz tapasztalva rájöttem, hogy nem érdemes folytatni a Boletarian Palace-t, ahhoz még fejlődni kell.

Stonefang tunnel-t kezdtem el. Az első varázslót (a barlang elején) sikerült megölnöm. A második egy emelvényen áll és nyomja rám a tűz varázslatot. Ha közel megyek hozzá rögtön megöl, kéne Nekem is valami varázslat, hogy elintézzem messziről. Ezért lehet érdemesebb lett volna Royalt választani? Vagy ha farmolok valahol lelkeket, akkor fejlesztéssel (Maiden in Black-nél) tudok varázslatokat is tanulni?

Egyébként a játék hangulata és világa valami fantasztikus. A nehézségétől függetlenül magával ragad.
A nehézség pedig egy az egyben, mint egy NES játéké. Meg kell jegyezni hol van ellenfél, hogyan érdemes támadni. Ha meghalsz kezded a pályát előlről.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#90) szarvasbogár válasza t256 (#89) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

hatalmas játék az tuti :K nálam még mindíg üti hangulatra az összes souls játékot.
varázslatot npc-től tudsz tanulni az első alap tanárt a nexusban találod a második latria börtönében van ő már tud boss lélekből is varázslatot tanítani amik közt van egy két igen jó ;) a harmadik pedig a boleterián palota vége felé de az még odébb van :D

ebben a játékban is mint ahogy a többi részben is nagyon zúzós tud lenni a mágus főleg hasznos amikor messzebbről kell lesznájperezni a mocskokat :DD végigvittem szinte mindennel (összes részt) de mindíg is a mágus csajszi marad a favorit :)

ja és a thief ringet mindenképp vedd fel a palota első pályarészén találod ;)

[ Szerkesztve ]

(#91) t256 válasza szarvasbogár (#90) üzenetére


t256
őstag

Megtaláltam a thief ringet. Közben találkoztam Ostrava Of Boletariával. Meg is támadtam, erre mondott valamit, akkor jöttem rá, hogy NPC. Elkezdte lemészárolni az ellent, beszálltam segíteni, megköszönte, hogy megmentettem és adott egy távcsövet.

Utána sikerült eljutnom a 2-1 pályán az armored spiderig. Hát nem sok kellett, hogy lezúzzon. Maximum egy percig bírtam.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#92) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

hali. nyomja aktívan a dst innen valaki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93) supercow válasza Adam_Shepard (#92) üzenetére


supercow
őstag

Én nem :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#94) Elims válasza Adam_Shepard (#92) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Én sem.
Csak a profi mazochistàk. :-)
Aki ezt a jàtékot végig vitte,nagyon jòl jàtszhat.
Ez a jàték tényleg kemény odafigyelést kívàn.
Egyébként szerintem nagyon jò jàték /lenne/.A bénàbbaknak -mint nekem- rakhattak volna bele kicsit több mentési lehetőséget.

(#95) Adam_Shepard válasza Elims (#94) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát most a Bloodborne-Dark Souls 2-Scholar-3 után ezt is meg akarom csinálni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#96) VooĐoo válasza Adam_Shepard (#95) üzenetére


VooĐoo
tag

Próbáltam platinázni pár hónapja, de 2 végigjátszás nem volt elég neki. Kellene még legalább 10 fegyvert upgradelni, de már nem volt erőm kifarmolni hozzá az alapanyagokat.
Majd ha végigvitted legalább egyszer akkor keress meg, multiban lehet dupe-olni ezeket.

PSN: Neon--Skyline

(#97) Adam_Shepard válasza VooĐoo (#96) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát, akkor hajrá 3. végigjátszás! Ez a FS játékoknál, majdhogynem alap :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#98) VooĐoo válasza Adam_Shepard (#97) üzenetére


VooĐoo
tag

Ez a része nem végigjátszás-függő, hanem csak monoton farmolás, de majd megtudod. ;]

PSN: Neon--Skyline

(#99) Elims válasza Adam_Shepard (#95) üzenetére


Elims
veterán

Bloodborne is idegtépő hírében àll. :-)

Sok sikert hozzà!

(#100) t256 válasza Adam_Shepard (#92) üzenetére


t256
őstag

Szia!

Én most játszom ezzel a játékkal. Lassan haladok, mert szinte csak hétvégén van időm játszani. Ez az a játék, amivel legalább 2-3 órát kell játszani egyhuzamban.

Eddig legyőztem a Phalanxot, a Tower Knight-ot, Fool's Idol-t, Armor Spider-t és tegnap elsőre a Leechmongert.
Meg is lepődtem, hogy sikerült, vérnyomást azért nem mértem utána. :)

Ha sikerülne végigvinnem, akkor folytatom a Dark Souls-al.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.