Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Kvelstadt válasza wolf13 (#549) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ubasa-s csaj is ha odamész 10 alatti faihel, bocs kevés vagy.
Ha meg van 20as faithed qkkor egyből jó vagy és adja a pure faintstonet. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#552) Snike


Snike
aktív tag

A második végigjátszás végén vagyok.
Teljesen beszippantott a játék. Nagyon szép és hangulatos.

Jelenleg már csak a toronyban lévő király van hátra.
135 lvl. (63-as magic, turbán és spéci varázsbot) - jókat sebzek rajta a tűzlabdával. Illetve kipróbáltam mit szól a firestormhoz. Ez leviszi az életerejének kb. a harmadát (és az én manám 90%-át). De nem birok vele, mert sokkal gyorsabb nálam! Behívni meg már nem tudok senkit ilyen magas szinten. Pedig a miracalekből aktíválni szoktam a second chance-t. Habár olvastam olyat h, a wardinggal jobban járnék.

Azt észrevettétek, hogy a 2. játékban már van extra tartalom gomb? -> külön képek az ellenfelekről, bossok-ról, Illetve ott van még valami csak nálam nincs még kinyitva.
Illetve amint elindul a második játék a háttérben lévő óriás szobor lezuhan és mivel a láncok nem engedik leesni, ezért fejjel lefelé áll meg?

3 végigjátszásnak van értelme?

PS5, mert az jó! :)

(#553) BOBAKILL válasza Snike (#552) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Van értelme ha platinázni akarod a játékot vagy ha el akarod készíteni az összes boss lélekből készíthető fegyvert, varázslatot. :) Egy boss lélekből vagy varázslat vagy fegyver vagy mindkettő készíthető ezért kell a több végigjátszás.

Alant nem nehéz boss pedig, a szúrós támadását könnyen lehet dodgeolni mert lehet látni hogy készül rá, a robbantósnál meg szaladni kell tőle, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#554) Aciduzzu válasza chris0000 (#544) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nem kell. Boss megöl, gyorsan, mielőtt lefut a you died képernyő és visszatölt, lépj ki a játékból. Majd lépj vissza, és a köd előtt leszel közvetlenül.

Ez egy ingyen pro tipp volt neked. :DDD

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#555) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#553) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én a robbantásába bele szoktam szaladni és rácsapok hogy ezt ne. De bármi megszakítja, még egy nyílvessző is.

Snike #552
Nem jól időzítesz. Én szétkaptam őt varázslóval. Én mindig előbb megvárom mit csinál, kikerülöm és aztán varázsolok ha olyan támadás volt ami után tudom hogy van idő.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#556) Snike válasza Kvelstadt (#555) üzenetére


Snike
aktív tag

Igen, meg kell várni mit szeretne csinálni utána gurulni v lőni.
Tegnap este lezártam a 2. végigjátszást is.

Elgondolkodtam egy 3. végigjátszáson is... :)

PS5, mert az jó! :)

(#557) Aciduzzu válasza BOBAKILL (#553) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Rém buta boss, sajnos a játékban még így is az egyik legerősebb.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#558) Kvelstadt válasza Snike (#556) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem minden karakterem ng+3ba van, mert addigra értem el azokat a statokat amiket minimumnak kigondoltam az adott karakterhez.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#559) chris0000


chris0000
őstag

mondom miért töltődik olyan lassan vissza a stamina csík ha ellenfelek vannak, tiszta szívás... hát még most jöttem rá így 50 óra után, h nem kéne nyomnom azt a kurv@ shield gombot közben... :U üdv.

(#560) Kvelstadt válasza chris0000 (#559) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg a world tendency is befolyásolja. Vagy lehet wz csak a gurulást.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#561) penge111


penge111
addikt

Sziasztok! Nagy souls rajongó vagyok, DS1,2,3 Nioh 1-2, Bloodborne, Surge stb... megvolt. Többet platináztam is. Lehet bamba vagyok, de itt durván szopok. Pedig azt mondták sokkal könnyebb bármelyik souls játéknál. Szóval sima knightot indítottam, semmi varázslat. Az első világ első világból megvan két boss, a második és a harmadik világból az első. No itt van a gond egyszerűen nem bírok Maneater duoval és a Flamelurkerrel. Valamit én rontottam el, illetve ezt a world tendencit sem értem a maneternél rengetegszer ember alakot vettem fel, ez gondot okozhat, hogy kb 10-15 ször ember alakban haltam? Valamiért azt érzem, hogy rá kellene mennem a mágiára, mert ennek a két bossnak vannak olyan mozdulatai, ami nem kivédhető, nem lehet időben arrébb gurulni, parryzni ehhhhhh. Nem igaz, hogy varázslat nélkül nem megy... :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#562) BOBAKILL válasza penge111 (#561) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ha emberi alakban halsz meg akkor a world tendencyd átmegy feketbe. Pure blacknél nehezebbek az ellenfelek. Ahhoz elég az a hlál ami neked megvolt.
Flamelurkerhez ajánlom a purple flame shieldet ha máshogy nem megy.
Maneater egy troll boss, nem szeretem. Talán a központi kerek tűz körül keringve van esélyed..minél előbb próbáld meg likvidálni az elsőt.
Illetve farmolj a szintlépésért, fejlődj.

(#563) penge111 válasza BOBAKILL (#562) üzenetére


penge111
addikt

Hmm, ez baromira zavar, akkor jól éreztem, hogy ide kevés a skill, ügyesség :(

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#564) Snike válasza BOBAKILL (#562) üzenetére


Snike
aktív tag

Hogy vannak most a beidézhetőségek?
- X. szintű játékos milyen szintűeket lát?

PS5, mert az jó! :)

(#565) Kvelstadt válasza penge111 (#561) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt ki mondta hogy ez könnyebb? Nincs 10méterenként tűz, nincs shortcut és van world tendency meg karakter tendency is ami szopatás.
Jó a legtöbb boss nem nehéz de a világ nehezebb.
Szal nem értem.
Amúgy a flame meg a meneater pont az a két boss ami nehéz tud lenni. De minden mozdulatuk kerülhető dodgeal.
Amúgy knightból olyan varázslót húzni ami jól boldogul az szerintem elég melós.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#566) CptAdamica válasza penge111 (#561) üzenetére


CptAdamica
veterán

Flamelurker nekem is nagyon nehezen jött össze elsőre. Ha még gyengének érzed magad hozzá, akkor menj el kicsit már világokba fejlődni. Én azt hiszem először a katanával öltem meg és pajzs nem kell, ha 2 kézben fogod, akkor sokkal nagyobbat sebez, bár ezt valószínűleg tudtad.

Megyen!

(#567) penge111 válasza CptAdamica (#566) üzenetére


penge111
addikt

Tudtam, nincs más tovább mentem. Most találtam a 4. Világban egy kaszás csontit, 4500+ soult dob. Magamra kapok itt pár szintet...

Más: hogy tudom a word tendeciáját kifehéríteni, ha offline játszok, mert nincs előfizum A harmadik világ már fekete.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#568) chris0000 válasza penge111 (#561) üzenetére


chris0000
őstag

hi. korábban írtam én is a flamelurkert amit Hunterrel csináltam meg... nem volt könnyű mondanom se kell.. de dodgeolható, ügyeskedős várni kell mindig a megfelelő pillanatra, nem kell kapkodni.. a célkövetés meg alap.. üdv. ;)

(#569) Kvelstadt válasza chris0000 (#568) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a jó ebbe a játékba hogy te döntöd el a boss sorrendet. Azt is lehet csinálni hogy akkor mész be hozzá mikor már van egy maxos sticky compound bow meg mellé 40dex és s kb szétkapod a lurkert.
Meg úgy egyébként is azok a bossok ahol van tered távol maradni az hunter az win.
De pl a storm king is mit kapott nyillal.. Kösz a stormrulert de ki se húzom a földből. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#570) penge111 válasza chris0000 (#568) üzenetére


penge111
addikt

Hát, mindössze egy órát farmoltam. Kicsit vicces ez így, mindkét boss elsőre meglett ezután...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#571) Kvelstadt válasza penge111 (#570) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Főleg ha tudodmi fáj a bossoknak ellenfeleknek. Egyik kedvemcem hogy stinfang tunelbe mindenkinek fáj a szúrás, míg bármilyen slash fegyverrel csapkodhatod őket addig szúrással egy smia alap fegyver is pöc pöc és esnek el.
De mondjuk egy maxra húzott magices estock megfelő statokkal mindenkit egy szúrással megölt a bányászok közül ng+ba is.
Vagy épp a storm világba csontiknak a smash vagy blunt fáj, és már egy alap morning star is elég jól csapja őket.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#572) wolf13


wolf13
őstag

Még a játék elején hol lehet találni normális íjat?

(#573) Kvelstadt válasza wolf13 (#572) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Relatív az első boss után minden világ eleje a játék eleje. És ezt szért mondom így mert a 4es világ elején ott az egyik íjász mellett fent a compound longbow ami konkrétan engame bow.
De talán a 1.2be ahogy mész végig a sárkánytüzes falon, talán ott van az egyik bástyán a short bow.
De lehet crossbow és akkor elnézést.
Én nem szoktam ideiglenest használni ha elérhető az is amit akarok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#574) wolf13 válasza Kvelstadt (#573) üzenetére


wolf13
őstag

...talán a 1.2be...

Köszönöm az bow volt, megvolt. Sajnos kevés időm van, ez a heti 1-1 óra elszórva. Így nehézkesen haladok. Azt észrevettem, (s így rá is kerestem wikibe, hogy milyen sorrendbe kell menni) nem lineáris az előrehaladás.

[ Szerkesztve ]

(#575) Kvelstadt válasza wolf13 (#574) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szívesen.
De ha már bow, a 4.világban már az első rézen van egy npc akit ha kimentesz akkor árul nyílvesszőt és olcsóbban mint a nexusos kovács.
Én régen úgy mentem hogy minden világból 2.bossig aztán mindből másodikig és így.
Mostmár a szerint megyok hogy milyen karit csinálok, ahhoz mi kell és az hol van. Meg persze latria második részében a mocsárban gurulós gyűrűt mindig felveszem, mert a nélkül nem szopatom magam az 5.világ mocsarában. Abból volt elég mikor ps3on platiztam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#576) penge111


penge111
addikt

Na, be is daráltam az összes bosst. Patent kis játék, azért valóban az egyik legkönyebb souls játék, csak tudni kell mikor melyik világba érdemes menni. Zene, grafika zseniális volt. 1-2 boss animációja picit gyengus volt. Összeségében jót szórakoztam vele. :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#577) Kvelstadt válasza penge111 (#576) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A végére reagálva annyit hogy, a legtöbb dologhoz nem nyúltak csak szebbé tették.
Pl ha a meneaterre gondolsz akkor egyet us értek. De ha megnézed összehasonlító videón akkor látni fogod hogy példaértékű amit ezzel a játékkal csináltak.
Eddig amit a bluepont remakelt az nekem pont kedvenc is volt, de amilyen minőségben ők felújítanak játékot, úgy lehet még akkor is érdekel a következő ha annak az eredetije nem érdekelt anno.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#578) penge111 válasza Kvelstadt (#577) üzenetére


penge111
addikt

Volt hozzá szerencsém Ps3-on, igen példaértékű amit itt a Bluepoint letett az asztalra. Amit Remake szempontjából még egy lapon lehet említeni vele a Finaal Fantasy VII Remake. Ott is csodát műveltek :K Csak ne fejezetekbe jönne

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#579) wolf13


wolf13
őstag

Sziasztok!

Óriási problémába ütköztem, s nem is találom rá a megoldást.
70+ os vagyok jelenleg, túl vagyok a Dragon God-on.
A gondom az, hogy tudom, hogy megszereztem, de jelenleg nincs sem nálam,se a raktáramban a Talisman of God. Visszamentem megnézni esetleg nincs-e ott, ahol eredetileg fel kellett volna vennem, de sajnos ott sem találtam. Esetleg van árus vagy bárhol máshol hely, ahol beszerezhetem? Vagy buktam az egész eddigi játékomat.

Köszönöm a választ előre is.

(#580) penge111 válasza wolf13 (#579) üzenetére


penge111
addikt

Miért buktad volna, ez nem egy kulcsfontosságú tárgy. [link] amúgy több helyről is beszerezhető npc is árulja. Nálam is kettő volt belőle, de mivel én full strenges karit csináltam, nem is volt rá szükségem, mihez kellene ez a cucc, hiszen ez csak stat növelő tárgy :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#581) wolf13 válasza penge111 (#580) üzenetére


wolf13
őstag

ÚÚÚÚÚ , megnyugtattál, köszi a gyors választ.
Úgy tudom souls vesztés nélküli nexusba való teleportáláshoz kell.

(#582) Kvelstadt válasza wolf13 (#579) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt a cuccot vagy 3x felveheted egy játék alatt.
Pl van egy asszem a 4es világ elején jobbra is a várfalnál még kivül.
Az a rész ahol fentről 2 csinti lövöldöz.
Amúgy ebben a remakben majdnem mindent meg lehet szerezni 2x anélkül hogy megvennéd.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#583) wolf13 válasza Kvelstadt (#582) üzenetére


wolf13
őstag

Köszi. Az a furcsa , hogy nincs meg. Pedig emlékszem , hogy megvolt. S csak a raktárba pakoltam cuccokat. Mindegy. Így nem vagyok elkeseredve. Egy darabig megint pihen, meló , meg jön a jó idő.

(#584) Kvelstadt válasza wolf13 (#583) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem ne bizz a ládásban. Biztos hogy seftel acuccaiddal.
Majd biztos ingyen vigyáz rá. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#585) wolf13 válasza Kvelstadt (#584) üzenetére


wolf13
őstag

Lehet :DDD

(#586) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Mekkora szopóroller volt kifarmolni a bladestone chunkot és a pure-t... már álmomban is a fekete csontit öltem. :D
Sztem 250 alkalommal tuti nekimentem mire kidobta a puret. Méghozzá pure-black-en.
Kicsit olyan érzésem volt mint a ds3ban a füleket farmolni Anor Londoban.
De most halnak a bossok mint a legyek a +5ös falchiontól. :D

(#587) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#586) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ezt úgy szoktam hogy vagy partyban dumálok valakivel vagy hallgatok valamit közben. Az adjunkátor előtti csontit farmoltam pure whitenál. Emiatt nem akartam a tendencyt babrálni.
A poén hogy az egyik karakteremmel mire kiszedtem 2db chunkot dobott 4 pure bladestonet és ez nem volt 100 alkalom de olyan 50 körül lehetett.
Meg én úgy csináltam hogy felszaladtam, megöltem majd leugrottam és a titkos fal mögöttihez is elszaladtam és azután a sziklapárkányon végigfutva pont a tűzhöz jutottam visssza. Egy ilyen kör valami 3perc lehetett és mivel már a gondolatát is tudtam a fekete csontinak, nem volt gond megölni.
Varázslóval volt ez jó, mert úgy fireball one hit messziről, és ha nem dobott semmit oda se mentem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#588) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok!Végre megvan a ps5, és természtesen azzal együtt már jött is a ds :DDD ez az egy rész maradt ki és ez miatt vártam piszkosul a ps5 :DDD Lenne egy kérdésem az elsö bossnál meghaltam egy nagy kövér bánatnál nevét se néztem meg. A nexusba kerültem,hogy tudok vissza menni ahhoz a bosshoz? Tudom hogy utána ugyis kötelező halál lesz,de szerettem volna végezni vele.🤷Vagy a késöbbiekben még találkozom vele így hogy az elején nem öltem meg? Köszönöm

(#589) Kvelstadt válasza lajosx (#588) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha a Vanguard demonra gondolsz akkor oda vissza sehogy. De az azért is van ott hogy a nexusba irányítson.
De egyébként fogsz még vele találkozni csak teljesen máshol és nem boss lesz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#590) lajosx válasza Kvelstadt (#589) üzenetére


lajosx
őstag

Igen rá gondoltam,na majd akkor megölött ott🙏😁még egy kérdésem lenne,haladok a játékkal 2 boss meg van. Viszont néha nézek videot merre is tovább..és látom hogy a nexusba megölik magukat hogy ne emberként menjeke tovább. Ezért miért van? Hisz akkor a hp is csak fele, nem értem mi célja.. :R

(#591) wolf13


wolf13
őstag

Platinához nem egy végigjátszás során kell az összes trophyt megszerezni ?

(#592) chris0000


chris0000
őstag

dragonstone chunk kellene nekem, de annyira nehezen dobja a tunnel cityben a nagy piros szörny, h már beleuntam.. mindig a dragonstone shardot dobja.. fejleszteném a kardom, de olyan kínlódás így.. venni nem lehet, beolvasztani sem.. f@sza... :U

(#593) Aciduzzu válasza wolf13 (#591) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nyilván nem.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#594) Kvelstadt válasza lajosx (#590) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha ember alakban meghalsz egy világban akkor romlik a world tenddency, úgy képzeld el hogy 0val indulsz, ha bosst ölsz akkor javul egyet, amit 3ig lehet húzni ami a pure white. Ilyenkor több a hp-d soul formában is. Ha meghallsz emberként akkor meg romlik a tendency ami -3ig vagyis pure blackig tud lemenni.
Ilyenkor lassabb a gurulásod, nehezebben tölt visdzaa stamina, kissebbet sebzel viszont az ellenfelek nagyobbat, megjelennek erősebb piros ellenfelek és a hp-d soul formában még 50% sem lesz.
Tehát az emberek nem akarják nehezíteni az amúgy sem könnyű játékot, ezért ugranak le és halnak meg inkább a nexusban.

Egyébként boletaria elején ott a cling ring amivel 75%hp van és azzal már lehet haladni.

#591 wolf13
Ha csak nem trükközik az ember mentés kiszedéssel akkor nem is lehet egy kör alatt. Alapból van egy boss aminek a lelke 3 spellhez is kell.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#595) lajosx válasza Kvelstadt (#594) üzenetére


lajosx
őstag

Nagyon szépen köszönöm,így már teljesen világos :R próbáltam utana olvasni is, de nem volt egyértelmű. Szerintem meg van nekem az a gyűrű,rémlik a neve, majd utána nézek. Nem sokat haladtam ma, egy pók bossnál vagyok, és az kifogott rajtam🤷Nem is konkrétan a boss ,hanem a boss run :F 10ből kb 4x ha eljutok. Elfogy a hp, azt kell farmoljak stb..piszok messze a boss,pedig elvileg a liften megvan a rövidítés de még így is. Na és persze azért a boss is elég nehéz így pár nekifutásra. De próbálkozom vele,hátha holnap meglesz🤷😁 :R

(#596) wolf13 válasza Kvelstadt (#594) üzenetére


wolf13
őstag

Köszi.

(#597) Kvelstadt válasza lajosx (#595) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Indulj el más irányba ha nem megy. De amúgy az a boss nem annyira genya. Bár az tény hogy ha eltalál a hálója akkor majdnem biztos hogy meg is öl. De pár kör után már lehet azt látni hogy hálót vagy tüzet fog lőni. Ha meg már közel vagy akkor csapkodni szokott, az meg gurulható meg védhető is.
Amúgy itt nem nagyon van boss run, de olyan igazi rövidítés se gyakori. Én le szoktam vágni azokat akik nagyon útban vannak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#598) lajosx válasza Kvelstadt (#597) üzenetére


lajosx
őstag

Én is azt teszem másképp nem jutok át😁csak mivel többszöri próba a bosshoz már sietve nem figyelve megyek és ezért rontom el,mikor elsőnek jártam ott nem haltam meg,de 10ik nekifutasra meg igen😁Na esek neki hátha ma meg lesz🙏 :R

(#599) lajosx válasza lajosx (#598) üzenetére


lajosx
őstag

Milyen érdekes tegnap szívtam azzal a bossal,ma meg elsőre meglett🤷 lehet megsajnált a tegnapi nap miatt😁A lényeg lehet haladni tovább. Egy kérdésem lenne,ebben a játékban is van npc segítség bossnál? A ds sorozatban azért néha igénybe vettem a segítséget, ha már a sirás kerülgetett :DDD :R

(#600) Aciduzzu válasza lajosx (#599) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nincs.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.