Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) CptAdamica válasza belan (#450) üzenetére


CptAdamica
veterán

Majd new game plus-ban megtudod szerezni megint. :P

Megyen!

(#452) belan válasza CptAdamica (#451) üzenetére


belan
addikt

Azta hát látszik from nem rugalmas ebbe mint a nioh. Nem tudom még hogy egyszer még végig fogom vinni, de ahogy néztem nem sokkal lesz erősebb a kard +5 large sword meg katana se. Katana 300 ig megy fel large sword tovább is megy ez van sajnos ha ezt tudom :W. Persze jó lenne az +5 :O. Ds3 ba bele ástam magam itt nem sajnos ezért is van ez, niohba meg Deck barátom sokat segített mi hogy van az összetettebb játék még.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#453) Aciduzzu válasza belan (#450) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Mi a viharra használtad fel a boss soult? Semmire nem szoktam elhasználni, csak ha speckó fegyverhez, varázslathoz stb kell a megvételhez.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#454) belan válasza Aciduzzu (#453) üzenetére


belan
addikt

Több szintet lépjek hülyeség volt csak olyan rég nyomtam ds3, 4, 5éve kB hogy már nem emlékeztem rá hogy fontos!! Csak ott másabb volt ott boss fegyvereket stbi kaptad meg érte úgy emlékszem rá . Nem gondoltam volna itt fejlesztéshez kell. :W

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#455) Aciduzzu válasza belan (#454) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Mindened meglesz majd a 3-4. végigjátszásra, amit akarsz, nem kell kapkodni. :DDD

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#456) CptAdamica válasza belan (#454) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem is csak a 2. végig játszásra tisztult le minden. Érdemes a lelkeket eltenni és nem befalni, esetleg utána nézni, hogy van e valamilyen szerepe, némelyiket simán meglehet hamizni, azt hiszem a Flamelurker soul csak ezt a fejlesztést adja.

Megyen!

(#457) belan válasza CptAdamica (#456) üzenetére


belan
addikt

Pont a Flamelurker kellene persze mindegyiknek van valami szerepe a játékban összetett játék ez is.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#458) Aciduzzu válasza belan (#457) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Akkor majd levered a következő körben, és meg is lesz.

Amúgy ha platinázni akarod majd, akkor nagy szarba kerülsz, ha megetted a lelkeket, mert egy csomó spell-t és miracle-t azzal tudod csak megvenni.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#459) belan válasza Aciduzzu (#458) üzenetére


belan
addikt

Akkor le verem újra összes bosst 3 x kell végig vinni! ;] Köszi de elég volt ds3 ki platinázni nem volt nehéz nekem, de az sok szar amit még meg kellet szerezni pár xanit be dobtam 😂sok ismerősöm ezért adta fel a platit ,pedig valakinek nioh 1,2 platina bloodborne! Nekem is nioh 1,2 plati pedig az nehezebb játék szerintem mind darksoulok. Legalábbis én azt tapasztaltam. Azt mondják sekiro a legroszabb. :DDD

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#460) Aciduzzu válasza belan (#459) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

A Sekiro volt talán sztem is a legnehezebb, de meglett a platina, viszont a végét utáltam már csinálni a farmolás miatt.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#461) belan válasza Aciduzzu (#460) üzenetére


belan
addikt

Sekiroba minek farmolni ott nincs szint lépés. Nioh 2-be, 500 szinten vagyok, de a cél 750 az a vége, már pár hónapja nem niohzok. Ne is mond hány órám el ment a életbe a farmolás miatt. Grat a platinahoz sekiro nekem még nem volt meg. Ez után ds1 remastered gondolkodom, az is ki maradt nekem.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#462) Aciduzzu válasza belan (#461) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

item miatt farmolni.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#463) belan válasza Aciduzzu (#462) üzenetére


belan
addikt

Ki végezve demons souls utolsó boss semmi nem volt legtöbb boss elsőre vagy másodjára meg volt ng+ ahogy észre vettem többet sebeznek. De tényleg legkönnyebb souls game.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#464) belan válasza belan (#463) üzenetére


belan
addikt

Elkeztem ng+ a játékot és itt már nem engedi hogy bármelyik pályára mehessek, csak legelső pályára tudok menni amúgy nem kevés a életem de azért így ng+be nehezedett a játék. Persze az is számít a első végig játszás-nál nem tudtam a fegyvereimet fejleszteni mert meg zabáltam a boss souls-t. :DDD De így keveset sebzek.Ők meg sokat :D.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#465) Aciduzzu válasza belan (#464) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Második, harmadik, negyedik körben már nagyon komolyakat ütnek, one hit szinte minden. És ott a bossoknak is több a HP-ja, de még így sem különösebben nehezek, csak mondjuk már könnyebb 4-5-ször meghalni náluk.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#466) belan válasza Aciduzzu (#465) üzenetére


belan
addikt

Én első végig játszásba el rontottam sajnos, meg pontokat se legjobban ossztotam el 117 szinten vagyok fegyvereimet már első végig játszásba ki kellet volna maxolni, és akkor többet sebzek így nem sajnos, és 2x annyi kell egy bossba vagy többet ütni mint eddig!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#467) frOger


frOger
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segiteni pure white-ra csinalni a vilagokat?
Lv 34 vagyok, es ha valaki segitene invadelessel (es vesztene) akkor sikerulne visszaterelnem a vilagot a jo iranyba :)

ha valaki tudna segiteni, akkor vegyen fel ismerosnek: fr0_psMR
Sajnos keson tudtam meg hogy nexusban kene ongyilkosnak lenni minden boss utan :(((

(#468) RetroJack


RetroJack
tag

Hali,
Véletlen megcsapkodtam a merchant-öt 1-3-nál és nem tudok tőle vásárolni. Van más lehetőség a Claymore megszerzésére ? :U

(#469) kIsDe` válasza RetroJack (#468) üzenetére


kIsDe`
tag

Hali,
Blue eye knightok is dobják, de rare drop.

(#470) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na, Nekem is sikerült! Végig vittem, csodás játék! Kicsit hiányérzetem is támadt :DDD

(#471) belan válasza Bencus88 (#470) üzenetére


belan
addikt

A platina hiányzik nem. ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#472) Bencus88 válasza belan (#471) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem sajna az esélytelen :DDD Bár elkezdttem NG+ első bossig el is jutottam.

(#473) belan válasza Bencus88 (#472) üzenetére


belan
addikt

Én is el kezdtem de én előső végigjátszást el kurtam, meg ettem a összes boss soulst így fegyvereimet nem tudtam fejleszteni a spéci fegyvereket. Pedig platinát akartam hamár darksouls 3 is az lett meg nioh 1,2 is meg be is jött a játék grafika brutális.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#474) Bencus88 válasza belan (#473) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egy idő után én félre raktam a játékot, azt hittem soha nem játszom végig, aztán megembereltem magam és lecsaptam mindenkit :P Már ezzel is nagyon meg vagyok elégedve, még kicsit játszogatok, aztán jöhet a kövi soul game. Neked meg gratula! :C

(#475) Snike


Snike
aktív tag

DLC-ről tud valaki valamit?

PS5, mert az jó! :)

(#476) Aciduzzu válasza Snike (#475) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Én igen. Nem lesz. :)

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#477) chris0000


chris0000
őstag

hi. a játék elején kérdezi, h akarok-e a Nexusba menni. mit jelent ez pontosan, ha nem akarok mi történik? thx. üdv.

(#478) kIsDe` válasza chris0000 (#477) üzenetére


kIsDe`
tag

Tulajdonképpen semmi, ha egyből nexusba mész kihagysz egy rövid training részt.

(#479) chris0000 válasza kIsDe` (#478) üzenetére


chris0000
őstag

thx. a végén van ez a vanguard demon... azzal is gyakorolnék de már itt is az elejéről kell kezdeni ha megint próbálgatnám...

(#480) kIsDe` válasza chris0000 (#479) üzenetére


kIsDe`
tag

Igen ott alapvetően a játék úgy tervezi, hogy meghalsz és nexusba kerülsz. De le lehet győzni a vanguard demont, ha tapasztaltabb vagy viszont utána úgy is a nexusban kötsz ki. Az csak egy tutorial rész.

(#481) chris0000 válasza kIsDe` (#480) üzenetére


chris0000
őstag

igen gondolom a nexusba vinne, csak az a démon biztos adott volna vmi jó kis cuccot... 😀 üdv.

[ Szerkesztve ]

(#482) chris0000 válasza kIsDe` (#480) üzenetére


chris0000
őstag

h lehet berakni mondjuk a bombát, h instant tudjam használni? ezek még akkor is támadnak ha belépek az inventoryba... thx. üdv. :D

(#483) Bencus88 válasza chris0000 (#482) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pontosan ott tudod beállítani az inventoryban alul ahol vannak a kis kockák. Amúgy nem bántásképpen, de ha ez se megy akkor ez nem a te játékod lesz. De ha keresgélsz utána nézel akkor Te magad is rá fogsz ezekre jönni, próbálj meg játszani és ne mindenért segítséget kérni, mert lehet, csak tényleg ezek a legalapabb dolgok, és mire beírod a kérdést már rá is tudnál jönni. És így elég hosszú lesz a lista. Még1szer nem bántásként írtam. Üdv jó játékot!

[ Szerkesztve ]

(#484) chris0000 válasza Bencus88 (#483) üzenetére


chris0000
őstag

igen közben rájöttem most akartam írni kisDe-nek... csak szokni kell a rendszerét az inventorynak... zseniális a játék, főleg így ezzel a PS5 featurrel.. majd meglátom meddig haladok, tudom, h baromi nehéz... szerencsére sose játszottam a dark souls seriákkal sem... :D üdv.

[ Szerkesztve ]

(#485) Bencus88 válasza chris0000 (#484) üzenetére


Bencus88
nagyúr

És a nagyok szerint ez a legkönyebb souls game. Nekem is sikerült végig vinni, szóval lehet benne valami😅😂

(#486) Aciduzzu válasza Bencus88 (#485) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Ez így is van. Messze a legkönnyebb az összes közül szerintem.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#487) Bencus88 válasza Aciduzzu (#486) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hamarosan akarok majd újra belekezdeni mindegyikbe, mert mióta végig ment a ds hiányérzetem van a műfaj iránt. Ds2 közepéig játszhattam ds3 végigment, de dlck megnaradtak ds1 remastert nem próbáltam, szóval lenne mit csinálnj.

(#488) Aciduzzu válasza Bencus88 (#487) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

A Bloodborne-t ki ne hagyd!

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#489) Bencus88 válasza Aciduzzu (#488) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az már végig ment, igaz valamit bénáztam, kihagytam a végén, de azt hiszem annak is neki kell majd fussak újra :B :O :DDD

(#490) chris0000 válasza Bencus88 (#485) üzenetére


chris0000
őstag

egész jól elvagyon Bolatarian kapuinál, feljutok a tetejére, ott van vmi lándzsás ellenfél, ott mindig meghalok és kezdem előröl... :D
végre leértem, kinyitottam a nagykaput, az égvilágon nem tudtam elnyomni egy lelket sem a fejlesztésekre, 50% alatti a fegyverem és én oda jól menjek be? közben kilökött vmi 6M-es lándzsát a kapun... nem is értem, voltak olyan ellenfelek a pályán, h messze elkerültem őket...
volt egy kis vézna hátitáskás figura, nah mondom jól lecsápolom és mikor ráütöttem 36-os szintünek írta... :Y szerintem nem itt kellett volna kezdenem alapból, hanem vmelyik másik stonenál... :U közben ugye nem lehet visszatérni Nexusba fejlődni... üdv.

[ Szerkesztve ]

(#491) Aciduzzu válasza chris0000 (#490) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Jó helyen jársz, ott kell kezdened. Addig nem mész Nexusba, amíg nem vágod le az első bosst.

Igen, menj be. :K

Annyira jó olvasni abszolút kezdők sorait, visszahozza az élményt, hogy én hogy éreztem, amikor az első From-játékommal játszottam. 2015-ben. :)

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#492) chris0000 válasza Aciduzzu (#491) üzenetére


chris0000
őstag

megyek... megyek... :U meg maga az a tudat, h egy bonefire van... a pàlya elején meg a végén boss utàn... :Y mégis alig vàrja az ember, h leüljön vele kicsit... thx. üdv.

(#493) Snike


Snike
aktív tag

Ez a Boss kifogott rajtam: Maneater
Tudom a neten van rengeteg helyen tanács h, mit kell tennem vele.
Viszont spoilerbe tudnátok tanácsot adni ellene.
[s]akkor kerülök bajba mikor ketten állanak nekem [/s]

Illetve, jól látom, csak emberi formában tudok segítséget kérni?

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#494) chris0000 válasza Aciduzzu (#491) üzenetére


chris0000
őstag

nah most csináltam meg, szerencsére elsőre sikerült... kicsit trükkös volt, de azért érezhető volt, h annyira nem túl nehéz ez a PHALANX, aminek én nagyon örültem... :)) üdv.

egy Spoiler tag jó lenne azért a topicban.. thx

[ Szerkesztve ]

(#495) CptAdamica válasza Snike (#493) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én mindig a közepén lévő szobor, vagy mi mögé bújtam, amikor repül, akkor legyél mindig takarásban.

Megyen!

(#496) Snike válasza CptAdamica (#495) üzenetére


Snike
aktív tag

Ha 1db van a pályán az rendben van, mert elgurulok alatta...
Na este meglesem.
Köszi!

PS5, mert az jó! :)

(#497) chris0000 válasza Adam_Shepard (#300) üzenetére


chris0000
őstag

hi. látom írtátok, h nem lehet eladni a tárgyakat...
ez pontosan mit jelent "el tudod külodeni a starttal a stockpilehoz tartiba." ? thx. üdv.
más is írhat nyugodtan ha van info... thx.

[ Szerkesztve ]

(#498) Snike


Snike
aktív tag

ha megtelik a cipelhető tárgyak mennyisége, akkor jelezni fogja a program h tele vagy.
ilyenkor az options gombbal elküldöd a ládás fickónak a nexusba a tárgyakat.
De te is megteheted a menüből ezt, úgy hogy amikor használni szeretnéd a tárgyat (menüből és nem gyors gombbal) akkor lehetőséged van a nexusba küldeni azt.

PS5, mert az jó! :)

(#499) chris0000 válasza Snike (#498) üzenetére


chris0000
őstag

thx én is vmi ilyesmire gondoltam... send to store a játékban... és akkor ez a Thomas csávó ott gyűjtögeti nincs szerepe? thx. üdv.

(#500) Bencus88 válasza chris0000 (#499) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nexusba van a srác akinek el tudod küldeni, illetve szét is tudod szedni, igaz nyersanyag nem jár érte. De azt is lehet fejleszteni, hogy minél több cuccot elbírj

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.